تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
من سعی میکنم تا الان که چندین پست در این تاپیک زده شده یک جمع بندی از نماد ها داشته باشم . البته توضیحات در پرانتز نظر شخصی من است .

1- نماد فراماسون ها در کتاب فارسی- بدون نیاز به توضیح ( 100 درصد قطعی و عمدی )

2- نمادهای فراماسونی در شیراز :
هتل چمران شیراز - معماری این ساختمان شبیه ابلیسک با 33 طبقه بود که در حال حاضر این ساختمان 29 طبقه شده است . ( طرح و معماری این بنا کاملا ماسونی متنهی نمیتوانیم مشخص کنیم که آیا سازندگان این بنا ماسون هستند یا نه . ممکنه کار تقلیدی و ناآگاهانه صورت گرفته باشه .)

مرکز تجارت جهانی شیراز - معماری آن کپی شده از برج های دو قلوی امارات است .در مستند ظهور معماری برج های دوقلوی امارات جز ساختمان های ماسونی عنوان شده بود.
( طرح این بنا ماسونی - ولی نمیتوانیم مشخص کنیم که آیا سازندگان این بنا هم ماسون هستند یا نه . ممکنه کار تقلیدی و ناآگاهانه صورت گرفته باشه )

پلیس راه شیراز از سمت جاده اصفهان به شیراز سه مثلث بزرگ ساخته شده .که ماشین ها از بین این مثلث عبور میکنند . مهمترین نکته در رابطه با این بنا این است که جلب توجه بسیار میکند و آرم الله در بالای مثلث دوم نصب شده. ( بعضی ها این بنا را ماسونی میدانند - به نظر من نمیتوانیم دلایل محکمی برای ماسونی بودن این بنا داشته باشیم.)

بانک قوامین در شیراز معماری این بانک دقیقا مشابه ساختمان اصلی بانک قوامین در میدان آرژانتین تهران است.

3- نماد های ماسونی در شهر مشهد :
سر در سازمان بهزیستی مشهد - یک مثلث دو تیکه .که راس مثلث از آن جدا شده است . نکته جالب در این طرح چشم جهان بین یا چشم دجال به طرز عجیبی خالی است واشعه آفتاب طوری درون اون میتابه که انگار چشمی تمام منطقه رو زیر نظر داره ( طرح یا به صورت اتفاقی یا عمدی یک معماری ماسونی شده است . الله اعلم!! )

تبلیغ ایرانسل در یکی از بیبلورد های شهر مشهد در این تبلیغ نمادهای شیطان پرستی به وضوح مشخص هست که نیازی به توضیح نیست - (100 درصد ماسونی و عمدی )

معماری یک ساختمان در تقاطع بلوار جانباز و بلوار سجاد در مشهد - طرح این ساختمان یک هرم هست که در یک دروازه شبیه درواز برج های دقلوی دبی که در مستند ظهور به آن اشاره شده بود هست .نکته جالب در رابطه با این ساختمان این هست که راس هرم در شب ها روشن است. ( معماری این ساختمان عمدا یا به صورت اتفاقی ماسونی شده است اما در عین حال نمیتوانیم به سازندگان این بنا اتهام ماسونی بودن بزنیم.الله اعلم )

چند معماری دیگر هم در مشهد مشکوک به ماسونی بود .که تنها عکس بود ولی اطلاعات دقیقتری از آن پیدا نکردم به همین دلیل در این قسمت قرار ندادم. ظاهرا معماری ماسونی در مشهد بعد از تهران بیش از سایر نقاط هست .

4-معماری ماسونی در رشت

ساختمان بانک قوامین در رشت - این ساختمان در روبه روی مصلای شهر رشت قرار دارد . این ساختمان شبیه طرح های دیگر ساختمان های بانک قوامین یک هرم در بالای ان قرار دارد . جلسه ای در رابطه با ماسونی بودن این ساختمان با شهردار رشت و عوامل سازندگان آن برگزار که در آن گفته شد سازندگان آن اطلاعی از این نوع معماری نداشتند .( قضاوت در رابطه با ماسونی بودن ساختمان های قوامین و تحقیق و پژوهش بر عهده خود شما !!!)

مجتمع توریستی جهان تاب در جاده رشت - سه مورد مشکوک در این طرح هست .یک هرم در بالای ورودی این مجتمع قرار دارد - دومین مورد میله های اطراف این مجتمع که ناخودآگاه انسان رو به یاد چشم جهان بین می اندازد - سومین مورد هم نام این مجتمع هست یعنی "جهان تاب" .در صورتی که بپذیریم این بنا ماسونی است اسم این مجتمع شک برانگیز خواهد شد . ( واقعا نمیتوان نظر قطعی داد که آیا این بنا ماسونی هست یا نه )

5- معماری ماسونی در سمنان :
_موسسه مالی اعتباری مهر سمنان - در یکی از چهارگوش های این ساختمان یک ابلیسک نمایان است . این طرح بسیار شبیه یکی از ساختمان های معروف دبی است که در سه گوشه ساختمان سه ابلیسک قرار دارد .( از نظر من این معماری عمدی صورت گرفته . با این حال نمیتوان 100 درصد نظر قطعی داد )

_میدان مطهری سمنان - یک طرح عجیب دارد . در رابطه با این طرح باید یک نظر کارشناسی بدهند که این طرح از نظر معماری چه توجیه زیبایی یا سمبلیک میتواند داشته باشد . اما از نظر ماسونی که بررسی کنیم طرح این میدان بسیار شبیه برجی است که در فیلم ارباب حلقه ها بود .در فیلم ارباب حلقه این برج که در بالای آن چشم جهان بین قرار دارد سرانجام نابود میشود . ( این معماری حتی صرف نظر از ارتباط آن با فراماسونی عجیب است . شاید هم این معماری فقط تصادفی باشد )

6- نماد های فراماسونی در صدا و سیما
_بیشتر این نماد ها مربوط به شبکه خبر است .
آرم شبکه خبر سه مثلث است که در بعضی اوقات رنگ این سه مثلث قرمز میشود .سه مثلث یادآور اهرام ثلاثه است . این 3 مثلث به دور کلمه خبر میچرخد . نکته جالب این است که نقطه حرف ب از کلمه خبر در درون و راس مثلث می افتد . که شبیه نماد هرم ماسون ها و چشم جهان بین روی دلار میشود.

_مورد بعدی از شبکه خبر دکور برنامه" دو نیم ساعت" است که قطعا ماسونی است .میز برنامه روی یک مثلث وارونه قرمز قرار دارد . عجیبت تر اینکه ستون هایی در سمت راست دکور این برنامه قرار دارد که شبیه هیچ چیز نیستند جز ابلیسک !!! و باز عجیبت تر اینکه در روی میز این برنامه یک نماد قرار دارد که شبیه چشم جهان بین است.

_مورد بعدی در رابطه با شبکه خبر شماره تلفن عجیب آن است 22013911 .

_ دکور برنامه تیراژه از شبکه جام جم . میز این برنامه دو هرم به هم چسبیده که یکی از آنها وارونه هست. و یک مثلث در دیوار پشت سر مجری - نکته عجیبی که دکور این برنامه را مشکوک به ماسونی بودن میکند وجود یک تک چشم در دکوراین برنامه است

_دکور برنامه مثلث شیشه ای . در این برنامه همانطور که از نامش پیداست از مثلث و هرم استفاده شده است . اما چیزی که این دکور این برنامه را مشکوک کرده رنگ قرمز این دکور و شعله های آتشین است .

7- نمادهای فراماسونی در تهران :
نمادهای فراماسونی در تهران زیاد هست .در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم

_ساختمان مجلس (نیازی به توضیح نیست)

_ساختمانهای بانک قوامین ( نیازی به توضیح نیست )

_مسجد نمایشگاه بین الملی تهران . به جای گنبد برای این مسجد یک هرم ساخته شده است !!!! اما نکته جالبتر این است که این هرم 13 پله ایست !!! ( از نظر من 100 درصد عمدی میباشد)

_ساختمان بیمارستان صارم - بنای این ساختمان بسیار عجیب است . در بالای این ساختمان سه هرم شبیه اهرام ثلاثه و یک ابلیسک قرار دارد.(از نظر من این معماری 100 درصد ماسونی است. اما در عمدی بودن آن نمیتوان به کسی تهمت زد شاید یک طرح تقلیدی باشد .الله اعلم)

_ساختمان های متعددی در تهران هستند که در بالای آنها هرم ساخته شده است .

_نمادهای فراماسونی در ایستگاه های مترو و اتوبوس تهران ( که ظاهرا در حال جمع آوری این نماد ها هستند

_میدان انقلاب تهران - طرح عجیب این میدان را اگر دقت کنید همانند ستاره معروف داوود است
(۱۶/اسفند/۸۹ ۲۲:۳۴)ANTi666 نوشته است: [ -> ]
نمادهای فراماسونری در حرم حضرت معصومه (علیه السلام) و اتوبوس های شهر قم !!!
(برای بزرگ شدن،روی عکس ها کلیک کنید)

[تصویر: 42c135b09a90571c72fb37a232809af0.jpg]

چشم مسئولان روشن!!!

از حرم تا هرم!!!!!!!
یه عکس واضح تر و بزرگتر از این لوگوی فاجعه امیز

[تصویر: rhsc15uc2apc0c5ro9z.jpg]
آقا دستت درد نکنه.من به اینش توجه نکرده بودم:هرم سازان...
یا خدا
سلام.دیگه نمیشه ساکت نشست.اینها اونقدر پررو شدند که دیگه علنی همه کار میکنند.در امتداد بلوار جانباز در مشهد که به سجاد میرسه یه یهودی مقیم تهران یه ساختمان ساخته(روبروی هتل هما شماره 2) و از اول اسکلت اون به شکل هرم بود!من شنیدم چند بار بهش گیر دادند ولی با انواع و اقسام ترفندها و دادن رشوه 4 میلیارد تومنی تونست هرم رو کامل کنه!متاسفانه جدیدا میبینیم که هرم،ساخته شده و حتی چشم همه بین هم روی اون قرار داده شده.عکس جدیدشو میذارم.همه باهم یک صدا علیه این اقدام شوم و توهین آمیز به ملت شریف ایران و ساحت مقدس امام رضا(علیه السلام) اعتراض کنیم تا فراماسون و صهیون ها دست و پاشونو از سرزمین ما جمع کنند!چرا در کشوری که اینهمه از صهیون ضربه خورده باید اجازه داده بشه همچین ساختمان سازی انجام بشه!؟؟؟؟؟!!!!!
منتظر عکس جدید از این ساختمان شیطانی در مشهد مقدس باشید.
[تصویر: 15643664.jpg]
[تصویر: sajad.jpg]

مطلبی دیگر در این رابطه
http://www.antidajal.blogfa.com/post-49.aspx
- شکل بیرونی ساختمان مجلس شورای اسلامی از بالا که به شکل نماد اصلی فراماسونری است و مشهود بودن دیگر نماد ها در این ساختمان از جمله تعداد پنجره ها که 13 عدد میباشد..
- بدنه این ساختمان مربع مربع استکه می تواند نماد صحفه شطرنجی باشد.. به علاوه اینکه پنجره های به کار رفته مربع های سیاه هستند و بدنه سفید.
و...
عکسها بسیار گویا هستند!!!
[/b]
[تصویر: 8j27ujl3k5ux8kuh4cv.jpg]

[تصویر: 9g5hytrwzjry8jtko2rf.jpg]

[تصویر: 9kq5rquqg4w79afpb6i8.jpg]

[تصویر: jdsit5wkzvcmfksc8w9p.jpg]

[تصویر: bw3d0lbptixv1i697ow.jpg]

[تصویر: y0wlfqsjo4geb0zofydk.jpg]

[تصویر: fbuyy38fqn15bafe607.png]
به نام خدا
سلام
نقل قول:اینها اونقدر پررو شدند که دیگه علنی همه کار میکنند
دوست عزیز
علنی کار کردن ماسون ها به نظر من خیلی خوش یومن هست
به نظر من توصیف حضرت علی(علیه السلام) از دجال نشون میده که دجال همون جریانی هست که الان همه جا ازش به نام "فراماسونری" یاد میکنن.(اگه استباه نکنم آقای رائفی پور هم یه جایی به این نکته اشاره کرده بودند.)
و به نظر میرسه که منظور از "خروج دجال" ، خارج شدن این جریان از آشیانه خودش و نشون دادن خودش به تمام جهانیان است.

به نظر من تبلیغات نمایان دجال(فراماسون ها) چند سالی هست که اغاز شده و این نشان دهندهبه تحقق رسیدن یکی دیگه از علائم ظهور هست.
به قول ایت الله بهجت "ظهور خیلی نزدیک است"

نقل قول:در امتداد بلوار جانباز در مشهد که به سجاد میرسه یه یهودی مقیم تهران یه ساختمان ساخته(روبروی هتل هما شماره 2) و از اول اسکلت اون به شکل هرم بود!
اما درمورد این ساختمون
این ساختمون چند سالی هست که داره همینجور پیش میره و اتفاقا چند روز پیش دوباره گذرم به طرفای بلوار جانباز افتاد از دور این ساختمون رو دیدم که نسبت به این عکسهایی که شما گذاشتین(که دوتاشون عکسهایی هستند که توی وبلاگ ماسون یاب قبلنا دیده بودم . قبل از اینکه اونجا ببینم چندتا عکس ازش گرفته بودم که یکیش رو توی همین بحث میتونی پیدا کنی) خیلی پیشرفت کرده بود.
سلام به دوستان.
چیزی رو که می نویسم فقط شنیدم و خوشحال می شم اگه دوستان مستندش رو بتونن بگن.
میگن نقشه ساختمان مجلس در سال 1342 توسط یه اروپایی طراحی شده بود . قرار بود که مجلس شورای ملی اون زمان که در بهارستان بود توی این مجلس جدید تشکیل بشه. اصل ساختمان داخل زمینه و فقط قسمت انتهایی بیرون مونده به این دلیل که باعث نشه که بخش تاریخی بهارستان بگیره چون یونسکو به این موضوع گیر میداد (مثل برج نقش جهان اصفهان) و دلیل دومش که قسمت اصلیش داخل زمین ساخته شد به خاطر بمباران هوایی احتمالی بود و همین طور به خاطر زمین لرزه بود.البته من نمی دونم که طراح اصلی این ساختمان کی بود ولی اگه کسی میدونه لطفا اطلاعات بیشتری بدین تا آگاه بشیم و به نظر من اگه بدونیم طراح اصلی کیه و عقیده فکریش چی بوده شاید بشه گفت که آیا نماد فراماسونی هست یا نه.
به نام خدا
سلام
نقل قول:اما وقتی علنی مثلث رو تبدیل به علامت ماسونی کردند(خود ماسونها)ما نباید از اون استفاده کنیم!
چرا ما نبايد استفاده كنيم؟؟؟
مگه اگه كسي كه شخصيت درستي نداره يه كاري رو انجام بده بدون توجه به اون كار ميتونيم اون كار رو هم غلط درنظر بگيريم؟؟؟
به نظر من عكس العمل ما نسبت به اونا بايد خيلي طبيعي باشه.
نباشد خودمون رو نسبت به اين نمادگرايي هاشون خيلي عصباني نيشون بديم. اينجوري اونها هم بيشتر نمادگرايي ميكنن.

اصلا يكي از اهداف اونها از نمادگرايي هم همين موضوع هست

درسته كه بايد با نمادگرايي هاشون مقابله بشه ولي اين مقابله نبايد طوري باشه كه هرچي هرم تو چشم ميخوره رو بايد نابود كرد بلكه بايد بررسي بشه كه شخصي كه اون هرم رو نماد قرار داده منظورش از اون هرم چيه و براي چي اونجا گذاشته بعد بايد ديد كه آيا به جز اون هرم نماد ديگه از فراماسونري رو در اون كار استفاده كرده يا نه بعد نوبت به برخورد و بزن بكوب ميرسه كه بايد طرف رو نابود كرد !!
نه اينكه هرجا (مثلا) يه هرم ببينيم پتك برداريم و به جوون اون هرم و سازندش بيفتيم
درضمن خيلي بيشتر اين علائم از روي ناآگاهي ايجاد ميشن كه نبايد برخورد با اونها خيلي شديد و زننده باشه چون ممكنه عواقب ناخوش آيندي داشته باشه.
سلام
این عکس ها رو خودم از صفحه تلویزیون گرفتم.همان طور که می بینید در دکور برنامه "سمت خدا" ستاره شش پر به کار رفته البته این هم مثل بقیه عکس هایی که این جا هست اتفاقی می باشد:

[تصویر: DSC00130.jpg]

[تصویر: 1.jpg]
عزیز من وقتی کسی از روی جهالت هرم بسازه بهش میگند و میفهمه و دیگه نمیسازه(مگه اینکه از روی جهالت نباشه)اما وقتی میان حرم حضرت معصومه رو میدن دست شرکت هرم سازان!!!!وتوش هرم شیطان پرستی میسازن...وقتی چندین و چن سال روی سر در یه فراماسون که خیانتی بس بزرگ به ایران و ایرانیان کرده و تمام دانشمندا و مردم معمولی رو که با اونا مخالف بودند رو کشته،مینویسند زیارتگاه استر!!!!!شما چه انتظاری داری؟
ببین از لحاظ شرعی عزیزم تا جائی که من خوندم گفتند که عرف جامعه باید رعایت بشه و اگه چیزی توی عرف مشکل داره نباید انجامش بدید،مثلا زمان پیامبر اگه یکی با کت شلوار میرفت توی جلسه اون موقع مشکل داشت کارش!حالا هم توی یه جلسه کسی با لباس اون موقع که مال فرهنگ اون زمان بوده بره بازم مشکل داره چون عرف رو رعایت نکرده.حالا عرف اینه که هرم ساختن(هرمی که پائینش 4تا پایه داره)مشکل داره و از قدیم و از زمان حضرت موسی و قبلش از این هرم ها برای جمع کردن نیروی شیطانی و احضار جن استفاده میکردند و دستور ساخت این اهرام رو خدایان اون زمان که همه میدونیم جن از نوع شیاطین بودند دادند.پس هرم به هرحال درست نیست و نباید ساخته بشه و باید خراب بشه چون مکانیه برای تجمع نیرو و اجنه شیطانی برعکس گنبد مکانیه برای تجمع انرژی + و نیرو گرفتن و آرامش.خودتون تست کنید.زیر گنبد آرامش میگیرید اما وقتی برید زیر هرم حس عجیبی میده که ادم رو بی قرار تر میکنه.من این تست رو قبل از متوجه شدن به شیطانی بودن هرم کشف کرده بودم(برای خودم).یه بنده خدائی میگفت توی آخرالزمان اگه امام زمانمون بیاد میگه علی برو فلان مسجد رو خراب کن...میپرسی چرا؟مسجد خدارو خراب کنم؟شایدم قاطی خوارج شی...اونوقته که ممکنه دوستان ببینید گفتم ممکنه و فقط یه مثاله ها،امام زمان بگه کی گفته وقتی برادر مسلمونت گرسنست بری و برای یه مسجد لوستر چند میلیونی بخری؟مگه مسجد غیر از جائیه که آدم به یاد خدا بیفته پس چرا به تجملات کشیدید مساجد رو؟(البته شایدم کار درستی باشه و هرکی خودش عقل داره،من به شخصه فقط توی مساجد قدیمی که بعضی وقتا گذرم میفته خیلی حال میکنم)
عزیز من کل کارمون از بیخ و بن ایراد داره و یکی از ایراداش هرم ساختنه!کسی نمیگه فقط هرم رو خراب کن...باید خیلی چیزارو از بین برد و خراب کرد.مهم مبارزه با شیطانه که اگه یه جا باهاش به جنگ پاشی میتونی توی بقیه چیزا هم باهاش بجنگی!من وقتی اینارو میبینم و شماها رو میبینم که دارید با شیطان میجنگید خجالت میکشم برم گناه دیگه ای بکنم.بذارید هرم بسازند مهم اینه ما میفهمیم.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع