تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
(۹/اسفند/۸۹ ۱۰:۵۴)mohamad نوشته است: [ -> ]
(۸/اسفند/۸۹ ۱۷:۰۳)mjmr نوشته است: [ -> ]آقا راستی ما اصفهانیا با 33 پل چیکار کنمSmile این شاه صفوی که ساختش عجب ماسونی بده. Smile
آقا نکنه 33 پل ما اصفهانیا ماسونی باشه اگه هست بگین برم خرابش کنم. Smile

اگه اشتباه نکنم سی و سه پل اصفهان از سی و سه دروازه بهشت گرفته شده

نه دوست عزیز
33 پل از هر طرف دارای 33 دهنه برای عبور آب هست که از دو طرف میشه 66 دهنه
که عدد 66 ابجد کلمه ی "الله" میشه
این گفته ی خود خواجه نصیرالدین طوسی در مورد 33 پل هست که معمار و طراح این سازه ی اسلامیه!!!
نمادهای فراماسونری در حرم حضرت معصومه (علیه السلام) و اتوبوس های شهر قم !!!
(برای بزرگ شدن،روی عکس ها کلیک کنید)

[تصویر: fece5e2c2505a7c5dc6ff30ac968a581.jpg]
[تصویر: 42c135b09a90571c72fb37a232809af0.jpg]

چشم مسئولان روشن!!!
سلام دوستان

اگه به آرم روی اتوبوس دقت کنید می بینید که هرم است
یک هرم زرد و یک هرم آبی
هرم گیزا یا خئوپوس در مصر جایی بود که خدایان شیطانی وجن واره مصری مثل هروس ،رآ ، ایسیس و... اونجا زندگی می کردند
طرح بسیار مشکوک می باشد ،که هرم آبی جلوی گنبد است و هرم جلوتر از حرم است ،دو گلدسته هم که مشخص است چه حکمی می تواند داشته باشد
اصلاً بعید نیست منظوری در کار باشه
خیلی جالبه برای بنده که بدونم این بخش خصوصی اتوبوس رانی در قم چه توجیهی در استفاده از هرم داره و چرا از طرح هرم استفاده کرده
همانطور که می دونید ماسونی ترین شهر ایران ، متاسفانه متاسفانه مشهده البته از نظر طراحی و معماری شهری منظورم هست ، بعید نیست الان نوبت قم رسیده باشه
اگر از تحرکات دشمن در قم با خبر باشید که برای ایجاد انحراف فکری و عقیدتی افراد مذهبی شهر چه می کنند ،اون موقع اینکه این طرح منظوری داشته باشه براتون چیز عجیبی نخواهد بود
هرم روی اتوبوس یک مورد تابلو داشت که فکر کنم دقت نکردید
اون هم شماره تلفن این شرکت هست : 6662878
بله متاسفانه مشهد از نظر نوع معماری ماسونی خیلی موارد داره
بعد از آن هم تهران و شیراز و سمنان
سلام
من قبلا در جواب بعضی از دوستان که فکر میکنند افراطی عمل میکنیم پاسخ دادم .لطف کنید ارسال 25 همین تاپیک که خودم نوشتم را بخونید.
من اکثر مطالبی رو که تاحالا ارسال شده حدود 90 درصدش رو مشکوک خیلی زیاد به فراماسونی میدونم تعدادی از آنها هم که قطعیه .
به خصوص اینکه توجه کنید این نمادها در شهرهای خاصی اتفاق افتاده نه همه شهرهای ایران یعنی مشهد - تهران و حومه - رشت - شیراز و سمنان .
شما یک نماد مشکوک در اصفهان یا یزد و ....پیدا میکنید ؟؟؟؟

نظر شما راجب این ساختمانی که عکس را در پایین گذاشتم چیه ؟ علاوه بر نوع معماریش تعداد طبقاتش هم 33 بود !!!!
الان در عکس بشمارین (البته 3 طبقه در عکس نیافتاده) میبینید که 33 طبقه نیست . میدونید چرا؟
[تصویر: jhg0frax4r4lp82ozqz.jpg]
زمانی که اسکلت این ساختما رو داشتند میساختند با توجه به طرحش خیلی حرف و حدیث پیش اومد که این ابلیسکه بارزه و .... بزرگ روی هتل نوشته شده بود 30 طبقه + 3 طبقه اصلی که میشد 33 تا .
بعد از اون اعتراضات تعداد طبقاتش رو برای رد گم کنی کم کردند
-----------------------------------
مجتمع خلیج فارس در شیراز رو هم یک سرچ کنید . یک برج خیلی زیبا داره که البته به گفته خودشان معماریش هم اسلامیه . این طرح پایه گذاریش حدود 7 سال پیش انجام شد الان هم دیگه آخراشه . هربار یک تعداد طبقاتی رو برای برج این مجتمع اعلام میکردند . اما الان که تعدادش تصویب شد گفتن 33 طبقه .
بحث های عجیب و غریبی تو این پست شده و بعضی از دوستان خیلی ریز شدن
نکته ای که هست فرم هرم هم مانند سایر اشکال هندسی میتونه مورد استفاده باشه

ولی گاهی اوقات مسئله فرق میکنه
ونشانه هایی رو میبینی که به شکل واضحی با نگاه فراماسونری طرح شدن
مثلا نمونه زیر که وقتی من داشتم از تهران به سمت کرج میرفتم نزدیک شهرک اکباتان دیدم
بنای بیمارستان صارم

[تصویر: tli1916ax54lak1s5pt.jpg]

[تصویر: xy7e6vylpoiqhblxglz.jpg]

[تصویر: 2s9by5pfv2257za7zl.jpg]

اهرام ثلاثه و ابلیسک!

عکس اون ساختمون من رو یاد این دروازه در مستند ظهور انداخت.خیلی شبیه هستن.

[تصویر: vlcsnap_2010_09_19_23h02m42s193.png]
اون تصوير مي رسونه كه هوشيار باشيم. درسته؟ اينكه به عوامل بيمارستان اعتماد كامل نداشته باشيم و حركات اون ها رو زير سوال ببريم.
اگه به نوشته هاي قبلي من دقت كنيد

(۱۸/اسفند/۸۹ ۱۱:۰۱)najmeh نوشته است: [ -> ]يك موقع بحث سر معماري هاي تاريخي است ...

بنده با تمام مطالب اين بخش مخالف نيستم. بعضي مواقع دوستان توقعات خيلي بيش از حدي دارند بنده فقط خواستم بگم با هوشياري كامل تر با اهداف منطقي جلو بروند.
چرا وقتي بحث خانه هاي شمال شد همه فكر كردند دارم مسخره اشان مي كنم چون قضيه كاملا واضح بود! خود اساتيد هم وقتي مي خواهند در مورد نمادي در ايران بحث كنند كلي تحقيق و جستجو انجام مي دهند مثلا در مورد ساختمان و يا اسامي بانك ها! جز اين است كه ثابت شد يكي از ساختمان بانك ها دقيقا از ساختمان بانكي در خارج طراحي شده است! جز اين است كه اكثر مهندسين و حتي روانشناسان ما غرب را پيروي مي كنند!
چه چيز باعث شده كه علم غرب جايگزين علم اسلامي بشه؟ پشت هر نمادي در ايران چه مي گذرد؟ خدا وكيلي چند نفر پيگير نماد هاي صفحه اول اين پست شدند و با خوشون فكر كردند كه چرا و از كجا؟ و چند نفر هم كل پست را از اول تا آخر فقط خواندند و گفتند عجب، نمي دانستيم!
من با كسي دعوا ندارم حرفم اينه كه چرا بخش مثل طراحي نماد ضد فرماسونري بايد خالي بمونه و اين پست هي صفحه رو صفحه اضافه كنه كه يكي هم كه تازه وارد مي شه بگه اين پست كه از اولش نبوديم پس بي خيال!
[تصویر: DSC00159.jpg]

این پوستر مربوط هست به مسابقه ای در دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان.نشانه های ماسونی مشهود است و نیاز به توضیح بیشتری نیست
فرهنگسرای فناوری اطلاعات خیابان کارگر جنوبی ، چهارراه جمهوری
[تصویر: g9meix055cooc4ryfr7.jpg]

[تصویر: 6pr0inj4f7y47i8ngg9g.jpg]

[تصویر: od4bo0ol0wm2bnoonmk2.jpg]

تبلیغات پودر شوینده OMO بر روی اتوبوس های شرکت واحد. برای اطلاعات بیشتر در مورد OMO به این ادرس مراجعه کنید:
http://www.alvadossadegh.com/fa/article/...39-07.html
[تصویر: 59cvr92pvbcrhj2stb5i.jpg]

[تصویر: zxwseodat5urebum9yn.jpg]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع