تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(۸/اردیبهشت/۹۰ ۲۱:۲۲)سرود پیروزی نوشته است: [ -> ].

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر پسند و اگر نا پسند میگویم نگفته بودم و اینک بلند می گویم

نگفته بودم و جنگ است بعد از این سخنم و از دهان تفنگ است بعد از این سخنم

برادرانم کمر بند ها را ببندید!

[تصویر: antisemitism.jpg]

ایجانب علی اکبر رائفی پور سرباز دون پایه جبهه مهدویت اعلام می دارم حاضرم به تنهایی بر روی تمامی دیوار های شهرشهر کشورمان گونیا و پرگار و تک چشم بکشم! ولی جوانی در این کشور معتاد نباشد یا خدایی ناکرده ناموس ایرانی به فحشا نیافتد و حرام لقمه ای بیت المال را مال البیت نداند!

عزیزانم پس از این دیگر فراماسونری و نماد هایش را فراموش کنید تاکید و تامل بیش از این بر روی این جریان انحرافی خود انحرافی عظیم است! مگر نگفتیم که در هرم قدرت فراماسونری جز ناچیز است و در راس آن ابلیس و شیطان است ، و مگر نه اینکه خدا فرموده است "ان کید الشیطان کان ضعیفا"(همانا مکر شیطان اندک است) پس دیگر چه دلیلی دارد به جبهه شیطان بپردازیم مهم این بود که بفهمیم او و یارانش شبانه روزی برای تاخیر ظهور فعالند. و دریغا که ما برای مولایمان اندکی زحمت به جهان نخریدیم و در پی اسودن رفتیم.

البته هرگز نخواهیم گذاشت در شیعه خانه امام زمان کسی نماد های شیطان را گسترش دهد بلکه برادران و خواهرانم ما وارد مرحله جدیدی شده ایم.

هدف حقیر از طرح بحث در باره صهیونیستها و نوچه هایشان (فراماسونرها)این بود که بفهمیم دور و بر مان چه خبر است و دشمن جنی و انسی شبانه روز در حال فعالیت است. وصد البته می دانید پیشرفت برنامه های آنها به دلیل غفلت مسلمانان بوده است و ابدا به معنی قدرتشان نیست و شکی نیست که "لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم" و این یعنی اراده الهی برآن قرار گرفته تا ما صدای خرد شدن استخوانهای پوک ایشان را بشنویم در مرحله نخست به حمد الله به نحو احسن به این هدف دست یافته ایم و اینک ورود به مرحله جدید و آغاز عملیات جدید را اعلام می کنم و رمز عملیاتمان همچون دیگر عملیاتهای پیروز دوران نبرد این مرز بوم "یا زهرا "خواهد بود.

یاران امام زمان، اگر حقیر را در این عرصه صاحب سخن می دانید امروز دیگر پرداختن به فراماسونری کاری بیهوده است ! حیف نیست توان شیعیان امام صرف پرداختن به شیطان شود؟

به نظر شما آیا این مهمتر است که فلان نماد ۱۳ تکه باشد یا جوان شیعه ایرانی به فساد کشیده شود آیا چنین جوانی عمله بی جیره مواجب تفکرات صهیونیست ها نیست و آیا تفکر خطرناک تر است یا نماد؟ مهم این بود که به ایشان بفهمانیم که می شناسیمشان و حنایشان دیگر رنگی ندارد.و این ببش فعالی آنها در عرصه های جهانی نشان از این دارد که به دست پاچه افتاده اند و نسل کنونی ما ان شا الله سقو طشان را خواهد دید و نزدیک است روزی که به طلایه داری مولایمان سراغشان برویم.

نخواهیم گذاشت شیعه خانه امام زمان را عده ای معدود به لجن بکشند و هرگز این فرصت الهی را که خدا به ما ارزانی داشته تا زمینه سازان ظهور باشیم نخواهیم سوزاند.

کمربند ها را ببندید باید شبانه روزی کار کنیم برای اصلاح خودمان و اصلاح جامعه از لوث سامری ها و قارونها! باید شبانه روزی برای شناساندن امام زمان به تمامی جهانیان سعی و جهد کنیم .

عزیزان از تزکیه خودمان شروع کنیم هر ماه یک صفت نا پسند را ترک کنیم تا لایق امام پاکی ها بشویم!

به مولایم سوگند می خورم که در این مسیر محکم بمانم آنان که دست مرا در این مسیر خواهند فشرد اطلاع رسانی کنند.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است

نوشته شده در چهارشنبه سی و یکم فروردین 1390ساعت 16:25 توسط علی اکبر رائفی پور

با عرض سلام و خسته نباشید

چند روزیست بعد از بیانیه جنجالی استاد رائفی پور :

(از محققین و کارشناسان قوی در مسائل فراماسونری)

یه سری اختلافات بین فعالان در آشکارسازی این فرقه بوجود آورده

ما هم نمیخواستیم چیزی بگوییم اما . . .

دیروز از همسنگران نظری در بخش نمادهای ماسونی - ایران شبکه خبر فرستاد که باعث ارسال این پست شد :

هاتف رضایی:

سلام همسنگر عزیز
استاد رائفی پور جدیدا در مقاله ای از ماها خواستن که دیگه غرق مسائل نمادیابی و نماد گرایی تفکر فراماسونری و ... نشیم.
قسمتی از این مقاله:
اینجانب علی اکبر رائفی پور سرباز دون پایه جبهه مهدویت اعلام می دارم حاضرم به تنهایی بر روی تمامی دیوار های شهرشهر کشورمان گونیا و پرگار و تک چشم بکشم! ولی جوانی در این کشور 1معتاد نباشد یا خدایی ناکرده ناموس ایرانی به 2فحشا نیافتد و حرام لقمه ای 3بیت المال را مال البیت نداند!

عزیزانم پس از این 3دیگر فراماسونری و نماد هایش را فراموش کنید تاکید و تامل بیش از این بر روی این جریان انحرافی 4خود انحرافی عظیم است! مگر نگفتیم که در هرم قدرت فراماسونری جز ناچیز است و در راس آن ابلیس و شیطان است ، و مگر نه اینکه خدا فرموده است "ان کید الشیطان کان ضعیفا"(همانا مکر شیطان اندک است) پس دیگر چه دلیلی دارد به جبهه شیطان بپردازیم مهم این بود که بفهمیم او و یارانش شبانه روزی برای تاخیر ظهور فعالند. 5و دریغا که ما برای مولایمان اندکی زحمت به جهان نخریدیم و در پی اسودن رفتیم.

البته هرگز نخواهیم گذاشت در شیعه خانه امام زمان کسی نماد های شیطان را گسترش دهد بلکه برادران و خواهرانم ما وارد مرحله جدیدی شده ایم.

................................
دیگه بنا به فرمایشات استاد 6موقع اقدامات عملی آغاز شده و پرداختن صرف به نماد ها دیگه کارساز نیست و به نوعی وقت تلف کردن هستش. پس 7از خودمون شروع کنیم و خودسازی بکنیم تا جامعه مون رو بسازیم. 8یک جامعه مهدوی
لینک مطالعه کامل مقاله استاد:
http://nwo.ir/1390/02/07/post-284/

یا زهرا

-----------------------------------------------------------------------------------

میخوام با اجازه شما یکم خودمونی بشم

........

.....

...

.

اول: می خندم به این نظرات

دوم: یک نگاه سنگین به شما

بعــــــــــــــــد :

::1::

اعتیاد موضوع بسیار جدیدیه میگی نه؟!

اینم مدرکش :

سابقه آشنایی بشر با خشخاش به حدود هفت هزار سال قبل بازمی گردد. وجود لوحه های گلی باستانی از تمدن های آن زمان موید این امر است.

در ایران نیز حسن صباح مریدانی را برای از پا در آوردن دشمنان به کار گرفت.

این امر با به دست آمدن نوشته هایی در تپه های الموت به اثبات رسید که این افراد با استفاده از اثرات مست کنندگی حشیش اعمال خارق العاده ای را انجام می داده اند.

در ایران سوءمصرف مواد از سابقه ای طولانی برخوردار است. گیاهانی که افیون و حشیش از آنها به دست می آیند از گیاهان بومی این منطقه بوده و شاید بتوان گفت خواص خوراکی، دارویی و روان گردان آنها از چند هزار سال قبل توسط ساکنان فلات ایران شناخته شده بود.

در سال ۱۹۲۰ میلادی اولین قانون رسمی ممنوعیت مصرف به نام «قانون تحدید تریاک» به تصویب رسید که طی آن در مدت ۸ سال مصرف شیره ممنوع و استعمال تریاک تنها به منظور مصرف طبی مجاز شناخته شد. دولت برای مصرف مواد مالیات در نظر گرفت و برای معتادان کارت سهمیه صادر کرد. اما این اقدام منجر به کاهش مصرف مواد نشد بلکه قاچاق آن را رواج داد.

در پی آن در سال ۱۳۰۱ قانون منع واردات مواد مخدر تصویب شد تا جایی که پس از تشکیل جامعه ملل، مساله تریاک مورد توجه جهانی قرار گرفت و ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی هدف برنامه کاهش تولید بود. شش سال بعد یعنی سال ۱۳۰۷ قانون جدید «انحصار دولتی تریاک» از تصویب گذشت که بر این اساس دولت ایران باید به تدریج اراضی زیر کشت خشخاش را کاهش دهد.

پس با اعتیاد و معنای لغوی اون که اصن نمیدونستیم چیه! آشنا شدیم و فهمیدیم باید هرچه زودتر از دچار شدن جوونامون بهش...چیکار کنیم؟ ....آفرین جلوگیری کنیم . . . !!!

::2::

فحشا رو نمیشناسم نمیدونم کیه شما هم فکر نکنم بدونید درسته؟!!

فکر کنم "تازگی ها" یه فیلمی اومده از این کلمه تو اسمش استفاده کردن، درسته؟!!

::3::

بیت المال را مال البیت نداند = یکی میگفت، میــــــــــــــــــــگن یه چی تو مایه های مال مردم خوردنه حالا راست و دروغش با خودش !!!

::4::

دیگر فراماسونری و نماد هایش را فراموش کنید = این دیگه اصل خنده و جکِ . . .

جمله مشکل نداره هاااا کسی که اینو گفته و شمایی که سریع گوش میکنین خنده آوره شما ممکنه به من بگی :

ریختت خنده آوره چرا توهین میکنی س.س تو هیچی نمیفهمی؟ نمیبینی که استاد گفته :

خود انحرافی عظیم است!

شما ممکنه فکر کنی این جمله بخاطر افراطی کاری بعضی از همسنگرامونه ولی من میپرسم :

اول اینکه :

اون علامت تعجب واسه چیه؟

مگه بحث جدی نیست؟

دوم :

حدث شما مبنی بر جلوگیری از استاد از ادامه افراط بازیا توسط ماها با این اقدام مثه یه داستان میمونه . . .

من تعریف میکنم شما مقایسه کن نظرتو بزن مشکلی نیست . . .

ما هم مثله مدیر وبلاگ استاد کار نمی کنیم که هرچی نخوایمو تایید نکنیم اگر بعد تایید میذاریم چون میخوایم با جوابش همزمان بخونی . . .

و اما داستان:

بابایی بچه ای داشت، بچشو خیلی دوس میداشت، ولی بچه درس نمی خوند چون نمی دونس خواصش چیه؛ پس باباش بهش گفت پسریم درس نخونی بدبختی بیچاره ای آینده نداری و در ضمن ، من و مامانت و خدا ازت راضی نیستیم ولی اگه بخونی آیندت روشنه موفقیت زندگیتو میترکونه خلاصه که من و مامان و خدا هم ازت راضی می مونیم . . .

از فرداش بچه انگار دوباره متولد شده انگار یه موضوع خارق العاده رو بهش گفتن واسه همین جو میگیرش به قصد کشت درس میخونه

نمی خوابه، درس می خونه

غذا نمی خوره، درس می خونه

بازی نمی کنه، درس می خونه

استراحت نمی کنه، درس می خونه

حمام نمیره، درس میخونه

خلاصه کارش به جایی میرسه که دیگه مدرسه نمیره،درس میخونه!!

باباش چیکارش میکنه؟

هیچی؛ بدون صجبت و نصیحت و گوشزد و راهنمایی و مقدمه و . . .

ییهو زارت، میره از مدرسه برش میداره میگه درس به درد تو نمیخوره (حتی نمیگه تو بدرد درس نمی خوری!)

نتیجه اخلاقی: استاد اگه می خواست با این کار جلو افراطیها رو بگیره اینجوری اقدام نمی کرد چون من درکشو خیلی بیشتر از اینا میبینم . . .

::5::

و دریغا که ما برای مولایمان اندکی زحمت به جهان نخریدیم و در پی آسودن رفتیم.

اینکه تو بری خودتو بکشی، صبح تا شب، دم به دقیقه، یه سره این ور و اونورتو انالیز کنی با اینو اون بحث کنی که بفهمونی بهشون "بابا اینی که تو میبینی او دنیایی که فکر میکنی نیست" یعنی پی آسوده رفتن؟

پس تمام زحمات نورگا و آکرناهر کشک بود؟

یعنی شما وقتی مستند ظهور رو دیدی هیچ شناختی نسبت به امامت پیدا نکردی (اگه فرضو به این بگیریم که مثلا قبلش هیچ شناختی نداشتیم) هیچ تاثیری تو زندگیت نداشت؟

مگه کار منو شما غیر از ادامه این راهه؟

::6::

موقع اقدامات عملی آغاز شده و پرداختن صرف به نماد ها دیگه کارساز نیست و به نوعی وقت تلف کردن هستش.

اقدامات عملی یعنی چی ؟

پس تا الان منو تو داشتیم چیکار میکردیم؟

هواخوری بودیم؟

اگه کارساز نیست پس چرا با نماد شناسی شروع کردید و کردیم؟!!

کارساز تو چی نیست؟

منظور از این جمله تو چه کاریه؟

شما جواب بده . . .

وقت تلف کردن؟

شما بیا نظرات پست بفرمایید شام همین تارنما رو نگاه کن

ببین مخالفا چی گفتن . . .

الان دیگه همه میدونن فراماسونری چیه؟؟؟!!

آمار گرفتن؟!

اگه بگم از بین 20 نفر از دوستام فقط من میدونم چی هست و اونا حتی نمیدونن مستند ظهور چیه چه برسه به استاد رائفی پور چرت نگفتم . . .

::7::

از خودمون شروع کنیم و خودسازی بکنیم تا جامعه مون رو بسازیم

(عین جمله استاد):

کمربند ها را ببندید باید شبانه روزی کار کنیم برای اصلاح خودمان و اصلاح جامعه از لوث سامری ها و قارونها! باید شبانه روزی برای شناساندن امام زمان به تمامی جهانیان سعی و جهد کنیم .

عزیزان از تزکیه خودمان شروع کنیم هر ماه یک صفت نا پسند را ترک کنیم تا لایق امام پاکی ها بشویم!

چیرو از خودمون شروع کنیم؟!

ما مگه امام رو میشناسیم که بخوایم معرفی کنیم؟!!!

الان محکم داری میگی آره . . .

پس ازت میپرسم اگه میشناسیم چرا داریم فقط از دجال و ماسونری میگیم؟!!

عزیزم ما این جریانات یا بهتره بگم "دجال که همون امام دروغین باشه" رو خوب شناختیم، پس تا الان معرفیش میکردیم که بقیه و حتی خودمون با حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) واقعی اشتباه نگیرند و نگیریم . . .

مگه غیر از اینه؟

اگه به اون حد رسیده باشیم که دیگه تا الان امام عزیزمون ظهور کرده بودن

خب بعدش چی؟

بعدش میگه :

"بیا هر ماه یک صفت ناپسند و ترک کنیم"

از شما میپرسم

شماییکه خیلی وقته عمرتو تو این قضیه گذاشتی و شمایی که تازه مستند ظهور رو نگاه کردی

آی ی ی ی همسنگرا

شمایی که تا الان داشتین آگاه سازی میکردین

بگین ببینم وقتی داشتین به نیت خدمت به اماممون فعالیت میکردین در واقع، همش واسه روز مبادا و تظاهر و اینجور چیزا بودو در واقع یک آدم غیر مذهبی و غیر دینیِ بی عکس العمل نسبت به ارزشهای دینی بودین؟

بعد اصن تمام ایراداتی که گرفتم چرت شما بگو

الان دیگه فراماسونری=پَر

تحقیق در مورد دشمنی که هر روز رنگ عوض میکنه و هر دفعه از روش جدید نیرنگ و حیله هاشو عملی میکنه=پَر

دشمن شناسی و . . . =پَر

خدایی تو جنگامونم همینجوری بودیم=؟

تو 8 سال دفاع مقدس، اصن کار نداشتیم به ریز حرکات و تحرکات دشمن؟

ببین داستان منو تو میدونی مثه چیه؟

:

یه روز یه آدم خوبه ای شیفته یکی مثه شمسِ مولانا میشه (نه اینکه طرفش حتما شمس باشه)

روز اول طرف میگه بدون کفش تو شنزار داغ راه نرو پاهات میسوزه

آدم خوبه شگفت زده میشه از اینهمه عقل و هوش طرف میگی حتما

روز دوم میگه زمستونه، میری بیرون لباس گرم بپوشی

باز آدم خوبه که به این چیزا فکر نکرده بوده میگه ایول بابا عجب!! رو چشم

روز سوم ییهو میگه هوا رو ولش!! هیچی نمی پوشی مهمتر از اون اینه که استقامتت نسبت به هوا بره بالا

اینجا واقعا آدم خوبه باید بگه آره راست میگی؟

اگه راست میگه پس چرا از اول گفت لباس بپوش که آخرش بگه مثله روزه اول باش؟

یه پیشنهاد میدم ولی قبلش یه سوال میپرسم:

شمایی که گفته های استاد رو پیگیری میکردین هیچ وقت فکر میکردین که استاد یه روز یهو یه همچین چیزی بگه؟

من نه . . .

و دلیل این اقدامو فقط در دو موضوع (که فقط یه حدسه) میبینم . . . :

1- خصوصی سازی و مقام طلبی (که بشخصه اصن در ایشون یه همچین چیزیو نمیتونم ببینم چون احتیاجی به این کار ندارن چراکه الان عملا یه همچین اتفاقی افتاده)

2- تهدید شدن ایشون . . . که من نظرم رو این یکی موضوعه

پیشنهاد میدم عزیزان دوباره این بیانه رو بخونن ولی از دید تحلیل نه از دید حکم خواهی و قبول بی چون و چرای دستور . . .

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم

با تشکر از توجهتان
سلام

درمورد بابل، درسته که استدلال های ریادی پشت اما چرا باید دروازه های شهری در این مجتمع ساخته بشه که به عنوان یک شهر معروف در شیطان پرستی زبان زده ؟ شهری که الان ساختمان اتحادیه اروپا بر اساس برج شیطانی بابل ساخته شده که نماد به پایین کشیدن خداست.

حالا صرف این ماجرا، دوستان توجه داشته باشید که ، دو روز پیش داشتم با آقای رائفی پور صحبت میکردم ، به خاطر مشاوره برای درج برخی از مطالب، ایشون خاطر نشان کرد که به بقیه هم بگم که اگر نمادی در سطح شهرتون پیدا کردین اون رو رسانه ای نکنید.( توی مطلب "پروژه ماسونر نشان دادن اسلا ..." گفتیم که اونا میخوان نظام ما رو فراماسونر جلوه بدن بنابر این نشان دادن نماد ها عین ضربه زدن به نظامه).

بعد به ایشون گفتم که ما تقصیری نداریم صدامون به جایی نمیرسه مجبوریم از طریق درج مطلب اقدام کنیم . ایشون گفتن که، شما میتونید به سایت شهرداری ها برید و عکس مربوطه رو ارسال کنید و ازشون بخواین که جمع کنن. (البته اگر اقدام نکردند به وبلاگ خود آقای رائفی پور عکس ها رو بفرستید تا ایشون که صاحب کرسی اند با اعتباری که دارن اقدام کنن).حالا اگر با همه این کار ها باز جمع نشد اونوقت ذسانه ایش کنید .

خود ایشون مثلا نام چند رستوران یا فست فود رو بردند و گفتند که این ها مسائل جدی امنیتی و فراماسونری در نماد ها و انگاره ها داشتند که ما با اقدام مخفی و خاموش تونستیم اصلاحش کنیم (یعنی رسانه ایش نکردند مستقیم اقدام کردند) . بنابر این از این به بعد بهتره اینگونه اقدام کنیم .

در ضمن مثل همیشه یاد آور میشم که دیگه کم کم به ابعاد بالا تر توجه داشته باشید و حرکت بعدی صهیون ها رو تشخیص بدین که البته خوشبختانه دیده شده که بچه دارن به این سمت میرن .
بابل یکی از اولین شهرهای قدیمی است که می توان گفت شیطان پرستی یا به زبان بهتر کابالا از انجا وارد مصر شد ومصریان قدیم شیطان پرستی را از بابلیان یادگرفته اند
یکی از روزنامه های امریکایی نوشته بود که پس از تصرف عراق توسط امریکاییا یک گروه از ارتشیان آمریکا یی همراه با فرماندهشان به دور یکی از قدیمیترین نماد های شیطان پرستی جمع شده بوند ومراسم شیطان پرستی اجرامیکردنند . یا علی
خوب دوستان همانطور که همه بیانیه استاد رائفی پور رو خوندید
دیگه فکر کنم اینقدر نباید ابزار دست شیطان باشیم فقط نماد شناسی
کنیم دیگه وقتش هستش که بریم اصل موضوع رو کنکاش کنیم دیگه باید
عمل کنیم یعنی اینکه تو جامعه تا اونجایی که می تونیم کارهایی بر ضد
این تشکیلات انجام بدیم
حالا نماد شناسی مبحث اولیه بود که الان همه
تا حدودی یادگرفتیم حالا باید یه کارهایی در برابر این نمادها و افکار شیطانی
این افراد انجام بدیم
با سلام

از آقای نعیمی تشکر می کنم که اومدن و به سوالات دوستان پاسخ دادن و همچنین از دوست خوب مسنجر که مطالب خوب بیان نمودند Smile
در مورد دوستمون جناب هاتف رضایی باید بگم که ایشون دارن خیلی سخت می گیرند ، علت این بیانیه آقای رائفی پور این بود که می دیدند که خیلی دیگه داره افراط گرایی میشه در مورد بحث نماد گرایی ، همه چیز شده بود دنبال نماد گشتن ، بعضی ها کارشون این بود که به هرجا نگاه می کردن دنبال چشم مثلث و هرم و خیلی چیزای دیگه می گشتن که همین امر باعث شده بود خیلی از دوستان مسیر اشتباهی رو در پیش بگیرند و دچار اشتباه بشند، به نظر من این بیانیه بموقع بود . همیشه باید مراقب افراط و تفریط بود ، واقعاً داشت جو افراط گرایی توی جامعه ایجاد می شد ، البته بنده همه رو نمی گم ولی هستن برخی از دوستان که خیلی افراطی عمل می کنند که این اصلاً خوب نیست .
در مورد دوست دیگه جناب wood الان این چی هست که شما کشیدی ! ، می دونید اون آرم وسط لفظ جلاله الله هست ؟ اون آرم در اصل کلمه مقدس (( لا اله الا الله )) است و این کار شما نوعی بی احترمای است ، اگر مطلبی هست بفرمایید ، لطفاً اون عکس رو هم بردارید
آخه یه مقداری هم شده استدلال کنید ، من نمی دونم از چه منطقی دوستان استفاده می کنند که این چیزها رو می سازند :s
اگر به عکس ميدان آزادي از بالا دقت کرده باشين ميدان آزادي به صورت يک صليب کاملا مدرن انگليسي ساخته شده

گفته شده در دوره پهلوي وقتي اين ميدان توسط يه مهندس خارجي ساخته شد بعد از اينکه فهميدن قضيه از چه قراره خود شاه اون مهندس رو در ميدان آزادي دار زد.

به هر حال هميشه جاي سوال بوده که وقتي تو تهران راهپيمايي ميشه چرا هيچ وقت موقع تصويربرداري از نماي بالا برج آزادي فيلم نمي گيرن؟؟

[تصویر: 17106773785320606984.jpg][تصویر: 62745478695964824766.jpg][تصویر: 08482112907547647570.jpg]
نظر طراح آرم پرچم در این باره :
وقتي مي‌خواستم براي گفت‌وگو بروم، چند نفر از من خواستند كه اين سؤال را بپرسم كه آيا درست است اين آرم برگرفته از آرم گروه خاصي در هندوستان است. حتي عكاس هم كه دير رسيده بود بعد از گفت‌وگو گفت: «اي كاش زودتر مي‌رسيدم. دوست داشتم اين نكته را از او مي‌پرسيدي كه آيا ...» پاسخ دكتر نديمي و حال و هواي او حكايت از چيز ديگري داشت: «هلال‌هاي تعبيه‌شده در اين آرم از نقش مباركي ريشه مي‌گيرد كه حضرت رسول (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) بارها با شمشير مباركشان به عنوان امضا بر روي شن‌ها ترسيم كرده‌اند. اين طرح پنج بخش دارد كه نشان‌دهندة پنج اصل دين است. اصل توحيد را در حكم عمود دو ساقة اصلي در ميان خود دارد. علاوه بر كلمة الله كه در تركيب اصلي آن ديده مي‌شود، لااله‌الاالله نيز در آن مستتر است. جزء قائم مياني در تركيب با شكل تشديد ( ّ ) كه در خط فارسي و عربي نشانة شدت است، شمشير را تداعي مي‌كند؛ اين همان تعبير كلمة «حديد» است. تقارن‌هاي اين آرم هم نشانة تعادل و توازن است؛ اين همان ميزان است.

مصاحبه ی کامل :
http://www.rangmagazine.com/?type=dynami...=1&id=1384

دوستان خوبه که نماد ها رو پیدا کنین ولی اعتدال رو رعایت کنین هدف اصلی آماده سازی خودمون برای ظهور آقا است تا بتونیم حق رو تشخیص بدیم در زمان ظهور .
(۸/اردیبهشت/۹۰ ۲۱:۲۲)سرود پیروزی نوشته است: [ -> ].

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر پسند و اگر نا پسند میگویم نگفته بودم و اینک بلند می گویم

نگفته بودم و جنگ است بعد از این سخنم و از دهان تفنگ است بعد از این سخنم

برادرانم کمر بند ها را ببندید!!!!!!!!

[تصویر: antisemitism.jpg]

ایجانب علی اکبر رائفی پور سرباز دون پایه جبهه مهدویت اعلام می دارم حاضرم به تنهایی بر روی تمامی دیوار های شهرشهر کشورمان گونیا و پرگار و تک چشم بکشم! ولی جوانی در این کشور معتاد نباشد یا خدایی ناکرده ناموس ایرانی به فحشا نیافتد و حرام لقمه ای بیت المال را مال البیت نداند!

[b]عزیزانم پس از این دیگر فراماسونری و نماد هایش را فراموش کنید [/!!!!!!b]

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است

سلام بر دانشمند گرامی آقای رائفی پور
کسی که به یک باره از تمام جریانات فراماسیونی و شیطان پرستی در جهان پرده گشود .
کسی که بسیار می داند ولی اجازه ندارد بگوید . شاید هم از خود اختیاری ندارد که بگوید .
آقای رائفی پور چی شد آن رگی که به خاطر سنگفرش مجلس انگلیس باد می کردید . وقتی مجلس خودمان را دیدید منصرف شدید ! براستی آیا به جز مجلس ایران ساختمان دولتی دیگری را می شناسید که اینچنین کلکسیون نماد های فراماسیونی باشد ؟
ولی مثل اینکه قرار نبود ملت این همه هم بفهمد . و به طبع دولة کریمه ای که پرچمش را بالای سر علامت خود نصب کردید خوش نیامده .
....................................................................................................​....................
من و شما خوب ماهیت اصلی کسانی را که سنگشان را به سینه میزنید می شناسیم .
اگر نمی دانی بدان که واقعا نبرد نزدیک است و آن روز ، روز رسوایی یا سربلندی در برابر منجی است .
آقا بهزاد تند نرین. مواظب شیطان باشین. به اسم دلسوزی تهمت نزنین. چه شد که بر اساس چند تا جمله چنین تهمت بزرگی به ایشون می زنین. پناه بر خدا. چقدر راحت....
من هم حرف دلم همین حرف ایشونه. خیلی وقته که چنین حرفی توی دلم بوده و هست. ملت ایران همیشه دچار افراط و تفریط هستن البته نه همشون. یه زمانی که توی غرب داشتن جنایات فراماسونها و شیطان پرستان رو افشا می کردن ایرانیان در خواب تشریف داشتن. حالا که بیدار شدن و این بحثها مطرح شده، همه غرق شدن در پیدا کردن نماد. همه فکر می کنن سرباز امام زمان هستن با این غرور و انگ زدن ها و تهمتها و گناهان بزرگ.... هیچکس نمی دونه سرباز امام زمان اول باید نفسش رو تحت کنترل داشته باشه؟ تزکیه نفس باید داشته باشه. چرا هیچکس در وادی ترک معصیت کار نمیکنه؟ چون سخته. پس چیکار کنیم؟ نماد دشمن پیدا کنیم. تو میدان و بخاری و لوگوی شرکت x و نقش پارچه ها.... که چی بشه؟ ساعتها وقت صرف کنیم ثابت بشه مثلثش به زور چیزی شبیه چشم داره. بعد بریم با صاحب شرکت بحثها کنیم و دعواها کنیم و تهمتها بزنیم و وقتها تلف کنیم بلکه بعد از مدتها انرژی گذاشتن داخل مثلث طوری طراحی بشه که شبیه چشم نباشه. چه کار مهمی. بالاخره سرباز امام زمان هستیم دیگه...

بله ساختمان مجلس ثابت میکنه حضور چنین افرادی رو. اما شما اصلا می دونین این ساختمان چطور ساخته شد؟ می دونین طرحش مال پیش از انقلابه و یک بهائی طراحش بوده؟ به خاطر جهل مسئولین بعد از انقلاب برای اینکه دوباره کاری نشه در هزینه، همون طرح پیش از انقلاب رو پیاده کردن. البته این دلیل نمیشه بگم هر چی نماد در ایران امروز به کار رفته مال زمان پیش از انقلابه. نه اصلا اونها الان هم هستن و حضور پر رنگ دارن اما چطور میشه پیداشون کرد؟ همینکه چهار تا ساختمان دیدیم کافی نیست؟ فهمیدیم وجود دارن خوب باید چیکار کرد؟ آیا دولتمردان همشون فراماسون هستن چون چند تا نماد شبیه فراماسونری در خانه و ساختمان و شکل دستان و نحوه ایستادنشون پیدا شده؟ آخه عقل می پذیره چنین تفکری رو؟
بله اونها حضور دارن و از بی خبری مسئولان نمادهاشون رو در جاهای مختلف رو می کنن. حتی ممکنه در پستهای دولتی ریز و درشت هم نفوذ کرده باشن. اینکه دیگه پنهان کردن نداره همه می دونن.
اما اینکه تهمت زده بشه به آقای رائفی پور و اینکه ایشون تا بحث رسیده به ایران چاپلوسی و ... خیلی زشته. ایکاش می فهمیدیم با اینکارها سرباز امام زمان که عمرا. از این می ترسم روبروی ایشون بایستیم.
به نام خدا

سلام آقا بهزاد...
شاخ و برگ نمی دم حرفهام رو... شما در قسمت "معرفی اجمالی کاربران" فرمودید:

نقل قول:سلام
اسم من بهزاد 23 سال دارم دانشجوی دکتری
به زودی با من بیشتر آشنا میشین . آخه دارویی طراحی کردم که دیابت نوع 1 رو ریشه کن می کنه «ان شاءالله»
طرحی هم برای درمان سرطان بدخیم دارم « ان شاءالله»
یه داستان مانندی هم نوشتم به اسم ماهتاب که قراره سبک نگارش در ادبیات داستانی رو متحول کنه « ان شاءالله »
تا حالا هم چند مخلوق خدا رو از نظر ژنتیکی ثبت کردم و بعضی ها رم در حال ثبتم . « اولین بار در جهان »

کسی که 23 سالشه و دانشجوی دکتراست، احتمالا خیلی با کمالاته و بیشتر از سنش می فهمه...
و اینکه شما یه نمادی طراحی کردی برای "اتحاد ادیان" ...
کسی که دوست داره ادیان رو با هم متحد کنه، طبیعتا باید سعه صدر داشته باشه اونم از نوع وخیمش!!!!!!
منو ببخشید... قصد تخریب شما رو ندارم خدایی نکرده ولی خیلی بیشتر از اینها ازتون انتظار داشتم... و واقعا ازتون میخوام در مسیر اتحاد گام بردارید که لازمش متحد کردن خودمونه بعد ادیان دیگر...
نقل قول:اگر نمی دانی بدان که واقعا نبرد نزدیک است و آن روز ، روز رسوایی یا سربلندی در برابر منجی است .
ان شاء الله همه مون عاقبت بخیر شیم... باز هم از آقا بهزاد عذر میخوام اگر جسارتی شد.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع