تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
دوستان به نظر بنده اینکه هرم را نماد شیطان پرستی بدانیم صحیح نیست

آنان با علومی آشنا هستند که در کتاب قانون ما (قرآن) نیز گفته شده ولی ما از این معلومات استفاده نکردیم و اونها دارن این کار رو انجام میدن
هرم و مثلث نماد شیطان پرستی نیست اونها فقط از طریق اون نیرو میگیرن
چرا ما نگیریم؟!!!

ولی بعضا با اهداف خاصی یه ساختمونایی میسازن که مشکوکه
مثلا در بسیاری از شهرهای ما در کنار مصلی هاشون ساختمونای هرمی شکل زیاده و این مشکوکه. چون هرم و گنبد انرژی رو بیشتر به اطرااف پخش می کنن و این انرژی می تونه مثبت یا منفی باشه
توی مصلی هامون که صد البته انرژی مثبت ساطع میشه ولی اینکه هدف از ساخت این ساختمونهای خصوصی در اطراف این مکانها برای ساطع کردن انرژی منفی باشه یا مثبت جای سوال داره چون ممکنه برای خنثی سازی باشه.
البته این فقط یه گمانه زنیه و موثق نیست ولی فکر کنم جای بحث داشته باشه

با تشکر
علی
و اين بار شاهكار شركت گلستان
توزيع و بسته بندي چاي تويينينگز
شركت فوق يكي از شركتهاي خانواده سلطنتي انگلستان مي باشد .
[تصویر: 9uw77ku155klmuzmlb3.jpg]
تصوير در ابعاد اصلي
به نماد اسب تك شاخ و شير توجه فرماييد . ( اين نشان يكي از معروفترين نشانها در نزد ماسونهاست)

پ.ن: چون دوربين مناسبي براي عكسبرداري از محصول مشترك گلستان و تويينينگز نداشتم \ لذا تصوير اصلي محصول رو گذاشتم.
تنها تفاوتش در رنگ بسته بندي (در ايران زرد رنگه) و يه طرفش كه فارسي نوشته .
همين!!!
با سلام!
همه ميدونيم كه عدد 33 از اعداد مقدس شيطان پرستا هستش.
آيا سي و سه پل كه از معروفترين بناهاي تاريخي ايران و اصفهان هستش ميتونه نمادي از نفوذ فراماسونها در ايران باشه؟Huh
ممنون ميشم دوستان اگه اطلاعاتي در اين زمينه دارن ما رو هم بي نصيب نذارن.
سلام دوست خوبم

در مورد 33 پل یکی دیگر از عزیزان در همین تاپیک پست گذاشته ، خدمت دوستان عرض کنم این تاپیک از پست های کم محتوا پاکسازی شده ، اگر خواستید از اول مطالعه کنید
33 پل داریم ، 33 پل دیگه توی آب تصویرش داریم ، جمعش می شه عدد 66 که ابجد کلمه الله است ، گفته می شه برای همین شیخ بهایی این طرح رو داده تا ابجد کلمه الله جمع پل های واقعی و مجازی بشه که همون 66 هست
پس ربطی به فراماسونری نداره :s
دوستان چرا ما حنوض تو نماد ها موندیم . بهتر نیست مشکلات کلانتری که فراماسونری و صهیونیسم ایجاد کرده رو پیدا کنیم.

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

هر دم از این باغ بری میرسد

تورو خدا این تاپیک را ببندید

این همه تاپیک نماد شناسی بیهوده راجب کارتون و موسقی و خواننده و........................

من موندم آقایان نظر روشن فکریشون که دنبال نماد نباشیم فقط برای این تاپیک گل میکنه تازه نظر سنجی هم ایجاد کردند!!
200 تا نظر داره این تاپیک فقط 160 تای آن نظر روشن فکری..............
اگه واقعا راست میگید چرا نظرات روشن فکری و نصحیت هایتان برای تاپیک های دیگر گل نمیکند!!!!

آقای مطصفی کاربر جدید بنده به شما جسارت نکردم
روی صحبتم با شما نیست
این حرف رو
باید خیلی وقت پیش میزدم
که الان یادم افتاد بگم
!
عجب حافظه ای دارین شما
نه داداش ما برادرانه گفتیم و نظرم صرف نیست که این کار متوقف بشود .
در کل گفتم و نظر اصلیم این بود که حالا ایراد گرفتیم از این نماد ها چندتای ما در محو و نابودی تفکر این ها کار کردیم چند تا از دوستانمون رو اوردیم تو این مسیر در کل اونی که ایراد گرفته از فلان نماد آیا دنبال این هم افتاده که این نماد را به مسئول اون هم معرفی کند شاید واقعا از رو جهل این کارو کرده باشد.
سلام
در مورد آرم بیمه ایران خیلی بخث شده
من هم نه رد میکنم نه تایید
اما نکته ای رو در مورد این آرم کشف کردم
آرم بیمه ایران رو سر و ته کنید و بهش نگاه کنید
ببینید نوشته زیرش چه تعییری میکنه
از بچگی برام سوال بود چرا یه جوری نوشته شده
اما تازگیها بدون اطلاع از اینکه این آرم هم زیر سوال رفته آرم رو سر و ته کردم و به نکاتی پی بردم
خودتون ببینید بهتره
دوستان و همسنگران در رابطه با نمادهای فراماسونی در ایران
خیلی بحث کردیم ای کاش مدیران یک جمع بندی نهایی می کردند
و تایپیک رو می بستند تا عزیزانی هم که تازه با تالار آشنا می شوند
این همه مطلب رو نخونند! Smileو برخی مطلب که پالایش شده براشون تکراری نشه!

دوستان نماد شناسی گذرگاه است نه توقف گاه!!
با نظر این دوستم موافقم نمادشناسی رو ولش کنین بچسبین به اصل
اینا وسیله هست که به آدم یه تلنگور بزنه از خواب خرگوشی بیدارش کنه
هدف ما هم شناختن دشمن بود و آماده شدن هر چه بیشتر جهت ظهور آقا بود
وقتتونو زیاد تلف این آشغالا ( نماد ها رو می گم ) نکنید وقتتون با ارزشه.
طاعات و عباداتتون قبول Smile
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع