تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: ارتباط با ناظر بخش صنعت موسیقی
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2
دوستان و کاربران عزیز فروم اگر سوال یا پیشنهادی برای عنوان کردن دارند از طریق همین تاپیک به ما اعلام کنند تا مورد بررسی قرار بگیرد ...
به نام خدا
سلام برادر
من یه تاپیک برای ارفاند لند زدم عکس هام رو هم upload کردم ام ام نمایش داده نمیشن.اشکال از کجاست.(عکسهام رو تو 4 share آپلود کردم. ممنونم.
(۲۹/دی/۹۰ ۱۷:۱۴)Tiara نوشته است: [ -> ]به نام خدا
سلام برادر
من یه تاپیک برای ارفاند لند زدم عکس هام رو هم upload کردم ام ام نمایش داده نمیشن.اشکال از کجاست.(عکسهام رو تو 4 share آپلود کردم. ممنونم.

سلام خدمت شما
مطلب رو براتون اصلاح کردم ،‌بهتره تصاویرتون رو در پرشین گیگ ( http://www.persiangig.com ) آپلود کنید ،‌لینک مستقیم از تصاویر و فایل هاتون بهتون میده ،‌لینک تصویر رو که دریافت کردید بیاید در ارسال مطلب آیکون [تصویر: vo20ivkha5e4zmv6yx97.png] و لینک عکس رو بهش بدید و سپس دکمه Ok رو کلیک کنید ...
(۲۵/دی/۹۰ ۲:۵۱)zohur12.ir نوشته است: [ -> ]
دوستان و کاربران عزیز فروم اگر سوال یا پیشنهادی برای عنوان کردن دارند از طریق همین تاپیک به ما اعلام کنند تا مورد بررسی قرار بگیرد ...
گروه majidfilms از شما خواهشمند است تایپکی جهت مستندات داخلی ایجاد کرده وازعلاقه مندان دعوت کنید تابه ما بپیوندند.
متشکرم...
نقل قول:گروه majidfilms از شما خواهشمند است تایپکی جهت مستندات داخلی ایجاد کرده وازعلاقه مندان دعوت کنید تابه ما بپیوندند.
متشکرم...

شما خودتون یک تاپیک مرتب و منظم ایجاد کنید و در آنجا درخواستتان را عنوان کنید ...
سلام !!!

راستش من اول میخواستم بگم اگر توی این زمینه یعنی موسیقی کمکی چزی خواستین میتونین روی من حساب کنین

و نکته دوم اینکه آخه الان دیگه کدوم ادم عاقلی جاستین گوش میده که نه استعداد داره نه صدا و نه حتی اهنگسازیش قویه !!!

به نظرم بهتره برین سراغ موسیقی های متال و راک !!!

مثلا همین گروه 30 secend to march 4 امین گروه متال پرطرفدار دنیا شد !!!

در صورتی که به شکل اشکار و با افتخار دو موزیک ویدئوهاشون به عقاید شیطان پرستی شون اقدام میکنن و حتی تبلیغم میکنن !!!

حتی مفهمو اهنگاشونم به شکل عجیبی ذهنو درگیر خودش میکنه حتی اگه معنی اهنگو نفهمین !!

اگه خواستین براتون چنتا زا اهنگاشو میزارنم باهم نقد کنیم !!

و البته همین گروهی که عکسش توی امضای منه یه گروه متاله که از دست خدا به خدایان دیگه پنهان میبره و خب اگه بهشون دقت کنین متوجه اون گردنبندشون میشین !!!

من متاسفانه یکی از دوستام این گروهو میپرسته
Sad
نقل قول: اگر خواستین چنتا نمونه بهتون میدم برین بگوشین بببنینی خوشتون میاد یا نه !!!

فکر کنم اشاره داشتیم اینجا محل انتقاد و پیشنهاد هست نه تبادل موزیک .
عزیزان ما اینجا سر چی داریم وقت میذاریم شما دارید از این محیط خوب برای انتشار موزیک هاتون استفاده میکنید ؟
با عرض پوزش پاسخ هاتون حذف میشه .
با عرض سلام و خسته نباشید
بنده یک درخواست و آن هم این است که یه دکلمهء بسیار زیبا در مورد امام زمان 2 یا 3 بار از
صدا و سیما خودمون پخش شده و بسیار زیبا خوانده شده و متاسفانه از این خواننده نه اسمی گفته شده
در تلوزیون نه اسم شعر را میدانیم که در اینترنت جستجو کنیم.
میخواست بدونم احیاناً کسی این دکلمه رو میدونه کیه؟ چه جوری میشه پیدا و دانلود کرد؟
با تشکر فراوان
یا علی
(۲۵/اردیبهشت/۹۲ ۲۳:۵۲)keyvan-rostamy نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید
بنده یک درخواست و آن هم این است که یه دکلمهء بسیار زیبا در مورد امام زمان 2 یا 3 بار از
صدا و سیما خودمون پخش شده و بسیار زیبا خوانده شده و متاسفانه از این خواننده نه اسمی گفته شده
در تلوزیون نه اسم شعر را میدانیم که در اینترنت جستجو کنیم.
میخواست بدونم احیاناً کسی این دکلمه رو میدونه کیه؟ چه جوری میشه پیدا و دانلود کرد؟
با تشکر فراوان
یا علی

منظور شما اون آهنگی هست که مرحوم آغاسی برای امام زمان خوندن یا اون آهنگی که ترکی بود که یه آذربایجانی برای امام زمان خونده بوده ( اسم خواننده رو یادم نیست ) چون فقط این دو تا اهنگ هستن که درباره امام زمان خونده شدن و خیلی هم معروف هستن
من یه پیشنهادی داشتم.اگر امکانش هست تو این فروم یه پستی رو باز کنید برای پرسیدن سوالات دینی خودمون سوالاتی که پیدا کردن جوابش سخت هست.قطعا اینجا متخصصانی در این حوزه هم سر میزنند و راحت میشه تبادل اطلاعات کرد
صفحه: 1 2
آدرس های مرجع