تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: نمادهای فراماسونی در ایران
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
«به نام حقيقت»
من همواره مباحث و موضوعات سايت پرمحتواي شما را دنبال مي كنم اما در مورد نماد هاي فراماسونري در ايران و ساير نقاط دنيا به نظرم افراط زيادي را در پيش گرفته ايد و هر شكل شبيه به نمادهاي فراماسونري را نمادي فراماسونري مي خوانيد و آن را براي نسل امروز كه بمباران اطلاعات شده است عرضه مي داريد.
مي دانم كه در عكس هاي تبليغاتي و ساختمان هاي تجاري و برنامه هاي تلويزيوني و. . . امكان كمي دارد كه نماد ها و اشكال استفاده شده بدون منظور خاصي به كار برده شده باشند ولي نشان دادن چنين تصاويري بدون پي گيري آن به منظور اصلاح يا توجيه مي تواند جامعه اسلامي ايران را زير سوال ببرد .چندي پيش در يكي از سايت هاي مرتبط با اين موضوع عكسي از مجلس شوراي اسلامي ايران را ديدم كه به ساختمان هرمي شكل آن و نحوه چينش سنگ هاي داخل آن اشاره شده بود و آن را مرتبط با اشكال فراماسونري (هرم و مثلث) دانسته بود. كه هر خواننده اي در وهله اول به اين فكر مي افتد كه مجلس شوراي اسلامي و نمايندگان آن و در ادامه آن قانون هاي مصوبه در مجلس كه در نهايت جمهوري اسلامي ايران را تشكيل مي دهد تحت تاثير فراماسون ها بنا شده و اين طرز تفكر تناقض شخص و جامعه را در پي خواهد داشت كه البته اين كمترين عارضه آن خواهد بود. به نظر شما بهتر نيست هنگامي كه به اينگونه مسائل اشاره مي شود بنيان و اساس آن را تجزيه و تحليل كنيد تا ابهاماتي براي مخاطب باقي نماند و افراد سوءاستفاده گر نتوانند از آنها به نفع خودشان براي جذب اذهان عمومي استفاده كنند؟ من بارها و بارها شاهد سوء استفاده آنها در مجامع عمومي بوده ام.از بدترين آنها كه ذهن بسياري از افراد را با مطرح كردن چنين سوالاتي جذب خود كردند، مي توانم هويزه (در سفر راهيان نور در تاريخ 18/12/1389) در غرفه معرفي نمادهاي فراماسونري را نام ببرم كه شخصي حامي فراماسون ها با مطرح كردن چنين سوالاتي جمهوري اسلامي ايران را زير سوال برد.
مريم.ب دانش آموز رشته رياضي- فيزيك
این طوری که نمیشه که هر ساختمونی رو که توش اشکال مثلث و هرم وستون باشه بگیید فراماسونیه اگه این طوریه باید تخت جمشید هم اضافه کنید چون ستون زیاد داره ...

این طوری که نمیشه . شما هر ساختمونی رو که میبینید توش اشکال مثلث و هرم هست یا ستون زیاد داره می گید فراماسونیه اگه این طوریه تخت جمشید هم مهد فراماسونیه چون پر از ستونه بعدشم محض اطلاع دوستان بگم فراماسون با شیطون پرستی زمین تا آسمون فرق داره به اون جناب امیر گیمرتونم بگید تو اون چیزایی که راجع به بازی assassin نوشته تجدید نظر کنه !
پاسخ به elecman_1984 :
این عکسی که شما از در ورودی یک خانه قرار دادین به هیچ وجه نماد فراماسونی نیست .

پاسخ به hadi_shj :

هم شما و هم دیگران میدانیم که با چنین عکس هایی نمیتوان اثبات به فراماسونی بودن یک دکور کرد

خواهشا شما را به خدا از این جور نمادهای که ............... نگذارین این جور عکس ها ارزش کار رو پایین میاره
و چون میگن زیاد از حد دقیق شدین ( که البته درست هم میگن )

نمادهای تابلو فراماسونی رو هم کتمان میکنند

-----------------------

پاسخ به mary

سلام مری جان . ضمن خوش آمد گویی به شما
قبل قضاوت کردن راجب نماد ها ارسال 122 از همین تاپیک را بخوانید .
نقل از شما
" چندي پيش در يكي از سايت هاي مرتبط با اين موضوع عكسي از مجلس شوراي اسلامي ايران را ديدم كه به ساختمان هرمي شكل آن و نحوه چينش سنگ هاي داخل آن اشاره شده بود و آن را مرتبط با اشكال فراماسونري (هرم و مثلث) دانسته بود. كه هر خواننده اي در وهله اول به اين فكر مي افتد كه مجلس شوراي اسلامي و نمايندگان آن و در ادامه آن....... "

شما ساختمان مجلس رو یک نماد فراماسونی نمیدانید ؟
راجب ساختمان مجلس که به نظر من بارزترین نماد فراماسونی در ایران است .
متاسفانه ما با خواندن یکی دو سایت فکر میکنیم که اطلاع کافی از مطلب رو به دست آوردیم.کسی نگفته افراد داخل مجلس فراماسونی هستند . بهتر بود شما بیشتر راجب ساختمان مجلس تحقیق میکردین .
شما از این میترسین که ایران به ظاهر اسلامی ما زیر سوال بره؟ اگر قرار باشه چیزی زیر سوال بره باید بره تا موضوع شفاف شه .

ما نمیتوانیم به کسی تهمت بزنیم و کسی را متهم به فراماسونی کنیم . مسلما هرکسی بگه افراد داخل مجلس فراماسونی هستن زیاد ملتفت نیست !!!
در وهله اول به معمار پروژه شک میکنند . تازه بعدش باید فهمید چنین طرحی آگاهانه بوده یا نه . بارها گفتم بعضی از نمادهای مشکوک ناآگاهانه و از روی تقلید غرب ایجاد شدن بنابراین معمار و طراح رو هم نمیشه محکوم کرد .

به عنوان مثال برای شما بگم
فکر کنم همه شما با طراحی ساختمان های بانک قوامین آشنا هستین . در رشت هم ساختمان بانک قوامین مشابه طرح های قبلی بود . وقتی چنین طرحی نماد فراماسونی هست و مردم اعتراض میکنن نتیجه اش این شد که با شهرداری یک جلسه گذاشتند و انها گفتند ما " نمیدانستیم این طرح نماد فراماسونی بوده "
الله اعلم !!!!!
این خبر جمع آوری نمادهای فراماسونری از متروی تهران مربوط به چهارماه پیش:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8909081401

اینم عکسی از تک چشم دجال + نقطه گردابی + آدمکهایی شبیه طراحیهای مصر باستان که در این عکس از ایستگاه بهشت زهرای مترو تهران به وضوح دیده میشن!!!!

[تصویر: 45888674052436629748.jpg]

عجیب نیست که هنوز این تک چشم سر جاشه
مخصوصا وقتی اون هرمای روی حرم امام خمینی (رحمة الله علیه) رو هم در نظر بگیریم میشه به این نتیجه رسید که یک جریان فعال و با نفوذ توی این قضایا دست داره!

راستی قضیه این هرمایی که بالای مقبره امام خمینی (رحمة الله علیه) ساختن چیه خدا میدونه!!!
سلام ممنون بابته چیزهایی که گذاشتین ولی یه سوال
من از ادم های ام که چیزهایه رنگارنگو دوست دارم و دوست دارم بنده کفشمو تا به تا ببندم ولی عوامله مدرسه خیلی گیر میدن و چند وقت پیش یکی بهم گفت که این علامته شیطان پرستهاست
اما خوب من یه مسلمونم اما از این چیزها خوشم میاد.

حالا از نظر شما این اشکالی داره که من به کاره خودم ادامه بدم
اخه نمیشه که اونا هر چیزیرو بکونن نماده خودشون بعد ما هم برایه اینکه دیگران فر نکنن ما مثله اونایم راههمون رو تغیر بدیم .
راستی میخواستم بگم مشکل فقط یه بند کفش نیست. خیلی بزرگتر از این حرفاست .
میخواستم بگم بالاخره یه روز باید رو در روی اونا وایسیم یا نه، نمیشه که همش ما راهمون رو عوض کنیم
خوب بود دوستان ولی تو رو خدا هر چیزی رو که نمیشه ربطش بدید به ماسون ها
منم اول این طوری بودم شاید الان هستم ولی کمتر قبلاً هر چی رو می دیدم بهش
شک می کردم ولی اینقدر دنبال نمادها نرید مهم هست ولی نه به اندازه ی هدف
این تالار خوب توی شهر ما هم پر از نماد هستش حتماً باید عکس بگیرم بگذارم اینجا
اینا معماری تقلیدی هستش حالا چطور بشه که چند تا نماد با هم یکجا باشه آره جای
بحث داره ولی هر گردی که گردو البته هر اتفاقی هم اتفاقی نیست پس باید حواس
خودمون رو به اصل موضوع بیشتر کنیم
نقل قول:اخه نمیشه که اونا هر چیزیرو بکونن نماده خودشون بعد ما هم برایه اینکه دیگران فر نکنن ما مثله اونایم راههمون رو تغیر بدیم .
راستی میخواستم بگم مشکل فقط یه بند کفش نیست. خیلی بزرگتر از این حرفاست .
میخواستم بگم بالاخره یه روز باید رو در روی اونا وایسیم یا نه، نمیشه که همش ما راهمون رو عوض کنیم

منم تا حدودی با این قضیه موافقم...اما حساسیت کار خیلی بالاست...همین الان یه عده به خودشونم مظنونن...
اما تو یه برنامه تبلیغی بلند مدت و تدریجی میشه حساسیت ها رو کم کرد...چون الان دوستان به گچبری طاق اتاقشونم گیر میدن...چون اشکال هندسی اغلبشون نماد ایناست...یا مثلا بعید نیست فردا پس فردا بگن کوه دماوند یک بنای ماسونیست چون شبیه هرمه...یا مثلا من یادمه یکی به شماره موبایل یه بنده خدایی گیر داده بود که نمیدونم 9داره و 11...حالا چون اینا عددا یه درمیون براشون مقدسه که نمیشه عددا رو کلا نگیم...فرض کنید مثلا اینجوری بشماریم:
1-2-4-5-6-8-10-12-14
البته میشه یه کاری کرد خیرمون به بچه های مردم برسه اقلا...جنجال کنیم چرا تو کتب درسی مربوط به هندسه انقدر راجع به مثلث صحبت میشه...بعد مثلث کامل حذف کنیم دعاش تا روز آخر تاریخ پشتمونه...
«به نام حقيقت»
پاسخ به m.shirazi80
"راجب ساختمان مجلس که به نظر من بارزترین نماد فراماسونی در ایران است .
متاسفانه ما با خواندن یکی دو سایت فکر میکنیم که اطلاع کافی از مطلب رو به دست آوردیم.کسی نگفته افراد داخل مجلس فراماسونی هستند . بهتر بود شما بیشتر راجب ساختمان مجلس تحقیق میکردین .
شما از این میترسین که ایران به ظاهر اسلامی ما زیر سوال بره؟ اگر قرار باشه چیزی زیر سوال بره باید بره تا موضوع شفاف شه ".
لازم ميدانم چند نكته را ذكر كنم:
1- ساختمان مجلس شوراي اسلامي كاملا و به طور واضح نمادي از نمادهاي فراماسونري است و من آن را تكذيب نكردم اما ظاهرا به علت دقيق نخواندن نوشته ام برداشت اشتباه كرده ايد.اعتراض من نسبت به پيگيري نكردن ودر ادامه آن شفاف سازي نكردن آنهاست و نه مطرح كردن آنها.
2- در مورد داشتن اطلاعات بايد ذكر كنم كه با وجود كم سن و سالتر بودنم اما فكر مي كنم اطلاعاتي كه در اين موارد جمع آوري كرده ام بيشتر از چيزي است كه شما تصور آن را مي كنيد.
3- "مسلما هرکسی بگه افراد داخل مجلس فراماسونی هستن زیاد ملتفت نیست!!!" توجه داشته باشيد كه نسلي كه امروز در جامعه مشغول به فعاليت هستند "زياد ملتفت" نيستند،اگر بودند وضعيت جامعه توسط تبليغات فرهنگي فرقه هاي مختلف و اديان زميني به به سمتي كه كشورهايي مثل آمريكا و انگليس و . . . مي خواهند حركت نمي كرد.(كشورهايي كه امروزه نام آنها و نقششان در فروافتادگي كشورمان از كتب درسي از جمله درس تاريخ كه يكي از تحريف شده ترين درسهاست،حذف شده و در نهايت نيز از حافظه ها محو خواهند شد.)
4- "ایران به ظاهر اسلامی ما . . ."
در ايران مسلمان زياد است اما اسلام كم ديده مي شود.علت آن چيست؟ بهتر است به جاي گفتن اين حرفها علت آن را بررسي كنيد تا بفهميد كه "ايران به ظاهر اسلامي ما" چرا اكنون به ظاهر اسلامي است؟ چرا ايراني كه به فرموده امام راحل " "جمهوري اسلامي ايران" نه يك كلمه بيشتر نه يك كلمه كمتر" است حالا "به ظاهر اسلامي" گشته؟آيا امام خميني (رحمة الله علیه) با مردم تعارف داشته اند كه كلمه اسلام را به كار برده است؟ يا مردي چنين فرزانه واژه "اسلامي" را در مفهوم عام آن به كار برده اند؟
5- از اينكه در مورد مجلس شوراي اسلامي نظراتم را بيان كنم واهمه دارم چون جو حاكم بر جامعه نمي گذارد نظرات سياسي را با صراحت بيان كرد،آن هم راجع به مجلس شوراي اسلامي . . .!!!
6- خواهشاً،خواهشاً،خواهشاً مطالب را با دقت بخوانيد و به واژه ها دقت كنيد.
7- ممنون بابت خوش آمد گويي شما.
حسين عليه السلام يك درس بزرگتر از شهادتش به ما داده است و آن نيمه تمام گذاشتن حج و به سوي شهادت رفتن است.
مراسم حج را به پايان نمي برد تا به همه حج گذاران بياموزد،به همه نمازگزاران بياموزد كه اگر هدف نباشد،اگر حسين عليه السلام نباشد و اگر يزيد باشد،
چرخيدن بر گرد خانه خدا با خانه بت مساوي است.
دكتر علي شريعتي
سلام

خیلی خوبه که دوستان به اطرافشون توجه دارن و دنبال علتن. در مورد بیمه ایران بنده تا اونجایی که یادم میاد تا به حال نظری در هیچ کجایی ندادم چرا که این بحث قبلا هم در سایت های دیگه مطرح شده بود .

[تصویر: 720137آرم_بیمه_ایران.jpg]

خب عده ای میگن این نماد شبیه نماد ماسون هاست و دلایل خوبی دارن و عده ای هم نظر دیگه ای رو دارن و البته تحلیل اون ها هم معقوله .

اما نکته اینجاست اصلا ما فهمیدیم برفرض بیمه ایران ماسونی یعنی سرمایه اون داره میره پیش صهیون، این جا ما دیگه کارمون تمومه و بقیش به عهده مسئولین مربوطه است . میدونید منظورم پیه بنده میگم طرح چنین فرض هایی خوبه در صورتی که درش ذوب نشیم یا به اصطلاح دنبال نماد بازی نریم . و این دید خوب نسبت به مسائل اطراف قطعا ما رو به دید کاملی میرسونه و حقایق جهان رو درک میکنیم .
یعنی از طرح چنین فرض های کوچکی میریم به سمت فرض های بلند تر و عمیق تر . در کل هدف شناخت دشمنمونه اگر با دید عمیقی کامون رو دنبال کنیم .
قبل از ادامه این مقاله رو نگاهی بیاندازید .
وعده صادق
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
آدرس های مرجع