تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
اعدادی که بر عکسش خودش بشه ماسونیه؟
منظورم اعدادی مثل 11 و 33 و 666 و اینا هست که عکسش خودش می شه.
نظر شما چیه؟؟
البته باید مدتیه کانال نمایش بشدت فیلمهای آخرزمانی یهودی پخش کرده و ضریب شک رو بالاتر میبره البته درست ویا نادرست بودنش گردن خودم چون ماحصل تفکر ودیدگاه منه شبکه ایرانی یا؟؟؟[تصویر: Slide1.jpg]
(۹/مرداد/۹۲ ۱۳:۲۴)captaincharisma نوشته است: [ -> ]نظر شما چیه؟؟
البته باید مدتیه کانال نمایش بشدت فیلمهای آخرزمانی یهودی پخش کرده و ضریب شک رو بالاتر میبره البته درست ویا نادرست بودنش گردن خودم چون ماحصل تفکر ودیدگاه منه شبکه ایرانی یا؟؟؟[تصویر: Slide1.jpg]

به نظر من تصادفیه،اون شبکه تماشا که پنج تا نقطه داره بیچاره ها تقصیری ندارن
پایینی هم که اصلا اون نوار نماد ویدئو و فیلمه
نمیدونم چرا فکر میکنم خیلی سخت میگیرین
البته ممکنه راست باشه و منم مطمئنم ولی حس میکنم خیلی سخت میگیرین
سلام

بچها ب فرض ک بعضی اینا تعمدی باشه اما قبول کنین ک بعضی شون هم حساسیت زیاد ماس
حالا ب فرض فهمیدیم فلان جا و فلان کس ماسون اند خب بدش چی ؟
چیکار از ما برمیاد ؟باید ب این فکر کنیم . این مهمتر از کشف بناهای ماسونی و ... هس از نظر من .
نمیدونم تا حالا ب این فک کردین یا نه اما من میگم شاید اینا بازم نقشه خودشونه ک میخان ما حس کنیم دشمنمون خیلی غوله و همه جا نفوذ کرده و الان پشت در خونمونه
ما نباید دشمنمونو بزرگ تر از اونی ک هس بکنیم
ب جاش بریم بشناسیمش تا حرکاتشو پیش بینی و شاید خنثی کنیم (عجب جمله ای !!!!!!!!!!!)

یا علی...
(۹/مرداد/۹۲ ۱۳:۲۴)captaincharisma نوشته است: [ -> ]نظر شما چیه؟؟

واقعا فقط به این همه توهم باید تاسف خورد.
جاتون خالی یکبار حرم امام رضا نشسته بودم با دوستم به مزاح داشتیم معماری حرم رو با معماری ماسونی مقایسه می کردیم! ولی اصلا فکر نمی کردم چنین افکار متوهمی واقعا وجود داشته باشه!
از نظر شما هر شکل مثلث یا بیضی افقی یا ستاره تو آرم یا لوگویی وجود داشته محکوم به ماسون بودنه!!
«اُبِلیسک» ستونی با قاعده چند ضلعی و رأس هرمی است که ظاهراً سمبل «اُبِلیسک» در زمان حضرت ابراهیم علیه‌السلام هم وجود داشته است، لذا پیامبر بزرگ خدا با این ذهنیت در حرم الهی نماد شیطان را به صورت «ابلیسک» می‌سازد و آن را رمی می‌کند، تا با این عمل تمام اوهامی را که تا امروز هم ادامه یافته است، طرد کند، این نماد، امروزه در میدان‌های بزرگ کشورهای اروپایی و آمریکا ساخته شده و مردم هرروز به گِرد آن می‌چرخند! این درحالی که سنگ بنای «ابلیسک» از مصر باستان باقی و در شهرهایی نظیر سیسیل،‌ پاریس، لندن، نیویورک و سزاریا در قسمت اشغال شده فلسطین نصب شده است.

در شیخ تپه ارومیه و در باند پائین ساختمانی در حال ساخت است که بی شک توجه تمام همشهریانی را که درآن مسیر تردد می کنند جذب می کند.

چند روز پیش در طبقه آخر این ساختمان یک گنبد احداث گردیده و نکته جالب نمادی است که بر روی آن قرار گرفته است،این نماد همان گونه که در بالا توضیح داده شده است به عنوان نماد شیطان شناخته می شود و حالا سر از شهر ما در آورده است.
[تصویر: 18195_426.jpg?itok=cKm6AaKg] [تصویر: 18194_104.jpg?itok=z9cH_Xkj] [تصویر: 18193_584.jpg?itok=Bw93ijXA]

منبع:
پارسینه
باید با مسئولین این استان و شهر مانند استانداری و فرمانداری و شهرداری تماس و مکاتبه شود تا سریعا نسبت به برداشتن این نماد شیطانی اقدام شود.
تند روی نیست ؟ البته من کلا نماد شناس نیستم
(۳۱/مرداد/۹۲ ۱۲:۵۶)Mohammad Trust نوشته است: [ -> ]تند روی نیست ؟ البته من کلا نماد شناس نیستم

توصیه می شود که مستند اغوا را ببینید.
این کتاب هم بخوانید بد نیست:
http://www.binesheno.com/pdf/kabala.pdf
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع