تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

شما دیگه همتون استادین.شرح دادن نمی خواد. اولی قراره بشه (نعوذ بالله) مسجد بوستان ولایت تهران ، دومی رو هم که می شناسید.
[تصویر: i242213_bostan123gh.jpg]
[تصویر: i242214_kingsolomontemple.jpg]
یه کم فانتزیه نه؟اگر راه داشت کاملا همون رو می ساخت
با سلام به همه همسنگران
تلاشها و فعاليتهاي همه دوستاني که براي افشاي نمادهاي ماسوني در کشور عزيزمان زحمت کشيده اند اجر مي نهم و انشاالله که مقبول خداوند و امام زمان (عجل الله تعالي فرجه) نيز قرار گيرد.
و اما بعد...
دوستان بگذاريد تا داستاني را براي شما بگويم تا انشاالله حرف دلم را غير مستقيم گفته باشم و همسنگرانم نيز رنجيده خاطر نشوند:
زماني مردي الاغش را گم کرد. به دوستش گفت بيا تا با هم به دنبال الاغم بگرديم، دوستش موافقت کرد و از صبح شروع به جستجو در کوچه ها و زمينها کردند. بالاخره عصر که شد الاغ را پيدا کردند و با هم داشتند به خانه برمي گشتند که ناگهان صاحب الاغ به دوستش گفت تو افسار الاغم را بگير تا من در اين کوچه را هم بگردم، دوستش گفت ما براي پيدا کردن الاغ مي گشتيم حالا که آن را پيدا کرديم چرا ميخواهي در اين کوچه بروي، فرد پاسخ داد نه من کارم اين است که درون کوچه ها را بگردم پس بايد اين کوچه را هم بگردم!!
وضعيت بعضي از دوستان ما هم مانند اين فرد شده است. عزيزان، همسنگران ما به دنبال نشانه هاي ماسوني در کشور عزيزمان بوديم تا بفهميم که دشمن چه قدر به ما نزديک است و با حقايق آشنا شويم و بدانیم که دشمنان ما چه قدر فعال هستند، نه اينکه کارمان و وظيفه مان پيدا کردن نشانه ها شود. اين کار شروعي بود براي رسيدن به هدف بزرگتر.
دشمن شناسي براي چيست ؟ شناختن دشمنان خدا و مبارزه با آنها براي رسيدن به خدا و جلب رضايت خدا. هدف اصلي، خداست و بس.
دوستان، "سوار چون به مقصد رسد پياده شود" ، ولي اگر مقصد را گم کند تا ابد روي اسب مي ماند و مي تازد و هيچ گاه مقصد را پيدا نمي کند.
مواظب باشيم عزيزان، کجاييم و در چه مسيري حرکت مي کنيم؟ هدف را گم نکنیم!!
التماس دعا. يا علي.
دوستان جاتون خالي چند وقت پيش قسمت شد برم مشهدالرضا زيارت جاتون خالي.بعد از چند روز زيارت دوستام گفتند امروز بريم كوه سنگي.وقتي رفتيم از لحظه ي ورود غم تو دلم نشست.انقدر علامات ماسوني در اين مكان بود كه خيلي ناراحتم كرد.نميدونم دقيق كجا بود ولي تو اين تالار يكي از بچه ها نشانه هاشو گذاشته بود ولي وقتي كه از نزديك ديدم تازه فهميدم خواب تشريف دارم.الان بچه هاي اين تالار خيليشون دارن دنباله علامات ماسوني تو فيلمو شوها و شهر هاي خارج از كشور ميگردن ولي اگه يه بار با اين علامات تو ايران آشنا بشن دور اين چيزارو خط ميكشن و ميچسبن به جبهه ي داخلي.
يكي از علامات يك حرم 13 پله اي بود كه بالاش يه حرم آهني ديگه بود كه تو حوض ساخته شده بود.يكي ديگه چراغ برق بود كه به شكل هرم و ابليسك بود.و در بالاي كوه سنگي وقتي پشت كوه سنگي رو نگاه كردم انقدر تابلو علامت گونيا و پرگار رو گذاشته بودن كه ديگه نتونستم طاقت بيارم و قبل از اينكه بچه هامون هم ناراحت كنم از اونجا زديم بيرون.
اين است فراماسونري مخفي تو ايران.تو همه جا دارن ديگه رو بازي ميكنن ولي تو ايران هنوز پشت پرده و كثيف كار ميكنن.
از بچه هاي مشهدالرضا ميخوام هر كاري ميتونن براي حذف اين اشكال به كار ببرن.ما كه فقط غصه خورديم
ياعلي
دوست عزيز من تاكيدي روي اين قضيه ندارم و شما هم اينو بدونيد كه بنده يك آدمي نيستم كه تازه با اين موارد آشنا شده باشم و حسابي دنبال گير دادن به هرچي باشم.دوست عزيز شما نگاهي به عكسهائي زير بندازيد تا شايد بهتر متوجه شويد
بازار هنر مشهد
[تصویر: art-market.jpg]

با دقت به معماری بازار هنر مشهد و استفاده از هرم یک چشم در تصویر فوق ملاحظه کنید . به کارگیری هرم یک چشم ماسونی در معماری بازار هنر مشهد مقدس کاملا واضح و مشهود است ، لازم به ذکر است چراغهای تعبیه شده در نوک هرم شبها روشن میشوند و دقیقا همان هرم ماسونی وچشم درخشان را میتوان در معماری بازار هنر مشهد مقدس مشاهده نمود !! این بنای اصطلاحا فرهنگی 5 سال است که در حاشیه غربی پارک کوهسنگی مشهد جا خوش کرده است و زوار و مجاورین در آن به تبادل فرهنگ و تجارت دین و مذهب خود مشغول هستند!!! با مشاهده تصاویر و مطالب این مقاله خود به این نتیجه خواهید رسید که متاسفانه در میان مسئولین شهر مشهد هنوز هستند کسانی که اگر نگوییم از روی عمد ، در غفلت به سر میبرند و اجازه میدهند تا در شهر مقدسی مثل مشهد اینگونه از نمادهای شیطانی استفاده شود

[تصویر: artmarket1.jpg]

دو مورد ديگه از بالاي كوه سنگي مشخصه
[تصویر: ma5.jpg]
[تصویر: ma6.jpg]

در ادامه سعي ميكنم اون حوض كه گفتم هم عكسشو بزارم
ياعلي
دوستان اينم ادامه عكسهاي كوه سنگي
[تصویر: dgtjyk.gif]

اينم حوضي كه گفتم البته گفتم 13 پله كه 11 پله است
[تصویر: +%20(3).JPG]
اينم چراغ هائي كه اونجا استفاده شده.از اينها واضح تر ديگه نيست بابا
[تصویر: +%20(6).JPG]
با تشکر از شما جناب " ضد ماسون"
تصاویر کاملا گویا بود.

در این سایت خیلی تاپیک های زیادی در باره نماد شناسی داریم در مورد بازی ها و خواننده ها و........
و حتی بعضی ها خیلی افراطی کار کردند
اما
هر کسی که وارد این سایت میشه و یک دوری که در مطالب زد به خصوص به خاطر جذابیت این تاپیک اعلام میکنن که ما زیادی دقیق شدیم و از این جور حرفا ....خب تا حدی درست هست و حق هم میدهم .
ولی چرا تیر نقدشان وارد این تاپیک میشه؟؟ به خاطر شرطی شدن ذهن ها و داشتن پیش زمینه خوب نسبت به وضع کشورمان هست که باورش و قبولش براشون کمی سخته که فراماسون تا حد بسیار زیادی در ایران نفوذ پیدا کردند.
من خودم از زمانی که وارد این سایت شدم اصلا وارد مباحث پیدا کردن نماد ها در هیچ تاپیک دیگری به جز این تاپیک که خودم هم درستش کردم نبوده و نخواهم شد.چون علاقه ای ندارم .
اما ایجاد این تاپیک برای این بود که بعضی ها سرشون رو مثل کبک زیر برف نگذارن.
ما این همه نماد پیدا کردیم. اما وظیفه ما چی هست و در قدم بعدی باید چه کار کنیم ؟؟
باید اعلان وجود کرد همانطور که فراماسون با به کار بردن نمادهاشون در شهرهای کلیدی و مهم کشور اعلان وجود کردن . اگه بخواهیم میتوانیم جلوی آنها بایستیم باید بفهمیم این موضوعات از کجا آب میخوره.
بحث فقط پیدا کردن نمادها نیست باید اقدام عملی هم انجام داد. اگر بخواهیم میشه ........همانطور که ما در شیراز به طرح برج های دقلو مجتمع تجارت جهانی ایراد گرفتیم و الان ساختش به دلایل های مختلفی متوقف شده.
خبر به ظاهر خوش؛
چند روز پیش که قم بودم متوجه شدم شرکت «هرم سازان» آرمش را عوض کرده:

[تصویر: DSC001731.jpg]

اما زیاد خوشحال نشدم چون هنوز اسمش هرم سازان هست.
m.shirazi80 عزيز ،همونطور كه گفتيد اين گروه داره به صورت پنهاني هر روز استفاده از اين علائمو تو كشور استفاده ميكنه.من خودم تو اهواز زندگي ميكنم و چند وقت پيش رفتم پارك ساحلي كه با خرج زيادي افتتاح شد و خواستيم يه آب و هوائي عوض كنيم كه ديديم بله تو لوازم بازي بچه ها هم اين علائم به كار بردن(همونطور كه ميدونيد اينا تو حوضه كودك دارن كار ميكنن) و هرم و ابليسك كاملا پيدائه.بعد كه ناراحت شدم به دوستام گفتم كه نگاه كن علائمي رو كه استفاده كردن كه بعد دوستام كه نگاه كردن به ابليسك ميگفتن هرم كه بعد فهميدم بابا اول بايد اين اطلاع رساني براي دوستام انجام بشه بعد كم كم كل مردم از اين قضيه خبر دار ميشن و خودشون جلوي ساخت اين علائمو ميگيرن همونطور كه شما و خيليهاي ديگه اين كارو كردين.
من كه خودم به شخصه فهميدم كه تا مردم نخوان نميشه حالا يه مسئولم اعتراض كنه ولي ميتونن ساكتش كنن ولي مردمو نميشه ساكت كرد.
تنها توصيه اي كه به عنوان برادران كوچك شما دارم اينه كه اطلاع رساني كنيد و وقتي زياد شديد اون وقته كه ديگه اين علائمو نميبينيد.
موفق باشيد
ياحق
(۲/اردیبهشت/۹۰ ۱۵:۰۲)m.shirazi80 نوشته است: [ -> ]من خودم از زمانی که وارد این سایت شدم اصلا وارد مباحث پیدا کردن نماد ها در هیچ تاپیک دیگری به جز این تاپیک که خودم هم درستش کردم نبوده و نخواهم شد.چون علاقه ای ندارم .
اما ایجاد این تاپیک برای این بود که بعضی ها سرشون رو مثل کبک زیر برف نگذارن.
ما این همه نماد پیدا کردیم. اما وظیفه ما چی هست و در قدم بعدی باید چه کار کنیم ؟؟
باید اعلان وجود کرد همانطور که فراماسون با به کار بردن نمادهاشون در شهرهای کلیدی و مهم کشور اعلان وجود کردن . اگه بخواهیم میتوانیم جلوی آنها بایستیم باید بفهمیم این موضوعات از کجا آب میخوره.
بحث فقط پیدا کردن نمادها نیست باید اقدام عملی هم انجام داد. اگر بخواهیم میشه ........همانطور که ما در شیراز به طرح برج های دقلو مجتمع تجارت جهانی ایراد گرفتیم و الان ساختش به دلایل های مختلفی متوقف شده.

با سلام خدمت تمامی دوستان
فکر می کنم یکی از هدف های ایجاد این تاپیک اطلاع رسانی در خصوص احتمال وجود نمادهای ماسونی در ایران بوده است.
توقع این است که دوستان فقط به بیان احتمالات بپردازند. و هیچ تصویری را به طور قطع به نمادهای ماسونی نسبت ندهند.
یک نکته مهم:
که بخش اعظم آن از اعتقادات ماسونها و صهیونیسم نشات گرفته است جای پای خود را در افکار، اندیشه ها و علوم و هنرهای ما گشوده است.
ما چه به طور ناخودآگاه تحت تاثیر این فرهنگ هستیم. این تاپیک باید سعی کند با نشان دادن ردپای این فرهنگ در جای جای ایران اطلاع رسانی مناسبی انجام دهد. تا ان‌شاءالله جلوی پیشرفت فزاینده این سبک از معماری گرفته شود.
برای مثال لطفا به نمونه زیر توجه کنید:
شرکت بین المللی پدیده شاندیز از یکی از شرکت های مطرح بین المللی معماری جهان به نام اتکینز درخواست طراحی شعبه جدید خود را داشته است. که امروز تبلیغ آن را در روزنامه دیدم. برای من واضح است که از این نمادها در طراحی آن استفاده شده است. اما آیا مسوولان این شرکت (پدیده) که میلیونها تومان صرف هزینه طراحی کرده اند خود می دانند چه می کنند؟
شما به نمونه سایر طراحی های اتکینز مراجعه کنید تا سبک کار آنها را ببینید.
ضمنا یک خبر دیگر این که شرکت فوق(اتکینز) با قراردادی که با پادشاه عربستان بسته است قراراست بنای مسجدالحرام را تخریب و به صورت کامل شده شکل زیر بسازد:[تصویر: IMAGE634289003861718750.JPG]
این هم لینک خبر
حال تو خود حدیث مفصل بخوان...
نقل قول:شرکت بین المللی پدیده شاندیز از یکی از شرکت های مطرح بین المللی معماری جهان به نام اتکینز درخواست طراحی شعبه جدید خود را داشته است. که امروز تبلیغ آن را در روزنامه دیدم. برای من واضح است که از این نمادها در طراحی آن استفاده شده است.
با مشورتی که با anti satan انجام دادم به این نتیجه رسیدم که در مورد شرکت «پدیده شاندیز» افشاگری نکنم ولی در راستای پست دوست عزیزمون این کار رو می کنم.
من دو عکس در اختیار دارم که اولی ماکت «دروازه ی ایشتر» واقع در موزه برلین و دومی ساختمان پدیده شاندیز واقع در کیش می باشد.همان طور که می بینید عینا" کپی برداری شده است.

[تصویر: ro2z7e43tnflj4s56zr.jpg]

[تصویر: fbc6xp74ux3n45ng8bp8.jpg]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع