تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از وضعیت نامناسب اماکن تاریخی و ارزشی گفت: برجی که در میدان فردوسی به نام برج سیمرغ احداث شده است، ماسونی و نامتناسب با میدان فردوسی است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی در چهارصد و نود و نهمین جلسه شورای شهر و در تذکری به شهرداری و همچنین ساخت و سازها در شهر تهران اظهار داشت: در تهران خیابانهای متعددی وجود دارد که تاریخی و سابقه زیادی دارند که یکی از این خیابانها، خیابان فردوسی است که راستای فرهنگ و هنر است.وی تصریح کرد: در این منطقه خانه‌های بزرگی وجود دارند که آثار ارزش دارند که متاسفانه نگاه مناسب و حمایتی در حفظ آنها نمی‌شود.

مسجد جامعی با اشاره به ساخت برج سیمرغ و همچنین رنگ سربی است ،خاطر نشان کرد: کلاهک این برج فراماسونی است و هیچ تناسبی با میدان فردوسی ندارد.

وی با اشاره به اینکه باید شورای شهر مصوبه‌ای را برای حفظ هویت آثار معماری شهر تهران بدهد گفت: اگر این امر صورت نپذیرد تهران خالی از هویت تاریخی می‌شود.

وی در ادامه به ستاد معراج شهدا در خیابان بهشت اشاره کرد و گفت: برای حفظ این آثار معنوی و ارزشی نیز باید چاره‌اندیشی کرد.
سلام
اگه عکس این برج رو بذارین ممنون میشم تا در باره اش تحقیق کنیمHuh
[تصویر: ?file=175446-1286906692-0.jpg]

[تصویر: ?file=A0890729.jpg]
سلام. خسته نباشید و اجرتون با آقا امام زمان(روحی فدا)
این نوع معماری (ماسونی)نه در تهران بلکه در ایران متاسفانه دارد رواج پیدا می کند به اسم های مختلف : معماری روز دنیا و کلاسیک و...... بخشی از این تقصیر به عهده ی نظام آموزشی ماست که فرهنگ و تفکر غربی رو در کتاب ها رواج میدهدبخشی هم عدم معرفی خودباوری ملی و معماری اصیل اسلامی-ایرانی استRose
راستی به ساختمان بانک قوامین تا حالا توجه کردید یه چیزی تو مایه ی obeliskهست!
ممنون.
ولی به نظر منم ما بجای اینکه بگردیم دنبال اینکه ماسونها چه کارهای انجام دادن از فتوحات دشمنان بگیم و روحیه دوستان و تضعیف کنیم ما با این کارمون داریم اونهارو غیر مستقیم تشویق میکنیم و نرژی مثبت بهشون میدیم.
یکم خلاقیت و عرضه بخرج بدیم .ما هم یه کاری واسه هدفمون انجام بدیم و دیگران و تشویق کنیم تا یه کاری واسه ایران و اسلام انجام بدن.
بهتر نیست که خودمون و قوی کنیم به جای اینکه دیگران و نگاه کنیم و بگیم دیدی چی شد یه کار دیگه ام انجام دادن .
بجای تماشاچی ، بازیگر باشیم.
یعنی میگی اونا رو با بازی شون تنها بذاریمو بیایم واسه خودمون یه بازی دیگه راه بندازیم؟
اینکه میگید "ما هم یه کاری واسه هدفمون انجام بدیم و دیگران و تشویق کنیم تا یه کاری واسه ایران و اسلام انجام بدن. " این یک طرز تفکر عالیه، به شرط اینکه در حد شعار نباشه و برسه به عملی شدن. ولی نمیشه بدون رصد کردن دشمنت و شناختن اون و افکارش و شناختن اینکه چطور داره تو این میدون بازی میکنه، پا بذاری تو میدون و بخوای باهاش مبارزه کنی و انتظار پیروزی داشته باشی.


(۲۴/شهریور/۹۱ ۱۶:۱۲)mahan نوشته است: [ -> ]سلام سامیه عزیز، میشه راجب آرم شبکه خبر بیشتر توضیح بدید؟تطابقی با نمادهای فراماسونی نمیبینمHuh


سلام. فکر نمیکنم دیگه نیازی باشه، خوشبختانه آرم تغییر کرده.

(۲۵/شهریور/۹۱ ۰:۰۰)علمدار133 نوشته است: [ -> ][تصویر: design_logo_91_20091021_1557652451.jpg]
این آرم شبکه خبر هست که خبررو مورب نوشته فقط همین!!!


خیر. اون موقع که بنده به آرم شبکه خبر اشاره کردم، آرم این نبود. تصویری متحرک بود که تبدیل به وجهی از هرم میشد که این آرم سر هرم قرار می گرفت و میشد چیزی شبیه به چشم جهان بین.
که خوشبختانه تغییر کرده.
چند تا عکس ازش گرفته بودم ولی متاسفانه پاکشون کردم. فکر نمیکردم روزی به دردم بخوره.
(۱۶/آذر/۹۱ ۱:۵۴)سامیه نوشته است: [ -> ]یعنی میگی اونا رو با بازی شون تنها بذاریمو بیایم واسه خودمون یه بازی دیگه راه بندازیم؟
اینکه میگید "ما هم یه کاری واسه هدفمون انجام بدیم و دیگران و تشویق کنیم تا یه کاری واسه ایران و اسلام انجام بدن. " این یک طرز تفکر عالیه، به شرط اینکه در حد شعار نباشه و برسه به عملی شدن. ولی نمیشه بدون رصد کردن دشمنت و شناختن اون و افکارش و شناختن اینکه چطور داره تو این میدون بازی میکنه، پا بذاری تو میدون و بخوای باهاش مبارزه کنی و انتظار پیروزی داشته باشی.

[size=medium]نظر من اینه که یه بازیگر ماهر فقط رمز گشایی نمیکنه و فقط نگاه نمیکنه که حریفش چه تکنیکی و اجرا میکنه.
[size=medium]اگه بخواهیم تو این مبارزه پیروز باشیم باید دور حریف بچرخیم و گیجش کنیم رمز بزاریم بعد بهش حمله کنیم نه اینکه با تعجب نگاهش کنیم بعد شکست بخوریم.
[size=medium]کاری که ماسونها دارن میکنن همینه.اونها به هیچ چیز رحم نمیکنن حتی خودشون.
[size=medium]دور حریف میچرخن بعد گیجش میکنن از هر چیزی استفاده میکنن حتی خنده هرچیزی که باعث بشه چشم ما بسته بشه ،وقتی چشم ما بسته شد رمز میزارن بعد که غافل شدی بهت حمله میکنن و نابود میشی.
[size=medium]ما به شناخت نیاز داریم ،د رسته اما ما باید حمله کنیم و بازیگر باشیم وگرنه محکوم به شکست هستیم.
[size=medium]امیدوارم منظورم و رسونده باشم دوست عزیز.
(۱۶/آذر/۹۱ ۱۸:۰۰)nasim.h نوشته است: [ -> ]نظر من اینه که یه بازیگر ماهر فقط رمز گشایی نمیکنه و فقط نگاه نمیکنه که حریفش چه تکنیکی و اجرا میکنه.
اگه بخواهیم تو این مبارزه پیروز باشیم باید دور حریف بچرخیم و گیجش کنیم رمز بزاریم بعد بهش حمله کنیم نه اینکه با تعجب نگاهش کنیم بعد شکست بخوریم.
کاری که ماسونها دارن میکنن همینه.اونها به هیچ چیز رحم نمیکنن حتی خودشون.
دور حریف میچرخن بعد گیجش میکنن از هر چیزی استفاده میکنن حتی خنده هرچیزی که باعث بشه چشم ما بسته بشه ،وقتی چشم ما بسته شد رمز میزارن بعد که غافل شدی بهت حمله میکنن و نابود میشی.
ما به شناخت نیاز داریم ،د رسته اما ما باید حمله کنیم و بازیگر باشیم وگرنه محکوم به شکست هستیم.
امیدوارم منظورم و رسونده باشم دوست عزیز.


بله گرفتم. منم همینو گفتم.
ولی هرکسی تو یه زمینه ای توان داره. من تو شناسوندن دشمن، در حد توان خودم فعالیت میکنم. خب شما اگه تو ضربه زدن بهش توانایی داری، چه عالی. بسم الله. از توانایی تون استفاده کنید و ما رو هم مستفیض.
به نام خدا
به نقل از فارس:به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نمادهای فراماسونری تهران در چند سال گذشته به شدت افزایش یافته است.

بالای برج های بلند تهران مانند برج شاهنامه یا یکی از موسسات معروف تهران نمادهای فراماسونری نصب شده است.


همچنین در برخی از ایستگاه های مترو و اتوبوس این نماد نصب شده بود که تمام آنها جمع آوری شد.

مشاهده این نماد هرمی شکل بر فراز اکثر ساختمان‌های تهران و استفاده مکرر در آن‌ها بسیار نگران کننده است و نظارتی هم بر روی این موضوع انجام نمی‌شود.


بر اساس این گزارش، شهرداری تهران در مقطعی از زمان مقابله با نمادهای فراماسونری را آغاز ولی دوباره آن را رها کرد.

حسن بیادی نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این باره گفته بود قرار بود شهرداری تهران با ساختمان‌های خیابان‌های "قائم‌مقام" و "وزراء" که از این منظر دچار اشکال هستند، برخورد کند.


وی با تاکید بر ضرورت برخورد با ساختمان "بانک قوامین" واقع در میدان آرژانتین هم گفته بود که در چند سال پیش هم در این رابطه اعتراضاتی مطرح شد و قرار بود، بانک قوامین پس از خریداری ساختمان آن را اصلاح کند.

بیادی با بیان اینکه هیچ‌کس با شکل سازه ساختمان بانک قوامین برخورد نکرده است،‌ افزود: این ساختمان حتی از سوی بانک قوامین نورپردازی شده تا نماد آن بهتر مشخص شود.


نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران به وجود امارت‌های "کلاه‌فرنگی" در "خیابان آفریقا" و "میدان فردوسی" اشاره کرد و گفت: باید به این ساختمان‌ها تذکر جدی داده شود.

بر اساس این گزارش، حوزه شهرسازی باید به موضوع ساختمان‌های دارای نمادهای فراماسونری رسیدگی کند و برخورد جدی با آنها صورت گیرد.


یک جریان مشکوک فرهنگی در سال‌های اخیر در تکاپوی گسترش پدیده شیطان پرستی برآمده است اما جریان دیگری که وابستگی آن به غرب مشهود است، به نام "فراماسونری " وجود دارد؛ فراماسونری یا "فراموشخانه " که دارای کانون‌های گسترده‌ای در جهان است اما دارای یک سیستم مدیریت فراگیر جهانی نیست ولی بر ارکان دولت‌های جهان و اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می‌کند.

این کانون‌ها ریشه‌ای کهن در اروپای غربی دارد؛ به افرادی که عضو آن باشند "ماسون " و ساختمانی که مرکز فعالیت آنهاست "لژ " می‌گویند. کلمه ماسون به معنای بنّا و فراماسون به معنای بنّای آزاد است.


نحوه ایجاد فراماسونری مشخص نیست و در مورد آن اختلاف نظرهایی وجود دارد ولی قدیمی‌ترین اسناد موجود مرتبط با آنها به سال 1390 میلادی برمی‌گردد و مدارکی موجود است که نشان می‌دهد در اواخر قرن شانزده میلادی لژهای فراماسونری در اسکاتلند وجود داشته‌است.

فراماسونری معمولا به عنوان یک سازمان مخفی شناخته می‌شود ولی فراماسون‌ها معمولا این تعریف را به چالش می‌کشند و سازمان خود را بیشتر یک سازمان خصوصی می‌نامند که تنها بعضی جنبه‌های آن مخفی است.


در کنار دانستن کلیاتی از این مکتب، دانستن برخی از اهداف این مکتب نیز مهم به شمار می‌آید؛ نابودی تمام مظاهر توحید و یکتاپرستی در جهان، به دست گرفتن حکومت و قدرت در تمام کشورها‌ی جهان از طریق شبکه گسترده ماسونی در تمام ممالک دنیا و تخریب مسجد الاقصی و کشف معبد سلیمان و بازسازی آن در ابتدای قرن 21 از جمله اهدافی است که فراماسونری‌ها برای خود تعریف کرده‌اند.

به گزارش فارس، نمادهای فراماسونری در شهر تهران بسیار زیاد شده است و در بسیاری از بازارها و ساختمان‌های مجلل شهر این نماد به چشم می‌خورد و تاکنون برای رفع این مشکل در شهر اقدام خاصی انجام نشده است.


[تصویر: 13910918000211_PhotoL.jpg]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع