تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
ببخشید میتونم بپرسم چرا مثلث از نماد های بده؟
(۲۶/آبان/۹۰ ۱۱:۳۳)One to be نوشته است: [ -> ]ببخشید میتونم بپرسم چرا مثلث از نماد های بده؟

سلام

میتونم بپرسم از کدام مطلب این برداشت روکردید؟؟

مثلث نماد بدی نیست.چیزی که بعنوان نماد خاص تلقی میشه هرم هست نه مثلث .

البته خود هرم هم به خودی خود نماد بدی نیست.

یاحق
سلام
[تصویر: s38pnsenuf58gikndnb.jpg]
[تصویر: nl671ahtvgg0e1pidn.jpg]
هه هه!!!اون که مال شبیه چشم جهان بین ارباب حلقه ها بود خیلی باحال بود!!
شما که همه چیز رو شیطانی کردید...اینم روش!
باسلام
شنیدم از استاد رائفی پور در یه سخنرانی که :
انقدر گیر نماد ها نباشید...
البته تا یه حدی حتی قابل تحسین هست کار نماد شناسی
ولی دیگه کافیه
ما باید به این فکر کنیم که وظیفمون چیه
هممون خوب میدونیم
وظیفه ی ما آماده سازی برای ظهور هست
بهتره به جای گیر دادن به نماد ها
بدنبال راه حلی باشیم تا عرفان های کاذب کنتر جوونای مملکتمونو ازمون بگین و با خودشون به قهقرا ببرن
بد میگم؟
یاعلی
نقل قول:باسلام
ولی دیگه کافیه
هممون خوب میدونیم
بدنبال راه حلی باشیم تا عرفان های کاذب کنتر جوونای مملکتمونو ازمون بگین و با خودشون به قهقرا ببرن
بد میگم؟
یاعلی

تو یه تاپیک دیگه هم گفتم که "مگه استاد رائفی پور پیر و پیغمبره که هر چی گفت درست باشه؟" البته دقیقا اینجا کاربرد نداره ولی واقعا براتون متاسفم که هیچوقت خودتون فکر نمیکنید و عقلتون رو دادید دست یه عده دیگه... تازه به این نتیجه رسیدین که بحث درمورد نمادها به این شکل رو هواس؟Big Grin برادران/خواهران شمایی که راه افتادید و یه مشت عکس الکی جمع میکنید و به زمین و زمان میگید ماسون بدون ذره ای اطلاع... الان این عکسای شما چی رو ثابت میکنه؟ اینقدر استفاده از اشکال مختلف رایج هست که واقعا چنین کارایی خیلی مضحکه... الان شما بدون هیچ پیش زمینه ای راه افتادید هر چی که شبیه نمادهای ماسونا بود برداشتین و گذاشتین اینجا و تز میدین... چیزایی که صرفا جهت زیبایی و جذابیت بیشتر به کار رفته و شده "شبیه" اونا... دارین وقت خودتونو تلف میکنین. باید یه پیش زمینه ای به وجود بیاد و چیزی مشکوک بشه به ماسونیت و فعالیتایی داشته باشه و کلا مورد ظن قرار بگیره بعد شما تحقیق کنین اونوقت کارتون ذره ای ارزش داره. بله بله پس خواهشا وقت خودتونو تلف نکنید با این به قول خودتون "ماسون یابی":cool:

با تشکر.
لرد جهنمیAngel
(۱/آذر/۹۰ ۱۹:۰۲)Lord_Contemno نوشته است: [ -> ]
نقل قول:
باسلام
ولی دیگه کافیه
هممون خوب میدونیم
بد میگم؟
یاعلی

تو یه تاپیک دیگه هم گفتم که "مگه استاد رائفی پور پیر و پیغمبره که هر چی گفت درست باشه؟" البته دقیقا اینجا کاربرد نداره ولی واقعا براتون متاسفم که هیچوقت خودتون فکر نمیکنید و عقلتون رو دادید دست یه عده دیگه... تازه به این نتیجه رسیدین که بحث درمورد نمادها به این شکل رو هواس؟Big Grin برادران/خواهران شمایی که راه افتادید و یه مشت عکس الکی جمع میکنید و به زمین و زمان میگید ماسون بدون ذره ای اطلاع... الان این عکسای شما چی رو ثابت میکنه؟ اینقدر استفاده از اشکال مختلف رایج هست که واقعا چنین کارایی خیلی مضحکه... الان شما بدون هیچ پیش زمینه ای راه افتادید هر چی که شبیه نمادهای ماسونا بود برداشتین و گذاشتین اینجا و تز میدین... چیزایی که صرفا جهت زیبایی و جذابیت بیشتر به کار رفته و شده "شبیه" اونا... دارین وقت خودتونو تلف میکنین. باید یه پیش زمینه ای به وجود بیاد و چیزی مشکوک بشه به ماسونیت و فعالیتایی داشته باشه و کلا مورد ظن قرار بگیره بعد شما تحقیق کنین اونوقت کارتون ذره ای ارزش داره. بله بله پس خواهشا وقت خودتونو تلف نکنید با این به قول خودتون "ماسون یابی":cool:

با تشکر.
لرد جهنمیAngel

جناب لرد جهنمی
برای خودتون متاسف باشید سنگین تره
من استاد رائفی پور رو با ارائه مستنداتشون قبول دارم و ازشون حمایت میکنم..ایشون یه پژوهشگرن و صرفا به دلیل ارائه مستنداتشون برای من قابل احترام اند و حرفشونو قبول دارم...نمیدونم اینکه شما از دونستنی های یه فرد دیگه ، از پژوهش های یه فرد دیگه استفاده کنی اونم با ذکر فردی که این حرف ها رو به شما یاد داده از نظر شما عقلمون رو دادیم دست یه عده ی دیگه؟؟؟ اگه هنوزم حرفی که زدید رو قبول دارید دیگه هیچ بحثی با شما ندارم...
الا ای حال
نماد ها و پی گیری های این عزیزان تا یه حدی قابل قبوله، ولی بحث من اینه که نباید گیر نماد ها بود و هرجایی یه مثلث دیدن و ... بگن بعله اینام ماسون اند... انگ ماسون بودن رو نباید به این سادگی ها به آدم ها زد...
الان حقیقتا وقت ندارم و بسیار عجله دارم، والا بیشتر ازین ها برای شما حرف داشتم...
تایه وقت دیگه
بدرود
آیا facebook یک سیستم فراماسون هست؟[تصویر: facebook.png]
[تصویر: facebook.png]

http://amubehnam.persiangig.com/image/facebook.png
آیا facebook یک سیستم ماسونی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[تصویر: facebook.png]
(۲/آذر/۹۰ ۱۰:۱۰)مختار تندرو نوشته است: [ -> ]
(۱/آذر/۹۰ ۱۹:۰۲)Lord_Contemno نوشته است: [ -> ]تو یه تاپیک دیگه هم گفتم که "مگه استاد رائفی پور پیر و پیغمبره که هر چی گفت درست باشه؟" البته دقیقا اینجا کاربرد نداره ولی واقعا براتون متاسفم که هیچوقت خودتون فکر نمیکنید و عقلتون رو دادید دست یه عده دیگه... تازه به این نتیجه رسیدین که بحث درمورد نمادها به این شکل رو هواس؟Big Grin برادران/خواهران شمایی که راه افتادید و یه مشت عکس الکی جمع میکنید و به زمین و زمان میگید ماسون بدون ذره ای اطلاع... الان این عکسای شما چی رو ثابت میکنه؟ اینقدر استفاده از اشکال مختلف رایج هست که واقعا چنین کارایی خیلی مضحکه... الان شما بدون هیچ پیش زمینه ای راه افتادید هر چی که شبیه نمادهای ماسونا بود برداشتین و گذاشتین اینجا و تز میدین... چیزایی که صرفا جهت زیبایی و جذابیت بیشتر به کار رفته و شده "شبیه" اونا... دارین وقت خودتونو تلف میکنین. باید یه پیش زمینه ای به وجود بیاد و چیزی مشکوک بشه به ماسونیت و فعالیتایی داشته باشه و کلا مورد ظن قرار بگیره بعد شما تحقیق کنین اونوقت کارتون ذره ای ارزش داره. بله بله پس خواهشا وقت خودتونو تلف نکنید با این به قول خودتون "ماسون یابی":cool:

با تشکر.
لرد جهنمیAngel

جناب لرد جهنمی
برای خودتون متاسف باشید سنگین تره
من استاد رائفی پور رو با ارائه مستنداتشون قبول دارم و ازشون حمایت میکنم..ایشون یه پژوهشگرن و صرفا به دلیل ارائه مستنداتشون برای من قابل احترام اند و حرفشونو قبول دارم...نمیدونم اینکه شما از دونستنی های یه فرد دیگه ، از پژوهش های یه فرد دیگه استفاده کنی اونم با ذکر فردی که این حرف ها رو به شما یاد داده از نظر شما عقلمون رو دادیم دست یه عده ی دیگه؟؟؟ اگه هنوزم حرفی که زدید رو قبول دارید دیگه هیچ بحثی با شما ندارم...
الا ای حال
نماد ها و پی گیری های این عزیزان تا یه حدی قابل قبوله، ولی بحث من اینه که نباید گیر نماد ها بود و هرجایی یه مثلث دیدن و ... بگن بعله اینام ماسون اند... انگ ماسون بودن رو نباید به این سادگی ها به آدم ها زد...
الان حقیقتا وقت ندارم و بسیار عجله دارم، والا بیشتر ازین ها برای شما حرف داشتم...
تایه وقت دیگه
بدرود

من کاملا با لرد موافقم!!!کسایی که اینطوری می کنن واقعا عقلشون رو دادن دست یکی دیگه و من هم براشون متاسفم!!!آخه یعنی چی؟؟؟چرا هر چیز و نا چیزی رو به شیطان پرستی ربط میدید؟اگه اینه که الان تک تک ما شیطان پرستیم چون چشم داریم!Dodgy
میدونید سه چشم لوسیفر و جهان بین و اندوه شیطان نماد شیطان پرستی هستن پس ما هم شیطان پرستیم!!!دیدید؟اینطوری هر چیزی روی اتمسفر و هیدروسفر و لیتوسفر میشه شیطان پرستی!
ببینین این که یه معماری یه طرحی بزنه که شبیه هرم باشه یا اصلا خود هرم باشه که نشد ماسونی. حالا اصلا گیریم معمار سازه یه چیزی در مورد ماسونری و نماد های اون ها شنیده و دیده و به عمد یه طرحی زده شبیه اون ها بشه. این یعنی اون طرف ماسونه؟
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع