تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(۱۶/دی/۸۹ ۱۴:۰۵)6243390 نوشته است: [ -> ]بن نظر شما آیا فراماسونری ها در ایران نیز نفوذ کرده اند که توانسته اند شکل ساختمان جدید مجلس ایران را هم تغییر دهند

با سلام و خوش آمد به 6243390 .باید بگم اونطور که من کمی تو جریان تحقیقات مربوط به فری ماسون ها افتادم ، به نظر می رسه چیزی حدود 300 ساله که خود ماسون ها با برنامه ی قوی و تشکیلات قدرتمند سعی داشتند که در تمام دنیا نفوذ کنن و پادشاهی بریتانیا رو در تمام جهان مستولی کنن . ضرب المثل " خورشید در پادشاهی بریتانیای کبیر هیچگاه غروب نمی کند " مربوط به همین قضیه اس البته قدمت چنین جریانی احتمالاً به حدود 700 سال پیش می رسه زمانی که دیر صهیون یک انجمن مخفی بود و یکی دو قرن بعد - همزمان با آغاز دوران رونسانس افرادی مثل لئوناردو داوینچی توش عضو شدن . در زمان پهلوی گفته شده که " فروغی" وزیر به اصطلاح دانشمند این دوره دارای درجه ی 33 ماسونی بوده. با این اوصاف - و همینطور حرفای خیلی خیلی بیشتری که تو این زمینه وجود داره و تو لینک پایین می تونین مشاهده کنین - شاید عادی به نظر می رسه که همین الآن هم تو بخشهای مختلف حکومت نفوذ داشته باشن - مستقیم یا غیر مستقیم - .
قبلاً تو وبلاگ مربوط به دانلود سخنرانی های آقای رائفی - که تو این زمینه شاید از پیشگامان در ایران بودند و بنده قبل از فیلم ظهور با سخنرانی های ایشان آشنا شدم - این سخنرانی ها بود اما الآن که رفتم ندیدم.
ناگفته نمونه که وبلاگ اصلی ایشون که خودشون نظارت و تنظیم می کنن یکی دیگه است که آدرسشو در زیر میارم.

برای همه ی کسایی که تازه با این موضوعات آشنا شدن باید بگم :
خواهش می کنم مراقب غرق شدن در ظاهر نماد های ماسونی باشین که دشمن همینو میخواد!
لینک مرتبط :
http://www.antisemitism.blogfa.com
( توجه شود اگه سخنرانی ها دانلود بشه خیلی بهتر میتونید عمق مطلب رو احساس کنید . )
خبرگزاري فارس: تعدادي نماد فراماسونري در ايستگاه‌هاي تازه تاسيس اتوبوس شهر تهران نصب شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، شهرداري تهران مدتي است تصميم به تعويض تعدادي از ايستگاه‌هاي اتوبوس گرفته است. در مسير خط 4 و 7 بي.آر.تي تعدادي نماد فراماسونري در اين ايستگاه‌هاي تازه تاسيس نصب شده است.

چندي پيش نيز همين نماد در برخي از تابلوهاي متروي چهارراه‌ولي‌عصر نصب شده بود كه محسن هاشمي مدير عامل شركت متروي تهران و حومه در اين‌باره گفته بود: نمادهاي فراماسونري را از ايستگاه‌هاي مترو جمع‌آوري مي‌كنيم؛ البته اين نمادها جمع‌آوري شد.

به گزارش فارس، يك جريان مشكوك فرهنگي در سال‌هاي اخير در تكاپوي گسترش پديده شيطان پرستي برآمده است اما جريان ديگري كه وابستگي آن به غرب مشهود است، به نام "فراماسونري " وجود دارد؛ فراماسونري يا "فراموشخانه " كه داراي كانون‌هاي گسترده‌اي در جهان است اما داراي يك سيستم مديريت فراگير جهاني نيست ولي بر اركان دولت‌هاي جهان و اكثر وجوه زندگي سياسي، اقتصادي و فرهنگي جوامع، سلطه يافته است و بسيار هم آزادانه عمل مي‌كند.
لینک خبر

image 1
[تصویر: pic.php?ph=Media-8911-ImageNews-891103-8...D%CA%CE%CA]
به نظر من بعضی ها بیش از حد نسبت به برخی اشکال وسواس نشون میدن مخصوصا به اشکال مثلثی شکل و حجم های هرمی. من خودم یک معمارم و از وقتی که با فراماسون ها و فرقه های دیگه به طور جدی آشنا شدم خودم هم به این اشکال و احجام وسواس پیدا کردم. من خودم قبل از اینکه حتی این نماد ها رو بشناسم توی پروژه هایی که قبلا انجام داده بودم پر از اشکال مثلث و هرم بود ولی این دلیل نمی شه که من یه فراماسونری بودم یا یک شیطان پرست. شرط می بندم خیلی از این ساختمون هایی که ترکیبی از هرم و مثلث توشون به کار رفته و بعضی دوستان عکساشو می زارن اصلا معمارانش باورشون هم نمیشه که بعضی ها با این دید به کارشون نگاه کنن مگر اینکه این اشکال به همراه هم یک مفهوم خیلی تابلویی داشته باشه که اونها بحثشون جداست .
با شما موافقم..بعضی از معماران اصلا ایده از خودشون ندارن وصرفا از ساختمون های دیگه و شکلشون تقلید میکنن.
به نظرم تقلید هم باید آگاهانه باشه.Undecided
خبرگزاري فارس: معاون اجتماعي شهرداري تهران درباره وجود برخي نمادهاي فراماسونري در فضاهاي شهري تهران گفت: حتماً نسبت به امحاي نمادهاي فراماسونري اقدام مي‌كنيم.

سيد محمدهادي ايازي در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس«توانا»، در خصوص تابلوهاي فراماسونري در ايستگاه‌هاي مترو و اتوبوس اظهارداشت: بسياري از نمادهايي كه استفاده مي‌شود شايد تداعي كننده يك نماد منحرف مثل جريان فراماسونري باشد اما به طور كلي اصلاً اين موضوع مد نظر نبوده است.

وي بر همين اساس به بسياري از ساختمان‌ها اشاره كرد كه اين سؤال را در ذهن ايجاد مي‌كنند كه آيا از اين نمادها نيز در آنها استفاده شده يا خير، گفت: قطعاً چنين موضوعي مطرح نبوده و اگر مواردي نيز وجود داشته و انعكاس پيدا كند حتماً نسبت به امحاء آن اقدام مي‌كنيم.

معاون فرهنگي اجتماعي شهردار تهران با بيان اينكه يك شوراي فرهنگي و هنري در رأس اين كار با حضور افراد فرهيخته و صاحب‌نظر در مسائل فرهنگي و هنري وجود دارد،‌ يادآورشد: اگر مواردي در اين زمينه وجود داشته باشد به آنجا ارجاع داده شده و آنها با بررسي‌هاي لازم نسبت به رفع آن اقدام مي‌كنند؛ همچنين قبل از نصب اين كميته اقدامات لازم را انجام مي‌دهد.

وي در عين حال به برخي از موارد شنيده شده در خصوص وجود تابلوهاي فراماسونري در برخي از اماكن همچون مترو اشاره كرد كه به مراجع مربوطه ارجاع و امحاء شده‌اند، گفت: همچنين در برخي موارد نيز نمادهاي فراماسونري وجود نداشته و برداشت‌هاي اشتباه صورت گرفته بود كه با توضيحات لازم برطرف شد؛ اما در برخي موارد نيز اقدامات لازم انجام شده است.

ايازي در ادامه نسبت به بودجه ۲ ميلياردي دولت به شهرداري، اظهارداشت: دولت هنوز اين بودجه را به شهرداري پرداخت نكرده است.

وي بر همين اساس به سؤال علي مطهري از وزير اقتصاد در خصوص اين بودجه اشاره كرد و گفت: توضيحات وزير وي را قانع نكرد و مطهري معتقد است كه اين مسئله به رئيس‌جمهور مربوط مي‌شود؛ از اين رو قرار شده مطهري از رئيس‌جمهور اين سؤال را داشته باشد كه مصوبه مجلس مربوط به پرداخت ۲ ميليارد دلار به شبكه ناوگان ريلي كلان‌شهرها چرا پرداخت نشده است.

ايازي پرداخت اين بودجه را عاملي براي توسعه بيشتر حمل و نقل عمومي شهرداري تهران عنوان كرد.

وي در ادامه در خصوص ترافيك موجود پس از ساخت تونل توحيد، خاطر‌نشان‌كرد:اگر تونل توحيد ساخته نشده بود وضعيت ترافيك بسيار سنگين‌تر بود؛ اين تونل توانسته كمك گسترده‌اي در جهت حل مشكل ترافيك داشته باشد، ولي ممكن است در برخي از مقاطع زماني روز نيز ترافيك وجود داشته باشد.
قالیباف نیوز انتقام افشاگری های فارس نیوز را گرفت

خبرگزاری فارس که جزو معدود خبرگزاری های مهم کشور و فعال در عرصه افشاگری فراماسونری مخصوصا در ایران است، با پیگیری و بررسی علائم دجال در ایستگاههای مترو حضرت ولی عصر و BRT خیابان ولی عصر بود ، بالاخره مورد غضب سایت فرارو قرار گرفت

سایت فرارو وابسته به شهردار کنونی تهران است.به دلیل افشاگری ها و پیگیری های اخیر فارس نیوز ، با یک خبر مهمل سعی کرد چهره این خبرگزاری مهم را مخدوش کند.
با مقایسه لوگوی شبکه فراماسونی CBS و لوگوی فارس نیوز.البته مشخص است که لوگوی خبرگزاری حالتی از کلمه (فارس) است و ربطی به هیچ چیز دیگر ندارد

لینک خبر غیر واقعی: http://www.fararu.com/vdcbz5b0.rhbzgpiuur.html

انتشار توسط سایر سایتهای وابسته به قالیباف:
http://www.fardanews.com/fa/news/134673/...مریکا
http://jahannews.com/vdcefe8zpjh8nei.b9bj.html

البته مشخص است که این خبر مورد استقبال ضد انقلاب هم قرار گرفته.چون یکی از مهمترین مدافعان نظام در هنگام فتنه 88 خبرگزاری فارس بود
اخه مگه ميشه اين همه نماد تو مترو و جاهاي ديگه اتفاقي باشه من بتور ندارم ب اين كه تصادفي اين همه نماد كنار هم اين ها زمينه ساز افكار اون ها هستن
راستي دارن فيلم كد داوينچي جديد رو مي سازن با عنوان نماد گم شده تمام نماد هاي فراماسوني توش هست واسه ماها مي سازن نگران نباشيد!Huh
به نام خدا
سلام
درمورد اين نمادهايي كه توس ايستگاه مترو ولي عصر تهران ايجاد شده بود و مسئولين گفته بودن كه تا اخر دهه فجر همه نمادها برچيده ميشن يكي از دوستام چند وقت پيش رفته بود مترو ميگفت بيشتر نمادها رو ماست مالي كردن يكي دو تا عكس هم برام فرستاد كه يكي از عكس ها رو خراب بود يكي ديگه رو اينجا ميذارم.

[تصویر: 02002087212617035685_thumb.jpg]
بقيه نمادها رو هم مثل همين همينجوري ماست مالي كردن.
از اون دوستم خواستم تا بقيه عكسهايي كه از اونجا گرفته رو هم برام ارسال كنه.

يه موضوع ديگه هم همين الان يادم افتاد
مشهد ميدون شهدا ساختمون بهزيستي هست كه سردرش يه نماد ماسوني به تمام معناست
اين سردر اين ساختمون هست.
[تصویر: q2budw2pc7tk3zq4jqfn_thumb.jpg]
اما چند روز پيش داداشم از اونجا رد ميشد ميگفت قسمت بالاي اين سردر رو كندن.
ايشالله خودم هروقت گذرم افتاد اونورا عكس ميگيرم و اينجا ميدارم.
اقا من کتاب ادبیات یکی از اشنا ها رو دیدم واقعا جای تاسف داره!
من هم چندتا عکس از میدان انقلاب دیدم که انصافا جا خوردم
[تصویر: 2djgaipkyqhp3v9tqrw.jpg]
[تصویر: fwaklx84iue1a6aegaa.jpg]
[تصویر: 899une3svw9dsi5g9b20.jpg]
سلام خدمت تمامیه دوستان عزیز حقیقتا من داشتم تو خونه نماز میخوندم که نگاهم به بخاری جلوی خودم افتاد یه لحظه برق از سه فازم پرید آرم بخاری رو میگم من که 90 درصد میگم ماسونیه از اسمش گرفته که جهان افروزه تا لوگو یا آرم بخاری و کارخانه [تصویر: NewPicture008.jpg]شما هم ببنید نظرتونو بهم بگید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع