تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(۲۳/تیر/۹۱ ۱۴:۵۱)سامیه نوشته است: [ -> ]آره این اتفاقی نیست، ولی خب خیلی هم نمیشه به این بنا ایراد گرفت. اگه این بنا_میدان آزادی_ در زمان کنونی ساخته میشد کلی جای بحث داشت که کاملا به جا هم بود ولی این بنا مدتها قبل ساخته شده، زمانی که شاید سازندگان آن باافتخار اعتراف میکردند که آنرا هدفمند ساخته اند. شاید بهتر باشه که روی این موضوع خیلی مانور ندیم چون تاثیری نخواهد داشت.
البته به دوست عزیزمون _عدالت _ بابت پیگیری و این دقت نظر واقعا تبریک میگم.Rose

خوب دوستان ناگفته نماند که در حال حاضر میدان آزادی نماد شکست ماسونری در ایران توسط شیعیان و عدالت خواهان وپیروزی حق بر علیه باطل هست ،بوده وخواهد بود و ما به این نشان افتخار هم مکنیم و به دنیا میگیم که همیشه ایرانیان پیروزند چون خدا پرستان واقعی اند.
درپناه حق
یاعلی
(۷/مرداد/۹۱ ۰:۴۷)namekarbary نوشته است: [ -> ]
(۶/مرداد/۹۱ ۱۹:۱۴)مرجان نوشته است: [ -> ]سلام بعضی از این عکسا چرا باز نمیشه؟
من با به دانشجوی معماری صحبت کردم میگفت اگر این ایده ها و این نوع معماری ها ماسونی هم باشه دیگه وارد علم معماری شده و اون قدر نفوذ کرده که حذفشون ممکن نیست میگفت با همین طرحها به اونا تدریس میشه...
حالا چه جوری میشه مشکل رو حل کرد؟


هیچی دیگه، اگه زمانی این نوع معماری مخصوص ماسون ها بوده و با این معماری شناخته می شدن، اینا نماد ماسونا محسوب می شده.
اما حالا که وارد علم معماری شده و وجه تمایزش از بین رفته و مظهر عقاید ماسونی نیست، نتیجتا مشکلی وجود نداره که بخواد حل بشه.


به همین راحتی؟ به همین راحتی میدون رو خالی میکنی؟ این دقیقا همون چیزیه که اونا میخوان، عقب نشینی.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

(۶/مرداد/۹۱ ۱۹:۱۴)مرجان نوشته است: [ -> ]سلام بعضی از این عکسا چرا باز نمیشه؟
من با به دانشجوی معماری صحبت کردم میگفت اگر این ایده ها و این نوع معماری ها ماسونی هم باشه دیگه وارد علم معماری شده و اون قدر نفوذ کرده که حذفشون ممکن نیست میگفت با همین طرحها به اونا تدریس میشه...
حالا چه جوری میشه مشکل رو حل کرد؟


آره متاسفانه اونا کارشون رو خوب بلدن، خیلی خوب تونستن توی معماری ما نفوذ داشته باشن، نمی دونم چطور میشه این مشکل رو حل کرد ولی اینو میدونم که حداقل میشه تلاش کرد کسانی رو که از تاثیرات این معماریها اطلاعی ندارن، آگاه کرد که حداقل همه بدونن دوروبر شون چه خبره. زندگی کردن در بی خبری زندگی خوشایندی نخواهد بود.
میدان انقلاب

یا میدان

فراماسون
؟

[b][تصویر: 1.jpg]

[b]
میدان انقلاب اسلامی تهران و مجسمه آن که در عین سادگی و بی ریایی در بر دارنده مفاهیم بلندی بود و نقش امام راحل بر آن قرار داشت

و همچنین به همراه مشتی گره کرده که نشان از پایداری اسلامی را تداعی میکرد، در اردیبهشت ماه سال 89 با سازه ای عجیب جایگزین شد.
این میدان فقط متعلق به تهرانی ها نیست و میدانیست متعلق به همه ایرانیان و تا به یاد داریم همیشه میعادگاه صحنه های باشکوه برای ملت بزرگ ما بوده است.


[b][تصویر: 2.jpg]
[/b]
[b]
کار ساخت میدان از یک سازه منحنی وار شروع شد! که برخی نقل قولها مدعی هستند این فرم نماد هنر ایرانیان است البته این موضوع نیازمند مراجعه به فرهنگ معماری ایرانی و بررسی فرمهای بکار رفته در آن است تا میزان قرابت آنها را با فرم سازه مذکور مشخص نماید.به راستی اگر عزیزان متولی، اینقدر نگران فرمهای اصیل ایرانی هستند چرا در مورد فرم هرمی مثلثی جدید مجلس شورای اسلامی نگران نیستند و آیا میشود بفرمایند که این فرم در کجای فرهنگ معماری ما جا دارد؟!(فرمی که ما را به یاد هرمهای ماسونی می اندازد)بگذریم اما اصل ماجرا از آنجایی آغاز شد که نماکاری و نازک کاری سازه مذکور آغاز گردید.زیرا مفاهیم و نماد های اصلی آرام آرام خود را از نقشه های روی کاغذ به صحنه دیدگاه مردم و عرصه عمومی کشاندند؛ و ما در کمال ناباوری شاهد خود نمایی ستاره شش پر اسراییل در پوشش سازه مذکور بودیم.

[تصویر: 4.jpg]


که البته تصویر یک گل پنج پر در وسط آن دیده میشود.ستاره هایی که در کنار هم چیده شده اند و کل سطح سازه میدان را پوشش داده اند.

[/b]

[b]

[تصویر: 7.jpg][تصویر: 8.jpg]
اگر از طرح گلها و میزان ارتباط آنها با نام میدان انقلاب اسلامی بگذرم و اینکه این گلها با وجود داشتن مفاهیم زیبا میزان قرابتشان با موضوع طرح به چه میزان است؟!

آنچه امروز در میدان انقلاب اسلامی به چشم می آید ستاره شش پری است که در قلب پرچم نحس رژیم غاصب اسراییل جای گرفته است و برای صهیونیست ها دارای مفاهیم ویژه ایست این موضوع برای بسیاری روشن است.
[/b]

[b]
[تصویر: 10.jpg][تصویر: 11.jpg]
[/b][b]
اما شاید به دلیل بی اطلاعی یا بی توجهی هنرمند طرح و مسؤلین مربوطه موضوع به این آشکاری مورد غفلت واقع شده و با کمال تاسف بعد از اجرایی شدن و صرف هزینه هایی از بیت المال مسلمین شاهد خودنمایی این نماد منحوس هستیم.توجه شما را به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با استفاده از نماد ها در هفدهمین اجلاس سراسرى نماز(۱۳۸۷/۰۸/۲۹ ) جلب میکنیم:
“صهیونیستها هر نقطه‏ى دنیا که خواستند یک ساختمانى بسازند، آن علامت نحس ستاره‏ى داوود را سعى کردند یکجورى رویش تثبیت کنند. کار سیاسى‏شان اینجورى است.”
[/b][b]
حال باید پرسید آیا علایم و نمادهای رایج در فرهنگ اسلامی و ایرانی ما جوابگوی نیاز طراح در بر آوردن خواسته های طراحی اش نبوده که او را بر آن داشته از این نشانه استفاده کند!؟ ستاره هشت پرکه در اکثر بناهای فرهنگی و اصیل ایرانی بکار رفته ایرانی تر و اسلامی تر است یا ستاره شش پر؟
[تصویر: 12.jpg][تصویر: 13.jpg]
[تصویر: 14.jpg]
کاش این نماد فراماسون میدان انقلاب به همین جا ختم می شد ، ولی با نگاهی از روی نقشه اینترنتی گوگل متوجه میشویم که روشن ترین نماد فراماسون ها در قلب شهر تهران نمایان است!

آری چشم جهان بین
[/b]

[b]میدان انقلاب تنها

میدانی است که کاملا به شکل لوزی بوده و بر خلاف اکثر میدانها به شکل دایره نیست ، و اگر در آینه به شکل چشم خود بنگرید میبینید که به شکل لوزی است ، حال می فهمید که چه لزومی داشت که نماد میدان انقلاب که کوچک و تیره رنگ نیز بود با سازه ای عجیب و مدور و به رنگ کبود جایگزین شود ، بله آنها برای اینکه گردی داخل چشم جهان بین به خوبی نمایان شود آن را مدور و کبود ساختند تا ما بیش از پیش متوجه نفوذ فراماسون شویم!


[تصویر: en_2000_zoom.jpg]


میدان انقلاب در سال 2000

از نمای نزدیک ( پیش از ساخت )[تصویر: en_2000_dor.jpg]

[/b]


میدان انقلاب در سال 2000

از نمای دور ( پیش از ساخت )

[b][/b][b]
[تصویر: en2011_zoom.jpg]

میدان انقلاب در سال 2011

از نمای نزدیک
[تصویر: en_2011_dor.jpg]


میدان انقلاب در سال 2011

از نمای دور

[/b]
[b]
نکته دیگری که در این سازه وجود دارد این است که وقتی این سازه را

از بالا

نگاه کنیم میبینیم که از مربع های برش خورده ای تشکیل شده است که تعداد مربع هایی که به صورت کامل هستند شامل 13 مربع میشود که ما میدانیم عدد 13 عددی مهم در فراماسون میباشد!


[تصویر: en_2011_f2.jpg]

[/b]


[b]
نکته جالب دیگر مربوط میشود به 4 مربع تیره رنگ که بر روی این گنبد کبود قرار دارند ، چرا 4 مربع و چرا متقارن و چرا در روئوس این سازه قرار دارند ، این شکل قرار گیری خاص برای به وجود آوردن یکی دیگر از مهمترین نشانه های فراماسون در این سازه است به نام پرگار و گونیا

که در راًس آن نیز باید چشم جهان بین خودنمایی کند که همان مربع های تیره رنگ می باشند ، تعداد و تقارن قرار گیری این مربع ها برای این است که از تمام

جهات پرگار و گونیا با چشم جهان بین روئیت شود!!!
[/b]

[تصویر: en_2011_f_3.jpg]

[b][تصویر: ordo.jpg][تصویر: 12807.jpg]
[/b]همچنین شما در اشکال بالا ماری را مشاهده میکنید که در اطراف گونیا و پرگار قرار دارد که با مشاهده تصویر میدان انقلاب از بالا میبینید که در اطراف سازه مذکور چمن کاری مشاهده میشود و سپس طوری جدول کنار چمن طراحی شده که کاملا شکل مار حلقه شده به دور نماد را تداعی میکند.[b]
[تصویر: en_2011_f_copy.jpg]


[/b]


[b]
شاید با دید مستقیم و از نزدیک نیز با مشاهده این میدان نماد های دیگری بدست آید که ما

تحقیق در این خصوص را به دیگر دوستان واگذار می کنیم. حال باید متوجه شده باشید که چرا این مقاله را با این عنوان ارائه داده ایم :

میدان انقلاب یا میدان فراماسون؟اگه بخواهیم بادقت نظربه بناهادرکشورمون نگاه کنیم ازاین مواردزیادمیبینیم مثلاایستگاه متروبهشت زهرا[تصویر: E:%5CMasonic%5COther%5Cmetro%20station.jpg]
یاساختمان مجلس که شبیه گونیاوپرگاره.باعث تاسفه[تصویر: E:%5CMasonic%5Cmasonic%20symbols%5Cconference.jpg]
یاعلی مدد
دوستان عزیز

به نظرم خیلی دیگه داریم ریز میشیم

به نظر من این ماجرای فراماسون و این حرفا رو یه عده انداختن رو زبون ملت که ما ها رو سرگرم کنن و هر کاری دلشون خواست بکنن.

فکر نمیکنم تا قبل از 7-8 سال پیش خبری از این چیزا بوده باشه!!!
سلام......
سرگرم کردن واقعا احتمالش هست ......ولی بازم نباید خیلی بی خیال شد.....
من فکر نمی کنم تا قبل از 700-800سال پیش خبری از این چیزا به این شدت بوده باشه.......


ConfusedConfusedWinkWinkBig GrinBig GrinBig Grin
تو رو خدا بیاید نصبت به همه چیز انقدر افراطی نباشیم
بامن بودید؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhBlush
سلام. این ریز شدنها لازمه. آره خوبه که همه جوانب رو در نظر بگیریم و این احتمال رو بدیم که همه اینا سرکاریه. ولی دوستان این وهم و خیال نیست، سر کاری نیست. نباید به این راحتی ها از این موضوع بگذریم. بله حق باشماست، سالها قبل از این خبرها نبود، البته نه اینکه نباشه، به این شدت نبود. پیشنهاد میکنم به جای انکار این واقعیت دست به کار شیم و اطلاعات بیشتری کسب کنیم و این اطلاعات رو انتقال بدیم، به کسانی که حتی تا همین حد هم از فاجعه ای که در حال وقوع هست خبر ندارن.
به امید ظهور آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است...
(۱۳/آبان/۹۰ ۳:۵۸)farshid نوشته است: [ -> ]خداییش بچه ها به یه چیزایی توجه میکنند که بیشتر وقت تلف کردنه .

بهتر نیست به جای دقت به شباهتها ، دقت و وقتمان را صرف واقعیت ها کنیم ؟

مثلا طرح ماسونی باید هم شکل لوگو و هم نام آن ماسونی باشد . نه دیگه اگه بچرخونیش و اینور و اونورش کنی بعد بشه شبیه برج ارباب حلقه ها . خوب اگه اون ور آب اینا رو ببینن بهمون میخندن به خدا . دشمن هم که ببینه کلامون پس معرکس . به چیزایی دقت کنید که به واقعیت بیشتر شباهت داشته باشه . مثلا

در اینجا توجه شما دوستان را به نام جالب کانال چهار محال بختیاری جلب میکنم .

نام کانال : IRIB JAHANBIN

ارسال کننده سیگنال : تلوزیون دولتی صدا و سیمای جمهوری اسلامی

جالب شد نه ؟

پس اگه آرم کانال رو ببینید چی میگید ...!

[تصویر: hea_03.png]


جالب تر اینکه : این طرح یعنی آرم کانال جهان بین متشکل از چشم و هرم است که اگر کمی در مورد نماد ها بدانیم متوجه هرم به همراه چشم میشویم که با نام مشکوک کانال استناد بر ماسونی بودن آن دارد . التماس دعا
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بار اول که ئاین شبکه و اسم رو دیدم واقعا فکر کردم شبکه خاجیه و متعلق به ماسون هاست
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع