تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
مهم پاستوریزس که هست
حالا این مسائل هم خیلی مهمه؟؟
ولی فک میکنم حال میده حتما

دم شماگرم هنوز ساختمان ساخته نشده مچشو گرفتین !

به نظرت اگه پشت این اسم یک جریان برای فزونی نمادهای فراماسونی توایران که اولین دشمن صهیونیست است باشه این قضیه مهم نیست شما که این نمادهارو میشناسید واکنشتان اینه وای به حال بقیه !
داداش من آدم هرچیزی رو که می بینه که نباید بگه فراماسونیه
این جوری مراجع تقلید ماهم فراماسون می شنSmile
امروز آرم یکی از اتوبوسا رو دیدم
[تصویر: dd.gif]
header شهاب خودرو
شهاب خودرو
(۲/شهریور/۹۰ ۲۳:۲۶)lovings mahdi نوشته است: [ -> ]داداش من آدم هرچیزی رو که می بینه که نباید بگه فراماسونیه
این جوری مراجع تقلید ماهم فراماسون می شنSmile

چرا مثلا ؟؟
مراجع تقلید خونشون هرمی شکله ؟؟؟ صلیب برعکس می ندازن دوره گردنشون ...
عزیزم
مثال زدم. مثلا اگه ایران از ترکیه حمایت کنه بعدا معلوم بشه ترکیه فراماسون بوده یعنی ایرانم فراماسونه؟
یا مثلا اگه یه مرجع تقلید توی سخنرانیش اهرام ثلاثه رو مثال بزنه یعنی فراماسونه؟
...
(۲/شهریور/۹۰ ۰:۳۶)SASAN90 نوشته است: [ -> ]جدیدا یه موج نماد و اعداد ماسونی تو ایران راه افتادهک
ه مطمینم خیلی از استفاده کننده هاشونم نمیدونن قضیه اش چیه
ولی با این چیزا میخوان مطرح شن و بیان تو زوم
مت براشون خیلی راحت و رایگان تبلیغ میکنیم

اینطور که شما فکر میکنید پس مستند ظهور یک مستند تبلیغاتیه و فیلم کارتون وخواننده ها و...تبلیغ میکنه نه افشا گری !!!!

نه!
منظورم اینه تو ایران مثلا طرف میاد رو دوغ میزنه۳۳ خوب یه کارخونه دوغ که تاژه تاسیس هم هس سریع میاد زیر زوم ما همین خودش باعث شهرتش میشه
یا از فردا یه شرکت بستنی سازی میاد لوگو میزنه شبیه تک چشم باشه!
خلاصه کلامم اینه بعضیا واسه اینکه بخوان مشهور شن از این نمادا استفاده میکنن . مثه متین دو هنجره که میگه خدا پرستم ولی اطفارش مثل خواننده های شیطون پرسته
دوستان من داشتم مطالب را میخوندم دیدم یکی اسم یک سایتی را گذاشته به اون سایت مراجعه کردم و چشمم به لوگوی اون افتاد
http://www.andishe-basirat.ir/
ولی خیلی دقت نکردم کلی چیز توی ذهنم تشکیل شد.
1- یک عدد چشم
2- قلم که به حالت نیمه پایین یک زن است.
3- 2 فلش در کنار کمر این خانوم که نشانگر رقصیدن است.

نظر شما چیه؟
در جواب دوستمون اقا مهدی عزیز باید بگم که خیلی از نماها معانی زیادی دارند شاید انسان نمی فهمد این نماها را ولی ذهن نیمه هوشیار انسان این نماها را درک می کند و چون قادر نیست موضوعات را استدلال کند تاثیرات منفی در ذهن انسان ایجاد می کند .در تاثیرات منفی که در روی ذهن انسان اتفاق می افتد نیازی نیست حتما ادم ضد دین و ضد خدا باشد ولی اگر در ذره ای زندگی شخصی دعایی نامرغوب خوانده شود و یا نگاهی حرام کرده شود من فکر ی کنم این نماد ها تاثیرات منفی خود را گذاشته است .
طبق فیلم اریوال ساختمانی مثل برج سفید یک معماری معمولی ماسونی نیست بلکه یک پرستشگاه یا معبد ماسونی است در یک مکانی که در انجا با معماری ماسونی ساخته شده است انرژی های وارد شده به انسان منفی است چون در خلق چنین اثری از نماد های شیطانی و ضد خدایی استفاده شده .
منظور از انرژی منفی این است که یک فرد وقتی وارد یک معبد ماسونی می شود برای انجام عمل حرام شارژتمام ات.
ولی
برای انجام یک عمل حرام در معبدی مثل معماری های اسلامی انرژی ها مثبت اند و به وضوح انسان با ازمایش می تواند به این نتیجه برسد نماز خواندن در یک مسجد به انسان اسودگی خاط بیشتری می دهد تا در یک خانه .
پس شما خود قضاوت کنید اگر این معماری ماسونی یک هتل باشد و افراد بخواهند حداقل 3 روز در ان اقامت کنند چه تاثیراتی منفی خواهد گذاشت.
از طرف دیگر
در مستند اریوال گفته شد ماسونها از هر مکانی که نماد های مقدس در ان باشد واهمه دارند به شدت پس وجود شیطان و یاران اش (وسوسه گر های شیطانی نه تنها انسان)در این مکان ها حتما کمتر واهد بود.
انشاالله که منظور من رو متوجه شده باشی.
(۷/شهریور/۹۰ ۰:۰۶)REDEMPTION نوشته است: [ -> ]
(۶/شهریور/۹۰ ۲۲:۵۸)mehdi_wade نوشته است: [ -> ]سلام
اینم یه عکس وحشتناک از آخرین اقدامات شیطان:
http://www.ihasafunny.com/wp-content/upl...ny-cat.jpg

هدف از این پست فقط توهین به شما عزیزان گرامی‌ بود
ببخشید جوره دیگه نمی‌شد چون یکی‌ از مدیران چندین بار تذکر داده بود ولی‌ کارگر نبود مجبور شدم...
بابا هر گردی گردو نیست

وای به حال مملکتی که جوونای هشیارش شمایید

امیدوارم این پست حذف نشه تا شاید یه تلنگری باشه به حواس دوستان....

درود.
باحات موافقم.
لینکت هم شیلتره.

عکس یه گربه است که فکر کنم پوست یه هندونه هم رو مثل کلاه خودسرش کرده.Smile
(۷/شهریور/۹۰ ۴:۱۱)sizarta نوشته است: [ -> ]در جواب دوستمون اقا مهدی عزیز باید بگم که خیلی از نماها معانی زیادی دارند شاید انسان نمی فهمد این نماها را ولی ذهن نیمه هوشیار انسان این نماها را درک می کند و چون قادر نیست موضوعات را استدلال کند تاثیرات منفی در ذهن انسان ایجاد می کند .در تاثیرات منفی که در روی ذهن انسان اتفاق می افتد نیازی نیست حتما ادم ضد دین و ضد خدا باشد ولی اگر در ذره ای زندگی شخصی دعایی نامرغوب خوانده شود و یا نگاهی حرام کرده شود من فکر ی کنم این نماد ها تاثیرات منفی خود را گذاشته است .
طبق فیلم اریوال ساختمانی مثل برج سفید یک معماری معمولی ماسونی نیست بلکه یک پرستشگاه یا معبد ماسونی است در یک مکانی که در انجا با معماری ماسونی ساخته شده است انرژی های وارد شده به انسان منفی است چون در خلق چنین اثری از نماد های شیطانی و ضد خدایی استفاده شده .
منظور از انرژی منفی این است که یک فرد وقتی وارد یک معبد ماسونی می شود برای انجام عمل حرام شارژتمام ات.
ولی
برای انجام یک عمل حرام در معبدی مثل معماری های اسلامی انرژی ها مثبت اند و به وضوح انسان با ازمایش می تواند به این نتیجه برسد نماز خواندن در یک مسجد به انسان اسودگی خاط بیشتری می دهد تا در یک خانه .
پس شما خود قضاوت کنید اگر این معماری ماسونی یک هتل باشد و افراد بخواهند حداقل 3 روز در ان اقامت کنند چه تاثیراتی منفی خواهد گذاشت.
از طرف دیگر
در مستند اریوال گفته شد ماسونها از هر مکانی که نماد های مقدس در ان باشد واهمه دارند به شدت پس وجود شیطان و یاران اش (وسوسه گر های شیطانی نه تنها انسان)در این مکان ها حتما کمتر واهد بود.
انشاالله که منظور من رو متوجه شده باشی.

چون اریول اریول می‌کنید میگم تو همون مستند گفته شد که انرژی اماکن به عملیست که در اون انجام می‌شه و نیّتی که به خاطرش ساخته شده

دوما من جمله‌رو قبلان هم ۱۰۰۰ جای دیگه گفتم و اون اینکه یه مستند ۵۰ قسمتیه مزخرف نه وحی منزل هست که اینقدر هر جا میری بهش استناد شده و نه از نظر شرع درسته که به همه چیز و همه کس بگیم شیطانئ و شیطان پرست ...

در ضمن اگر شیطان اینقدر بر دنیا حاکم هست چرا نمیاد بیرون کارو تموم کنه...

کوتاه فکری و افراط گرایی شما دوستان به خیال خودتون همه چیز فهم آخر کار دست خودتون و این مملکت میده میگید نه اینو از من داشته باشید...

خوشم میاد همه ادعای فضل می‌کنن اگه یه سوال فیزیک بذاری عمرا کسی‌ بیاد جواب بده ولی‌ اسم شیطون بیاد همه عالم دهر میشن واقعا ایرانی‌ بدبخته که یه مستند ۵۰ قسمتی‌ تفکر جوونشو شکل میده...

آقا والا بلا شتون اصلا ارزش انجمن زدن نداره این از ما گفتن از شما نشنیدن

در ضمن آیا این اعتقاد افراطی به قدرت چوب و سنگ همون بت پرستی عرب جاهل نیست که لات و عزّی رو خدا می‌دونست؟؟؟
Angry
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع