تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
میدان شهید فهمیده تبریز و پاساژ رشدیه و در کنار آن مسجد

[تصویر: o02mgp0547h8svyjc6bd.jpg]

[تصویر: 9edo3v4xo7vrjbeii4t.jpg]

[تصویر: h6a4iduozj8b10a31.jpg]
(۱۴/بهمن/۸۹ ۱۶:۰۷)hosseinta نوشته است: [ -> ]سلام خدمت تمامیه دوستان عزیز حقیقتا من داشتم تو خونه نماز میخوندم که نگاهم به بخاری جلوی خودم افتاد یه لحظه برق از سه فازم پرید آرم بخاری رو میگم من که 90 درصد میگم ماسونیه از اسمش گرفته که جهان افروزه تا لوگو یا آرم بخاری و کارخانه [تصویر: NewPicture008.jpg]شما هم ببنید نظرتونو بهم بگید

ما هم یک جهان افروز در خونمون داریم که خیلی بهش مشکوک شده بودم ولی بهش اهمیت نمی دادم.Exclamation
شما که گفتید دیگه شکم بیشتر شد....Huh
واقعا شبیه نماد این ماسونهاست..Dodgy
تعدادی نماد فراماسونری در ایستگاه‌های تازه تاسیس اتوبوس شهر تهران نصب شده است.
[تصویر: iq3uufg7juyq3c6gmgb.gif]
شهرداری تهران مدتی است تصمیم به تعویض تعدادی از ایستگاه‌های اتوبوس گرفته است. در مسیر خط 4 و 7 بی.آر.تی تعدادی نماد فراماسونری در این ایستگاه‌های تازه تاسیس نصب شده است.
چندی پیش نیز همین نماد در برخی از تابلوهای متروی چهارراه‌ولی‌عصر نصب شده بود كه محسن هاشمی مدیر عامل شركت متروی تهران و حومه در این‌باره گفته بود: نمادهای فراماسونری را از ایستگاه‌های مترو جمع‌آوری می‌كنیم؛ البته این نمادها جمع‌آوری شد.
یك جریان مشكوك فرهنگی در سال‌های اخیر در تكاپوی گسترش پدیده شیطان پرستی برآمده است اما جریان دیگری كه وابستگی آن به غرب مشهود است، به نام "فراماسونری " وجود دارد؛ فراماسونری یا "فراموشخانه " كه دارای كانون‌های گسترده‌ای در جهان است اما دارای یك سیستم مدیریت فراگیر جهانی نیست ولی بر اركان دولت‌های جهان و اكثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می‌كند.
[تصویر: q7ovaiz6vf4kndbwugk.gif]
این كانون‌ها ریشه‌ای كهن در اروپای غربی دارد؛ به افرادی كه عضو آن باشند "ماسون " و ساختمانی كه مركز فعالیت
آنهاست "لژ " می‌گویند. كلمه ماسون به معنای بنّا و فراماسون به معنای بنّای آزاد است.
نحوه ایجاد فراماسونری مشخص نیست و در مورد آن اختلاف نظرهایی وجود دارد ولی قدیمی‌ترین اسناد موجود مرتبط با آنها به سال 1390 میلادی برمی‌گردد و مداركی موجود است كه نشان می‌دهد در اواخر قرن شانزده میلادی لژهای فراماسونری در اسكاتلند وجود داشته‌است.
فراماسونری معمولا به عنوان یك سازمان مخفی شناخته می‌شود ولی فراماسون‌ها معمولا این تعریف را به چالش می‌كشند و سازمان خود را بیشتر یك سازمان خصوصی می‌نامند كه تنها بعضی جنبه‌های آن مخفی است.
در كنار دانستن كلیاتی از این مكتب، دانستن برخی از اهداف این مكتب نیز مهم به شمار می‌آید؛ نابودی تمام مظاهر توحید و یكتاپرستی در جهان، به دست گرفتن حكومت و قدرت در تمام كشورها‌ی جهان از طریق شبكه گسترده ماسونی در تمام ممالك دنیا و تخریب مسجد الاقصی و كشف معبد سلیمان و بازسازی آن در ابتدای قرن 21 از جمله اهدافی است كه فراماسونری‌ها برای خود تعریف كرده‌اند.
فراماسونری ریشه‌ای كهن در اروپای غربی دارد؛ به افرادی كه عضو آن باشند "ماسون "
و ساختمانی كه مركز فعالیت آنهاست "لژ " می‌گویند

*فراماسونری در ایران
[تصویر: bumn258k9lquf78jro.gif]
نخستین فراماسونری در ایران به دوران ناصر الدین شاه قاجار برمیگردد ولی در دوره محمدرضا پهلوی به دلیل گسترش روابط سیاسی ایران با غرب به ویژه انگلستان لژهای فراماسونری فراوانی در ایران تأسیس شد و نفوذ فراماسون‌ها در سیاست ایران به شدت گسترش پیدا كرد، هرچند هیچ یك از افراد سرشناس خانواده پهلوی دست كم به طور رسمی عضو هیچ لژ فراماسونری نبودند ولی بسیاری از رجال سیاسی، نخست وزیران، وزیران، نمایندگان مجلسین و فعالان سیاسی از فراماسون‌های سرشناس بودند.
فراموشخانه در ایران توسط گروه‌های چپ گرا، مذهبی بنیاد گرا و ملی گرایان لیبرال به عنوان مأمور مخفی انگلیس و صهیونیسم و در نتیجه عامل تمام بدبختی‌های ایران معرفی می‌شدند و این باعث تعطیل شدن و تحت تعقیب گرفتن اعضای این انجمن‌ها در بعد از انقلاب شد.
این نماد مربوط به یكی از خدایان مصر باستان بوده است و روی دلار آمریكا هم وجود
دارد.

*نمادهای فراماسونری‌ها

[تصویر: 967oo97yc0xsnoddnay.gif]
"ستاره ی شش گوش " علامت و نماد بحث برانگیز فراماسون‌ها است؛ این علامت در افكار عمومی به عنوان نماد "یهودی ها " شناخته شده است و به آن " ستاره ی داوود " یا " مهر سلیمان " هم می‌گویند ولی در حقیقت این نماد هم جزء نمادهای الحادی بوده كه بر اساس تفكرات الحادی مصر باستان ساخته شده است و نماد تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه‌های ماه و خورشید و غیره است البته علامت مذكور در مكتب های الحادی دیگر، مانند هندوییسم و دیگر مكتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به كار می‌رود.
نكته عجیبی كه وجود دارد این است كه شیطان پرستان نیز علامت مذكور را قویترین علامت خود می‌دانند و از آن در مراسم شیطانی خود استفاده می‌كنند.
یكی از نمادهایی كه در فراماسونری كاربرد فراوان دارد، علامت و نماد "چشم جهان بین " است كه به صورت یك هرم و چشم در رأس آن است؛ این نماد مربوط به یكی از خدایان مصر باستان بوده است و روی دلار آمریكا هم وجود دارد.
شكل استفاده در معماری كاربرد زیادی دارد و به شكل هرم با رأس جدا و یا هرم با رأس نورانی نشان داده می‌شود.

[b]منبع:خبرگزاری فارس[/b]
به نام خدا
سلام
(۱۴/بهمن/۸۹ ۱۶:۰۷)hosseinta نوشته است: [ -> ]سلام خدمت تمامیه دوستان عزیز حقیقتا من داشتم تو خونه نماز میخوندم که نگاهم به بخاری جلوی خودم افتاد یه لحظه برق از سه فازم پرید آرم بخاری رو میگم من که 90 درصد میگم ماسونیه از اسمش گرفته که جهان افروزه تا لوگو یا آرم بخاری و کارخانه [تصویر: NewPicture008.jpg]شما هم ببنید نظرتونو بهم بگید

چه جابل
من هم چند هفته پيش يه همچين اتفاقي واسم افتاد
بخاري مايم جهان افروزه چشم بهش افتاد يه لحظه موندم و ..
خواستم اينجا يا تو وبلاگم درمودش بنويسم يادم رفت تا الان كه ...

اين عكس هم خيلي مشكوك ميزنه :

[تصویر: pqlhtslgwbjbcm88svgx.jpg]
آیا می دانستید ساده ترین شکل هندسی و یکی از سه شکل هندسی اصلی مثلث است.
آیا می دانستید که چشم، سلطان بدن است.
پس:
دوستان توجه داشته باشید که هر گردی گردو نیست

با سلام

دوستان یه سوال خیلی بزرگ برام پیش اومده؟

داشتم مطالب بعضی از دوستا ن رو میخودنم مبنی براینکه چه لزومی داره که ما اینقدر دنبال کشف نماد ها در کشورمون باشیم مثلا یه دوستی میگفت مگه ما عدد 11 رو توی فیلم میبینیم تسخیر میشیم ؟؟؟؟؟!!!!

با توجه به صحبتهای استاد رائفی پور و به روایت تاریخ :
که در در زمان حضرت موسی شیاطین واجنه میتوانستند همه چیز را شنود کنند حتی در عالم بالا
و یا اینکه هر جا باشند . وخلاصه قدرت بسیاری داشتند .
تا اینکه به زمان حضرت سلیمان نبی رسید و و خداوند متعال بین انها و مومنین دیوار کشید
یعنی دیگه نمیتونن فکر کسانی که به خداوند یکتا اعتقاد دارند رو بخونن یا بر ما تسلط پیدا کنند.

همچنین طبق گفته استاد رائفی پور :
یکی مقامات اسراییل بعد از جنگ 33 روزه اعلام کرد بود که اولین بار بود که در جنگ نتوانستیم با قدرتمان فکر دشمنانمان را بخوانیم. چون دشمنشون حزب الله بوده (یعنی مومنین) واین وعده خدا بوده.

طبق توضیحات داده شده
سوال :Idea
طبق بررسی ها وشواهد برای ارتباط با شیاطین وقدرت گرفتن از انها باید برای انها کاری کرد به طوری طبق بررسی ومطالعات من باید 10 تا کار برای شیطان انجام بدی تا اون 1 کار برات انجام بده ویا قدرتی رو بهت بده.
پس با این حساب ما میتونیم بگیم که یک فراماسونر چه داخل ایران و چه خارج از ایران باساخت یک بنای ماسونی یا ایجاد یک نماد از اربابش امتیاز میگیره حالا وقتی که اون بنا تو ایران باشه قطعا براش امتیاز بیشتری رو به همراه داره : درسته ؟؟؟!!!!!!ExclamationExclamationExclamation

یک نظریه هم داشتم :
اینکه چرا ماسون هااینقدر نماد گرا هستند.
به نظر من چون شیاطین و اجنه بعد از دوره حضرت سلیمان دیگه نمیتونند به جهان ماده پا بزارند یعنی نمیتونن حضور عینی داشته باشند پس با این حساب منطقی یست که شیاطین علاقه داشته باشند نماد هایشان به وفور در بین مردم وجود داشته باشه : شاید به نوعی از این کار لذت میبرند .: چون خداوند یکتا انها را از حضور جسمی و مادی در کره زمین منع کرده با این کار هم نوعی دهن کجی وسرپیچی از فرمان خدا میکنند .
و این کار یعنی نمادگرایی امروز ه توسط نوکران شیطان(فراماسونرها) بر روی کره زمین انجام میشود.
متاسفانه بعضی از دوستان دارن روی این موضوع افراطی دقیق میشن
بعضی از این عکس ها که گذاشته شده اصلا نمیشه به فراماسونی ربطش داد
خواهشا بیشتر دقت کنید .
مثلا اون عکسی که من گذاشتم ( یک هرم 13 پله ای بالای مسجد ) مسلما نماد مشکوکی هست .

چرا اون عکسی که من از مسجد نمایشگاه بین الملی تهران گذاشتم نمایش داده نمیشه .
اثر شاهکاری هست باید همه ببینند . یک هرم 13 پله ای بالای مسجد
اخیرا دارن لینک های تصاویر نمادهای ماسونی در ایران رو فی*ل*تر میکنن !!
نگذارین این اتفاق بیوفته .
ابوهاشم جعفري مي‌گويد: در خدمت امام حسن عسکري(علیه السلام) بودم که ايشان فرمودند: «هنگامي که قائم ما قيام کند، دستور مي‌دهد مناره‌ها و مقصوره‌هاي مسجد ويران شود.» با خود گفتم که چرا چنين کند که امام جوابم فرمود: «چون اينها بدعت‌هايي است که هيچ امام و پيامبري آن را مرسوم نکرده است.» علّامه مجلسي در توضيح اين حديث مي‌فرمايد: «زيرا اشراف داشتن و مسلّط بودنِ خانه‌هاي مردم حرام است.»

مسجد امام رضا (علیه السلام) واقع در تقاطع خیابان انقلاب اسلامی با خیابان شهید نامجو . به هر چیزی شباهت داره جز مسجد ؟!
[تصویر: 1(4).jpg]

این هم مسجد نمایشگاه بین الملی تهران . یک هرم 13 پله ای بالای مسجد به جای گنبد و کاشی ها قرمز قسمتی از مسجد هم شبیه یک روبان قرمز به دور مسجد هست .. جالبه مگر نه؟
[تصویر: 3(5).jpg]

این یکی هم شاهکاره . ولی نمیدونم کجاست ؟ فکر کنم یکی از میادین شهر سمنان باشه ؟؟
[تصویر: 5(4).jpg]

دو تصویری که در زیر میبینید به عنوان نماد های فراماسونی نگذاشتم. بلکه دو مسجد بسیار زیبا با معماری اسلامی است . شما این دو مسجد را با مساجدی که در آن ها نماد فراماسونی به کار رفته مقایسه کنید .آدم دوست داره ساعت ها به این مسجد زیبا نگاه کنه و در آن نماز بخوانه .

مسجد دانشگاه شیراز

[تصویر: 3tbxk08itmczirx1jth.jpg]

مسجد فاطمه الزهرا شیراز

[تصویر: 0yr6l6j3ogfsqou9p6pl.jpg]
(۲۵/بهمن/۸۹ ۱۴:۲۲)m.shirazi80 نوشته است: [ -> ]متاسفانه بعضی از دوستان دارن روی این موضوع افراطی دقیق میشن
بعضی از این عکس ها که گذاشته شده اصلا نمیشه به فراماسونی ربطش داد
خواهشا بیشتر دقت کنید .
مثلا اون عکسی که من گذاشتم ( یک هرم 13 پله ای بالای مسجد ) مسلما نماد مشکوکی هست .

چرا اون عکسی که من از مسجد نمایشگاه بین الملی تهران گذاشتم نمایش داده نمیشه .
اثر شاهکاری هست باید همه ببینند . یک هرم 13 پله ای بالای مسجد
اخیرا دارن لینک های تصاویر نمادهای ماسونی در ایران رو فی*ل*تر میکنن !!
نگذارین این اتفاق بیوفته .

سلام به همه دوستان من هم با نظر اين دوستم موافق هستم .من با اينكه تازه اومدم اينجا ولي خب در اين زمينه كم اطلاعات هستم ولي با چند تا دوري كه تو تاپيكهاي مختلف زدم احساس كردم يكسري تندروي هايي داره اينجا پيش مياد.من مخالف آگاه سازي نيستم .
برعكس خودم توي اين راه دست به اقدام زدم و توي يك جمع هفتگي كه شركت ميكردم اين موضوع رو مطرح كردم
و الانم داريم ادامه اش ميديدم و به هر جايي كه ميرسم سعي ميكنم آگاه سازي رو انجام بدم ولي دقت كنيد كه به حاشيه هاي الكي نريم و از مسير اصليمون خارج نشيم
ما بايد خيلي مواظب باشيم نبايد جوري عمل كنيم يا حرف بزنيم كه ديگران حرفامون رو به سخره بگيرن و بهمون بگن تندرو.
ما حتي بايد مواظب باشيم بازيچه تندروي هاي ساختگي نشيم شايد باورش سخت باشه ولي هميشه احتمال بدين كه عوامل ماسوني ممكنه هرجايي به هر شكلي حتي اينجا تو اين تالارها يا تاپيكها باشند
پس مواظب باشيم وآگاهانه آگاه سازي كنيم.صرف اين نباشه كه فقط دنبال نمادها باشيم.
همه چيز كه نمادها نيست.شايد خيلي از ماها فيلمهاي خارجي كه از اينترنت بدست ميرسه رو ديديم.
خيلي از اين فيلمها خيلي واضح دارن به عقايد ماسوني القا ميكنن.چرا شروع نميكنيم خودمون رو يا دوستانمون رو نسبت به اين مسئله آگاه كنيم؟
اين قشر زياده پس مواظب باشيم بيراهه نريم
هو المستعان
سلام و درود بر پيامبر رحمت و خاندان پاك ايشان

همانطور كه استحضار داريد امروزه خبرهاي گوناگوني از نصب نمادهاي فراماسونري منتشر مي‌شود. اين نمادها در ابعاد گوناگون و به طرق مختلف در محيط پيرامون ما گنجانيده شده است.
اما آنچه در ذيل نقل مي‌شود به صورت كاملا تصادفي و در جايي بعيد مشاهده شد. قضيه از اين قرار است كه مشغول تورق كتاب فارسي سال اول راهنمايي فرزند يكي از بستگان بودم كه در كمال تعجب به تصويري كه به پيوست آمده است برخوردم (صفحه 67). جالب آنكه صاحب كتاب با وجود صغر سن از اين مساله مطلع بود كه تصوير بيانگر چيست!. سوال اينجاست كه چگونه اين تصوير از مميزي كتاب‌هاي درسي عبور داده شده است. و باز قابل تامل است كه در ابتداي كتاب تاكيد شده است كه محتواي كتاب تا پايان سال 92 تغيير نخواهد كرد.

[تصویر: amuzeshh.jpg]

[تصویر: eleman.jpg]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع