تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
سلام و عرض خسته نباشید به شما دوستان گرامی
خورشید به سوگ مصطفی میگرید مهتاب به حال مجتبى میگرید
درمشهد دل چه كربلایى برپاست قومى به شهادت رضا میگرید.
دوستان به ما هم تونستی یه سری بزنید هرچند ک تازه کاریم اما درآّینده نه چندان دور مطالب زیادتری خواهیم گذاشت
اللهم عجل لولیلک الفرج
التماس دعا
http://www.besoyebidari.ir
باسلام وخسته نباشید،به نظر من در ضمن اینکه باید دشمن خویش را ازلحاظ ساختار وتشکیلات ،نیت ،افکار ،اهداف وراهکارها برای رسیدن به اهدافش را در حد امکان بشناسیم،بایددشمن را بیش از حد بزرگ نکنیم . وهر چیزی را که شبیه نماد آنهاباشه ،به آنها نسبت ندهیم که این امر خود به نفع آنهاست وگستردگی و وسعت آنها را تبلیغ میکند. یک سوال: اگر آنها قاشق وچنگال را هم جزو نماد خودشان اعلام کنند تکلیف چیست؟ واینکه ما در خانه مان یک خط کش شابلون با اشکال هندسی داریم که توی اشکال ،شکل ستاره هم وجود داره ،این شابلون را چکار کنم؟! کتاب انگلیسی و ریاضی را چی بگم که پراز حرف X هست!!!
با سلام
با تشکر فراوان از دوست عزیزم مهدی
شما اگر به نماد های فراماسونر ها دقت کنید متوجه می شوید که این نماد ها مربوط به سایر فرهنگ ها و ملت هاست و در واقع آنها با این کار می خواهند آبرو ی ملت ها را زیر سوال ببرند و شما هم که فکر می کنید دارید با نوشتن این مطالب دشمن شناسی می کنید اشتباه می کنید شما دارید به دشمن در رسیدن به اهدافش کمک می کنید.به دوستمان مهدی آقا اگر فراماسونر ها از نماد های بیشتری در معماریشان استفاده کنند دیگر برای سخت بنا با کمبود طرح مواحه می شویم این انتقال انزری هم مطلبی معتبری نیست که اگر بود حتما تاحالا روانشناسان به آن اشاره می کردند.در ضمن هتل قصر مشهد خیلی هم قشنگه دلیل نمیشه چون شبیه کاخ سفیده که نیست بگیم بده مشکل داره. امریکا شیطان بزرگ است و زبان رسمی ان انگلیسی پس می فرمایید آموزش انگلیسی را در مدارس ممنوع کنیم تا یک وقتی تهاجم فرهنگی نشود!!!
فراماسونی در مشهد
چشم جهان بین درعکس هوایی از آبنمای پارک ملت!
[تصویر: ecy1egx0k4tjnt6a3gw.jpg]
[تصویر: iw19eenpfbm1whu9wi4l.jpg]
نشانه های بسیار تابلو و ملموس در پایتخت فرهنگی ایران یعنی مشهد مقدس افراماسونری این موج ضد دین همانگونه که قبلا گفتم خود را در مکانهایی ظاهر میکنند که نمادهای مذهبی و سیاسی مردم جامعه باشند...
و از این حیث خود را در مشهد به حدی نمایان کرده اند که من به شخصه از کودک 10 ساله ای شنیدم (وقتی چشمش به یکی از این علائم افتاد) که میگفت: چقدر تابلو ! این که مربوط به شیطون پرستاست!
یعنی کودک 10 ساله به این موضوع پی میبره و مسئولین شهر همچنان بی خیال و سر در گریبان![/b]

[b]پارک فراعنه !!!
عکسهایی از پارک کوهسنگی مشهد
سقفهای هرمی شکل ساختمانی به نام "خانه علوم مشهد" ، این مورد رو حتماً در بسیاری از سایتها و وبلاگها دیدید . نکته ی جالب این هرمها راسهای جدای اونهاست .
[تصویر: kvr5iizf34xcq4pts72.jpg]
سقف این بنا تشکیل شده از چند هرم بزرگ و تعداد بیشتری هرم کوچک که تماماً دارای رئوس جدا هستند .
در عکسهایی که اینجا مشاهده میکنید روی راس هرمها ی کوچک یک قطعه ی فلزی دایره ای شکل گذاشته شده که در عکسهای اولیه منتشر شده وجود ندارد ، و اجسامی جدا از هرم هستند .
[تصویر: trm733j5j7g70r0sg4w9.jpg]
اما نکته بسیار جالب و جدیدی که در این عکسها مشهود هستن . تعداد هرمهاست!
این مورد به طور واضح در عکسی که از بالای خود کوهسنگی گرفته شده مشخصه :
[تصویر: wn599v8f4em1dttt4t.gif]
تعداد هرمها در مجموع 21 هرم هستش شامل سه هرم بزرگ به علاوه ی هجده هرم کوچک .
که سه هرم بزرگ شامل دو هرم هم اندازه در دو طرف بزرگترین هرم (که در مرکز قرار داره هستش) یعنی 9 هرم در هر سمت هرم اصلی!
[تصویر: qaizold5adtnvoaukgrp.jpg]
توضیح : در معماری سه هرم در کنار هم یادآور اهرام مصر هستند و هرم با راس جدا یاد آور مثلث جهانبین که طرح آن از همان اهرام مصر الگو گرفته شده .
[تصویر: ki68crxuolo9d4thp9oa.jpg]
اما موراردی که تا به امروز بهشون اشاره ای نشده :
اولین مورد حوض و فواره ای هست که در این پارک قرار داره . جالبه که این فواره ی هرمی شکل که در نوع خودش بی نظیر هستش (حداقل تو کشور ما) و از یازده پله تشکیل شده!
[تصویر: f0qfp55mxbgl8eezirs8.jpg]
حالا یازده پله ای بودن این هرم شاید تصادفی باشه اما هرمی شکل بودنش قطعاً تصادفی نبوده!
دلیل این که چرا در این پارک اینقدر روی شکل هرم تاکید شده واقعاً جای سوال داره . . .
حتی چراغهای موجود در پارک هم طرحی هرمی شکل دارن :
[تصویر: mcl9jxrc9atuyykg5epm.jpg]
چیزی که من در موردش مطمئنم اینه که این نوع چراغ ( دیوارکوب یاهر چیز دیگه ای که اسمش هست) در بازار موجود نیست و فقط برای همین پارک طراحی شده . حتی تیر های چراغ این پارک هم طرحی بی نظیر دارن :
[تصویر: e6uwz3indxij9th7qny6.jpg]
این تیرها بشکل ستونی هستن با سطح مقطع مربع شکل و راسی هرمی به علاوه ی این قسمت قرار گیری چراغ هم در اونها بشکل هرم طراحی و ساخته شده!
ما نکته ی جالب دیگه ، سطح شطرنجی موجد در مرکز پارک هست که شاید به عنوان صفحه شطرنج طراحی شده . اما خبری از مهره های شطرنج در اون نیست (برخلاف موارد مشابه)

[تصویر: v4txidurfubeoxyrhh2b.gif]
(با دقت در عکس بالا موارد هرمی شکل دیگری هم میبینید)
توضیح : سطح شطرنجی از نمادهای ماسونی نیست اما از ابزارهای بسیار مهم برای احضار ارواح و اجنه محصوب میشود . کف تمام لژ های ماسونی بصورت شطرنجی است .[/b]
[تصویر: etbxl5byl5ycejb66cjv.jpg]
[b]
این موارد در حالی در شهر مشهددیده میشن که مدتی قبل شهرداری تهران ضمن تاکید بر لزوم پیروی از سبک معماری اسلامي ‌و ایرانی در ساختمان‌های شهر تهران، بخشنامه ممنوعیت صدور پروانه ساخت برای ساختمان‌هایی که شکل «هرم» دارند رو تهیه و به شهرداری های مناطق 22 گانه ی خودش ابلاغ کرد!
به نمونه هایی از این علائم در شهر مشهد توجه کنید:
[تصویر: p0sz7aujhsz3385d7od8.jpg]
هرمی که درست از وسط یک ساختمان رد شده و در قسمت راس آن هم چراغی روشن است به رنگ متفاوت!
این هرم واقع در بلوار سجاد است

[تصویر: d5agmby19w8av4a7ch1b.jpg]
این هرمها در بازار هنر مشهد واقع در کوهسنگی قرار گرفته اند
قسمت راس هرم با چراغی در شب روشن میشود!

برج مجتمع تجاری سلمان واقع در بلوار سلمان فارسی مشهد

[تصویر: ww2syrp60ueek2ca1bx.jpg]

این برج که هم اکنون نیمه ساز است واین عکسی که مشاهده میفرمایید ماکت این برج است
در زاویه مقابل این عکس دقیقا یک مثلت قائم الزاویه و یک گونیا بر روی آن است
[/b]

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(علیه السلام) ـ ابنا ـ سالهاست که بسیاری از اندیشمندان و متفکران جهان اسلام، خطر بحران ‏هویت جوانان مسلمان در برابر مظاهر فریبنده غرب را لمس کرده و نسبت به آن هشدار می‏دهند. یکی از مهم‏ترین مظاهر هویت جهان اسلام، معماری و شهرسازی آن است که اتفاقا برخلاف برخی رشته‏های هنری دیگر، از پیشینه و غنای زیادی در جهان اسلام برخوردار است.
از همین روست که مقام معظم رهبری بارها بر حفظ نما و ظاهر اسلامی در ساخت شهرها تأکید فرموده و گفته‏اند که باید در مهندسى‏هاى ما نشانه‏هاى اسلامى آشكار باشد تا هر كس وارد شهرهای ما مي‏شود نشانه‏هاى اسلامى را واضح و آشكار ببیند.
اما متأسفانه نه تنها به این هشدارها و دغدغه ها توجهی نمی شود بلکه برخی سهل‏انگاری‏ها، بی‏توجهی‏ها یا بی‏اطلاعی‏ها به این بحران دامن نیز می‏زند. نمونه آن هتل تازه‏سازی در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الائمه حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) است که نه تنها در طراحی آن اصالت معماری ایرانی و نشانه‏های هویت اسلامی رعایت نشده است بلکه ستون‏ها، اشكال هندسي، گنبد و هرم آن کپی تردیدناپذیری از معماری غربی است که بوضوح «گنبد و ساختمان کنگره آمریکا» و «ستون‏ها و نمای ورودی کاخ سفید» را تداعی می‏کند!!

[b][تصویر: do3gy9gkh4w55zn92f.jpg]
این بسیار عجیب است که طراحان، مهندسان و مالکان این هتل بزرگ، بدون توجه به قدمت معماری ایرانی و اسلامی که الهام گرفته از دین ، هنر، عقائد و فرهنگ غنی ماست، به این گنج پربها پشت کرده و معماری غربی را کپی نموده‏اند؛ آنهم در مهم‏ترین خیابان شهری که سالانه میلیون‏ها زائر داخلی و خارجی دارد و در مسیر فرودگاه و ترمینال تا حرم مطهر است.
[تصویر: 04dtm1a2s6mhk6cjvtvr.jpg]
به نظر شما در مقابل زائران عراقی، حجازی، لبنانی، پاکستانی، و حتی اروپایی و آمریکایی که از ما سؤال خواهند کرد که چرا معماری خود را کنار گذاشته و در یک شهر مذهبی، نماد کاخ سفید و کنگره ایالات متحده را علم کرده‏اید چه پاسخی دهیم؟!
[تصویر: okm9qen8ritqy1y63ga9.jpg]
در پایان ضمن درخواست عنایت و هوشیاری بیشتر مسؤولین شهرسازی و معماری ومهندسی، توجه همه را به نص سخنان رهبر معظم انقلاب جلب می‏کنیم: «بايد همه نشانه‏هاى توجه به نماز و اقامه‏ى نماز را در شهر اسلامى ـ بخصوص در شهرهایى مثل تهران و شهرهاى بزرگ كشور ـ بينندگان بايد احساس كنند؛ هم مردم خودمان، هم كسانى كه وارد اين شهرها مي شوند. نشانه‏هاى اسلامى بايد واضح و آشكار باشد؛ كما اينكه در مهندسى‏هاى ما بايد نشانه‏هاى اسلامى آشكار باشد. صهيونيست‏ها هر نقطه‏ى دنيا كه خواستند يك ساختمانى بسازند، آن علامت نحس ستاره‏ى داوود را سعى كردند يكجورى رويش تثبيت كنند. كار سياسى‏شان اينجورى است. ما مسلمان‏ها نشانه‏هاى اسلامى و مهندسى اسلامى را بايد در همه‏‏ى كارهايمان، از جمله در باب مهندسى بايستى مراعات كنيم. » (هفدهمين اجلاس نماز - 1387)[/b]
من نمیدونم واقعا چیجوریاست؟؟؟
اینارو یه بچه هم میتونه بفهمه فراماسونریه. ولی مسئولین ما که اتفاقا در این حوضه هم کار میکنن نمیتونن تشخیص بدن؟
Huh
ببخشید، قصد جسارت ندارم. ولی یا این مسئولین ما خودشونم آره
یا اگه هم نه واقعا من پیشنهاد میکنم بهتره برن تو مزرعشون زمین بیل بزنند تا اینکه مراقب عوامل فراماسونری باشن
.
بابا آخه اینا اینقدر تابلو باشهو از دیده ما پنهان
عجیــــــــــــــــــــبه
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز :
حقیر خودم دانشجوی کارشناسی معماری هستم . اینی که شما میفرمائید یه بچه 10 ساله میفهمه ، اما مسئولین نه ، اشتباه میکنین . اونها هم میفهمنن . اما به نظر شما تائیدیه رو باید از کدوم ارگان بگیرن ؟ وقتی حق امضای بنای به این بزرگی n میلیون تومن میشه ، کدوم عقل سالمی اونو رد میکنه ؟
بزرگترین اشتباه افراد اینه که فکر میکنن همچین کسائی واقعا یه مشکلی دارن که چنین ساختمانهایی رو میسازن . اما اینطوری نیست . نمی دونم چرا ؟ اما دانشجوهای معماری علاقه ی زیادی به احجام کروی و هرمی دارن . اغلب طرح هایی رو هم که ارائه میدن ، از یه ساختمون دیگه الگو برداری کردن . بعضی جاها که واقعا کپی ـ پِیست هستش ! این بخاطر ضعف آموزشی ما هست . متاسفانه اساتید دانشگاهها ، بجای اینکه کار اصولی از دانشجو بخوان ، طرحهای یه ماهه میخوان که اصلا بدرد نمیخوره . طرح ، حتی اگه یک هتل باشه ، واقعا باید یه پروسه ی تقریبا یک ساله رو طی کنه تا بتونه پروژه موفقی از آب دربیاد . البته منظورم درباره ی پروژه های اجرایی هستش و نه پروژه های دانشجویی . اما متاسفانه سرمایه گذاران ما ، طراحی طرحهایی به این بزرگی رو در عرض کمتر از 2 تا 3 ماه میخوان که وقتی درباره اش مطالعه کافی صورت نگیره مسلمه خوب از آب درنمیاد . مهمترین بخش ساختمان که بایستی بهش اهمیت داده بشه ، نمای ساختمان هستش که مسلما طراحی مناسب برای نماها واقعا وقت گیر هستش . بخاطر همینه که از نمونه ی خارجی الگوبرداری کردن . ولی در عوض تمامی تلاش خودشون رو برای اجرای بهترین طرح دکوراسیون داخلی انجام دادن که انصافا سنگ تموم گذاشتن . بنده چون خودم طراحی داخلی انجام میدم ، میدونم که طراحی داخلی به مراتب ساده تر از طراحی نما برای ساختمان هستش . از این رو معمار و معماری ایرانی ـ اسلامی دیگه معنایی نداره . این روزا دیگه نباید گفت معمار ؛ باید گفت ساختمان ساز . چون ساختمانهای که ما می بینیم به هیچ وجهه ربطی به معماری نداره و حتی اصول اولیه معماری ایرانی ـ اسلامی درش رعایت نشده . این از این .
و اما درباره متریال و آبجکت هایی که در اماکن و ساختمان ها استفاده شده رو باید برای شما توضیح بدم :
اول از همه درباره اون نوری که از ساختمان هتل قصر طلایی ساطع میشه باید بگم که این موضوع بخاطر علاقه مندی فرد معمار ـ بخوانید ساختمان ساز ـ به این سبک نورپردازی طراحی شده . کافیه شما فقط یه نگاه به شهر لاس وگاس بندازین تا ببینین چقدر این نورها ساختمان رو زیبا میکنن . باور کنین منظورم این نیست که بیایم هرم بسازیم که ازش نور ساطع بشه !!!
درباره اون صفحه شطرنج باید بگم که متاسفانه هنگام عکس برداری ـ حالا شما یا هر کسی که عکس گرفته ـ این مهره ها سر جاشون نیستن . یادم میاد آخرین باری که مشهد رفتم که فکر میکنم خرداد ماه امسال بود ، مهره ها سرجاش بود و اگه اشتباه نکنم دو زوج جوون داشتن شطرنج بازی میکردن .
در مورد اون مدل چراغها باید بگم که شما اینقدر صددرصدی مطمئن نباشین ؛ چون توی همون مشهد کافیه بگردین تا ازین مدل پیدا کنین . نمونه اش حوالی احمد آباد و همچنین گنبد سبز که حتما پیدا میکنین و فقط هم مخصوص این پارک نیست . توی خیلی از خیابونها و پارکهای شهرهای دیگه هم ازش استفاده میشه و ربطی به موضوع فراماسونری نداره .
در مورد طراحی سایت پلان پارک ملت هم باید بگم که بازم دارین اشتباه میکنین و اون اینه که از توی اونهمه آب نما فقط یه چیزی شبیه چشم پیدا کردین و اون رو ربط دادین به جریان فراماسونری . اینجور رابطه پیدا کردن هزینه کردن زمان گرانبهائیست که باید صرف موضوعات مهمتری بکنین . اگه اینجوری باشه که شما میگین ، تمامی وسائل و لوازم زندگی ما پر شده از نمادهای مخفی فراماسونری !!! حاضریم همه اشون رو بریزیم دور ؟ خدایی حاضری 5 میلیون تومن وسیله رو بریزی دور ؟
اول از اینکه نباید ساخته میشد . اما حالا که ساخته شد ، برای چی تخریب بشه ؟ مگه براش هزینه صرف نشده ؟ این هزینه ها از کجا تأمین میشه ؟ حتما از جریان فراماسونری !؟ نه دوست عزیز ؛ اینا از جیب مبارک بنده و شما و پدر بیچاره مون هزینه میشه . چجوری ؟ با اون عوارض و مالیاتی که پرداخت می کنیم . حاضری برای چیزی که پول دادی ، تخربیش کنن ؟ در ضمن فراموش هم نکن که اونها نمادها و اعدادی رو انتخاب کردن که واقعا نمیشه براش هیچ کاری کرد . پس خدا هم خوب تو دهنی زد به اینا ! حضرت علی (علیه السلام) چه روزی به دنیا اومد ؟ 13 رجب . مگه عدد 13 نحس نیست و از اعداد مهم در جریان فراماسونری نیست ؟ { پروتکل 13 گانه رو یادتون بیاد !!! } .پس چرا قدوم حضرت امیر(علیه السلام) اینقدر پربرکت و مبارکه ؟؟؟ ما برای طراحی و البته استفاده از اعداد مختاریم . این دیگه به ما ربطی نداره که با نمادها و اعداد اونها همخونی داره . قبول دارم باید طراحی طوری صورت بگیره که شبهه برانگیز نباشه . اما واقعا چند درصد مردم این نمادها رو میشناسن ؟ به قول آقای فردوسی پور به صورت کاملا خود جوش برین توی دانشگاهها و از دانشجویان معماری سوال کنین که نمادهای فراماسونری چیه . باور کنین از نتیجه تحقیق متعجب میشین !!!
از دوست عزیزم جناب « علمدار 313 » بخاطر جمع آوری مطالب بالا تشکر ویژه دارم . امیدوارم از صحبت هام ناراحت نشده باشن که اگه اینطوره ازشون عذرخواهی میکنم .
در پناه الله
یا مهدی مدد
[b][font=B Mitra][/font]
سلام خدمت همگی.بنده تازه این تاپیک رو پیدا کردم تا این 36 صفحه رو بخونم طول میکشه تا وارد بحث بشم،ولی تو همون صفحه اول بیشتر عکسا باز نمیشن لطفا یه فکری بکنن دوستان تا بقیه هم بتونن کامل در جریان قرار بگیرن(هرکی پست های خودشو یه چک بکنه).از نوشته های دوستان معلومه که خدارو شکر همه با بصیرت زیاد و اطلاعات خوبی دارن بحثو دنبال میکنن و بنده هم اگه اجازه بدین باتوجه به این ویژگی ها یه خاهشی از دوستان بکنم،به نظر بنده همه کاربران تالار از یه جنس نیستن و ممکنه از همون دشمنایی که داریم در موردشون بحث میکنیم هم قاطی بحثا بشن و باعث کند شدن روال بشن و یا بخان بحثو به بیراهه بکشن(چه در این موضوع چه موضوع های دیگه)خاهشی که داشتم اینه که دوستان هرجا اینجور موردی دیدن لطف کنن برخورد کنن و ونظارن این جور آدما باعث تلف شدن وقت بقیه بشن(چون بنده تو بعضی از تاپیکا احساس کردم داره همچین کارایی میشه)با تشکر از همگیHeartUndecided
سلام از پست های مفیدتون ممنونم.... در ارتباط با مسجد نمایشگاه بین المللی تهران قبلا که رفته بودم متوجه این موضوع شده بودم و حتی عکس هم گرفتم..... خیلی عجیب بود که یک هرم 13 پلی ای باید دقیقا روی ساختمان مسجد که به شکل کعبه ساخته شده قرار بگیره .... یعنی نماد به این واضحی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که کلی شکه شدم.... اما سوال دارم اونم اینه که چطور ممکنه انقدر راحت این علائم رو به کار ببرن؟؟؟؟؟؟ چرا کسی جلوی این موضوع رو نمی گیره؟؟؟؟
(۱/بهمن/۹۰ ۱۷:۴۳)ANTI satan نوشته است: [ -> ]
[b][تصویر: 1_76_0089-700.jpg]

ساختمان مجلس ، فراماسونری است

نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به نمادهای فراماسونری در سطح شهر تهران گفت:
ساختمان مجلس در خیابان بهارستان نیز بر اساس نمادهای فراماسونری ساخته شده است.

حسن بیادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه باید با نمادهای فراماسونری به ویژه نمادهایی که از سوی کارشناسان شهرداری تایید شده اند مبارزه شود گفت: شهرسازی و شورای عالی مسکن و شهر سازی باید در رابطه الگوهایی که برای ساختمانها ارائه می شود نظارت عالیه داشته باشند و با نمادهای انحرافی برخورد کنند.
برخوردها سلبی نباشد
وی با تاکید بر این که نباید تمامی برخوردها سلبی باشد گفت: برخی از روی ناآگاهی این کار را می کنند اما نمی شود یک ساختمان عظیم که طراحش تحصیل کرده است متوجه این موضوع نباشد. باید با این نوع ساختمانها برخورد کرد.

[تصویر: 82593_215.jpg]

وجود نماد فراماسونری در مشهد و اصفهان

بیادی با بیان این که استفاده از نمادهای فراماسونری یک موضوع ملی است گفت: در مشهد مقدس و اصفهان نیز ما با چنین مشکلی روبرو هستیم. باید شورای عالی مسکن شهر سازی با این مشکل کلان برخورد و الگوهای ویژه ای در این رابطه ارائه کند تا هر کسی با هر نمایی ساختمان سازی نکند تا بعد ها دچار مشکل شود.
هرنماد 6 پری نماد فراماسونری نیست
نائب رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از برخی جوسازی ها در خصوص نماد های فراماسونری در شهر تهران گفت: این اشتباه است که هر شکلی 6 پر شد بگوییم این نماد فراماسونری است. ما خود هویت معماری داریم و باید برای آن که با مشکلی برخورد نکنیم از معماری ایرانی اسلامی در ساختمان سازی هایمان بهره بگیریم.
افزایش ساختمانهای هرمی در مقابل مصلی شک بر انگیز است

بیادی با بیان این که نمادهای فراماسونری را در سطح شهر تهران فراگیر نمی دانم گفت: اما در مقابل مصلای تعداد این ساختمان ها بیشتر می شود که این موضوع قابل تامل است. اگر دقت کنیم در خیابان های نزدیک مصلی ساختمانهای هرمی بیشتری ساخته شده که آدم به شک می افتد که این ساخت و ساز ها از روی هدف باشد.

سلام بر دوست عزیز
بنده این پست را دقیقا توی همین تاپیک گذاشته بودم!Blush
اینجا
نقل قول:سلام بر دوست عزیز
بنده این پست را دقیقا توی همین تاپیک گذاشته بودم![تصویر: blush.gif]
اینجا

سلام دوست خوبم

این که دو مطلب مجزاس
من تصور کردم شما قبلاً عین همین مطلب رو گذاشتید Blush، ولی بررسی کردم دیدم نه اینطور نیست Smile
نکته مهم مطلبی که بنده گذاشتم این بود که نائب رئیس شورای شهر تهران ماسونی بودن طرح مجلس رو تایید کرده

موفق باشید
Smile[url=http://forum.bidari-andishe.ir/thread-160-post-80453.html#pid80453][/url]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع