تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
شایعه شیطانی به کار بردن نمادهای فراماسونری در معماری حرم مطهر

[تصویر: haram_imam_khomeini3.jpg]
به گزارش خبرنگار ستاد خبری محمدعلی انصاری در پاسخ به سوال خبرنگار رادیو در ارتباط با هرم هایی که بر بالای حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نصب شده اند و آنها را نشانه فراماسونی دانسته بود گفت: سوالی که توسط شما مطرح شد، سوال خوبی بوده که شاید باید به این سوال در طی این نشست به آن می پرداختم. اگر به اختصار بخواهم توضیح دهم باید بگویم که نکته ایی که شما از آن با عنوان نماد فراماسونی یهودی نام می برید درباره حرم مطهر خیانت بزرگی است. این موضوع القای شیطانی اشخاصی است که به صورت جانبدارانه به این طرح نگاه کرده اند.
وی افزود: طراحان حرم جزو خالص‌ترین افرادی هستند که در کشور حضور دارند که به علت ازدیاد طراحان نمی توانم از آنها نام ببرم. اما باید نکته حائز اهمیت این است که این اشخاص سابقه طولانی در طراحی ایرانی و اسلامی دارند. و نکته دوم در ارتباط با طرحهای طراحان این است که قبل از اینکه طراحان برجسته کشور طرح های خود را ارائه دهند، این طرح‌ها با مرحوم یادگار امام خمینی و خانواده ایشان در جلسات متعدد در میان گذاشته شد. و همچنین نظریات تعدادی از اندیشمندان نیز برای طرح چگونگی ساخت حرم نیز پرسیده شد.
انصاری در ادامه گفت: تعدادی از طراحان بر این اعتقاد بودند که حرم مطهر باید مدرن و متفاوت با بقیه حرم‌هایی باشد که تا به امروز ساخته شده اند. طرح های باقیمانده از این افراد خود گویای این موضوع می باشند. عده ایی دیگر از طراحان برای ساخت این حرم استفاده از الگوی معماری ایرانی را مبنای طراحی آثار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد: یکی از این طراحان، گنبد خاصی را با 150متر ارتفاع و بدون گلدسته و با قطر و شعاعی که در داخل آن صدها هزار نفر از حاضرین می توانستند حضور به هم رسانند، طرحی را ارائه کرده بود. از اینگونه طرحها برای ساخت بسیار زیاد بوده اند. ایده بعدی که برای ساخت حرم مطهر مطرح شد، طرحی بود بر مبنای آنکه گسترده باشد و باید به گونه ایی ساخته شود که بعد از 20 یا 30 سال کلنگ تخریب به آن نخورد به همین علت از الگوهای معماری اصیل ایرانی در ساخت حرم استفاده شد که این طرح از سوی یادگار امام و بنده مطرح شد.
دبیر ستاد بزرگداشت امام خمینی(رحمة الله علیه) خاطرنشان کرد: از روز رحلت امام خمینی از شب اول تا شب هفتم یک گنبد ساخته شد و از هفتم تا چهلم گنبدی دیگر که جایگزین گنبد اول و پس از آن، گنبد برداشته و نمونه ایی دیگر جایگزین آن در مرکزیت حرم است. گنبد که شاخصه معماری اسلامی در حرم پیغمبر و حرم امیرالمومنین در حرم امام رضا و امام حسین است در مرکزیت حرم است.
در این هنگام خبرنگار رادیو پرسید در معماری اسلامی و ایرانی کجا دیده شده که خیمه به کار رود که انصاری در پاسخ گفت:
شما نیمه پر لیوان را دیده اید، گلدسته هایی که در این معماری به کار رفته اند، گلدسته های اسلامی هستند. تمامی شرایط گلدسته های اسلامی را دارا هستند. تنها کمبودی که در بناهای تاریخی به چشم می خورد نبود خیمه بود چرا که در فرهنگ دینی و مذهب شیعه، خیمه وجود دارد اما در بناهای معماری اینگونه نیست که علتش آن است که خیمه با نوع معماری که دارد در تاریخ معماری کهن ما قابل ساخت نبوده چرا که خیمه به معنی پارچه و در واقع تجمع در زیر یک چادر است که این اتفاق در عربستان برای استفاده از سایبان در فضاهای آفتابی مورد استفاده قرار گرفته است.
وی با ذکر روایتی از گفت‌وگوی خود با با یادگار امام خمینی اظهار داشت: این خیمه با هدف مرکزیت گنبد با تاسی به چهارده معصوم و پنج تن آل عبا هستند مشکلی که ما برای ساخت این خیمه داشتیم، این بوده است که برای برپایی این چادرها باید ستونی عمود برپا می شد. در حقیقت خیمه ایی که باید ساخته می شد می بایست از مساحت بیشتری باید برخوردار می شد. که در ابتدا این طرح تصویب شد که در روز کلنگ زنی یکی از مسوولین عالیقدر در بازدید از روند ساخت خیمه، پیشنهادی دادند بر این مبنا که بزرگترین اعتبار حرم مطهر بر کم بودن ستونها باید باشد که به این علت به مدت دو سال طراحی حرم مطهر به تاخیر افتاد.
وی در ادامه به پایان ساخت حرم مطهر اشاره کرد و گفت: در سال آتی ساخت حرم مطهر به پایان خواهد رسید.
انصاری در ادامه به جهت دار بودن اخبار تعداد اندکی از مجلات و سایتهای خبری اشاره کرد و گفت: چندین مجله و تعدادی سایت خبری با جهت دهی به انتشار اخباری بر مبنای نبود معماری ایرانی -اسلامی در ساخت حرم مطهر پرداختند که زمانی که بنده با این مجلات و سایتها گفتگو کردم، به آنها گفتم که آیا شما از خاندان امام خمینی شناختی دارید که این برچسب را به ساخت این حرم می زنید؟

وی به خبرنگار اخبار رادیو گفت: من نمی خواهم از رهبری در رابطه با این موضوع خرج کنم اما شما فکر می کنید طرحهایی که برای ساخت حرم ارائه شده است، بدون نظارت و تایید ایشان به سرانجام رسیده است؟
وی افزود: در دیداری که مقام معظم رهبری با یادگار امام داشتند ایشان گفتند «در سفری که به قم داشتم، دیدم که این گنبد، گنبد بسیار زیبایی است.»
وی افزود: برای آنکه تحت تاثیر القائات دیگر نباشید، باید بگویم متجاوز از صد امامزاده در کشور وجود دارد و تنها 20تا امامزاده با همین نماد در قم وجود دارند که با همین شیوه ساخته و طراحی شده است. شما این نمادها را چگونه توضیح می دهید؟ ای کاش دوستان منتقد تا پایان ساخت حرم صبر را پیشه کار خود می کردند و پس از آن، به نقد کردن حرم مطهر می پرداختند.
وی به رسالت اطلاع رسانی اصحاب رسانه اشاره کرد و اظهار داشت: رسالت شما، رسالت رسانه ملی است که نباید نقل کننده اخباری باشید که در تایید و صلاحیت اعتبار آن اطمینان وجود ندارد. شما باید با معمارانی که این حرم را ساخته اند بحث و گفتگو کنید نه آنکه نقل کننده اخباری باشید که با جهت دهی در رسانه ها مکتب شده اند.
http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_21570.aspx
شما این مطلب رو برای چی گذاشتی؟ منظورت تایید حرفهای این آقاست یا ... ؟
اینکه این نمادهای به کار برده شده ماسونی هستند شکی نیست و اینو هم بگم که این به معنای این نیست که افرادی که اونو به کار بردن ماسون هستند نه.
ولی من میخوام به این آقا بگم، شمایی که این قدر تحقیق کردی و میگی این نماد برای چندتا امامزاده هم استفاده شده و ... یعنی اطلاع نداری که هرم اصلی ترین نماد ماسون هاست؟ چرا وقتی یه جا گیر میکنید و جواب مستدل ندارید پای رهبری رو میکشید وسط؟ بعدشم خودت داری میگی که مقام معظم رهبری از گنبدی که در قم بوده تعریف کردن، این چه ربطی داره که شما نماد هرم رو به کار ببرید؟ اینکه میگید با خانواده رهبر کبیر انقلابمون هم در رابطه با این نماد هماهنگ کردید (ما که نمیدونیم درسته یا نه ولی) فرض میگیرم که اینطور باشه ولی این شد دلیل؟ عذر خواهی میکنم که اینقدر تند حرف میزنم ولی شمایی که مثلا مسیولیتی در این زمینه داشتی و داری واقعا کم کاری کردید.
سلام دوستان عزیز

راستش من یه جا درست کنار میدادن آزادی و فرودگاه پیدا کردم که مشکوک خواستم عکسشو براتون بفرستم تا توی تالار در موردش حرف زده بشه
که کنار این محل مهم توو فرودگاه چرا باید رو سقف این جا این ستاره عجیب اسرائیلی باشه اونم کنار معروف ترین میدان تهران میدان آزادی

واقعا برام عجیب
این آدرسشه (سایز بزرگ) روی آدرس زیر کیلیک کنید

http://xx2xx.persiangig.com/setare1.jpg

[تصویر: setare2.jpg]

[تصویر: setare1.jpg]
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
الهی اَنطِقنی بِالهُدی و وفّقنی بِالتَّوبَة
السلام علیکَ یا مولانا یا امیر المؤمنین (علیه السلام)

جناب آقا هادی بهمنی ،
میشه بگید چطور به این نتیجه جالب دست پیدا کردید ؟؟؟
با اینکه هیچ علاقه ای به اینجور روابط درآوردن ندارم و دوست هم ندارم در اینجور مباحث شرکت نمایم ،
اما با یک نگاه ساده می توان دریافت که شما و یا هرکس دیگر ستاره صهیونیستی را بر روی پشت بام ساختمان اداری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) قرار داده اید .
در لینکی که قرار داده اید کاملا این مورد مشهود است .
این حقیر خود در google earth جستجو کردم و مطمئنم که کاری که در چهار چوب قرمز رنگ قرار داده اید یک اثر فتوشاپیست .
بهتر بود برای اولین ارسال بدنبال مطالب بهتری میگشتید .

السلام علیکِ یا زینب کبری (سلام الله علیها)
اللهم عجل لولیک الفرج
موفق باشید و خدایی .
سلام ...من هم دیدم .....مستند نیست فوتوشاپیه Huh
سلام
تکراری است :
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-16...ml#pid1656
لطفا قبل از قرار دادن مطلب جستجو بفرمایید . موضوع به زودی حذف می شود .
سلام به همه دوستان و کاربران وب سایت بیداری اندیشه
من هادی بهمنی هستم همون فردی که مدعی بود که تصویر زیر وجود داشته
یعنی وجود ستاره داود یا صهیونیستی روی ساختمان هما در فرودگاه مهرآباد تهران
که اخیرا بر داشتن
[تصویر: 2.jpg]
در جواب افرادی که به من تهمت زده بودم که اینو خودم با فتوشاپ درست کرده بودم
تمام اطلاعات مورد نظر رو در قالب یه فایل PDF پی دی اف بر روی دانلود گذاشتم ممنون میشم دانلود کنید
لطفا روی آدرس زیر راست کلیک کنید سپس سیو از را بزنید
http://xx2xx.persiangig.com/ESBAT-HARFAM/hadi-anti666.pdf
[/font]
تعدادی از دوستان در وبلاگ شخصیم به من گفته بودن که من این عکس رو با فتوشاپ درست کردم و دارم مردم رو فریب میدم
کافیه توو گوگل سرچ کنید
من خودم فکر نمیکردم کسی متوج این ستاره شده باشه بعد رفتم گوگل کلمه ستاره داوود بر روی هما رو سرچ کردم
با این مطلب رو به رو شدم

توضیح هما درمورد ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد

با سلام و احترام

احتراما بازگشت به درج خبر مندرج در آن پایگاه خبری با عنوان " نقش ستاره داوود در فرودگاه مهرآباد" در تاریخ 6/9/89 ، خواهشمند است دستور فرمایید مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج جوابیه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که در ذیل آمده است اقدام مقتضی صورت پذیرد :
طراحی ساختمان ادارات مرکزی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در سال 1352 توسط یک معمار اسرائیلی انجام پذیرفته است. مسوولان هما با اطلاع از موضوع فوق 1389 نسبت به از بین بردن و زدودن آن اقدام نموده اند.

شاهرخ نوش آبادی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

فکر کنم با دانلود فایل پی دی اف
راست گوییم ثابت بشه
که من با فتوشاپ کاری نکردم
خیلی زود قضاوت کردید
همه چیز در نهایت توو این جمله خلاصه میشه
داشتن ایمان با اراده ی محکم برای رفتن به سمت کمال
[font=B Homa]با تشکر هادی بهمنی
بسم الله الرحمن الرحیم
به هر حال اگر هم این مطالب درست باشه این ستاره ی داوود نیست بلکه ستاره ی صهیونیسته.
سلام دوستان
برای اثبات لطفا روی فایل زیر کلیک کنید تا باورتون بشه من با فتوشاپ درست نکردم
http://xx2xx.persiangig.com/ESBAT-HARFAM/hadi-anti666.pdf
به نام خدا
یکی دیگر از ساختمانهایی که دارای نمادهای فراماسونی میباشد کاخی در کنار کاخ سعدآباد میباشد که متعلق به یکی از سرمایه داران بزرگ ایران میباشد که در یافت آباد هم دارای بازار مبل میباشد و این کاخ بیشتر شبیه لژهای فراماسونی میباشد به قسمت جلوی خانه که دقیقا کپی کوچکی از کاخ سفید میباشد و دو ستون در دو طرف در ورودی (نماد دروازه معبد سلیمان) دقت کنید و در ضمن این خانه به شدت حفاظت میشود و حتی گرفتن عکس از آن هم بسیار سخت میباشد. وجود چنین کاخهایی در کشوری که شعارش حمایت از مستضعفین میباشد آن هم در کنار کاخ سعد آباد واقعا جای تاسف و سوال دارد البته وقتی ساختمان خود مجلس هرم میباشد و آن نمادهای مشکوک در داخلش هم بسیار جای سوال دارد دیگه این چیزها عادیست.

[تصویر: rz0d4hut3lr08epsx857.jpg]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع