تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
در رابطه با نماد ها ذکر این مطلب لازم و ضروری است ک نماد ها تایید کننده هستند نه اثبات کننده به این معنی که اگر عده ای با روش و اعتقاداتی خاص از این نماد ها استفاده کننده مهری تاییدی بر گرایشات آن عده است ولی اگر صرفا طراحی و یا استفاده نوآورانه بدون گرایشی باشد نمی توان بنا برآن نماد تعلق خاطر و و گرایشات فرد را اثبات کرد . درپس این همه نماد و جریان نماد گرایی اهدافی نهفته است که درحد سواد و مطالعتم به آنها اشاره می کنم:
1-رواج تهمت و افترا و ایجاد درگیری در بیین افراد ، به این گونه که افراد تنها با دیدن تصاویر و اشکال که ممکن است شباهت هایی به نماد های شیطانی داشته باشد بدون دلیل و منطق یکدیگر را متهم به انحراف می کنند و موضع گیری بر علیه هم میکنند و از اصل و ماهیت ماجرا منحرف می شوند (به یکدیگر تهمت نزنید).
2-ایجاد خوف و وحشت ، در بین گروه هایی ک تازه به مطالعه و جستار در باره این نهاد می کنند و مخصوصا نوجوان سعی در القای این امر دارند ک ما همه جا هستم و همه چیز در اختیار ماست پس اگر علیه ما باشی نابود می شوی به طور مثال می گویند حتی مجلس جمهوری اسلامی از ماست یا حتی در خانه ای در همسایگی شما هستیم تمام برندهای تجاری آنچه می خورید و آنچه می پوشید از ماست و به این روش بر عده ای حکمرانی می کنند .
"إِنَّمَا ذَالِکُمُ الشَّیْطَانُ یخَُوِّفُ أَوْلِیَاءَهُ فَلَا تخََافُوهُمْ وَ خَافُونِ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ"
آن شیطان است که در دل دوستان خود بیم مى‏افکند. اگر ایمان آورده‏اید از آنها مترسید، از من بترسید.(سوره مبارکه آل عمران ، آیه 175)
میبینم که خداوند متعال در قران کریم دست آنان را رو کرده (از آنها نترسید)
3-پنهان شدن از نظر برخی گروه های که به طور عمده این گروه شامل افراد میانسال و یا افرادی که آشنایی با این جریانات فکری ندارند به گونه ای که اگر شما از نماد گرایی فراماسونری برای پدران و یا بزرگان فامیل خویش بگویید غالبا اینگونه جواب می گیرید : مگر می شود پس ما هیچی نخوریم و هیچی نپوشیم و هیچی نخریم چون همه چیز شیطانی است ؟! من که باور ندارم همه اش دروغ است . (هوشیار باشید )
4-تشویق و ترغیب شما به ایجاد نماد به طوری که این طعمه را بر سر قلاب توطئه هایش میزنند و منتظر می مانند تا شما آنرا ببلعید و دست به ایجاد طرح گرافیکی برای اسلام ببرید و آنگاه قلاب را کشیده و توسط ایجاد شبه و اختلاف شمارا صید می کنند . مقصود آن نیست که طراحی نکید اما اسلام که نماد های معنوی دارد محتاج طراحی است ؟ بهتر است حداکثر دقت و ظرافت در طرح ها بکار رود تا جای شکی و شبهی نماند و بهتر از آن نباید برای نمادها تعصب بی جا داشته باشید اینان تنها وسیله باید باشد برای جذب اینها هسته و حقیقت اسلام نیستند . در این بحث می توان به نماد ماه و ستاره که امروزه به نماد اسلام مبدل شده اشاره کرد نمی گویم با این نماد مبارزه کنید یا از آن بیزار باشید ضررورت در دانستن ریشه و منشا آنست تا راه توطئه و شبه را سد کنید . _این نماد (ماه و ستاره) را فرقه از فراماسون ها به نام شرینی سمبل خود قرار داده و ایجاد شک و شبه در بین جوانان کرده اند در صورتی که این نماد با اسلام مرتبط نیست بلکه در جنگهای عثمانی این نماد شهر قسطنطنیه بوده از شما دعوت میکنم تا پیرامون این نماد اطلاعات کسب کنید.
در انتها بازهم متذکر می شوم غرق در بین نمادها نشوید
به نظر زياد حساسيت نشون نديم بهتره ... ولي مسئولان بايد سعي كنن كه معماري اسلامي كه ما فقط آثاري از گذشته در شهرهاي ايران ميبينيم الگوي طراحي ها مكان ها قرار بدند ....كه تلقين فضاي معنوي و آرم بخش هستند ....


[تصویر: prozhe.masoner.neshan.dadane.eslam-vavp.jpg][/b]
حدود 400 سال پیش تشکّل فراماسونری به شکل آشکار در برخی از لژ ها مانند وال بیلدرز آغاز به فعالیت کرد. اما این فعالیت آشکار به معنای نشان دادن ساختاری نظام فراماسونری نبود بلکه تنها اعلام موجودیت کرد و تمام نماد ها و راز های خود را همچنان پنهان نگه میداشت .
در سال 2007 به واسطه استراتژی کوه یخ (iceberg strategy) کم کم برخی راز های خود را فاش کرد تا به چند هدف برسد .
یکی از اهدافی که آنان از طرح علنی کردن فراماسونری می خواهند به آن برسند؛ منتسب کردن برخی از نماد ها به مسلمین است. تا آنجا که ما مشاهده کردیم ظاهرا این پروژه در حال تکمیل شدن است .
کل مطلب را در سه عنوان بررسی میکنیم :
1- ماسونر نشان دادن اسلام
2- ماسونر نشان دادن جمهوری اسلامی ایران (مرکز بیداری جهان)
3- خطرناک نشان دادن مسلمین با نماد ها

بررسی :
1- ماسونر نشان دادن اسلام
برای رسیدن به این هدف، باید مسلمانان را به واسطه نماد "چشم چپ" که نماد دجال است؛ ماسونر نشان داد . چیزی که مشاهده کردیم این طور نشان داد که نماد چشم چپ که متعلق به دجال است؛ در عموم فیلم ها فردی این نماد را داراست که طرف بد ماجراست به عنوان مثال :

در کارتون "استرو بوی" (Astro Boy) محصول 2009 آمریکا، نماد چشم چپ را کسی داراست که طرف بد ماجراست و رنگ او قرمز است :
[align=BASELINE]در این تصویر شهردار، به واسطه چشم چپ و هرم، شکل هرم و چشم را میسازد :
[/align]

[تصویر: mason.project.00018.JPG]
[align=BASELINE]در تصویر بعدی که همان شهردار که در کالبد یک ربات رفته است؛ چشم راستش کور میشود :
[/align]
[تصویر: mason.project.00017.JPG]
[align=BASELINE]تصویر بعدی متعلق به یک فیلمی است که از شبکه تهران پخش شده است؛ در این فیلم یک موجود سبز که طرف بد ماجراست تک چشم است :
[/align]
[تصویر: mason.project.00006.JPG]
هم چنین در فیلم اسپایدرویک که بارها از تلویزیون ما پخش شده، نماد چشم چپ را کسی دارات که طرف بد ماجراست . و در فیلم های متعدد دیگر باز همین نماد دیده میشه . پس میتوان احتمال داد که شاید این حرکت برای نشان دادن خروج دجال (ضد مسیح ) از طرف مسلمانان است . از آنجایی که دشمن اصلی آنان مسمانان خصوصا شیعیان اند و در تصویر بالا دیدیم که نماد چشم چپ را منتسب به موجودی سبز منتسب کرده بود؛ با این تفاسیر آنان در حال نشان دادن نماد دجال یا ضد مسیح به مسلمانان اند که نشان دهند که فرمانده سپاه مسلمانان در جنگ آرمگدون، دجّال است .


این پروژه تا حدی جلو رفت که در فیلم ارباب حلقه ها از نماد چشم آن هم در دست یک جادوگر به نام سارامون، به عنوان نمادی شیطانی یاد شد :

[تصویر: mason.project.00025.JPG]

و نکته قابل تامل تر شباهت عجیب سارامون به شیخ یاسین، بنیانگذار جنبش مقاومت اسلامی فلسطین است ( ایشان در سال 2004 توسط اسرائیل ترور شدند) و در این سه گانه به روشنی در حال القای فرض مذکور است ( البته این تشابه چهره در وبسایت های انگلیسی زبان هم نشان داده شده بود) :

[تصویر: mason.project.00026.JPG]

و به همین دلیل است که در قسمت سوم ارباب حلقه ها، برجی که بر بالای آن چشم قرار داشت تخریب میشود چرا که آن برج نماد اسلام و تفکر اسلامی بود و در جنگی که در حقیقت جنگ آرمگدون بود، نابود شد .

[align=BASELINE]و از طرف دیگر موجودات یک چشم غالبا موجوداتی خوب و دوست داشتنی اند :
[تصویر: mason.project.00019.JPG]
[align=BASELINE]عروسک های المپیک 2012 لندن :
[تصویر: mason.project.00024.JPG]
[align=BASELINE]غفلت ما حد و مرز ندارد. بارها و بارها سه گانه ارباب حلقه ها از سیما پخش شده اما ظاهرا هیچ کسی در خود سازمان متوجه تفکر نهان درون فیلم نشده بود. ما نشسته ایم و غفلت وجود مارا فرا گرفته است و مثلا به چنین شرکت هایی اسرائیلی مجوز رسمی فعالیت میدهیم :
[تصویر: mason.project.00020.JPG]

2- ماسونر نشان دادن جمهوری اسلامی ایران (مرکز بیداری جهان)
پروژه بعدی و خطرناک نظام سلطه فراماسون نشان دادن ایران اسلامی است. این پروژه به واسطه باز شدن و آگاهی عموم مردم درمورد فراماسونری و نماد ها به حدی خطرناک شده که اگر مسئولان مربوطه دیر اقدام کنند؛ پروژه به ثمر خواهد نشست .
در این پروژه، سعی بر آن شده که نظام اسلامی ایران نظامی تحت تفکر فراماسون ها جلوه کند . به همین دلیل اول باید عموم مردم از فراماسونری و نماد ها آگاهی یابند؛ بعد نظام ایران ماسونر نشان داده شود. به همین جهت آشنایی با فراماسونری خود به مشکلی برای امثال ما بدل شده که اگر نویسنده های مطلب آگاه نباشند؛ ضربه ای اساسی به نظام خودشان وارد کرده اند. به همین جهت همواره در برخی مطالب از اساس قرار گیری نماد ها در ایران (که همین فرض است) پرده برداشتیم .
آنان هنگامی که دیدند نمیتوانند از راه های نظامی حتی دیپلماتیک جلوی ایران بایستند، تصمیم به تخریب نرم ایران گرفتند که یکی از این روش ها فراماسون نشان دادن ایران، کانون بیداری جهانیست. در پروتکل های صهیون آماده که برای آن که حکومت بر مردم جهان را در دست بگیریم باید جهان را دو قطبی کینم تا عده ای در قطب 1 قرار بگیرند و عده ای دیگر در قطب 2 . و از همه مهم تر این که ما باید هر دو قطب را در دست داشته باشیم. به عبارت دیگر تز و آنتی تز متعلق به خودمان باشد و در ظاهر این دو قطب مخالف هم باشند . نمونه کوچک این عمل 2 قطب دموکرات و جمهوری خواه در ایالات متحده آمریکاست که در ظاهر مخالف هم اند و یقینا در باطن از یک نظام مخفی (دولت سایه) هدایت میشوند. (جالب اینجاست که خود مردم هم در یک نظرسنجی که گرفتیم فرض هدایت آمریکا به واسطه دست پنهان راتایید کرده اند ).
آنان در حال ماسونر نشان دادن نظام ایران اند که بیان کنند که این نظام هم به اصطلاح "دستش با ما در یک کاسه است" یا همدست ماست و قتی چنین فرضی را مردم باور کنند حمایت خود را از نظام برخواهند داشت و نظام به آسانی سقوط خواهد کرد. اما تفکر امام خمینی آنقدر قوی بود که هنگامی که خواستند اعلام موجودیت کنند فرمودند که " نه شرقی نه غربی" یعنی نه بولک شرق که تحت سلطه کمونیست، و نه بلوک غرب که تحت سلطه امپریالیسم و لیبرالیسم بود.و هر کشوری که از بلوک شرق بیرون می آمد در دام غرب می افتاد و بلعکس. بنابراین هدف امام حکومت اسلامی بود. امام دیدشان آنقدر وسیع بود که میدانستند بلوک شرق و غرب در حقیقت با هم همدست هستند و به همین جهت بود که آن سخن معروف را فرمودند.
بنابراین برای ماسونر نشان دادن ایران ابتدا دست بر روی امام خمینی (رحمة الله علیه) گذاشتند و گفتند که ایشان یک ماسون است! چراکه زمان ورود وی به ایران 9 و 33 دقیقه بوده . این فرض تا حدی جلو میرود که متاسفانه در اخبار های صدا وسیما و دیگر رسانه ها نیز بیان میشود که امام در زمان مذکور وارد ایران شده است . اما حقیقت چیز دیگری است زمان ورود امام خمینی (رحمة الله علیه)، 9 و 27 و 30 ثانیه بوده . (به آرشیو روزنامه های آن زمان راجعه کنید)
متاسفانه باز هم در اخبار و دیگر رسانه ها اخیرا به امام خمینی (رحمة الله علیه) میگویند " معمار کبیر انقلاب " حال آن که در نظام فراماسونری به ماسون درجه 33 میگویند معمار بزرگ یا کبیر . چقدر ما غافلیم ؟
بعد از مراسم 14 خرداد سال پیش که روز ارتحال امام خمینی (رحمة الله علیه) بود؛ عکس هایی هوایی از حرم امام منتشر شد که واقعا تعجب برانگیز بود.
در عین ناباوری مشاهده شد که اطراف حرم امام، چهار هرم ساخته شده است . البته سازنده گفت که منظور ما از ساخت این بنا هرم نبوده بلکه خیمه بوده چرا که بنا راس مربعی دارد. اما مشخص است که اگر کسی بخواهد نمادی را در جایی قرار دهد به یک باره نماد هرم و چشم را قرار نمیدهد. صبر میکند تا نماد به اصطلاح خیمه عادی شود آن هنگام است که کم کم ساخت هرم را شروع میکند.
[align=BASELINE]البته برخی درمورد این هرم های ناقص اینگونه تبیین کردند که " اگر گنبد را نماد اسلام و یا جمهوری اسلامی بدانیم؛ فراماسون ها میخواهند بیان کنند که ما در همه جا حضور داریم در چهار طرفتان"
[تصویر: mason.project.00012.JPG]
اندکی آن طرف تر یعنی بهشت زهرای تهران، در نزدیکی قطعه 26 که قطعه شهداست؛ باز هم در کمال غفلت نماد آبلیسک ساخته شده . اگر مطالب را دنبال کرده باشید حتما میدانید که آبلیسک نماد چیست!
[align=BASELINE]اما به کارگیری این نماد آن هم در این جا تا حدی بد است که مثلا فرض شود که در میان کشته شدگان اسرائیلی پرچم ایران باشد . این نماد در اینجا در حقیقت اوج تخریب مقام شهداست . تا کی باید غفلت کرد ؟[/align]
[تصویر: mason.project.00007.JPG]
باز هم اندکی آن طرف تر در کنار نمای بیرونی ایستگاه مترو "حرم مطهر" نماد چشم دیده میشود :

[تصویر: mason.project.00016.JPG]

چندی پیش مطلبی تحت عنوان " نماد های فراماسونری در ایستگاه مترو امام خمینی (رحمة الله علیه)" در این گروه منتشر شد که بعد از درج مطلب در خبرگزاری فارس، مسئولان مترو بلافاصله نماد ها را برداشتند. همین اقدام ماسونر نبودن کشور را به اثبات میرساند. چرا که هیچ دولت ماسونری هرگز اقدام به نابودی نماد ها نخواهد کرد.
پروژه بعدی ماسونر نشان دادن رئیس جمهور وقت یعنی آقای احمدی نژاد بود. و توطئه یهودی جلوه دادن ایشان که بیان کنند ایشان در خدمت اسرائیل است و همچنین چند عکس از ایشان منتشر شد که بیان کنند ایشان فراماسون است اما با هوشیاری سایت وعده صادق دروغ این ادعا فاش شد (لینک مربوطه)
[align=BASELINE]پروژه ماسونر نشان دادن جمهوری اسلامی تا حدی پیش رفت که چندی پیش پرده از حقیقت نمای جدید میدان انقلاب تهران کنار رفت و ستاره معروف هگزاگرام یا صهیون در آن دیده شد . حتما میدانید که این ستاره نه متعلق به یهود است و نه حضرت سلیمان (علیه السلام) این ستاره از ابزار های جن گیری و دیگر اعمال شیطانی به کار میرود و الان هم که نماد ستاره صهیون است .بنابر این واقعا تعجب برانگیز است که این ستاره آن هم در میدان انقلاب که نماد قبلی آن تصویری از امام خمینی (رحمة الله علیه) بود به کار رود. همین ستاره آن هم در این میدان مهم تهران خود به ابزاری برای ماسونر نشان دادن نظام مان بدل شده . که امیدواریم سریع تر نمای میدان انقلاب را اصلاح کنند.
[تصویر: mason.project.00009.JPG]

کم کم که سطح اطلاعات افراد از فراماسونری افزایش یافت و عکس هایی از ساختمان های مهم در اینترنت منتشر شد که نماد های فراماسونری به وضوح در آن به کار رفته بود.
[align=BASELINE]به عنوان مثال چندین ماه پیش عکس هایی منتشر شد که نشان داده شده بود که ساختمان مجلس شورای اسلامی دارای چند نماد ماسونی است . یکی از این نماد ها ظاهر خود ساختمان است که شبیه به هرم است و از بالا نماد گونیا و پرگار بر آن منطبق است . دیگر نماد به کار رفته در این ساختمان تعداد پنجره های بزرگ آن است که ۱۳ عدد است و تعداد پنجره های کوچک ۲۰ عدد است که با جمع پنجره های بزرگ تعداد آن به ۳۳ عدد میرسد. ۱۳ و ۳۳ درست است که از اعداد مقدس ماسون هاست اما در این جا معنی بسیار مهمی میدهد.
[/align]
[تصویر: mason.project.00013.JPG]
توجه داشته باشید که ۱۳ در لژ های ماسونی تعداد سال هایی که یک ماسون اشراف زاده یا شاه زاده باید بگزراند تا به مقام ماسون اعظم یا معمار بزرگ برسد و ۳۳ تعداد سال هایی است که یک فرد عادی باید بگذراند تا به مقام ماسون اعظم برسد . بنابراین به کار بردن ۱۳ و ۳۳ در این بنا به معنای لژ بودن این بناست آن هم بنایی که در آن قرار است برای یک کشور قانون وضع کنند.
اما حقیقت درمورد این بنا آن است که قرار بوده در زمان محمد رضا پهلوی ساختمان جدید مجلس ساخته شود و طراح اصلی این بنا ماسون های فرانسوی بودند. که با انقلاب اسلامی ایران تمام پروژه های آنان برای ایران نقش بر آب میشود. و البته با غفلت مسئولان وقت آن زمان این بنا که نقشه آن موجود بوده ساخته میشود.
[align=BASELINE]دشمنان ما از همین ساختمان برای ماسونر نشان دادن ایران استفاده کردند. امیدواریم مسئولان آگاه شوند و تغییراتی در این بنا ایجاد کنند که از این حالت بیرون آید.
[/align]
[تصویر: mason.project.00010.JPG]
یکی دیگر از فرض هایی که دشمنان میتواند از آن برای ماسونر نشان دادن نظام ایران استفاده کنند آرم شبکه خبر است . بار ها همکاران ما در مطالب خودشان به مسئولان مربوطه شبکه خبر گفتند که آرم را از حالت فعلی خودش دربیاورید اما ظاهرا صدای ما به ایشان نرسیده .
آرم نسبتا جدید شبکه خبر که حدود یک یا دو سال پیش طراحی شده بود با به کارگیری مثلث متحرک پشت آن لحظه ای به شکل مثلث و چشم یا هرم و چشم در میاید .همان نمادی که از نشانه های دجال است .
[align=BASELINE]مطلب عجیب تر در مورد این آرم این است که مثلث در حدود 9 ثانیه طول میکشد تا از سمت چپ آرم به سمت راست باز گردد و حدود 11 ثانیه طول میکشد تا دوباره از سمت چپ نمایان شود. چرا هر دو 9 ثانیه یا 11 ثانیه طول نمیکشد ؟ چرا عدد 9 و 11 آن هم در آرمی که لحظه ای نماد هرم و چشم دیده میشود؛ به کار رفته ؟
[/align]
[تصویر: mason.project.00011.JPG]
البته ای کاش غفلت شبکه خبر تا این حد بود . شماره - ظاهرا - روابط عمومی این شبکه هم بسیار جالب است .
بار ها به طور مستقیم و غیر مستقیم به ایشان گفتیم که سعی کنید شماره را تغییر دهید اما راه به جایی نبرد.
شماره این شبکه 22013911 است . 22 اول شماره پیش شماره آن منطقه در تهران است . اما چرا 13 ، 9 و 11 در آن به کار رفته ؟ جدی اتفاقی بوده ؟ و چرا 9 و 11 در کنار هم به کار گرفته شده ؟ عدد 911 از ترکیب دو عدد مقدس ماسون هاست که عددی مهم به حساب میآید و نماد 911 را بسیار به کار برده اند. این عدد در حقیقت عدد پرش از خداست . کابالیست ها معتقد اند که عدد خدا 10 است بنابراین شمارش 9 و 11 بدون محاصبه 10، عدد پرش از خدا تلقی میشود. دقیقا 911 روز بعد از حادثه برج های تجارت جهانی در ماه 9 و روز 11، انفجار هایی در مادرید اتفاق می افتند. شماره 911 در آمریکا یک شماره ای مثل 110 در ایران است . که هنگامی که با این شماره تماس میگیرد به مشکلات شما رسیدیگی میکنند. شماره ای که نماد امانیست است و به اصطلاح آنان خدا را با این شماره حذف کرده اند.
[align=BASELINE]به هر حال امیدواریم مسئولان این شبکه آگاه شوند .[/align]
[تصویر: mason.project.00015.JPG]
برخی دیگر از نماد هایی که متاسفانه در ایران در حال انتشار است؛ معماری وحشتناک شهر ها خصوصا تهران است صرف معماری وحشتناک و درهم این بناها، در اغلب خانه ها در تهران شاید بتوان گفت از هر 10 خانه بافت جدید حد اقل یک خانه دارای نماد های ماسونی است . مثلا در تصویر پایین نماد دروازه شیطان را مشاهده میکنید که نگارنده مطلب حد اقل روزی ده ها خانه میبیند که این نماد در آن ها به کار رفته است .
[تصویر: mason.gh07.0006-vavp.jpg]
چندی قبل هم تصاویری از سوی همکاران ما منتشر شد که نماد ستاره صهیون را بر روی سطل های زباله شهر مشهد به کار گرفته شده بود . این مصادیق کوچک تنها برای نشان دادن آن است که دشمنان تا کجا ها میخواهند نماد های خود را در کشور ما به کار ببرند تا نظام ما را فراماسونری جلوه دهند . البته یاد آور میشویم که افرادی که چنین بناهایی یا نماد هایی را به کار میبرند 99 % نمیدانند که این ها به چه معنیست . و تنها دست پنهانی است که از خارج از ایران این جریان را کنترل میکند.

[تصویر: mason.project.00008.JPG]


چند ماه پیش هم در کتاب های کوچکی که در اتوبوس های شرکت واحد تهران است، نماد چشم در یک مطلبی که درباره پیامبر (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) بود دیده شد .

[تصویر: mason.project.00014.JPG]

تمامی این مطالب و مصادیق آن به خاطر این بود که نشان دهیم دست پنهان فعال دشمن دانای ما تا کجا آماده است .اگر واقعا به این نظام ایمان داریم؛ باید نگذاریم چنین چیزهایی در سطح کشور رشد کنند. بار ها نگارنده مطلب در فضاهای دیگر سایبری مشاهده کرده است که عده ای فریب خورده، از همین مطالب سوء استفاده کرده اند و نظام ما را ماسونر جلوه دادند. و در قسمت نظرات آن مطلب هم برخی این دروغ ها را باور کرده اند . به همین دلیل به مسئولین مربوطه میگوییم که مراقب این جریان در کشور باشند و هشیار باشند که به همین سادگی دشمن با غفلت ما میتواند ضربه هایی به کانون بیداری اسلامی وارد سازد
3- خطرناک نشان دادن مسلمین با نماد ها پروژه جدی و خطرناک نظام سلطه، دشمن معرفی کردن مسلمانان خصوصا شیعیان به طور مستقیم و غیر مستقیم به جهانیان است . روش مستقیم این توطئه، دروغ پردازی ها نسبت به مسلمین است مثلا بیان میکنند که حادثه برج های تجارت جهانی به دست مسلمانان ایجاد شده .در حالی که این یک خودزنی از سوی شیاطین یا دولت مردان اصلی (پشت پرده) آمریکایی بود. و یا مناطقی را بمب گذاری میکنند و یک گروهک دست پرورده آمریکایی به نام القاعده مسئولیت بمب گذاری را به عهده میگیرد که البته وانمود میکنند که مسلمان اند. و نظام سلطه به واسطه فیلم ها و بازی ها یا به عبارت کلی رسانه هایش، مسلمین را وحشی، دشمن و نابودگر معرفی میکنند. که البته بسیار هم موفق بوده اند چرا که مردم غربی در کم ترین بینش سیاسی به سر میبرند و نظام سلطه آنان را مشغول دنیا پرستی کرده است.
اما روش غیر مستقیم به کار برده شده برای معرفی مسلمانان به عنوان دشمن، بسیار هوشمندانه در حال اجراست .
این روش به دو دلیل به کار میرود. اول این که این روش، عمل مستقیم را تقویت میکند یعنی فرد در کنار این که به وی میگویند مسلمانان خطرناک اند به شیوه های غیر مستقیم هم همین فرض را به وی القا می کنند تا این خشونت در فرد تثبیت شود وگر نه روش مستقیم مقطعی است و طی گذر زمان از بین میرود. علت دیگر این روش، آشنایی کودکان با این مسئله است .چرا که کودک هنوز توانایی درک این مسائل را ندارد به همین جهت این مسئله را در ساده ترین مباحث در ذهنش ثبت میکنند. و از همه مهم تر ذهن کودک به شدت تاثیر پذیر است و به راحتی هر نمادی را در خودش ثبت خواهد کرد. طبق گفته جناب کلبرگ، کودکان چون نمیتوانند این مسائل را تحلیل کنند به همین دلیل هرچه به آن ها القا میشود را ثبت خواهدن کرد.
قبلا در نقد نارنیا گفتیم که رنگ سبز بر اساس دکترین جناب فرانسیس فوکویاما رنگ منجی در شیعه است .و البته نماد مسلمانا هم هست . به همین جهت در برخی فیلم ها و بازی های ویدئویی، نماد سبز را به عنوان نماد دشمن به ذهن خواننده القا شده است به عنوان مثال در این روش غیر مستقیم :
برای کودکان کارتونی ساختند به نام "کسپر" که یک روح خوب آبی است (درمورد رنگ آبی در مطالب گذشته توضیح داده شده ) و البته طرف بد داستان کسپر در برخی از قسمت ها موجودی سبز رنگ است . همان طور که در عکس نیز مشخص است؛ رنگ سبز در این جا به عنوان نماد دشمن در ذهن فرد قرار میگیرد.
[تصویر: mason.project.00001.JPG]
و دوباره برای همین گروه سنی بازی ویدئویی بسیار جذابی ساخته میشود به نام "پرندگان عصبانی" در این بازی بسیار جذاب، بازیکن باید به وسیله پرندگان خوک های سبز را نابود کند. بسیار جالب است که اصلا هیچ خوکی درجهان به رنگ سبز نیست و به این دلیل خوک را به رنگ سبز درآورده اند که خوک جز کثیف ترین حیوانات است و نماد سبز به کار رفته در آن به معنی وحشی و بد نشان دادن نماد شیعه و اسلام است .
[تصویر: mason.project.00002.JPG]
کم کم که کودک بزرگ تر میشود وی را با چنین بازی هایی مشغول میکنند. بازی هایی جنگی که هدف، دشمنان سبز اند:
[تصویر: mason.project.00005.JPG]
[تصویر: %C3%98%C2%A7%C3%9B%C2%8C%C3%99%C2%86%20%...%C2%AA%20.]این پروژه غیر مستقیم تا حدی جلو میرود که نماد یکی از گروه های بد ماجرا در چندگانه هری پاتر، به شکل مار سبز است . جالب اینجاست که نماد مار اساسا متعلق به خود ماسون هاست اما در اینجا به رنگ سبز به نمایش در آمده و البته گروه گریفیندور که یک گروه خوب است؛ نمادش شبیه به نماد حکومت بریتانیای سلطه گر است .
[تصویر: mason.project.00003.JPG]
در دو فیلم نارنیا و آلیس هم که دو فیلم در حوزه آخرالزمان غربی به شمار میاید باز هم نماد سبز به کار فته به طوری که در فیلم آلیس در لحظه ای نماد خوک سبز از جلوی چشم آلیس گذر میکند
[تصویر: ALICE.zion.0006.JPG]
در این فیلم تنها به اشاره کوچکی به نماد سبز شده اما در فیلم نارنیا اساسا هدف نابودی نیروی سبز است به شکلی که این نیرو را به صورت یک مه سبز نشان داده که در حال نابودی مردم است :
[تصویر: mason.project.00004.JPG]
اما شاید یکی از جدی ترین تهدید ها و تخریب هایی که تا به امروز ما در صنعت بازی ها دیدیم، بازی "Generals" باشد . اصولا بازی های ویدئویی تاثیر بیشتری نسبت به فیلم ها دارند چرا که ممکن است یک بازی بار هاو بار ها توسط کاربر اجرا شود. بازی جنرال، یکی از پر ترفدار ترین بازی ها در سبک استراتژیک است.که همواره از سوی برخی از گروه های نیمه حرفه ای به روز میشود. درقسمت استوری یا داستان بازی دشمنان به رنگ سبز اند و GLA نام دارند . این دشمنان که باز هم نماد مردمان خاور میانه یا مسلمین اند در استوری بازی همیشه به رنگ سبز اند حتی در تیتراژ آغازین بازی نشان داده شده که چندین نیروی GLA سبز، از پس چند تانک تیم USA و China بر نمی آیند.
در این بازی پر طرفدار، جدی ترین مبانی جنگ علیه مسلمین به کار گرفته شده . به عنوان مثال بد جلوه دادن ساختمان های سنتی و مساجد مسلمین. مثلا در ورژن کنترا این بازی از درون یکی از ساختمان های گنبدی شکل که شباهت فوق العاده ای به مسجد دارد؛ موشک اسکات با کلاهک بمب هسته ای شلیک میشود . در این جا هم مساجد به عنوان نماد خشونت معرفی شده است :
[تصویر: mason.project.00022.JPG]
گروه GLA نمادش شبیه به چشم است. در این جا هم باز ردی از پروژه ماسونر نشان دادن به چشم میخورد
[تصویر: mason.project.00021.JPG]
اما مهم ترین چیزی که در این بازی نشان داده شده تروریست نشان دادن مسلمانان است به شکلی که در جای جای این بازی افراد دشمن به صورت انحاری به بازیکن حمله میکنند. البته در بازی "c&c tiberium wars" هم که به شکلی ادامه این بازیست؛ باز هم دشمنان انحاری اند و نماد های مسلمین را دارا هستند.
[تصویر: mason.project.00023.JPG]
تمام این مطالب به منزله گوشزدی است برای ما تا در کنیم که امروز برای ما مسلمین، دام های بزرگی پهن کرده اند. آنان برای رسیدن به هدفشان بسیار بسیار زحت میکشند. ای کاش همه ما مسلمین قدری مانند این شیاطین زحمت میکشیدیم تا اینقدر مجبور نشویم مطالبی از این دست بنویسیم و پروژه های دشمن را فاش کنیم . امثال این مطالب به ما میخواهد بگوید که تنها عامل انتشار چنین مطالبی غفلت ما بوده است . اگر ما غفلت نمیکردیم دیگر نیاز به این همه روشنگری نبود.به علت مهم بودن یک پروژه مجبوریم در این مطلب هم یادی از این پروژه احتمالی بکنیم که حواستان را به تاریخ 2011.11.11 بیشتر معطوف کنید .


[/align][/align][/align][/align][/align]
نقل قول:
قصد جسارت به شما دوست عزیز که مطلب را در فوروم کپی کردید، نیست.
این مطلب را به صراحت می‌توان «توهم مضاعف» نامید. اول ورود بی‌حساب و کتاب به بحث نمادشناسی و گوش ندادن به انتقادات که این حرف‌های مضحک که هر سیخ و میخی را به فراماسونری ربط ندهید! حالا هم که فوروم‌های اینترنتی از این خرافات پر شده، دوباره توهم مضاعفی شکل می‌گیرد که این نمادشناسی هم کار دشمن است و این نمادها لو دادن خودشان نیست، فراماسونر نشان دادن مسلمانان است! نه دوست عزیز، این حرف‌ها نه مبنائی دارد که بشود آن را ملاک قرار داد، نه پایه و اساسی دارد که بشود به آن رجوع کرد نه هیچ. خیالاتی ترجمه‌ای است که می‌توانید در سایت‌های خرافاتی خارجی نمونه‌های آن را از سال‌ها پیش بیابید.
نقل قول:یکی دیگر از فرض هایی که دشمنان میتواند از آن برای ماسونر نشان دادن نظام ایران استفاده کنند آرم شبکه خبر است . بار ها همکاران ما در مطالب خودشان به مسئولان مربوطه شبکه خبر گفتند که آرم را از حالت فعلی خودش دربیاورید اما ظاهرا صدای ما به ایشان نرسیده .
این حرف نشر اکاذیب است و شبکۀ خبر می‌تواند از منتشر کنندۀ این ادعاهای مضحک به دادگاه شکایت کند.
قدصد جسارت به دوست عزیز رو با این حرف ها ندارم اولا کپی کردن این مطالب به منظور بیشتر شدن اضلاعات هموطنان و سرعت بخشیدن به کارهاست دوما توهم و ووهم چیزیست که اصلا ربطی به این قضایا نداره چون تمام این حرف ها باسند و مدرک بسیار محکم گفته شده سومن مگه سوپرمارکته که حرکی دلش خواست شکایت کنه بدون دلیل وعلت چهارمم چه چیزی پایه و اساس نداره چرا نسیه حرف میزنید این مطالب خوب 1000تامدرک نشون میدم با 100 دلیل دیگه حرفتون پنچمم باز هم من به خودم میبالم که این مطالب رو قرار دادم تا بعضی کند ذهن ها که از درک هرجیز عاجزن نمخواهن این هار باور کنند چرا بهتره بگم چون دشمن کارشو خوب بلده و تونسته خیلی عالی بدون سرو صدا حتی مغز مارو به بازی بگیره چیزی رو که حق نبینیم کاملا مطلبی هستش که درک کردنیه همان طور که به استاد راعفی پور تهمت زدن و...
استخدام یک جانی متهم به آزار جنسی کودکان برای کارگردانی فیلم «پودر»کمپانی «والت دیزنی» اواسط دهه 90 تصمیم به ساخت فیلم سینمایی «پودر» گرفت و بدین منظور «ویکتور سالوا» را به عنوان کارگردان استخدام کرد که در آن زمان جنجال زیادی به پا کرد.

[تصویر: 13920520000177_PhotoL_V.jpg]

ویکتور سالوا


«ویکتور سالوا» فیلم سازی بود که به جرم آزار جنسی کودکان دستگیر و به سه سال زندان محکوم شده بود.


«سالوا» هنگام ساخت فیلم «خانه دلقک» یکی از بازیگران این فیلم که کودک 12 ساله ای بود را به شدت مورد آزار جنسی قرار می دهد و از این صحنه های فیلمبرداری می کند.


زمانی که خبر ساخت فیلم «پودر» توسط «ویکتور سالوا» منتشر شد، حتی تعدادی از نیروهای پلیس که به نوعی در حل پرونده او دخیل بودند ضمن اعتراض ابراز داشتند که از اینکه می بینند یک چنین جانی بار دیگر می تواند به عنوان کارگردان کار کند تعجب می کنند.
بايد هر كسي در شبانه روز، مقداري از وقت خود را صرف تحصيل علوم دينيه كند،
ولو به فرض، يك ساعت در شبانه روز
"آیت الله بهجت"
_ساخت فیلم «آخرین وسوسه مسیح»


کمپانی «والت دیزنی» برای ساخت فیلم «وسوسه مسیح» با «مارتین اسکورسیزی»، قراردادی چهارساله می بندد، این فیلم سرانجام ساخته می شود ولی اکران آن اعتراض طرفداران دین مسیحیت را به شدت بر می انگیزد.آنان این فیلم را توهینی به حضرت مسیح عنوان می کنند.
[تصویر: 13920515000342_PhotoL.jpg]
مارتین اسکورسیزی در پشت صحنه فیلم «آخرین وسوسه مسیح»


در این فیلم، روایتهای انجیل یکی در میان و ناقص گفته می شود تا مسیح بالای صلیب برود و فرقه ای انقلابی که یهودای اسخریوطی عضو آن است عیسی را سایه به سایه دنبال می کند. فرشته ای که بعدا مشخص می شود شیطان است عیسی را از بالای صلیب می رباید و به روزمرگی می کشاند. زمان عیسای ناصری را پیر می کند . بچه هایش دورش را می گیرند. فرشته همچنان با اوست. تا حواریون بار دیگر او را پیدا می کنند. دنیا به آنجایی می رسد که عیسایی در آن نیست و منجی در آن وجود ندارد و عیسی از پدر می خواهد که بالای صلیب باشد...

لازم به ذکر است که کتاب آخرین وسوسه مسیح در بین مسیحیان، کتابی شیطانی شناخته می شود و فیلم ساخته شده از روی آن نیز، به مراتب شیطانی تر شناخته می شود.
_ پخش یک شوی تلویزیونی با شوخیهای درباره استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدری چون کوکائین


کمپانی «والت دیزنی» صاحب شبکه «ای بی سی» آمریکا، سال 1996 اقدام به پخش یک شوی تلویزیونی با نام «دانا کاروی» کرد که در آن شوخی هایی در رابطه با اعتیاد به مشروبات الکلی و مواد مخدری چون کوکائین مطرح می شد.[تصویر: 13920516000415_PhotoL.jpg]
دانا کاروی


در این شو همچنین «جورج واشنگتن» در حال مصرف مواد مخدر و «بن فرانکلین» به عنوان یک هم جنس باز به تصویر کشیده اند.

تصویر و بازگو کردن چنین مطالبی به شدت خشم خانواده ها و گروه های طرفدار کانون خانواده را برانگیخت.
_ گرایش و حمایت والت دیزنی به هم جنس گرایی؛ از ارائه خدمات بهداشتی به کارمندان هم جنس باز تا برگزاری جشن سالانه هم جنس بازان در دیزنی لند


«مایکل آیزنر»، مدیر عامل کمپانی «والت دیزنی» و «مایکل اُویتز»، رئیس این کمپانی هر دو از جمله هالیوودی هایی هستند که بارها به طور رسمی حمایت خود از گروه های هم جنس باز را اعلام کرده اند.

این کمپانی نه تنها فیلم های هم جنس گرایانه و ضد ارزشی چون «در تعقیب امی» و «دراز کشیدن با سگ ها» را در کارنامه کاری خود دارد بلکه این کمپانی هر ساله یک روز را تحت عنوان «روز هم جنس بازها و هم جنسگراها در دنیای والت دیزنی» را در پارک موضوعی والت دیزنی کالیفرنیا جشن می گیرد و به سازمان و گروه های هم جنس گرا اجازه می دهد تا «میکی موس» و «دونالد داک» و همچنین «مینی موس» و «دیزی داک» را به صورت عشاقی هم جنس باز در بیاورند.[تصویر: 13920516000347_PhotoL.jpg]
تجمع هم جنس بازان مقابل دیزنی لند در کالیفرنیا


این کمپانی همچنین تاکنون چندین سمینار تحت عنوان های مختلف درباره هم جنس گراها و مشکلاتشان برگزار کرده که یکی از این سمینارها چند سال پیش تحت عنوان «تمایلات جنسی در محل کار» برگزار شد.


علاوه بر این موارد کمپانی «والت دیزنی» تسهیلات بهداشتی در اختیار کارمندان هم جنس باز خود قرار می دهد البته این کمپانی مدعی اخلاق! براساس قوانین خود تنها به زوج های هم جنس بازی که رسما ازدواجشان را به ثبت رسانده باشند چنین تسهیلاتی میدهد.


«مایکل آیزنر» در یکی از مصاحبه های خود با رسانه ها اعلام کرده بود که به نظرش حدود 40 درصد از کارمندان «والت دیزنی» شامل 63 هزار نفر هم جنس باز هستند.
مطالبی که این جا راجع به کمپانی والت دیزنی آوردم، به این دلیل بود که شاید اگر پیش زمینه ای در ذهنمون راجع به کمپانی سازنده و کارگردانان و دست اندرکاران ساخت کارتون هایی از امثال این شرکت داشته باشیم، پذیرفتن و هضم بعضی مسائل برامون راحت تر بشه.

یه جملاتی هم در سایتی دیدم که به اقلاطون نسبت دادن، فکر کردم، حالا چه افلاطون اینو گفته باشه و چه نگفته باشه، خود حرف ارزش اندیشیدن داره، پس این جا میارمش:

"
افلاطون در کتاب جمهوریت خود می گوید: نخستین وظیفه ما این است که سازندگان حکایت را تحت مراقبت قرار دهیم. اگر داستان خوبی ساختند، آن را بپذیریم و اگر بد ساختند، آن را رد کنیم. سپس پرستاران و مادران را وادار کنیم تا تنها حکایتی را که پذیرفته ایم، برای کودکان نقل کنند و متوجه باشیم پرورشی که روح اطفال به وسیله حکایت حاصل می کند، به مراتب بیشتر از تربیتی است که جسم آن ها به وسیله ورزش پیدا می کند."
آلیس در سرزمین عجایب
این فیلم ساخته 2010 و محصول شرکت والت دیزنی است که به تحلیل عده ای نماد های کابالایی در آن به وفور دیده می شود. بخشی از این تحلیل ها رو این جا میارم.
[تصویر: Alice_in_wonderland_4th_poster.jpg][تصویر: Alice-in-Wonderland-wallpaper-tim-burton...0-1200.jpg]

بدون مقدمه می رم سر اصل مطلب (مطالب از خودم نیست و فقط جمع آوری شده است):
ماجرای اصلی فیلم از 13 بعد از کودکی آلیس شروع میشود، و همانطوری که می دانیم 13 عددمقدس ماسونها و صهیونها هست

[تصویر: ALICE.zion.0002.JPG]

در ادامه در مراسم ازدواج آلیس وی از روی کت همسرش یک کرم ابریشم آبی را برمیدارد جالب این جاست که این حرکت دقیقا در دقیقه 11 اتفاق می افتد. و این کرم دارای مفهوم هست از جمله شباهت ان به مار مقدس که نماد ابلیس و فریب آدم و حوا به شکل مار وارد بهشت میشود

[تصویر: ALICE.zion.0003.JPG]


[تصویر: 2.jpg]
یک خرگوش آلیس را به شکلی زیرکانه به سمت یک درختی که در کنار ان یک گودال هست راهنمایی می کند و آلیس درون گودال می افتد . و وارد یک اتاق بسته که کف آن شطرنجی است قرار می گیرد صفحه شطرنجی مهمترین نماد ماسونها و جادوگران هست و نماد ترکیب دنیای اجنه و انسانها هست وخرگوش در نماد های پلی بوی و نماد تیز هوشی و یهودی مخفی یا مارانوس هست.[/b]


[تصویر: 3.jpg]

دروازه ورودی به سرزمین عجایب کاملا برگرفته از لژهای ماسونی و معبد سلیمان است که نماد دو ستون ودرب ورودی که تشکیل دروازه ستارگان را می دهد و بر روی یک ستون خورشید و دیگری ماه نماد دنیای اجنه و انسان ها هست و نمادی از مراسم قربانی کردن انسان ها هست
.


[تصویر: 4.jpg]
در این میان به واسطه خوردن یک نوشیدنی و پنیر
جادویی
سایز قد او بزرگ و کوچک می شود و بالاخره انقدر کوچک می شود که می تواند از درب کوچکی عبور کند . بعد از عبور وی از در، سرزمین عجیبی
را مشاهده می کند که دروازه ورودی سرزمین مارا یاد ۲ ستون معبد سلیمان می اندازد.
[/b]

بنابراین آغاز ورود وی به سرزمین به واسطه ی یک صفحه شطرنجی+ستون های معروف است که همین دو عامل دقیقا از ابزار ورود جنیان به بعد انسان ها است . یهویان معتقدند درب ورودی معبد کف شطرنجی داشته و اجنه اسیر حضرت سلیمان هنگام ظاهر شدن روی همین صفحه ظاهر می شدند
.


در هنگام گذر از دروازه در چند لحظه یک خوک سبز از کنار آلیس می گذرد.


[تصویر: 5.jpg]
بعد از ورود، آلیس با برخی از موجودات سرزمین که برخی از آنان آبی پوشیده اند روبه رو می شود.

موجودات به رنگ آبی نمایان گر یکی از راز های
ماسونی است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم. من خیلی جاها دیدم که میگن اجنه و شیاطین به هنگام ظهور آبی رنگ هستند و اینو تو فیلمای هالیوودی زیاد مشاهده می کنیم. مثلا اگه اشتباه نکنم نسخه غربی غول چراغ جادو در فیلم علاءالدین و چراغ جادو، آبی رنگ بود. یا کارکترهای آواتار (من که ندیدم ولی شنیدم) آبی رنگ بوده اند.

[تصویر: genie-lamp.jpg]


این بررسی ها نشون میده که کارتونی های فعلی برای تربیت نسل آینده به هیچ وجه مفید نیستند.

پس وظیفه پدرومادر ها سخت تر میشه.اول این که باید کودک براساس تربیتی قوی و روح بی نیازی بار بیاد که هوس دیدن چنین کارتون هایی نکنه.

دوم اینکه چون کودک هست و فرق خوب و بد رو تا مدتی نمیدونه،خود والدین باید به شکلی آگاه بخش و به زبانی ساده،مفهوم این کارتون ها رو انتقال بدن.

سوم اینکه کارتون ها و انیمیشن های با موضوعیت مذهبی و قصص قرآنی و انبیا و ائمه ساخته و در دسترس سریع قرار بدن تا آموزه های دینی و قرآنی در وجود کودکان نهادینه بشه.

که این هم تلاشی همه جانبه میخواد.

دوستي با خدا بايد به قدري زياد باشد كه براي رضايت خاطر او هر دشواري و ناهمواري برايمان آسان و هموار جلوه كند

فرمانده شهيد سيد مصطفي واجدي


جنه و شیاطین به هنگام ظهور آبی رنگ هستند و این نماد از هزران سال پیش در نگارهای باستانی هم وجود داشته است
.


[تصویر: 6.jpg]
قرار می شود که الیس را نزد “آبسولم” ببرند. آلیس از یکی از کاراکتر ها می پرسد که وی کسیت. او هم می گوید که وی موجود بسیار باهوشیه!


آبلوسم یک کرم ابریشم آبی است که در تصویر پایین در حال کشیدن چیزی شبیه به قلیان است که شاید نماد شرق، و بیانگر اصالت شرقی باشد. (این مطلب را نیز در تاپیکی که مجزا ایجاد خواهد شد، به تفضیل بررسی خواهیم کرد.)

حال این که چرا وی باید آبی باید را بررسی می کنیم
.


.

[تصویر: 7.jpg]
هفتمین راز ماسونی از ۱۳ راز، Blue Jinn یا جن ابی نام دارد . جن پرستان و ماسون ها معتقد اند که هنگام احضار جن، وی به رنگ آبی است. و جن را احضار می کنند تا

مشکلاتشان را برطرف کند دقیقا همین کاری که آبسولم برای آنان انجام می دهد.


[تصویر: 8.jpg]
بعد از مدتی آبسولم به کاراکتر خرگوش می گوید که “اوراکلوم” را باز کند. اوراکلوم در واقع یک تقویمی است که از ابتدا تا انتهای جهان در آن موجود است. و در تقویم ثبت شده که در یک
روز موعود قرار است فردی به نام آلیس بیاید تا جهان را از شر ملکه قرمز (ملکه پلیدی ها) نجات دهد. هنگامی که تقویم را باز می کنند آبسولم به خرگوش می گوید که روز باشکوه را به
آلیس نشان دهد. یعنی همان روزی که جنگ قرار است رخ دهد. این کتاب تقویم اشاره به ۱۰ ها کتابی دارد که در دست ایلومیناتی ها و علمای یهود هست که از اخبار اینده جهان خبر می دهد و مخفی هستند
.


[تصویر: 9.jpg]
بعد از آن ناگهان ارتش ملکه قرمز به سمت الیس و بقیه حمله ور می شوند در این میان موجودی شبیه به خرس می خواهد به آلیس صدمه بزند که کاراکتر موش (درمورد موش در پستهای قبلی صحبت شد
) با شجاعت تمام چشم راست موجود شبیه یه خرس را در می اورد و چشم را نزد خود نگه می دارد. موش نماد یهودیت هست و در اینجا موجودی با هوش و ناجی معرفی می شود
.


خوب من در اینجا به یک موضوع:
بررسی کارتون ها و برنامه های کودک با محتوای مطابق با تفکرات یهود و صهیونیسم پرداختیم سند و مدرک خوب این ها چیزاییند که فرزندان من وشما دارند تماشا میکنند همه اینها تصادفی نه باید قبول کنم که فراماسونری در ایران بسیار خوب جای افتاده و کاری از ما برنمیاد جز تبلیغ اسلام و راه خدا


باب اسفنجی شلوار مکعبی
[تصویر: l53h3y38uwh3shl7xnrg.jpg]
باب اسفنجی شلوار مکعبی، کارتونی محبوب که پس از معروف شدن آلت دست فراماسون ها و طبعا صهیونیست ها شد، زیرا در جهان امروز چیزی وجود ندارد که محبوب شود و دست صهیونیسم و فراماسونری در آن دخیل نباشد. کارتون های ساخته شده همیشه فرزندان یک کشور و نسل نوپا و جوان آینده را تحت تاثیر قرار میدهند و سینمای قوی یا انیمیشن قوی یک کشور میتواند نسل جوان آن جامعه را به انحطاط بکشاند یا بلعکس آن را به سوی روشنایی سوق دهد.


موضوع

شخصيت اصلی این کارتون باب اسفنجی است. ماجرای داستان در شهر زير دريايی بيکينی باتم جريان دارد. او در يک فروشگاه تهيه مواد غذايی همبرگر سرخ کن است و به کار نسبتاً ساده و يکنواخت خود بسيار علاقه مند است.
و اما پشت پرده...


دست اندرکاران، سازندگان و جایزه ها

این انیمیشن ساخته ی آمریکا، و کارگردانش استفان مک دانل هیلنبرگ است. یک زیست شناس آمریکایی که مادر او یهودی بوده است. او همزمان با زیست شناسی، کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه نیز انجام می دهد. صدای شخصیت اصلی یعنی باب اسفنجی را دوبلر معروفی به نام تام کتی در می آورد. لازم به ذکر است استفان هیلنبرگ تا به حال سه بار برای تقدیر به اسرائیل دعوت شده است و او هم دعوت را رد نکرده، در آنجا حضور به هم رسانیده است.

[تصویر: 37lt1pjxyff3fvbzo58z.jpg]
استفان هیلنبرگ

این کارتون تا به حال 7 بار جایزه انتخاب بچه ها در اسرائیل و 8 بار جایزه انتخاب جهانی بچه ها در ایالات متحده را به دست آورده است. این محصول ساخته دو شرکت با مدیریت یهودیان است. نام این شرکت ها: استودیو انیمیشن نایکلودئون و تصویر ایالات پلنکتون. همچنین توزیع کننده اصلی این کارتون شبکه بین المللی ام تی وی است و اجرای اصلی این محصول از 1 می 1999 شروع شده شخصیت ها
[/b]کارتون باب اسفنجی با رفتارهای به دور از هرگونه آلايش کودکانه کاملاً مطابقت دارد. در محيط کار و زندگی خود با يک هشت پا که دارای شخصيتی خودخواه است و يک ستاره دريايی به نام پاتريک که عاری از هرگونه هوش و استعداد است تماس نزديک دارد. پاتریک همیشه در کارتون شخصیتی با مزه است و اکثر کودکان به او علاقه مند شده و از او الگوی بی خیالی و بی توجهی به اطراف را می گیرند.

صاحب رستوران يک خرچنگ دريايی به نام آقای خرچنگ است که آزمند و عاشق پول و مال اندوزی است. مال پرستی یکی از ویژگی های مشهود در قوم یهود است که پول را بر سایر نیاز ها در زندگی ارجح قرار می دارند و بخاطر پول سال هاست به بهانه ی هولوکاست از جهانیان با رضایت خودشان پول زور می گیرند و این ویژگی را نیز در این کارتون به سایرین انتقال می دهند.

سندی (سنجاب ماده ای که با استفاده از محفظه هوا در زير آب زندگی می کند) شخصیت دیگری است که با وجودش زیر آب دریا مخالفت همیشگی با قوانین طبیعت را یاد کودکان می دهد.

[b]پلانگتون شخصیت یک چشمی است که می خواهد فرمول همبرگرهای آقای خرچنگ را بدزدد و هميشه نقشه هايی می کشد که شکست می خورد و همچنین لری هم يک شخصيت کوتاه در فيلم باب اسفنجی می باشد. ديگر شخصيت های کارتون باب اسفنجی، گری حلزون او و خانم پاف معلم مدرسه قايقرانی و انگل دريايی قهرمان (مرد دريا) و پسر صدفی دو قهرمان کارتون باب اسفنجی هستند. و اما تصاویری از دست داشتن فراماسون ها در کارتون باب اسفنجی
...


[تصویر: 8ywi9w6b0pgkvf4lwsa.jpg]
وجود نماد چشم بر کلاه موجود قدرتمند


[تصویر: xwtpw4fogru7lev3tcp.jpg]
هرم طبقه بندی مردم جهان در فراماسونری و وجود چشم بر روی آن


[تصویر: 0hj7cc2i607ht2giw8.jpg]
باز هم کلاه و باز هم چشم اما در قسمتی دیگر...
[تصویر: hpexmee6l99iimf8rkn3.jpg]
قدرتمندی موجود یک چشم در عصر ماشین آلات


[/b][تصویر: 7w8esrnb7y7w5l7gehi4.jpg]
باز هم هرم طبقه بندی مردم جهان و تفاوت نوک آن


[تصویر: ubjrz2yn4v6b4s4p360t.jpg]
وجود چشم روی در و ضرورت احترام گذاشتن به بزرگی و تقدس آن


[تصویر: qirxsntrkd8rztehep6.jpg]
باز هم تکرار و تلاش برای رخنه در ذهن کودکان
انتقاد مقام صدا و سیما از باب اسفنجی!
[تصویر: 98261_726.jpg]رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما با تأکید بر نقض مولفه های سبک زندگی سالم در انیمیشن باب اسفنجی گفت: حذف خانواده در این برنامه موجب آسیب به بنیان خانواده می شود.

به گزارش فارس، عبدالکریم خیامی در تاریخ 10 بهمن 1392 در نشست هماهنگی و هم اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این استان در خصوص سبک زندگی و رسانه که در سالن جلسات دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: در انیمیشن باب اسفنجی چیزی به نام خانواده وجود ندارد و واحد اجتماعی آن فرد است که این موضوع منجر به آسیب بنیان خانواده می شود.

وی افزود: در حالی که در دنیا، سرمایه گذاری اصلی حوزه فرهنگ مربوط به کودک و نوجوان است، در مهدهای کودک ایران و حوزه کودک نگاه تربیتی و فرهنگی غلبه ندارد.

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما با بیان اینکه در ایران به انیمیشن های کودکانه توجه نمی شود، اضافه کرد: به عنوان نمونه در بخش هایی از انیمیشن باب اسفنجی که در بازار موجود است، سبک زندگی خاصی تبلیغ می شود که البته انیمیشن پخش شده در شبکه پویا کنترل شده است.
خیامی با اشاره به ترویج زندگی مجردی در این انیمیشن عنوان کرد: در برنامه باب اسفنجی همه شخصیت ها به تنهایی زندگی می کنند و حتی در یکی از قسمت های آن که پدر و مادر باب اسفنجی برای بردن او به جمع خانواده، به باب مراجعه می کنند، او تمایلی از خود نشان نمی دهد.
رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما ادامه داد: در این انیمشین اوقات فراغت شخصیت های داستان با ویلون نوازی باب و استفاده اختاپوس از کلارینت سپری می شود و ت
مرکز بر نقاط ضعف دیگران و همچنین سر کار گذاشتن آنها از سوی باب به عنوان تفریح و سرگرمی از دیگر موارد نقض مولفه های سبک زندگی در این انیمیشن به شمار می رود.

وی عنوان کرد: در این برنامه با نشان دادن صحنه هایی از آزار حیوانات مانند شکار پروانه ها به حفظ محیط زیست بی توجهی می شود و نوع و چگونگی پوشش شخصیت ها نیز به شیوه غربی و ناسازگار با فرهنگ ایرانی است.

رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما تصریح کرد: در زمینه تغذیه و خوراک نیز همبرگر تنها غذای محبوب و مورد علاقه ساکنان دهکده است؛ به طوری که همه شخصیتها حاضرند برای خوردن آن جلوی رستوران صف بکشند و از همین جا مشخص میشود که تولیدکنندگان این انیمیشن با شرکتهای همبرگر قراردادهای تجاری امضا کردهاند.

وی نوع ارتباطات و تعاملات، رعایت نکردن بهداشت فردی و نگاه تحقیرآمیز به سالمندان را از دیگر ضعفهای انیمیشن باب اسفنجی برشمرد و عنوان کرد: این انیمیشن همچنین برای تغییر کلیشههای جنسیتی میکوشد و برای مثال الگویی از دختران همچون شخصیتهای دختر داستان در حال وزنه برداری ارائه میشود که گویا هیچ تفاوتی میان دختر و پسر وجود ندارد.
به نام خدا

جدیدترین شاهکار فراماسونی شهرداری تهران:

تصویر هوایی ضلع جنوبی پارک آب و آتش توسط گوگل ارث:


[تصویر: 1.JPG]

دایره زرد: نماد خورشید
دایره قرمز: هرم و چشم جهان بین

دوستان رابطه خورشید و چشم جهان بین را هم بهتر از من میدانند.
به نظرم میتونم بگم علت یکی از این نماد گذاری ها در ایران را کشف کرده ام و آن در ایستگاه ولیعصر در مترو است که نماد به وفور یافت می شود
علت آن تنها و تنها مسخره کردن نام ایستگاه است دقت کنید به اسم ایستگاه ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است در مورد مسجد با معماری ماسونی نیز همینطور
سلام
با خیلی از موارد موافقم
ولی به نظرم توی خیلی دیگه از موارد نویسنده دچار توهم توطئه شده
الان ارم شبکه خبر عوض شده اما قبل از اینم فکر نکنم که با اگاهی از این نماد استفاده میکردن اخه به نظرتون شبکه ای که خودش مستند جالبی مثله فرقه های سری رو پخش میکنه ممکنه خودش
بیاد واین نماد هارو ترویج کنه فک نمیکنم شاید الان که عوضش کردن واسه اینه که متوجه شدنBlush
یعنی جونم به لبم رسیده.هر جا رو نگاه میکنیم میگین ماسونیه.چشم داره میگید ماسونیه.مثلث داره میگید ماسونیه.نمیدونم یه چیزی خیلی کوچیک شکل گونیا و پرگار باشه میگید گونیا و پرگاره.بس کنید.این جاهلیت مدرنه.این اصلا توهم توطئه اس.هرچیزی که شکل دایره اس میگید چشم جهان بینه.بس کنید تورو خدا.هرچی بگیم باز حرف خودتون رو میزنید.اصولا در چه موردی ایران رو عامل بیداری جهان دونستید؟؟؟یه انقلاب شد.این همه کشور انقلاب کردن با اهداف مختلف.حالا بحث رو سیسای نکنیم.
مثلا نماد چشم که توی باب اسفنجی که کلی هم پرطرفداره در آخر همه اینها یا کسی که از نماد چشم استفاده میکنه دروغ گو هست یا شکست میخوره.همین پلانکتون که یه چشم داره تو هر قسمت روش پا کذاشته میشه و له میشه.
اگه اینجور که شما میگید نه باید چیزی بخیریم نه چیزی بخوریم نه چیزی بنوشیم نه کاری بکنیم.کشوری همچین حرفی رو میزنه که توانایی ساخت همه این ها رو داشته باشه.کشوری که توش سه هزار میلیارد دزدی از مردم نشه.کشوری که مردمش فاز غمگین بر ندارن.کشوری که اسلام توش افراطی نباشه.کشوری که هر روز توش نوحه و سینه زنی و غم نباشه.کشوری که توی گرونی و تحریم شناور نباشه.کشوری که مردمش با دیدن یه مستند نرن تو فاز ضد ماسونیت.باور کنید اگه این همه حرف و حدیث میرفتین دنبال پیشرفت کشور وضعیتمون این نبود.
تورو خدا بس کنید.اگه صحبت سر حرف های شما باشه، کتاب ریاضی ما همش ماسونیه محضه.توش پر از مثلت و هرم و دایره و اشکال هندسی ماسونیه.اعداد ماسونی مثل سیزده و ششصد و شصت و شش هم توش هست.برید از خدا بترسید.
پس فردا اون دنیا باید سر این همه فرهنگ غلطی که باعثش شمایید جواب پس بدید.من از فراماسونری حمایت نمیکنم.خیلی هم ازشون بدم میاد.اما شما دیگه گند قضیه رو در آوردین دیگه.خواهشا بس کنید.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع