تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
تایید میکنم

یهود از صهیونیزم جداست .

یهود ابزاری در دست صهیونیزم شده و بار ها دیدیم خاخامهای ضد اسراییل بر علیه اسراییل راهپیمایی کردند

E S T H E R

گرامی بفرمایی در مورد ستاره داوودی که در امضا دارید و ارتباط اون با یهود و صهیونیزم و کلا تاریخچه اون توضیحی برای ما بدید
با تشکر
سلام خدمت جنابESTHER

اینجا کسی قصد توهین به کلیمیان ندارد. و اگر شما با صهیونیسمها همگام نیستید کسی حق تعرض به شما را ندارد.
در ضمن اگر لعنتی به یهودیان فرستاده میشود به این دلیل است که نژاد و دین این قوم به نام یهودی شناخته میشود و اگر قرآن را به عنوان کلام خدا قبول دارید. چنانچه مسلمانان تورات و زبور و انجیل تحریف نشده را به عنوان کلام وحیانی از جانب خداوند قبول دارند.
نظر شما را به آیه زیر جلب میکنم(لطفا با دقت بخوانید)

مِّنَ الَّذِينَ هَادُواْ يُحَرِّفُونَ الْكَلِمَ عَن مَّوَاضِعِهِ وَيَقُولُونَ سَمِعْنَا وَعَصَيْنَا وَاسْمَعْ غَيْرَ مُسْمَعٍ وَرَاعِنَا لَيًّا بِأَلْسِنَتِهِمْ وَطَعْنًا فِي الدِّينِ وَلَوْ أَنَّهُمْ قَالُواْ سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا وَاسْمَعْ وَانظُرْنَا لَكَانَ خَيْرًا لَّهُمْ وَأَقْوَمَ وَلَكِن لَّعَنَهُمُ اللّهُ بِكُفْرِهِمْ فَلاَ يُؤْمِنُونَ إِلاَّ قَلِيلًا

﴿آیه۴۶والنساء﴾
ترجمه آیه 46 سوره ی النساء :
برخى از آنان كه يهودى‏اند كلمات را از جاهاى خود برمى‏گردانند و با پيچانيدن زبان خود و به قصد طعنه زدن در دين [اسلام با درآميختن عبرى به عربى] مى‏گويند شنيديم و نافرمانى كرديم و بشنو [كه كاش] ناشنوا گردى و [نيز از روى استهزا مى‏گويند] راعنا [كه در عربى يعنى به ما التفات كن ولى در عبرى يعنى خبيث ما] و اگر آنان مى‏گفتند شنيديم و فرمان برديم و بشنو و به ما بنگر قطعا براى آنان بهتر و درست‏تر بود ولى خدا آنان را به علت كفرشان لعنت كرد در نتيجه جز [گروهى] اندك ايمان نمى‏آورند

صحبتهای کاملتر را از تاپیک زیر مطالعه بفرمایید:

شناسنامه یهود در قرآن!

امیدوارم شما جزء آن گروه اندک باشید.و خیلی هم خوب میشه اگر یکی از یهودیان با ایمان در این تالار باشند. انشالله که ورود شما سبب خیر بشه.Blush
در ضمن فرودگاه مهرآباد قبل از انقلاب و توسط مستشاران خارجی(احتمالا اسراییلی) ساخته شده است و بدیهی استکه این نماد از آن زمان به جای مانده است.

در مورد ستاره داوود تا آنجا که من میدونم این ستاره به حضرت داوود تعلق نداره و کمتر از 2 قرن است که توسط یهودیان به کار گرفته میشود!!!!

در پناه حق باشید
نقل قول:من به عنوان یک یهودی از اسراییل حمایت نمی کنم در عین حال دشمنی هم با اون ندارم

این حرفی که شما زدی در واقع موید حرف من بود . خیلی ممنون.

نقل قول:همانا شدیدترین دشمنان اسلام
مسلمانان تندرو هستند !!!!

از نظر شما مسلمان خوب اونی که در خدمت یهود باشه ..... بقیه تندرو اند !
دوستان عزیز و سروران ارجمند!

وَلَا تُجَادِلُوا أَهْلَ الْكِتَابِ إِلَّا بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ إِلَّا الَّذِينَ ظَلَمُوا مِنْهُمْ وَقُولُوا آمَنَّا بِالَّذِي أُنزِلَ إِلَيْنَا وَأُنزِلَ إِلَيْكُمْ وَإِلَهُنَا وَإِلَهُكُمْ وَاحِدٌ وَنَحْنُ لَهُ مُسْلِمُونَ ﴿۴۶﴾

و با اهل كتاب جز به [شيوه‏اى] كه بهتر است مجادله مكنيد مگر [با] كسانى از آنان كه ستم كرده‏اند و بگوييد به آنچه به سوى ما نازل شده و [آنچه] به سوى شما نازل گرديده ايمان آورديم و خداى ما و خداى شما يكى است و ما تسليم اوييم (۴۶) mall">سوره عنکبوت
mall">

خوب دوستان عزیز ، متن قرآن این هست بنابراین ما الانه مشکلی با دوست یهودی خویش نداریم.

خانم esther عزیز

ورود شما رو به تالار به فال نیک می گیریم و خوش آمد عرض می کنم .

تنها مسئله که من دوست دارم بدانم ، ارتباط بین ستاره شش پر و یهودیت هست .

نقل قول:

در مورد ستاره داوودی که در امضا دارید و ارتباط اون با یهود و صهیونیزم و کلا تاریخچه اون توضیحی برای ما بدید

اگر میشه یک کمی برای ما توضیح بدهید . من واقعا دوست دارم بیشتر بدونم . ممنون
عزیزان
من تمایلی زیادی برای بحث دینی ندارم
برعکس تصور خانواده ام و همچنین تصورات خودم در اوایل جوانی تا حالا دوستانی زیادی که از خانواده های مسلمان بودن داشتم و دارم هر چند ترجیح دادم زیاد در مورد مسایل دینی بحث نکنم ولی در موارد کمی هم که بوده هیچ گاه مشکلی پیش نیومده
دین شما رو هم خیلی دوست دارم

نقل قول:این حرفی که شما زدی در واقع موید حرف من بود . خیلی ممنون.

من تموم عمرم رو ایران بودم و تا حالا مسلمانی ندیدم که در خدمت یهود باشه و در عین حال بسیاری از اونها رو تند رو نمی دونم
حرف شما این بود که همه یهودیان ایران حامی اسراییل هستن و من به صراحت گفتم حامی اسراییل نیستم
در مورد اسراییل و مردمش می تونیم زیاد بحث کنیم ولی ظرفیت شنیدن می خواد
نمی دونم می دونید یا نه
اسراییل شرایط ویژه ای برای پناهندگی یهودیان ایران به اسراییل داره که هر پول دوستی رو وسوسه می کنه اما هنوز بسیاری از یهودیان ایران موندن و به عنوان کلیمی دارن زندگی می کنن

در مورد سوال دوستان
اختلاف نظر زیادی در مورد ستاره داوود هست این ستاره نماد دین یهود نیست و نماد اصلی همان منوره مقدس است

نظر برخی از علمای تورات این هست که ستاره شش گوشه نشان از شش روز هفته است مرکز ستاره را نماد روز مقدس هفت می‌دانند که روز استراحت است
اما طبق گفته ی پدرم بسیاری از علمای یهود اون رو به عنوان نماد دینی نمی پذیرن این ستاره نزدیک به 9 قرن توسط یهودیان استفاده می شود و بیشتر جنبه اجتماعی داشته و که به مرور به اشتباه به عنوان جنبه دینی پذیرفته شده
از دیگر روایت اساطیری و به دور از واقعیت انگشتر جنگیر سلیمان و یا سپر داوود و.... ذکر میشه
یهودیان هزاران سال زیر سلطه فرمانروایان مختلف با محدودیت های کم و زیاد زندگی کردن این باعث ایجاد و وارد شدن مطالب حاشیه به درون دین یهود شده

دین یهود مشتقاتی داره و بنا به زمان و مکان در اون تحریفات صورت گرفته شاید زشت ترین تحریف قبالا یا همون کابالا باشه که متاسفانه یهود رو با جادو در هم آمیخته و در مواردی حتی حضرت داوود وسلیمان رو با پیشوند ساحره یاد می کنن
[تصویر: frm8lbzckx7nmookqk74.jpg]
(۱۷/آبان/۹۰ ۲۱:۳۵)stranger00 نوشته است: [ -> ]
(۱۳/آبان/۹۰ ۴:۵۲)farshid نوشته است: [ -> ]
1 - دوست عزیز فکر نمیکنید که نادانسته به قوم و ادیانی توهین کردید ؟
2 - فکر نمیکنید نادانسته به آرم و نشان یهودیان توهین کردید ؟
3 - آیا نمیدانید که نشان صهیونیست همان ستاره شش پر کذایی است ؟
4 - آیا نمیدانید که شمعدان هفت سر نماد یهودیان واقعیست ؟
5 - آیا میدانید یهودیان واقعی با صهیونیسم شدیدا مخالفند ؟
6 - آیا میدانید که هم اکنون یهودیان واقعی بین ما زندگی میکنند ؟
7 - آیا میدانید که نیمی از یهودیان دنیا در ایران زندگی میکنند ؟
8 - آیا میدانید که بیشتر یهودیان در تهران و اصفهان و تعداد کمتری در شیراز و همدان زندگی میکنند ؟
9 - آیا میدانید یهودیان در مجلس جمهوری اسلامی نماینده رسمی دارند ؟
10 - آیا بهتر نیست اول تحقیق کنیم ، بعد حرف بزنیم تا با بعضی ادیان و اقوام دشمنی پیش نیاریم ؟
11 - آیا بهتر نیست برای ما هم دعا کنید ؟
12 - آیا بهتر نیست بجای اینهمه سوال بروم و بخوابم ؟
12+1 - آیا میدانید اینها برگرفته از سرشماری سال 1389 و پایگاه اینترنتی مرکز آمار بود ؟
14 - آیا التماس دعا یا نه ؟

1-دوست عزیز آیا نمی شه اینقدر تند نری پیاده شی باهم بریم؟

2- ایشون هیچ توهینی به کسی نکرد . همانا شدید ترین دشمن مسلمانان یهود اند ( از قران نقل به مضمون - خود قران واژه یهود رو به کار برده )

3-این عکس ها می تونه روشنگری کنه! :

5 - نماد منوره ( همون شمعدان 7 شمع ) کاملا واضحه ! پشت سر نتانیاهو.

6- آنچه که ما در ایران به رسمیت شناختیم کلیمیان هستند و با همین نام هم در مجلس نماینده دارند نه یهود.

7- تعداد زیادی از یهودیان ساکن ایران از اسرائیل حمایت می کنند.

8- شما هم اول بهتر بود تحقیق می کردی .

9- یهود از همون صدر اسلام دشمنی ش رو با پیامبر شروع کرد و تا الان هم ادامه داره . ما هم متقابلا مقابله می کنیم.

10 - یهود و صهیونیسم در واقع فقط توی 1 موضوع اختلاف نظر ظاهری دارند اون هم تشکیل حکومت قبل از آخر الزمان ه که صهیونیسم به اون اعتقاد داره و یهود نه .

11 - التماس دعا.

با تشکر از دوست خوبم که من را آگاه کردید . باز هم من از شما عذر خواهی میکنم .من تند رفتم و در این مورد تحقیق زیادی نداشتم . التماس دعا
(۱۳/آبان/۹۰ ۳:۵۸)farshid نوشته است: [ -> ]خداییش بچه ها به یه چیزایی توجه میکنند که بیشتر وقت تلف کردنه . بهتر نیست به جای دقت به شباهتها ، دقت و وقتمان را صرف واقعیت ها کنیم ؟ مثلا طرح ماسونی باید هم شکل لوگو و هم نام آن ماسونی باشد . نه دیگه اگه بچرخونیش و اینور و اونورش کنی بعد بشه شبیه برج ارباب حلقه ها . خوب اگه اون ور آب اینا رو ببینن بهمون میخندن به خدا . دشمن هم که ببینه کلامون پس معرکس . به چیزایی دقت کنید که به واقعیت بیشتر شباهت داشته باشه . مثلادر اینجا توجه شما دوستان را به نام جالب کانال چهار محال بختیاری جلب میکنم .نام کانال : IRIB JAHANBIN ارسال کننده سیگنال : تلوزیون دولتی صدا و سیمای جمهوری اسلامیجالب شد نه ؟پس اگه آرم کانال رو ببینید چی میگید ...!جالب تر اینکه : این طرح یعنی آرم کانال جهان بین متشکل از چشم و هرم است که اگر کمی در مورد نماد ها بدانیم متوجه هرم به همراه چشم میشویم که با نام مشکوک کانال استناد بر ماسونی بودن آن دارد . التماس دعا
با سلام 1- اسم شبکه جهانبینه چون اسم مهمترین کوه استان ماست. حالا اینکه چرا اسم کوه جهانبینه را دیگه من تحقیق نکردم درباره لگو اون شبه هرمه همون کوه جهانبین هست اون دایره وسط خورشید هست( البته اگه کریستال برف می ذاشتن بهتر بود چون زمستونا از سرما قندیل می بندیم) اون خط زیرم رود زاینده رود هست که از اینجا سرچشمه می گیره البت یکی از دوستان صداوسیمایی ام می گفت اینا همون عناصر آب و خاک و هوا وآتش هستن یا علیSmile
(۲۰/آبان/۹۰ ۱۸:۱۳)E S T H E R نوشته است: [ -> ]عزیزان
من تمایلی زیادی برای بحث دینی ندارم
برعکس تصور خانواده ام و همچنین تصورات خودم در اوایل جوانی تا حالا دوستانی زیادی که از خانواده های مسلمان بودن داشتم و دارم هر چند ترجیح دادم زیاد در مورد مسایل دینی بحث نکنم ولی در موارد کمی هم که بوده هیچ گاه مشکلی پیش نیومده
دین شما رو هم خیلی دوست دارم

نقل قول:این حرفی که شما زدی در واقع موید حرف من بود . خیلی ممنون.

من تموم عمرم رو ایران بودم و تا حالا مسلمانی ندیدم که در خدمت یهود باشه و در عین حال بسیاری از اونها رو تند رو نمی دونم
حرف شما این بود که همه یهودیان ایران حامی اسراییل هستن و من به صراحت گفتم حامی اسراییل نیستم
در مورد اسراییل و مردمش می تونیم زیاد بحث کنیم ولی ظرفیت شنیدن می خواد
نمی دونم می دونید یا نه
اسراییل شرایط ویژه ای برای پناهندگی یهودیان ایران به اسراییل داره که هر پول دوستی رو وسوسه می کنه اما هنوز بسیاری از یهودیان ایران موندن و به عنوان کلیمی دارن زندگی می کنن

در مورد سوال دوستان
اختلاف نظر زیادی در مورد ستاره داوود هست این ستاره نماد دین یهود نیست و نماد اصلی همان منوره مقدس است

نظر برخی از علمای تورات این هست که ستاره شش گوشه نشان از شش روز هفته است مرکز ستاره را نماد روز مقدس هفت می‌دانند که روز استراحت است
اما طبق گفته ی پدرم بسیاری از علمای یهود اون رو به عنوان نماد دینی نمی پذیرن این ستاره نزدیک به 9 قرن توسط یهودیان استفاده می شود و بیشتر جنبه اجتماعی داشته و که به مرور به اشتباه به عنوان جنبه دینی پذیرفته شده
از دیگر روایت اساطیری و به دور از واقعیت انگشتر جنگیر سلیمان و یا سپر داوود و.... ذکر میشه
یهودیان هزاران سال زیر سلطه فرمانروایان مختلف با محدودیت های کم و زیاد زندگی کردن این باعث ایجاد و وارد شدن مطالب حاشیه به درون دین یهود شده

دین یهود مشتقاتی داره و بنا به زمان و مکان در اون تحریفات صورت گرفته شاید زشت ترین تحریف قبالا یا همون کابالا باشه که متاسفانه یهود رو با جادو در هم آمیخته و در مواردی حتی حضرت داوود وسلیمان رو با پیشوند ساحره یاد می کنن

با تشکر از شما دوست گرامی

ما هم در کل با هم وطنانمون هر دین و ایینی برادرانه زندگی میکنیم مشکلی هم نداشتیم تا حالا .

اسراییل رو هم اگر بره یه جایی بجز فلسطین (یه جای بدون مالک) به قول احمدی نژاد کمکشم میکنیم!

از همه تیپ و قشر و مسلکی دوستانی داشتم . اما در هم وطنان کلیمی تا کنون خیر . خوب شما کاملش کردید

اگر گاهی دوست داشتید چه عمومی یا خصوصی صحبتی داشته باشیم در خدمتتون هستیم . ما که حضرت موسی را قبول داریم و در قران هم هستند ایشون فقط میگیم اسلام ادامه همون پیامبر و دینه

اگر کتاب خوبی هم خواستید من باب اطلاعات عمومی مطالعه کنید بشارات عهدین چیز خوبیه

در پناه خدا
دوستان عزیز توجه داشته باشند که کاربر ESTHER خانم هستند . مثل خواهر خودمان . لطفا نوع صحبت با ایشان را رعایت کنید . با تشکر
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع