تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(۳/آذر/۹۰ ۱۷:۵۶)zitanix نوشته است: [ -> ]ببینین این که یه معماری یه طرحی بزنه که شبیه هرم باشه یا اصلا خود هرم باشه که نشد ماسونی. حالا اصلا گیریم معمار سازه یه چیزی در مورد ماسونری و نماد های اون ها شنیده و دیده و به عمد یه طرحی زده شبیه اون ها بشه. این یعنی اون طرف ماسونه؟

اینو که تاالان تو این تاپیک چندین بار جواب دادن که منظور این نیست حتی اگه ساختمونی کاملا به این شکل باشه بازم دلیل نمیشه که صاحبش یا طراحش ماسونه ,پس چرا دوباره میپرسید؟
حالا بازم بپرسید
بهتره عوض این سوالات و پیشنهادات تکراری به دنبال راهی برای خلاص کردن خودمون از این سیستم باشیم. ما که نیومدیم اینجا به بقیه انگ ماسون بودن یا نبودن بزنیم و بریم. اول یاد بگیریم کلاه خودمونو بگیریم باد نبره . یکی از ملزوماتش اینه که نمادها و لوگوهارو از اطرافمون بشناسیم و اگه میتونیم پاک کنیم . دلیلش هم اینه که در آخرالزمان به عقیده اونا (تو ظهور هم میگه) وقتی دجال ظهور میکنه همه چیزو همه کس یک آرم ویا طلسم شیطانی همراهشون هست و چون این برای اونا(و نه ما) مهمه اصرار دارن این اتفاق برا همه بیفته تا مسیر برای شیطان هموار باشه.
ماهم باید تا جایی که میتونیم جاخالی بدیم تا تیرشون به سنگ بخوره و دلشون شاد نشه. من خودم میخواستم تمام وسایل خونه رو سفید مشکی بخرم وکف رو هم شطرنجی کنم . بعد از تحقیقات اتفاقی که کردم منصرف شدم فقط و فقط بخاطر اینکه شبیه اونا نباشم وگرنه اگه اینکارو میکردم ماسون نمیشدم که. ما توی مملکت اسلامی نباید خودمونو شبیه کفار کنیم. اینجا اشکال داره. تقلید کورکورانه برای مسلمونی که میتونه ابداع کننده باشه بده.
خوبه والا ... هرجا یه مثلث و یه چشم میبینید میگید فراماسونری ...
کم مونده هندسه هم چون مثلث زیاد داره علم فراماسونر شناخته بشه ...SmileSmileBig Grin
متوجه نیستید دارید چه لطف بزرگی به ظالمان میکنید . اینو یادتون باشه وقتی یک موشک دنبال کننده بفرستند دنبال یک جنگنده ، جنگنده از پشتش یک بسته براده آلمینیوم داغ رها میکنه و تغییر جهت میده و موشک جذب گرما براده ها میشه و هواپیما رو ول میکنه ...
فرماسونری و ... همشون براده اند . اون قدرتمندانی که میخوان افکار عمومی دشمنانشون رو از خودشون دو کنند و کثافتکاری هاشون رو مخفی کنند میاند و این جور موضوعات انحرافی رو پیش میکشند تا امثال ما درگیر این مسایل بیخود بشه . آخه یکی بیاد به من بگه این فراماسونر که ازش دم میزنید چه کار بزرگی تا حالا انجام دادند ؟؟؟؟ چه قدر عرض اندام کردند ؟؟؟؟ چه غلطی کردند تا حالا ؟؟؟؟
میگید انجمن سری است ؟؟؟ اگه سری است پس شما از کجا میدونید آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh
راست میگن دوستان دیگه نباید خیلی بی این چیزا بها داد همین که واسه همه شناخته شده هستن کافیه...
مسائل مهمتری هم هست که باید بهشون بپردازیم
(۱۸/آذر/۹۰ ۲:۱۲)دیدگاه نوین نوشته است: [ -> ]خوبه والا ... هرجا یه مثلث و یه چشم میبینید میگید فراماسونری ...
کم مونده هندسه هم چون مثلث زیاد داره علم فراماسونر شناخته بشه ...SmileSmileBig Grin
متوجه نیستید دارید چه لطف بزرگی به ظالمان میکنید . اینو یادتون باشه وقتی یک موشک دنبال کننده بفرستند دنبال یک جنگنده ، جنگنده از پشتش یک بسته براده آلمینیوم داغ رها میکنه و تغییر جهت میده و موشک جذب گرما براده ها میشه و هواپیما رو ول میکنه ...
فرماسونری و ... همشون براده اند . اون قدرتمندانی که میخوان افکار عمومی دشمنانشون رو از خودشون دو کنند و کثافتکاری هاشون رو مخفی کنند میاند و این جور موضوعات انحرافی رو پیش میکشند تا امثال ما درگیر این مسایل بیخود بشه . آخه یکی بیاد به من بگه این فراماسونر که ازش دم میزنید چه کار بزرگی تا حالا انجام دادند ؟؟؟؟ چه قدر عرض اندام کردند ؟؟؟؟ چه غلطی کردند تا حالا ؟؟؟؟
میگید انجمن سری است ؟؟؟ اگه سری است پس شما از کجا میدونید آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuh

سلام
اول بهتره نظر برادر
saghi222
رو بخونید تا جواب برخی از سوالاتتون رو بگیرید
اما در کارهای فرماسونی چنتاشون رو من باب نمونه میگم اگه کم بود یا کوچیک بود تعارف نکنید بگید
1- حادثه ی 11 ستامبر که از اون موقع تا الان دارن از مسلمونا پول زور میگیرن
2-فتنه 88 در ایران
3- بحران اقتصادی در آمریکا
4 - نا پدید شدن 870000 نفر در آمریکا در سال دو هزار
5- جنگ 33 روزه لبنان
و.....
نگید که هر چی مشکل تو دنیا پیش اومده رو گردن اونا انداختیم هرچند که بیان این مطلب هم اغراق نیست
اما همهی اون هایی که گفته شد با دلیل هست
و اما در مورد سری بودن ماسون ها جای بحثه زیادی هست بهتره شما تایپیک سوال مهم در مورد مستند ظهور رو بخونید
(۱۸/آذر/۹۰ ۲۱:۲۳)7zahra7 نوشته است: [ -> ]
(۱۸/آذر/۹۰ ۲:۱۲)دیدگاه نوین نوشته است: [ -> ]

سلام
اول بهتره نظر برادر
saghi222
رو بخونید تا جواب برخی از سوالاتتون رو بگیرید
اما در کارهای فرماسونی چنتاشون رو من باب نمونه میگم اگه کم بود یا کوچیک بود تعارف نکنید بگید
1- حادثه ی 11 ستامبر که از اون موقع تا الان دارن از مسلمونا پول زور میگیرن
2-فتنه 88 در ایران
3- بحران اقتصادی در آمریکا
4 - نا پدید شدن 870000 نفر در آمریکا در سال دو هزار
5- جنگ 33 روزه لبنان
و.....
نگید که هر چی مشکل تو دنیا پیش اومده رو گردن اونا انداختیم هرچند که بیان این مطلب هم اغراق نیست
اما همهی اون هایی که گفته شد با دلیل هست
و اما در مورد سری بودن ماسون ها جای بحثه زیادی هست بهتره شما تایپیک سوال مهم در مورد مستند ظهور رو بخونید

این کار هایی که گفتی با حرف هایی که در مورد فراماسونر ها میگن فرق میکنه .
امرز ما هرچی در مورد فراماسونر ها میشنویم ، اینه که چندتا چشم و مثلث دیدن و ربطش میدن به اونها ... بعد هم میگن : ببینید که فراماسونر ها تا قلب نظام اسلامی پیش رفتند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلکه قدرتمندانی که این کار ها و کثافتکاری ها رو انجام میدن با ایجاد راه های انحرافی مانند این علایم در فیلم ها و ساختمان ها و... سعی دارند افکار عمومی دشمنانشون رو از خودشون منحرف کنند . ما هم به جای هواپیما براده ها رو دنبال میکنیم .
من بعنوان صاحب چندتا از این تصاویر ، اعلام میکنم در اکثر این تصاویر نماد ماسونی میبینیم ، اما این دلیل بر ماسونی بودن بنا نیست .
یک بنا فقط وقتی ماسونیست که از هر جهت ماسونی باشه .
.
برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات فعلی وبلاگ www.masonyab.com مراجعه کنید.
[
[/quote]
نقل قول از دید گاه نوین :

این کار هایی که گفتی با حرف هایی که در مورد فراماسونر ها میگن فرق میکنه .
امرز ما هرچی در مورد فراماسونر ها میشنویم ، اینه که چندتا چشم و مثلث دیدن و ربطش میدن به اونها ... بعد هم میگن : ببینید که فراماسونر ها تا قلب نظام اسلامی پیش رفتند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلکه قدرتمندانی که این کار ها و کثافتکاری ها رو انجام میدن با ایجاد راه های انحرافی مانند این علایم در فیلم ها و ساختمان ها و... سعی دارند افکار عمومی دشمنانشون رو از خودشون منحرف کنند . ما هم به جای هواپیما براده ها رو دنبال میکنیم .

[/quote]

ما اول باید از نظر محتوایی ثابت کنیم که یک چیز ماسونیه بعد علایم رو هم برای محکم کاری در آخر بگیم
وجود نماد ها در مکان هایی که هویت وماهیت ماسونی ندارند نشان از نا آگاهی مسئولان است چون بهتر است هرچند که ماسون نیستیم ولی این علایم رو به کار نبریم چون قاعدتا در ما اثر می گذارند و اگر بگید بی تاثیره در عقل ماسون ها باید شک کرد که چرا این همه سعی در ترویج آن دارند
برادر دقت کنید اصولا هر فیلمی یا... که علایم ماسونی داره ماسونی نیست اما هر فیلم مماسونی علایم را داره و این موضوع در 90 در صد موارد صدق می کنه
به قول یکی از دوستان هم ما نباید فقط به دنبال نماد باشیم یعنی باید به دنبال نماد باشیم اما به ان اکتفا نکنیم
اما تا حدودی این حرف را قبول دارم که ماسون ها تا قلب ایران واسلام اومدن نه به خاطر نماد ها بلکه دیدن اوضاع و احوال
آن چه عیان است چه حاجب به بیان است
(۱۹/آذر/۹۰ ۰:۰۴)دیدگاه نوین نوشته است: [ -> ]این کار هایی که گفتی با حرف هایی که در مورد فراماسونر ها میگن فرق میکنه .
امرز ما هرچی در مورد فراماسونر ها میشنویم ، اینه که چندتا چشم و مثلث دیدن و ربطش میدن به اونها ...

کی میگه این حرفها رو از کجا شنیدین؟ از هرکی شنیدین بدونین صددرصد فقط وفقط از فراماسونی نمادها رو میشناسه و بس! من یه دوستی دارم که فقط 1جلسه سخنرانی دکتر رائفی پور رو (درمورد دلار و نماد های اون) چند سال پیش خانوادگی گوش کرده وبعد هم هرجا میشینن و یه هرم یا جغد بدبخت یا.. میبینن میگن این نمادشونه!! جالبتر اینجاس که وقتی دوستم متوجه شد من مدتیه که در این مورد تحقیق میکنم کلی نشست منو نصیحت کرد که خودتو به این نمادها وابسته نکن اصلا بیخیال شو. گفتم تو فقط یه چیزی شنیدی فکر کردی همه اش همینه. اونایی هم که از ماسون فقط نمادشو میشناسن و اینجوری به شما گفتن مث این بنده خدا دوست ما میمونن.بحث نماد تو فرا ماسونی مثل یه آگهی بازرگانی بین سریال میمونه. اگه بخوایم همه حواسمونو به آگهی بازرگانی بدیم از اصل سریال هیچی نمیفهمیم.

نقل قول:بلکه قدرتمندانی که این کار ها و کثافتکاری ها رو انجام میدن با ایجاد راه های انحرافی مانند این علایم در فیلم ها و ساختمان ها و... سعی دارند افکار عمومی دشمنانشون رو از خودشون منحرف کنند . ما هم به جای هواپیما براده ها رو دنبال میکنیم .

زرنگی بچه شیعه به اینه که سیستمی بسازه که این هواپیما رو جوری دنبال کنه که گول نخوره. اصلا این احتمال هست که اینا همه ساخته و پرداخته خودشونه خب فرق همه خدا پرستها هم با بقیه اینه که از چالش ها فرصت میسازن. حالا که اونا میخوان مارو بزنن زمین ما از همین بر علیه خودشون استفاده میکنیم(مث همیشه). اول هم از راههای نفوذ شیطان در درون خودمون شروع میکنیم تا بعد در زندگی و در آخر در جامعه.ما نباید شبیه اونا بشیم. پیغمبرمون میگه:هر که خود را به قومی شبیه کند از آنان است مطمئنا این وظیفه ماهاس. راستش آدم نباید دشمنش رو دست کم بگیره. باید خوشو تا میتونه بالا بکشه که دشمن به گردش هم نرسه.
اگه قرار باشه هر مثلثی رو که دیدیم بگیم که نماد فراماسونیه پس باید شکل مثلث رو از کتابهای درسی هم حذف کرد.Huh
فکر نکنید من بیکارم و دنبال هرم و چشم تو سایتا میگردم.........
چند دقیقه پیش داشتم در مورد (روبات پاسخگو) سرچ میکردم برای درس هوش مصنوعی.یک خبری در سایت موسسه واکسن و سرم سازی راضی بود!!
هر چقدر فکر کردم ربط این هرم و چشم به این خبر چیه متوجه نشدم! واقعا نمی تونم باور کنم عمدی در کار نبوده Confused
چون روبات پاسخگو نه چشم دارد نه هرم نه ترکیب اینها Smile
اگر برای این خبر عکس دریا و خورشید و کوه میزاشتن خیلی بیشتر ربط داشت!!!

[تصویر: i154873_123.jpg]

[تصویر: 1ubd81gd5rkssf7dt6.jpg]

کد قالب بندی شده:
http://www.rvsri.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=719eef39-0ff5-41de-bb4d-32894aac8920&LayoutID=00d5cc7b-0156-47c0-9a84-071d5ad19330&ID=d5796e58-1c77-4e96-8dc4-0197ff0b6d5e
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع