تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
لینک ها خراببببببببببببببببببببببببببببب
دوستان دقت کرده اید که همه ی شرکت ها تیم های فوتبال و دیگر تیم های ورزشی موسسات دانشگاه ها سازمان ها ی بین و المللی و........ نماد دارند و با نماد صحبت می کند در بعضی موارد نماد ها بی فایده نیست اما در بیشتر موارد حضورشان زاید است حال که بعضی ها به خاطر کلاس ان از ان ها استفاده می کنند اما چرا از بین این همه شکل این نماد را انتخاب کرده اند بعضی از چیزها مثل خوشه ی گندم که نماد صلح است معنی دارد و اما بعصی هایشان را انگار از خودشان در اوردند ولی من معتقدم باید معنی داشته باشد الان هم که از فرماسون ها اطلاعاتی دارم یقین دارم که بعضی از ان ها بی ارتباط با ماسون ها نیستند کاش افرادی که می دانند بعضی از نماد ها را ترجمه کنند مثل نمادهای تیم های فوتبال چون از این فوتبال خیلی سو استفاده میشه
عکس: نماد فراماسونری در پارک هفت چنار تهران

[تصویر: 40912.jpg]

[تصویر: 40913.jpg]
بوستان هفت چنار تهران که سه نماد فراماسونری در آن قرار دارد

[تصویر: 40914.jpg]

گفتن کفش هم شطرنجی باشه که جوره جور باشه[تصویر: angry.gif]

[تصویر: 40916.jpg]

[تصویر: 40915.jpg]

[تصویر: 40917.jpg]

[تصویر: 40918.jpg]

یکی از سه نمادهای فراماسونری در پارک هفت چنار تهران

[تصویر: 40919.jpg]

سنگ فرش شطرنجی و نماد فراماسونری در پارک هفت چنار تهران

[تصویر: 40920.jpg]

[تصویر: 40921.jpg]

حیف که تهران نیستم وگرنه با نماد های این پارک کار داشتم
AngryAngryAngry
نقل قول:حیف که تهران نیستم وگرنه با نماد های این پارک کار داشتم

خدایی خیلی ابلیسک های تابلوییه.حالم بد شد.:s
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

میدان نبوت واقع در منطقه ی هشت شهرداری تهران به عنوان یکی از مهمترین مراکز خرید شهر و به نوعی اصلی ترین میدان در منطقه ی نارمک ( که یکی از مناطق قدیمی تهران است ) به حساب می آید. این میدان که به علت تعمیرات نوسازی و بهسازی برای چندین ماه از دسترس عموم خارج بود بالاخره بعد از انتظار فراوان ، چند روز پیش بازگشایی شد. پس از بازگشایی ، اعضای تشکل مقربِّون به این مکان رفتند تا از آن بازدیدی به عمل آورند که در طی این بازدید به طور ناگهانی با تعدادی علامت و نشانه ی مرموز برخورد کردیم.
[تصویر: takcheshm2-moqarebon.jpg]برای خواندن مطلب کامل و همچنین دیدن تصاویر به سایت مقرِّبون سر بزنید
دوست من شما که کار رو شروع کردین دیگه لینک دادنت چیه کامل مطلب رو بزار به نظرم کار خوبی نیست لینک کردن به سایت خودت.
کامل مینوشتی اخرش میزدی منبع فلان یا برگرفته از فلان
با تشکر از دوست خوبم که این عکسارو برای دوستان عزیز گذاشتن . اما مثلث و طرح مجلس ربطی به ماسونی بودن آنها ندارد چون طرح اصلی چهار وجهیست در واقع هرم است نه سه وجهی .که مجلس هم سه وجهیست . لطفا دچار اشتباه نشید .
نماد صهيونيسم را از ميدان انقلاب ام‌القرا پاک‌کنيد

شيطان را از ميدان انقلاب اخراج کنيدامروز تقريبا سه سال از هشدار مقام معظم رهبري در ارتباط با دقت در استفاده از نمادها واتفاقا زماني نزديك به يك سال هم از روشن شدن چشم مردم به نماي جديد ميدان انقلاب در تهران مي‌گذرد


به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله هفته نامه یالثارات نوشت:مقام معظم رهبري(هفدهمين اجلاس سراسري نماز، ۲۹/۸/۱۳۸۷): «صهيونيستها هر نقطه‏ دنيا كه خواستند يك ساختماني بسازند، آن علامت نحس ستاره‏ داوود را سعي كردند يكجوري رويش تثبيت كنند. كار سياسي‏شان اينجوري است.»

نمادهاي فراماسونري درسازه‌هاي شهر تهران و مواضع مسئولين شهرداري
گزارشي كه مي‌خوانيد به دليل تماسهاي مكرر شهروندان تهراني با هفته‌نامه يالثارات و درخواست پيگيري فوري، موضوع مورد بحث آن است. براين اساس شايد مخاطبين اين نوشتار مستحضر باشند كه تا کنون بارها گزارش‌هايي در ارتباط با رواج به کارگيري نمادهاي فراماسونري در سازه‌هاي شهري تهران از سوي رسانه‌ها منتشر شده که در ادامه با واکنش مسئولين نيز روبرو شده است. لذا به منظور يادآوري، به نظر مي‌رسد بايد در اين رابطه خوانندگان محترم را به مطالعه گزيده اي ازمواضع مسئولين امر دراين خصوص دعوت مي‌نماييم:

بداخلاقهاي بيکار طرح موضوع مي‌کنند!
* دكتر قاليباف شهردار تهران (۱۹/۱۱/۱۳۸۹): «برخي از اين بحث‌ها کاملا سياسي است، در سطح شهر خيلي از نمادها غير قابل قبول هستند اما اينکه به شهرداري تهران نسبت داده شوند، از بد اخلاقي‌هايي است که عده اي بيکار نشسته اند و هرازگاهي اين موضوعات را طرح مي‌کنند. »

نمادهاي فراماسونري تنها مربوط به تهران نيست
بحث نمادهاي فراماسونري تنها مربوط به تهران نيست بلکه موضوعي عميق در همه کشور و حتي کشورهاي ديگر است، حرکت‌هايي سازماندهي شده پيش مي‌روند که مجموعه دستگاه‌ها من جمله شهرداري بايد نسبت به اين حرکت‌ها دقت و توجه ويژه داشته باشند تا اگر جايي نمادهايي خاص ديده شد با جديت جمع آوري و با عوامل آن برخورد شود.»

اگراينها نماد‌هاي فراماسونري است پس خبرگزاري فارس و شبکه‌هاي تلويزيوني هم فراماسونرند!
* سيدجعفرتشکري‌هاشمي معاون حمل ونقل وترافيک شهرداري تهران (۰۸/۱۲/۱۳۸۹): «المان‌هاي به کار رفته در ايستگاه‌هاي حمل ونقل عمومي به هيچ عنوان شباهتي به نماد فراماسونري و يا شيطان پرستي ندارد.» او با بيان اين که برخي از حساسيت‌ها نابجا است، افزود: «اگر به اين طرح با حساسيت‌هاي سياسي نگاه نشود، طرحي خواهد بود که تنها شباهتي به يک چشم دارد؛ شايد حتي شبيه چشم نيز باشد. مانند اين طرح را مي‌توان در شبکه‌هاي مختلف تلويزيوني، لوگوي خبرگزاري فارس و مکان‌هاي بسيار ديگري مشاهده کرد.

دست برداريد؛حساسيت شما بي‌جاست!
معاون حمل ونقل وترافيک شهرداري تهران تاکيد کرد: «هم اکنون حساسيت‌هاي بي‌جايي در اين مورد به وجود آمده که هر چشمي در جايي از شهر مشاهد مي‌شود، به عنوان نماد فرماسونري از آن ياد مي‌کنند.» تشکري‌هاشمي تصريح کرد: «تا پيش از اين که برخي از رسانه‌ها اين موضوع را منعکس کنند، بسياري از جوانان، فراماسونري و شيطان‌پرستي را نمي‌شناختند، اما اين رسانه‌ها با اين نوع اطلاع رساني افراد را تشويق به کنجکاوي در مورد فراماسونري و شيطان پرستي و نمادهاي آن کردند.» او ادامه داد: «من به طورکلي با اين گونه رفتارها مخالفم و بايد اين حساسيت‌هاي بي‌جا را کنار بگذاريم.»

از يک ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد تا صدها ستاره داوود در ميدان انقلاب
درادامه صرف نظر از اين كه به قول معاون حمل ونقل وترافيک شهرداري تهران نمادهاي مورد نظر رسانه‌ها در ايستگاه‌هاي مترو وپايانه اتوبوسهاي تندرو شهري اصلا نشانه‌هاي جهاني فراماسونري بوده اند يا نه وهمچنين با تاييد اظهارات شهردار محترم تهران مبني بر گستردگي موضوع و وسعت دامنه مسئولين مخاطب آن و باعطف به فرمايش مقام معظم رهبري در صدر اين نوشتار، به پيگيري موضوع مهم ديگري در قلب شهر تهران ( ميدان انقلاب اسلامی ) پرداختيم كه اتفاقا به نظر مي‌رسد مسئوليت برخورد با آن صرفا متوجه شهرداري محترم تهران است:

هر چند در آبان ماه سال گذشته به لطف تكنولوژي سرويس «گوگل ارت» تصوير ستاره داوود(علامت مشخصه پرچم رژيم صهيونيستي) به جا مانده از هنر مهندسان آرشيتكت صهيونيست كه پيش از پيروزي انقلاب اسلامي در پشت بام ساختمان اصلي فرودگاه مهرآباد جا مانده بود كشف شد. اما در مرداد ماه همان سال نيز دسته‌گلي مشابه، البته نه در يك جاي دور از چشم وتوسط آرشيتكت‌هاي اسرائيلي پيش از انقلاب، بلكه دريكي از ميادين اصلي شهر تهران( انقلاب) و توسط مهندسين داخلي به آب داده شد. وقتي کار تبديل ميدان انقلاب به يک سازه منحني وار شروع شد، برخي نقل قولها براي دفاع از اين سازه اظهار داشتند شكل جديد، نماد هنر ايرانيان است. اما سرانجام نماد هنر ايرانيان در قالب ستاره شش پر داوود خود نمايي كرد! سازه‌اي كه گل پنج پر وسط آن در محاصره صدها ستاره داوود است.

وقتي شيطان در ميدان انقلاب ايستاد و رژيم صهيونيستي آن را فتح کرد
امروز تقريبا سه سال از هشدار مقام معظم رهبري در ارتباط با دقت در استفاده از نمادها واتفاقا زماني نزديك به يك سال هم از روشن شدن چشم مردم به نماي جديد ميدان انقلاب در تهران مي‌گذرد، حال آنکه به لطف صهيونيسم بين‌الملل، ميدان انقلاب اسلامي تهران امروز صدها ستاره داوود را به نيابت از پرچم رژيم غاصب اسرائيل در قلب خود جاي داده است که البته تا کنون شاهد اصلاح افتضاح به بار آمده نبوده‌ايم. بنابراين مي‌توان ضرب شست «يديعوت احارانوت» در مرداد ماه سال گذشته را که نوشته بود: «رژيم صهيونيستي سرگرم فتح ميدان انقلاب است.» تحقق يافته خواند و تعبير اين روزنامه صهيونيستي تحت عنوان «نمادي از ايستادن شيطان در قلب راهبردي پايتخت جمهوري اسلامي» را با واقعيت منطبق دانست. بررسي سوابق خبري اين موضوع در يک سال گذشته حاكي از واكنش برخي از اعضاي کميسيونهاي فرهنگي و سياست داخلي مجلس و قول پيگيري آنهاست:

يک سال از قول پيگيري مجلس مي‌گذرد!
روح الله حسينيان عضو کميسيون سياست داخلي و شوراها درمجلس(۳/۸/۹۰): «علت جايگزيني سازه اي به‌جاي نماد انقلاب در ميدان انقلاب که ستاره داوود بر روي آن نقش بسته است درکميسيون فرهنگي مورد برسي قرار مي‌گيرد.»

سيد علي طاهري عضو ديگر کميسيون فرهنگي (۳/۸/۹۰): « اصل اين کار غلط بوده است ونماد تاريخي ميدان انقلاب نمي‌بايست حذف مي‌شد اما درباره موضوع دوم که شبهه نقش نماد مثلث شش گوشي که نماد صهيونيست‌ها است بايد افراد مرتبط مورد بازپرسي قرار گيرند که اگر سوءنيتي بوده با آنها برخورد شود. اين نماينده مجلس قول داد موضوع را در کمسيون فرهنگي مجلس مورد بررسي قرار دهد.»

سيد محمد جواد ابطحي عضو کمسيون سياست داخلي و شوراها در مجلس (۳/۸/۹۰): «رهبري معظم از مسئولين خواسته‌اند که مراقب باشند؛ چراکه صهيونيست‌ها سعي دارند، در تمام ساختمان‌ها و بناها علامت نحس ستاره داوود را ايجاد کنند. چرابايد ميدان انقلاب ازنمادي که يادگار دوران انقلاب است پاک و نمادي جايگزين شود که هيچ شباهتي با ارزشها ندارد. مسئولان فرهنگي بايد بيشتر دقت کنند؛ چراکه حرکت خزنده‌ای در دنيا سعي دارد نمادهاي اسلامي را حذف و نمادهاي فراماسونري و صهيونيستي را جايگزين آن کند. طرح ساختمان مجلس هم نشان از بي‌دقتي مسئولان وقت دارد ؛ چراکه شباهت زيادي با طرح ساختمانهاي فراماسونري دارد.»

تا کنون گزارشي در اين باره به کميسيون فرهنگي ارجاع نشده است.
لذا به ناچار براي پيگيري موضوع مهم مورد بحث با نايب رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي تماس حاصل شد. در اين راستا آقاي آرين منش از بروز چنين پديده اي اظهار بي‌اطلاعي نموده و افزود که تا کنون هيچ گزارش رسمي که دلالت بر اظهارات خبرنگار هفته‌نامه يالثارت باشد، در کميسيون فرهنگي مجلس مطرح نگرديده است. درادامه ايشان قول داد که باتوجه به درج اين گزارش در شماره ۶۴۵ هفته نامه يالثارات و با استناد به آن، اين موضوع در جلسه سه‌شنبه ۱۰ آبان ماه ۹۰ کميسيون فرهنگي به طور ويژه مورد بررسي قرار‌گيرد.

ميراثي از آموزه‌هاي صهيونيسم بين‌الملل
در ادامه محمد اسماعيل كوثري نايب رئيس كميسيون امنيت ملي ضمن اظهار بي‌اطلاعي از چنين پديده‌اي در ميدان انقلاب به يالثارات گفت: متاسفانه آنچه شما به آن اشاره مي‌كنيد حاصل علل ريشه‌اي در دانشگاه‌هاي ماست. چنانچه خروجي آموزه‌هاي طراحان چنين آثاري، در دوره تحصيل، اسلامي نيست. اين فرايند ميراثي است كه از دوران پيش از انقلاب براي دانشگاه‌هاي ما باقي مانده است. آنچه هر از گاهي با ظهور چنين پديده‌هايي شاهد آن هستيم حاصل علومي است كه به‌واسطه ترجمه مستقيم و بدون دخل و تصرف كتب غربي به دانشجويان ما انتقال مي‌يابد و بعضا حاوي نکات تزريقي از سوي صهيونيسم بين‌الملل است. اين درحالي است که دانش‌آموختگان چنين مکتبي به استخدام نهادهاي دولتي و خصوصي درمي آيند و پس از عقد قرار داد کار طراحي سازه‌ها به آنان سپرده مي‌شود.

کميسيون فرهنگي به مسئله ميدان انقلاب رسيدگي کند
براين اساس متاسفانه نه تنها در ميدان انقلاب بلکه در بسياري ديگر از سازه‌ها ما شاهد معضلات اينچنيني هستيم. از بارزترين نمونه اين سازه‌ها نماي ساختمان مجلس شوراي اسلامي و صحن علني آن است که به نظر مي‌رسد برخي علائم ادعايي صهيونيسم بين الملل در آن راه يافته است. لذا با اين مسئله بايد به شکل ريشه اي برخورد شود. بنابراين به نظر مي‌رسد مسئله ميدان انقلاب به عنوان يک مورد خاص بايد هرچه سريعتر در کميسيون فرهنگي مورد بررسي قرار گرفته و به نتيجه برسد. براين اساس هفته نامه يالثارات باطرح دوباره موضوع سازه جديد ميدان انقلاب، مجددا مطالبه عمومي رسيدگي سريع به آن را به مسئولين محترم منتقل مي‌نمايد، ضمن اينكه اصلاح شكل اين سازه به شكل خاص و اصلاح روند خطرناك ياد شده به شکل اساسی نيز از مواردي است كه مسئولين محترم به شكل كلان به آن اذعان دارند.
خداییش بچه ها به یه چیزایی توجه میکنند که بیشتر وقت تلف کردنه .

بهتر نیست به جای دقت به شباهتها ، دقت و وقتمان را صرف واقعیت ها کنیم ؟

مثلا طرح ماسونی باید هم شکل لوگو و هم نام آن ماسونی باشد . نه دیگه اگه بچرخونیش و اینور و اونورش کنی بعد بشه شبیه برج ارباب حلقه ها . خوب اگه اون ور آب اینا رو ببینن بهمون میخندن به خدا . دشمن هم که ببینه کلامون پس معرکس . به چیزایی دقت کنید که به واقعیت بیشتر شباهت داشته باشه . مثلا

در اینجا توجه شما دوستان را به نام جالب کانال چهار محال بختیاری جلب میکنم .

نام کانال : IRIB JAHANBIN

ارسال کننده سیگنال : تلوزیون دولتی صدا و سیمای جمهوری اسلامی

جالب شد نه ؟

پس اگه آرم کانال رو ببینید چی میگید ...!

[تصویر: hea_03.png]


جالب تر اینکه : این طرح یعنی آرم کانال جهان بین متشکل از چشم و هرم است که اگر کمی در مورد نماد ها بدانیم متوجه هرم به همراه چشم میشویم که با نام مشکوک کانال استناد بر ماسونی بودن آن دارد . التماس دعا
ميگن سال 2020 ميلادي جهان به دست فراماسونها ميافته يعني حاكم جهان ميشن Big Grin
راستي پس اين جادو و جاوگري هم كه ميخان بكنند حقيقت داره مگه نهDodgy
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع