تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(۱۸/مرداد/۹۰ ۶:۱۲)EMPERATOR نوشته است: [ -> ]دوستان و همسنگران در رابطه با نمادهای فراماسونی در ایران
خیلی بحث کردیم ای کاش مدیران یک جمع بندی نهایی می کردند
و تایپیک رو می بستند تا عزیزانی هم که تازه با تالار آشنا می شوند
این همه مطلب رو نخونند! Smileو برخی مطلب که پالایش شده براشون تکراری نشه!

دوستان نماد شناسی گذرگاه است نه توقف گاه!!

بنده حقیر هم موافق این نظر هستم
نقل قول:دوستان و همسنگران در رابطه با نمادهای فراماسونی در ایران
خیلی بحث کردیم ای کاش مدیران یک جمع بندی نهایی می کردند
و تایپیک رو می بستند تا عزیزانی هم که تازه با تالار آشنا می شوند
این همه مطلب رو نخونند! Smileو برخی مطلب که پالایش شده براشون تکراری نشه!

سلام امپراطور عزیز Smile

این تاپیک چند هفته پیش یک بار پالایش شد و از 20 صفحه به 12 صفحه کاهش پیدا کرد و پست های غیر مفید پاکسازی شد ، مطالب خوبی توی این چند صفحه هست که بد نیست دوستان بخونند و با نظرات کاربران که عقاید مختلفی دارند آشنا بشند ، دوست خوبم این تاپیک رو هم نمی شه جمع بندی کرد چون جمع بندی میشه نظر شخصی بنده که ممکنه بعضی از دوستان قبول نداشته باشند و با توجه به اینکه ما شاهد نمادگرایی های جدیدی خواهیم بود پس به نظر درست نمی رسه این تاپیک بسته بشه ، هر چند مدت یه بار این تاپیک پاکسازی میشه و پست های غیر مفید که بعضاً افراطی هم هست حذف میشه

با تشکر از شما Smile
خداییش ساختمان مجلس دیگه خیلی .............

[تصویر: majles.jpg]

تعداد پنجره ها ، شکال هرم و .... !

الله اکبر
[تصویر: k6izyn834cfjnvbwe7s.jpg]

سلام دوستان . اگر میشه نظرتون رو راجب این عکس بگید . اگر فرض رو بر غیر عمد بودن بزاریم ! اون علامت مثلث توی یک لوگوی مربوط به سینما چه معنی میتونه داشته باشه؟
حالا عمدش رو اگر در نظر بگیریم . این روش تبلیغی دیگه زیادی صریح نیست؟
خیلی مشکوک می زنه
خودشم که یه چشم توشه
ولی چه میشه کرد ؟؟؟ Huh
من میگم حالت خوشبینیش اینه چشم از دیدن میاد و به هر حال سینما هم یک ابزار بصریه . اما مثلث با سینما ربطش چیه خدا میدونه.!
(۱۷/مرداد/۹۰ ۲۲:۴۵)saeed125 نوشته است: [ -> ]سلام
در مورد آرم بیمه ایران خیلی بخث شده
من هم نه رد میکنم نه تایید
اما نکته ای رو در مورد این آرم کشف کردم
آرم بیمه ایران رو سر و ته کنید و بهش نگاه کنید
ببینید نوشته زیرش چه تعییری میکنه
از بچگی برام سوال بود چرا یه جوری نوشته شده
اما تازگیها بدون اطلاع از اینکه این آرم هم زیر سوال رفته آرم رو سر و ته کردم و به نکاتی پی بردم
خودتون ببینید بهتره

سلام
اگه میشه با سند و کدرکصحبت کنید ، یعنی عکس رو بیارید و توضیحاتتون رو هم بفرمائید
البته من خودم M اولش رو فقط تونستم تشخیص بدم
سلام

زود قضاوت نکنید!!!
این چه کتابی است؟

همین جوری که نمیشه به هر مثلثی که دیده میشه , آدم گیر بده
شما باید اول یه مطالعه ی اجمالی از این کتاب ویا فعالیت های دست اندر کاران آن (که ظاهرا سینمایی اند) داشته باشید, بعد بصورت منطقی و با ادله ی روشن نظر خودتون رو منتشر و اعلام کنید.
وگرنه صرف علامت مثلث که نشد دلیل عزیز من

البته من میگم از محتوای این کتاب و این که در مورد چی هست من هیچ خبری ندارم این صرفا یک نظر کلی بود که ممکنه با دیدن چهارتا مستند و سخنرانی به ذهن فرد نا خودآگاه القا بشه که این جور علامت ها همه اش نشانه ی دجال واین حرف هاست,
که البته راه پی بردن به حقیقت فقط مطالعه ی بیشتره همونجوری که در بالا عرض کردم.

یا علی مدد
منم قضاوت نکردم . گفتم دلیلی برای این لوگو به این شکل روی برگه قرعه کشی سینما پیدا نمیکنم .
شاید باورتون نشه یه لحظه اصلا به کلمه ی برگه توجه نکردم
فکر میکردم کتابه

به هر حال باز هم به ادله ی محکم تری نیاز است
گرچه که نمیشه به سلیقه ی بد دست اندر کاران طراح این لوگو ایراد نگرفت
لوگو مگه قحط بوده که از این استفاده شده؟؟؟

یا علی مدد
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع