تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: گله دارم...
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
بســـم رب الـــمهـــدی
.
گله دارم... گله دارم... چرا؟ چ... ر... ا...؟!
.
بچه که بودم همه گفتند کودک است بگذارید خوش باشد... خوش بودم، همه ی بچگیم را خوش بودم...
.
چرا در زمین خوردن های کودکانه ام کسی نگفت « یا مهدی » بگو و بلند شو؟!
چرا در الفبا آموختنم کسی نگفت الفبای زندگیم تویی؟! چرا در شادی های بچه گانه ام کسی تو را شریک من نکرد؟! چرا در پاسخ کنجکاوی هایم کسی تو را جواب من نکرد؟!
.
چرا ابتدائی و راهنمائی ام فضای بی تو بودن بود؟ چرا هشت سال رفتم و آمدم و فقط آموختم که تو دوازدهمین هستی... همان دوازدهمینی که هر وقت شمردم نبود! که هر وقت حضور و غیاب کردم غیبت خورد؟!
.
چرا همه گفتند نوجوان است بگذارید مستقل باشد؟! چرا به من نیاموختند که استقلال من به زیر پرچم بندگی توست؟!
.
چرا دبیر جغرافیم همیشه از تبت گفت و از دماوند، از آفریقا و آسیا و هرگزم نیاموخت موقعیت جغرافیایی ذی طوی؟ هرگزم نگفت از جزیره ی خضراء و هرگز نگفت از بیابان ها و صحراهایی که ما تو را آواره آن ها کرده ایم؟!
.
چرا دوره ی دبیرستان، نبودنت بیشتر شد؟! چرا وقتی کتاب شیمی ام را ورق می زدم همه جا نوشته بود الکترون ها دور هسته می چرخند؟! چرا کسی نگفت تمام کائنات گرد تو می چرخند؟! چرا کسی نگفت مرکز آفرینش تویی؟!

.

چرا وقتی دبیر فیزیکم با هیجان برایم قانون جاذبه می گفت به من نگفت بهانه ی همه جاذبه ها تویی؟!
.
چرا در هیچ کدام از استدلال های هندسه نتوانستم تو را بیابم؟! چرا هرگز نتوانستم جذر بگیرم نبودنت را؟!
.
چرا وقتی برای کنکور می خواندم کسی نگفت باید تست های عاشقی را صد بزنم؟! چرا وقتی برگه ی انتخاب رشته توی دستهایم بود کسی نگفت رشته ی عشق در دانشگاه تو را برگزینم؟!
.
چرا هیچ استادی با من از تو نگفت؟! چرا هیچ واحدی از تو ارائه نشد؟! چرا هیچ درسی برای تو پاس نشد؟!
.
چرا دانشگاه، دانشگاه ِ بی تو بودن بود؟!
.
چرا مدرکم مُهر تو نخورد؟! چرا زندگیم بی تو سر شد؟!
چرا؟!... چرا؟!... چرا؟!...
.
من نه از معلمم، نه از دوستانم، نه از مردم... من از هیچ کس گله ندارم... من از خودم گله دارم... از خودم...
.
چرا هیچ وقت برای تو نبودم؟!... چرا هیچ وقت دنبال تو نبودم؟!
.
گله دارم... گله دارم... من از خودم گله دارم... چرا؟!
.
برگرفته از: وبلاگ ساعت1.5 آن روز
میدونی بدبختی چیه؟

حالا هم که فهمیدیم مال او نیستیم
برای اینکه شیطان نمی خواهد ما شیعیان با امامان معصوم ارتباط داشته باشیم که اگر داشته باشیم چه گلستانی می شود !
برو تو خیابون بپرس ببین به جز امام علی و حسین و حسن و رضا ، امامای دیگه رو میشناسن.
کم کاری از خودمونه
واقعا مطلب زیبایی بود.آدمو به فکر فرو میبره.ممون!
موهای بدنم وقت خوندن سیخ میشد !!

واقعا چی میشد که :
کودکیمان را با یاد او بازی می کردیم
نو جوانیمان را بایاد او مستقل میشدیم و به خاطر او
و جوانیمان را عاشقانه برایش سربازی میکردیم

ای کاش که میشد ، اما ، آقا خودت بگو ، ما که این همه عاشق توییم چرا نمیتونیم دنبالت بیایم
نکنه ما رو قبول نداری !!!
نکنه جزو اونایی هستیم که فقط ناراحتت میکنیم
و با نیشخندی بهمون میگی ، "تو برو دنبال زندگیت خوش باش ، تو رو چه به سربازی "

باز به مهربونیت امید دارم
نا امیدم نکن !!
بسم الله الرحمن الرحیم
کلاس اول که رفتیم خواندیم آن مرد در باران آمد اکنون میفهمم که تا آن مرد نیاید باران نمی بارد
رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن/ آن مرد تا نیاید باران نخواهد آمد
منم از خودم گله دارم همیشه هر جاکم میاریم عادتمون شده میندازیم گردن دیگران امامن میخوام داد بزنم بگم آقا جان من از خودم گله دارم آقا جان شرمنده ام......
میخوام این شعر رو با صدای بلند بخونم:
با آمدنت دل مرا دریا کن
این سوخته را جزیره خضرا کن
آقا تو مگر نه این که دنبال منی؟
من گمشده ام بیا مرا پیدا کن
در آخرشم با چشمی گریان مینویسم:
همه غزلم . عزیز دلم بیا اجابت کن العجلم
اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
از ظهر تا حالا با دوستم دارم تو خیابونا میچرخم...رفتیم اعمال امشبو که آیة الله خراسانی فرمودند رو پرینت گرفتیم و کپی کردیم و تو کوچه پس کوچه ها و مسجد و امام زاده ی محلمون زدیم...هی فکر کردم کاغذش کوچیکه...هی پیش خودم گفتم اونی که باید ببینه میبینه...اونی که آقا بخواد میبینه...!!
کاش آقا حال و روز منم ببینه...!!
به خودش قسم خستم...اول از همه از خودم خستم!!!از این همه بی لیاقتیم خستم!!!که این همه بهم توفیق میدن و من (دور از جون همه) احمق بازم آدم نمیشم!!!
فقط امیدم به اومدنشه...تنها امیدم به زندگی، بودن و اومدنشه!!!
از صبح همش این تو ذهنمه : اگر حجاب ظهورت،حضور پست من است...دعا نما که بمیرم!!!!چرا نمی آیی؟؟؟!!!![تصویر: sad.gif](((
.
.
.
.
.
.
.
خودت بخواه که این انتظار سر برسد...دعای این همه چشم انتظار کافی نیست!!!!!!
الهم عجل لولیک الفرج...آمین یا رب العالمین...به حق امیرالمومنین(علیه السلام)...
عید همگی مبارک....و التماس دعا!!!
(۱۳/تیر/۹۱ ۱۲:۰۷)Agha sayyed نوشته است: [ -> ]بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
الهی اَنطِقنی بِالهُدی و وفّقنی بِالتَّوبَة
السلام علیکَ یا مولانا یا بقیة الله فی ارضه(علیه السلام)

چه عجیب است حالت آقا سَیّد که در طول سال چند روز ، تنها چند روز را بیاد مهدی فاطمه ای و آنهم ایام میلادش.
خوشحال از میلادش پایکوبی مینمایی ، در عروسی و بزمها شرکت مینمایی ولی گناه را به منتهایش میرسانی .
عجیب که خوشحالی که یک سال به زمان حضور همراه با ظهور مولا نزدیک شدی اما ...

در تمام طول سال به گفتن اللهم عجل لولیک الفرج بسنده کردی ،
حال آنکه فرجش بدست توی مدعی شیعی است .
گناه و معصیت و غفلت پشت به پشت رسانده ای و منتظر ظهوری !!!!
سال به سال به ظهور نزدیک میشوی یا ظهور را به تاخیر می اندازی ؟؟؟
تبریک میلاد را میگویی یا تاخیر ظهور را ؟؟؟
قوم بنی اسرائیل از تو بهتر بودند که ایام سختیشان به چهار صد رسید و از خدا منجی و نجات دهنده شان را عاجزانه خواستند ، عاجزانه ،
حال آنکه قریب به هزار و دویست سال است که تو می چرخی و می گردی و سر سوزنی به خود زحمت منتظر بودن را نمیدهی .

امام كاظم(سلام الله علیه):

لَو كانَ فيكُم عِدَّةُ أهلِ بَدرٍ لَقامَ قائِمُنا.
اگر به تعداد اهل بدر [مؤمن كامل] در ميان شما بود، قائم ما قيام می ‏كرد.

مشكاة الأنوار - ص63مشكاة الأنوار - ص63 ؛ میزان الحکمة ج 1 ص 398 ح1319

مولای خوبم ؛
چگونه است که تو مشتاق دیدار چون منی و من هیچ شوقی برای دیدارت ندارم ،
که اگر داشتم پس این انبان گناهانم چیست ؟؟

سرور نازنینم ؛
چگونه است که تو به فکر منی و حلّال مشکلاتم و من بی خیال حضورت در پیچ و تاب دنیا ،
گه اگر به یادت بودم پس اینهمه غفلت از چه روست ؟؟

ارباب مهربانم؛
چگونه است که توی ارباب اینهمه مهربان به نوکر خود و نوکر اینهمه بی وفا به تو ،
که اگر وفا بود پس چرا تاخیر در ظهور ؟؟

کجا دیده ای که نوکر ارباب و سرور را تو خطاب کند و مولا هیچ نگوید و مهربانانه او را نوازش نماید .

آقای من ؛
میلادت مبارک ولی ایکاش ، خود نیز در این میلاد می بودی و چهره نورانیت را بر چشمان آلوده ام منور می نمودی .

الّلهم ارنی الطّلعة الرّشیدة و الغرّة الحمیدة و کهل ناظری بنظرة منی الیه ..

[تصویر: 1590.jpg]

اللهم عجل لولیک الفرج
موفق باشید و خدایی .
آدرس های مرجع