تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
سلام به همه دوستان عزیزم،
16 صفحه نقد و بررسی ومعرفی در مورد نمادهای فراماسونی در ایران، جالبه دستتون درد نکنه، یک تایپیک مفصل دیگه هم داریم فقط مخصوص آقای مهران مدیری، چندتا تایپیک داریم مخصوصا نمادهاشون در فیلم ها و جاهای مختلف دنیا. گروه های مخفی و انجمن ها شون هم که تا جایی دنیا خبر دارن ما هم با همشون آشنا شدیم. خب دوستان فکر نمی کنید وقتشه دست از فقط کردن معرفی نمادها و انجمن هاشون برداریم و مبارزمون رو یک سطح که نه چند سطح بکشیم بالاتر؟ کسی که یک هفته تو تالار باشه میشه گفت 90 درصد پست ها رو میخونه با همه چیز تقریبا آشنا میشه.
حالا که همه مون مطمئنیم آخرین جهاد نزدیکه بهتر نیست شروع به آموزش های دیگه هم بکنیم؟ به قول آقای بیداری اندیشه اگه ساعتها هم بحث بکنیم کمتر پیش میاد به یک نتیجه منسجم برسیم اما واقعیتش اینه که جبه ها و هدف همه ماها یکیه.
من خودم دقیقا نمی دونم باید چی کار کنیم اما این پست رو زدم برای دعوت از همگی شماها. من چند روزیه کلاسهای تیر اندازی و ورزشهای رزمی رو شروع کردم فقط به عشقه اینکه بتونم جنگ عملی رو هم انجام بدم. البته منظور من این نیست که کار روشنگری و مطالعه رو بذاریم کنار، نه فقط می خوام علاوه بر مطالعه شروع کنیم به جنگیدن با سه روش، یکی همون مطالعات قبلی و بحث هاست، دومی حرکت پدافند فرهنگی با گذاشتن مسابقات مختلف، داستان نویسی،طراحی لوگو، انیمیشن، فیم کوتاه و... خلاصه هر گونه کار فرهنگ سازی و سوما آمادگی و بالا بردن مهارتهای بدنی چون ایمان دارم این جنگ فقط به جنگ رسانه ای محدود نمیشه. دوستان عزیزم، جهاد نزدیکه اگه هوشیار نباشیم باید تا ابد شرمنده خدا و آقا باشیم. اگه دوستان هرگونه نظر و پیشنهادی داشته باشن باعث افتخار بنده است که بشنوم. به قول استاد رافئی پور آقا با شور نمیان با شعور میان.
این هم که دست دست بکنیم و بگیم ما لیاقت نداریم در رکاب آقا بجنگیم و ایشون خودشون با یارانشون میان و همه مشکلات رو حل می کنن فقط نشانه تنبلی و توجیه بی عرضگی ماست. برای هر کاری میشه تلاش کرد و با توکل به خدا موفق شد.
(۱۲/اردیبهشت/۹۰ ۶:۳۱)بیداری اندیشه نوشته است: [ -> ]آقا بهزاد تند نرین. مواظب شیطان باشین. به اسم دلسوزی تهمت نزنین. چه شد که بر اساس چند تا جمله چنین تهمت بزرگی به ایشون می زنین. پناه بر خدا. چقدر راحت....
من هم حرف دلم همین حرف ایشونه. خیلی وقته که چنین حرفی توی دلم بوده و هست. ملت ایران همیشه دچار افراط و تفریط هستن البته نه همشون. یه زمانی که توی غرب داشتن جنایات فراماسونها و شیطان پرستان رو افشا می کردن ایرانیان در خواب تشریف داشتن. حالا که بیدار شدن و این بحثها مطرح شده، همه غرق شدن در پیدا کردن نماد. همه فکر می کنن امام زمان هستن با این غرور و انگ زدن ها و تهمتها و گناهان بزرگ.... هیچکس نمی دونه سرباز امام زمان اول باید نفسش رو تحت کنترل داشته باشه؟ تزکیه نفس باید داشته باشه. چرا هیچکس در وادی ترک معصیت کار نمیکنه؟ چون سخته. پس چیکار کنیم؟ نماد دشمن پیدا کنیم. تو میدان و بخاری و لوگوی شرکت x و نقش پارچه ها.... که چی بشه؟ ساعتها وقت صرف کنیم ثابت بشه مثلثش به زور چیزی شبیه چشم داره. بعد بریم با صاحب شرکت بحثها کنیم و دعواها کنیم و تهمتها بزنیم و وقتها تلف کنیم بلکه بعد از مدتها انرژی گذاشتن داخل مثلث طوری طراحی بشه که شبیه چشم نباشه. چه کار مهمی. بالاخره سرباز امام زمان هستیم دیگه...

بله ساختمان مجلس ثابت میکنه حضور چنین افرادی رو. اما شما اصلا می دونین این ساختمان چطور ساخته شد؟ می دونین طرحش مال پیش از انقلابه و یک بهائی طراحش بوده؟ به خاطر جهل مسئولین بعد از انقلاب برای اینکه دوباره کاری نشه در هزینه، همون طرح پیش از انقلاب رو پیاده کردن. البته این دلیل نمیشه بگم هر چی نماد در ایران امروز به کار رفته مال زمان پیش از انقلابه. نه اصلا اونها الان هم هستن و حضور پر رنگ دارن اما چطور میشه پیداشون کرد؟ همینکه چهار تا ساختمان دیدیم کافی نیست؟ فهمیدیم وجود دارن خوب باید چیکار کرد؟ آیا دولتمردان همشون فراماسون هستن چون چند تا نماد شبیه فراماسونری در خانه و ساختمان و شکل دستان و نحوه ایستادنشون پیدا شده؟ آخه عقل می پذیره چنین تفکری رو؟
بله اونها حضور دارن و از بی خبری مسئولان نمادهاشون رو در جاهای مختلف رو می کنن. حتی ممکنه در پستهای دولتی ریز و درشت هم نفوذ کرده باشن. اینکه دیگه پنهان کردن نداره همه می دونن.
اما اینکه تهمت زده بشه به آقای رائفی پور و اینکه ایشون تا بحث رسیده به ایران چاپلوسی و ... خیلی زشته. ایکاش می فهمیدیم با اینکارها سرباز امام زمان که عمرا. از این می ترسم روبروی ایشون بایستیم.

(۱۲/اردیبهشت/۹۰ ۶:۳۱)بیداری اندیشه نوشته است: [ -> ]آقا بهزاد تند نرین. مواظب شیطان باشین. به اسم دلسوزی تهمت نزنین. چه شد که بر اساس چند تا جمله چنین تهمت بزرگی به ایشون می زنین. پناه بر خدا. چقدر راحت....
من هم حرف دلم همین حرف ایشونه. خیلی وقته که چنین حرفی توی دلم بوده و هست. ملت ایران همیشه دچار افراط و تفریط هستن البته نه همشون. یه زمانی که توی غرب داشتن جنایات فراماسونها و شیطان پرستان رو افشا می کردن ایرانیان در خواب تشریف داشتن. حالا که بیدار شدن و این بحثها مطرح شده، همه غرق شدن در پیدا کردن نماد. همه فکر می کنن امام زمان هستن با این غرور و انگ زدن ها و تهمتها و گناهان بزرگ.... هیچکس نمی دونه سرباز امام زمان اول باید نفسش رو تحت کنترل داشته باشه؟ تزکیه نفس باید داشته باشه. چرا هیچکس در وادی ترک معصیت کار نمیکنه؟ چون سخته. پس چیکار کنیم؟ نماد دشمن پیدا کنیم. تو میدان و بخاری و لوگوی شرکت x و نقش پارچه ها.... که چی بشه؟ ساعتها وقت صرف کنیم ثابت بشه مثلثش به زور چیزی شبیه چشم داره. بعد بریم با صاحب شرکت بحثها کنیم و دعواها کنیم و تهمتها بزنیم و وقتها تلف کنیم بلکه بعد از مدتها انرژی گذاشتن داخل مثلث طوری طراحی بشه که شبیه چشم نباشه. چه کار مهمی. بالاخره سرباز امام زمان هستیم دیگه...

بله ساختمان مجلس ثابت میکنه حضور چنین افرادی رو. اما شما اصلا می دونین این ساختمان چطور ساخته شد؟ می دونین طرحش مال پیش از انقلابه و یک بهائی طراحش بوده؟ به خاطر جهل مسئولین بعد از انقلاب برای اینکه دوباره کاری نشه در هزینه، همون طرح پیش از انقلاب رو پیاده کردن. البته این دلیل نمیشه بگم هر چی نماد در ایران امروز به کار رفته مال زمان پیش از انقلابه. نه اصلا اونها الان هم هستن و حضور پر رنگ دارن اما چطور میشه پیداشون کرد؟ همینکه چهار تا ساختمان دیدیم کافی نیست؟ فهمیدیم وجود دارن خوب باید چیکار کرد؟ آیا دولتمردان همشون فراماسون هستن چون چند تا نماد شبیه فراماسونری در خانه و ساختمان و شکل دستان و نحوه ایستادنشون پیدا شده؟ آخه عقل می پذیره چنین تفکری رو؟
بله اونها حضور دارن و از بی خبری مسئولان نمادهاشون رو در جاهای مختلف رو می کنن. حتی ممکنه در پستهای دولتی ریز و درشت هم نفوذ کرده باشن. اینکه دیگه پنهان کردن نداره همه می دونن.
اما اینکه تهمت زده بشه به آقای رائفی پور و اینکه ایشون تا بحث رسیده به ایران چاپلوسی و ... خیلی زشته. ایکاش می فهمیدیم با اینکارها سرباز امام زمان که عمرا. از این می ترسم روبروی ایشون بایستیم.

سلام برادر گرامی . اولا که خیلی زشته وقتی کسی مخاطب قرار نگرفته خودش رو وارد بحث کنه . تا جاییکه من اطلاع دارم آقای رائفی پور وکیلی در این سایت قرار ندادند . دوما گفته های من محدود به چند جمله نیست و اگر شما هم با چشم بدون تعصب سخنان و جبهه گیری ایشان را دنبال کنید حرف مرا تصدیق خواهید کرد . ثالثا چه طور سنگفرش مجلس انگلیس کاملا عمدی و با دستور مستقیم شیطان انتخاب شده ولی این همه نماد در مجلس ایران کاملا اتفاقی و ناشی از جهل است.
رابعا کسی ادعای منجی بودن نکرد فقط من از شما به وقوع این امر بنا به اطلاعاتی و بنا به ارتباطاتی یقین بیشتری دارم .
Heart
[/quote]

سلام برادر گرامی . اولا که خیلی زشته وقتی کسی مخاطب قرار نگرفته خودش رو وارد بحث کنه . تا جاییکه من اطلاع دارم آقای رائفی پور وکیلی در این سایت قرار ندادند . دوما گفته های من محدود به چند جمله نیست و اگر شما هم با چشم بدون تعصب سخنان و جبهه گیری ایشان را دنبال کنید حرف مرا تصدیق خواهید کرد . ثالثا چه طور سنگفرش مجلس انگلیس کاملا عمدی و با دستور مستقیم شیطان انتخاب شده ولی این همه نماد در مجلس ایران کاملا اتفاقی و ناشی از جهل است.
رابعا کسی ادعای منجی بودن نکرد فقط من از شما به وقوع این امر بنا به اطلاعاتی و بنا به ارتباطاتی یقین بیشتری دارم .
Heart
[/quote]

سلام برادر
وقتی شما در یک فروم عمومی مطلبی بیان میکنید هر کسی میتونه در مورد مطلب شما اظهار عقیده کنه .مخاطب شما همه اعضای فروم هست
در صورتی هم که یقین دارید ایشون وکیلی در سایت ندارد که بتواند از خودش دفاع کند بایستی اتهام خود را در جایی وارد کنید که ایشان بتواند از خودش دفاع کند.وارد کردن اتهام بسیار راحت است .
بنده تا کنون سخنرانی اقای رافعی پور را گوش نکرده ام و نظری نسبت به ایشان ندارم ولی اگر شما اتهامی وارد میکنید یا حد اقل انتقادی وارد میکنید .میبایست مدلل و مستند و در بر گیرنده حق دفاع برای طرف مقابل باشد .
موفق باشید
(۱۲/اردیبهشت/۹۰ ۹:۵۴)بهزاد بیدار نوشته است: [ -> ]سلام برادر گرامی . اولا که خیلی زشته وقتی کسی مخاطب قرار نگرفته خودش رو وارد بحث کنه . تا جاییکه من اطلاع دارم آقای رائفی پور وکیلی در این سایت قرار ندادند . دوما گفته های من محدود به چند جمله نیست و اگر شما هم با چشم بدون تعصب سخنان و جبهه گیری ایشان را دنبال کنید حرف مرا تصدیق خواهید کرد . ثالثا چه طور سنگفرش مجلس انگلیس کاملا عمدی و با دستور مستقیم شیطان انتخاب شده ولی این همه نماد در مجلس ایران کاملا اتفاقی و ناشی از جهل است.
Heart
آقا بهزاد شما مثل این که اطلاعاتتون راجع به یک تالار گفت و گو کمی نارسته که این طور حرف می زنید
شما نمیتونید بیاید تو تالار و به هر کس که خواستید تهمت بزنید
در ضمن همه اعضای تالار میتونن در قبال حرف های شما نظر بدن چه برسد به مدیریت تالار
بهزاد عزیز لطفا کمی به هم سنگرانتون بیشتر احترام بگذارید و به فکر اتحاد بیشتر باشید
یا علی
بهزاد که به من هم همینا رو تو پیام خصوصی گفتی و جوابتو دادم ... اینجام میگم به نظر من پیام استاد کاملا واضح بود و اون چیزی نبود جز دست کشیدن از نمادشناسی افراطی و مبارزه جدی در مرحله اول با نفس خودمون تا بتونیم دنیا رو بسازیم برای ظهور ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که منتظر ماست و در مرحله دوم مبارزه جدی با نظام سرمایه داری و مفسدین اقتصادی داخلی ( ریز و درشت ) که خواسته یا ناخواسته به اهداف ماسون ها کمک میکنن ...

در ضمن این نوع اتهام زنی هم چیزی جز بی منطقی و خدای نکرده غرض ورزی نیست ... بهتره که به فکر آخرتمون هم باشیم ...

همیشه حرفی بزن که بتونی بنویسی و در صورتی بنویس که بتونی امضا کنی و نوشته ای رو امضا کن که بتونی پاش واستی ...
(۱۲/اردیبهشت/۹۰ ۱۵:۴۸)سرود پیروزی نوشته است: [ -> ]نخیر مثل اینکه نگرفتی ... حالا میشه درباره نمادی که گفتی توضیح بدی و بگی از نظر شما ادیان حال حاضر کدوما هستن؟؟؟

سلام
به نظر من دین یک برنامه است و فقط بچه ها برنامه ی خودشون رو به رخ همدیگه می کشن . گفتم الآن دین اسلام و مسیح و یهود یکی است . همه ی کسانیکه به خدای یگانه اعتقاد دارند با هم برادر و با هم برابرند . چه طور میشه شیطان پرستان که بیش از صد فرقه و خدا دارند می توانند با هم متحد شوند ولی ما خدا پرستان مثل بجه ها به جون هم افتادیم و می گیم : مسجد من بهتره اون یکی میگه کلیسا بهتره اون یکی میگه منجی قراره از ما باشه و بقیه رو بکشه . اون یکی میگه نه خیر قراره از ما باشه و شما ها رو بکشه ؟
کمی ذهن و چشم هایت را پاک کن ببین چقدر این حرف ها احمقانه است .
به نظر من برای مقابله با دجال و شوالیه های نفرین شده تنها راه ما اتحاد خدا پرستان تمام جهانه . برای همین در نمادی که الآن به جای عکسم می بینی سعی کردم این مطلب رو برسونم که مسلمون و مسیحی و یهودی باید دست در دست هم بده تا دوره ی دجال رو تا حد امکان کوتاهتر و کمرنگ تر کنیم .

برای توضیحات بیشتر لطفا مسیر زیر رو بروید:
مسیر تالار گفتگوی بیداری اندیشه > گروه بیداری اندیشه > پیشنهاد به گروه v نمادی برای اتحاد ادیان

لطفا با ذهن های متحجر و متعصب وارد نشوید
نقل قول:پوزش نامه Heart
سلام بر سخنگوی استاد
و سایر سخنگو های متعصب استاد
من و استاد شما با هم می خواستیم حرف بزنیم . و اشتباها این پیام رو صفحه پخش شد . و آقای سرود ملی که گویا سخنگوی اول ایشان هستند بدون مقدمه وارد بحث شده بودند و خود را معرفی نکرده بودند . من از همه ی شما بیشتر به آقای رائفی پور ارادت دارم و برای همین نگرانی های خودم رو در مقابل چرخش صد و هشتاد درجه ای نظرات ایشان به صورت دستپاچه اعلام کردم و همین علت اشتباه من شد . کسی که واقعا به منجی عالم بشریت اعتقاد دارد و خود را سرباز آن می داند نباید از کسی جز خدا بترسد و نباید مدیحه سرایی انسان های فانی را بکند . من از سال ها پیش از پخش شدن این فیلم ها فعالیت ضد شیطان پرستی داشتم و تا آخر عمرم هم به این فعالیت ها ادامه خواهم داد . اکنون هم علامتی طراحی کرده ام که با یاری خدا در حال گسترش آن در بین ادیان مختلف هستم . به راه خود ایمان دارم و تا آخر عمر در این راه گام خواهم گذاشت .
« ان شاءالله »

همونطور که گفتم خوب بلدی سفسطه کنی ...

اینکه گفتی:

نقل قول:و آقای سرود ملی که گویا سخنگوی اول ایشان هستند بدون مقدمه وارد بحث شده بودند و

خودش از دو جهت مصداق مغالطه س :

1- اینکه گفتی سرود ملی و بعد با تاکید به همون عذرخواهی کردی! با اینکه به راحتی میتونستی ویرایشش کنی!
نقل قول:با عرض پوزش مجدد سرود پیروزی صحیح است نه سرود ملی

2- در حالی که خودت بدون مقدمه وارد بحث شدی این امر رو به من نسبت دادی!

اول از همه خودت بی مقدمه میای خطاب به استاد رائفی پور میگی:

نقل قول:سلام بر دانشمند گرامی آقای رائفی پور
کسی که به یک باره از تمام جریانات فراماسیونی و شیطان پرستی در جهان پرده گشود .
کسی که بسیار می داند ولی اجازه ندارد بگوید . شاید هم از خود اختیاری ندارد که بگوید .
آقای رائفی پور چی شد آن رگی که به خاطر سنگفرش مجلس انگلیس باد می کردید . وقتی مجلس خودمان را دیدید منصرف شدید ! براستی آیا به جز مجلس ایران ساختمان دولتی دیگری را می شناسید که اینچنین کلکسیون نماد های فراماسیونی باشد ؟
ولی مثل اینکه قرار نبود ملت این همه هم بفهمد . و به طبع دولة کریمه ای که پرچمش را بالای سر علامت خود نصب کردید خوش نیامده .
....................................................................................................​....................
من و شما خوب ماهیت اصلی کسانی را که سنگشان را به سینه میزنید می شناسیم .
اگر نمی دانی بدان که واقعا نبرد نزدیک است و آن روز ، روز رسوایی یا سربلندی در برابر منجی است .

که فقط اینطور القا کنی که ایران ماسونریه و دکتر هم چون دیده داره کار خوداشون لو میره پس بهتره دنده معکوس بزنه! و به این دلیل بود که گفتم داری غرضورزانه حرف میزنی و ... ( یعنی اوج بی منطقی و ساده اندیشی )

البته عین اینا رو خصوصی یه من هم گفتی! راستی شما که به قول خودت سابقه طولانی در زمینه شیطان پرستی و اینا داری چطور شد که اینجا از نوشته جدید دکتر مطلع شده و جبهه گرفتی و حتی منو با ایشون اشتباه گرفتی؟!

( به اعتراف خودت:

نقل قول:من از همه ی شما بیشتر به آقای رائفی پور ارادت دارم و برای همین نگرانی های خودم رو در مقابل چرخش صد و هشتاد درجه ای نظرات ایشان به صورت دستپاچه اعلام کردم و همین علت اشتباه من شد . کسی که واقعا به منجی عالم بشریت اعتقاد دارد و خود را سرباز آن می داند نباید از کسی جز خدا بترسد و نباید مدیحه سرایی انسان های فانی را بکند . من از سال ها پیش از پخش شدن این فیلم ها فعالیت ضد شیطان پرستی داشتم و تا آخر عمرم هم به این فعالیت ها ادامه خواهم داد

)

بعد که دیدی حرفت کاملا بی منطق و عجولانه بوده

( به اعتراف خودت:

نقل قول:من و استاد شما با هم می خواستیم حرف بزنیم . و اشتباها این پیام رو صفحه پخش شد

)

( اونوقت چطوری اشتباها HuhExclamation )

و در واقع قبل از این که فکر کنی اومدی اینطوری نوشتی پس دوباره همونطوری بدون مقدمه و عجولانه ما رو متعصب خوندی :

نقل قول:پوزش نامه Heart
سلام بر سخنگوی استاد
و سایر سخنگو های متعصب استاد

نقل قول:لطفا با ذهن های متحجر و متعصب وارد نشوید

بعدش گفتی:

نقل قول:من و استاد شما با هم می خواستیم حرف بزنیم . و اشتباها این پیام رو صفحه پخش شد . و آقای سرود ملی که گویا سخنگوی اول ایشان هستند بدون مقدمه وارد بحث شده بودند و خود را معرفی نکرده بودند .

من که یادم نمیاد جایی گفته باشم سخنگوی ایشون هستم و یا از این دست ادعاها! و در ضمن وقتی شما بدون فکر و عجولانه آسمون و زمین رو به هم می بافین تقصیر من چیه؟! یعنی من باید بیام خودمو به تک تک کاربرای سایت معرفی کنم تا با دیگری منو اشتباه نگیرن؟! ( ... )

----------------------------------------------------------------------------------------------

ترجیح میدم نمادی که ترکیبی از نمادهای انحرافی و حتی شرک آمیز هست رو به حساب نیارم و حتی با اون مقابله کنم چون نوع حرف زدن طراحش منو یاد پروژه ماسونر نشون دادن اسلام میندازه و همینطور خود طرحش هم منو یاد پیام فیلم آواتار و مقاله "دین نوین جهانی" سایت وعده صادق و همینطور حرافی یک خائن به وطنم حول "گفتگوی تمدن ها" میندازه و ... ( گرفتی؟ )

اینم که اومدی گفتی:

نقل قول:به نظر من دین یک برنامه است و فقط بچه ها برنامه ی خودشون رو به رخ همدیگه می کشن . گفتم الآن دین اسلام و مسیح و یهود یکی است . همه ی کسانیکه به خدای یگانه اعتقاد دارند با هم برادر و با هم برابرند . چه طور میشه شیطان پرستان که بیش از صد فرقه و خدا دارند می توانند با هم متحد شوند ولی ما خدا پرستان مثل بجه ها به جون هم افتادیم و می گیم : مسجد من بهتره اون یکی میگه کلیسا بهتره اون یکی میگه منجی قراره از ما باشه و بقیه رو بکشه . اون یکی میگه نه خیر قراره از ما باشه و شما ها رو بکشه ؟
کمی ذهن و چشم هایت را پاک کن ببین چقدر این حرف ها احمقانه است .
به نظر من برای مقابله با دجال و شوالیه های نفرین شده تنها راه ما اتحاد خدا پرستان تمام جهانه . برای همین در نمادی که الآن به جای عکسم می بینی سعی کردم این مطلب رو برسونم که مسلمون و مسیحی و یهودی باید دست در دست هم بده تا دوره ی دجال رو تا حد امکان کوتاهتر و کمرنگ تر کنیم .

بیشتر به این میخوره که لینک امضام رو خوندی و میخواستی به حساب خودت پیش دستی کنی تا کمتر مصداق همون پیام فیلم آواتار باشی ...

با اینکه گفتی :

نقل قول:دین اسلام و مسیح و یهود یکی است . همه ی کسانیکه به خدای یگانه اعتقاد دارند

نقل قول:مسلمون و مسیحی و یهودی باید دست در دست هم بده

موافقم ولی با اینکه بخوای بگی که مسیحیت و یهودیت امروزه تحریف نشده و همینو قبول کنیم مخالفم و قبول نمی کنم و اونا باید به "دین نزد خدا یکیست و همانا اسلام به معنای تسلیم شدن است" ایمان بیارن و اگه نمیارن دلیل نمیشه ما خودمون رو تا سطح اونا تنزل بدیم ...

بازم میگم :

نقل قول:به نظر من پیام استاد کاملا واضح بود و اون چیزی نبود جز دست کشیدن از نمادشناسی افراطی و مبارزه جدی در مرحله اول با نفس خودمون تا بتونیم دنیا رو بسازیم برای ظهور ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که منتظر ماست و در مرحله دوم مبارزه جدی با نظام سرمایه داری و مفسدین اقتصادی داخلی ( ریز و درشت ) که خواسته یا ناخواسته به اهداف ماسون ها کمک میکنن ...

چون الان به راحتی میشه تشخیص داد که بزرگترین مشکل اقتصاد ما ارتشا و رشوه خواریه و در سال جهاد اقتصادی باید جدا با این معضل برخورد بشه ... ( ریز: پول امضای مهندسا و زیر میزی جراحا و ... - درشت: "ش.ج" ها و امثالهم ... )

در نهایت در مورد لحن تندم بگم که وقتی شما بی دلیل و متعصبانه به استاد اتهام می زنید منم به خودم حق میدم با دلیل، دیدگاه و طرز تفکرتون رو زیر سوال ببرم و برداشتم رو بگم ...

در مورد تعصب هم که باهش مخالفین، متعصب کسیه که با علم به منحرفانه بودن نمادهای مورد استفاده ش، متعصبانه به انتشارش پافشاری میکنه Exclamation و همین امر هم نتیجه تعصب و افراطی گری در نمادگرایی و همینطور تفریط در نمادشناسی و دشمن شناسی هست ...

نصر من الله و فتح قریب >>> الا ان نصرالله قریب ...
هر دم از این «باغ» بری می رسد؛
دوستان اگر ذره ای به ماسونی بودن دستگاه صدا و سیما شک داشتم، دیگر ندارم. این عکس برگرفته از تیتراژ برنامه «باغ کاغذی» است که هر روز از شبکه سه به مناسبت نمایشگاه کتاب پخش می شود:

[تصویر: pargar_va_gunia.jpg]
عزیز من vavp:
گونیا پرگار شکل درست حسابی هم داره نه اینکه بیان از روی نماد ماسون ها کپی بزنن.
بعدم میتونستن چیز های دیگه بزنن.یا از گونیا یا پرگار تنهایی استفاده کنن.
ممکنه از روی جهلشون باشه که انشاالله که همین طوره ولی باید فرهنگ سازی بشه
اگه یادتون باشه میله های ایستگاه های اتوبوس هم چشم بود تا مسئولین فهمیدن حلقه ی درونش رو برداشتن
همین خیابون جمهوری خودمون....
سلام
این تصاویر مربوط به مرکز تحقیقات معلمان استان اصفهان(پور قدیری) میباشد
که در دولت خاتمی بازسازی و دوباره احیا شد.
[تصویر: dx6rmxd2pyvyk5ntygyu.jpg]
[تصویر: em0wpxmnw4x56mpei4c.jpg]
[تصویر: xlvzkc4eii2lps1i7ay.jpg]
[تصویر: gu934edaq830jqhxpdd.jpg]
[تصویر: j7w0q3fjl0fat59b0yr.jpg]
[تصویر: 312qdnftqbgolnfsf1e5.jpg]
[تصویر: djgert0l6jl9bcgylgp.jpg]
لازم به ذکر است این بنا مربوط به دوره پهلوی است که دوباره بازسازی شده است
چون تصاویر گویا هستند نیازی به توضیح نیست
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع