تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: هک شدن وبلاگ بیداری اندیشه
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5
با سلام به همه حق طلبان و بیدار اندیشان

[تصویر: i521250_Untitled.png]
وبلاگ بیداری اندیشه توسط دشمنان تاریک اندیشه حق و حقیقت هک شد.

آدرس وبلاگ هک شده بیداری اندیشه:
http://bidari-andishe.blogfa.com
چه طوری؟
password رو هک کردن ؟
با بلاگفا نمیشه تماس گرفت؟
من با بلاگفا تماس گرفتم اما جوابی ندادن تا حالا که دو روز گذشته. چند روز پیش دوستان دیده بودن نوشته توی وبلاگ زده بوده "هک شده توسط سلطان..." ولی الان کامل مطالب رو پاک کرده. یه ایمیل از خودش گذاشته. با اون هم تماس گرفتم باز جواب نداد.

البته خدا رو شکر اصل مطالب رو منتقل کردیم توی فروم اما خوب حیفش بود...
خدا همه مریضها رو شفا بده. شر دشمنان رو هم به خودشون برگردونه.
این یعنی مسیر کلی وبلاگ درست بوده
جونشون در بیاد
خدا یاور و پشت و پناهتون باشه
ببینید من رشتم کامپیوتر و تا حدی به هک آشنام
اگر وبلاگ هک شده به احتمال زیاد میلتون هم هک شده فقط کاری نکردن تا ببینن چه کار میکنید سریع پسوردتون رو عوض کنید
خبرمون کنید
در پناه حق
ممنون النور جان. من دیروز تمام پسوردهایی که داشتم از جمله ایمیل و سایتهای آپلود عکس و فایلها رو عوض کردم. خدا رو شکر از این بابت دیگه جای نگرانی نیست.
نبايد نااميد شد
دوباره راه اندازيش كنيد
نیازی نیست. اکثر مطالب به فروم منتقل شده. از طرفی سیستم بلاگفا که اجازه نمیده همون آدرس قبلی دوباره ایجاد بشه. ضمن اینکه برای راه اندازی از صفر وبلاگ خیلی وقت باید گذاشت که ما نداریم.

ان شاءالله فعالیت خودمون رو همینجا ادامه میدیم.
وای سلام دوستان تازه خبر رو شنیدم ...وقت نکردم زیاد بگردم تو تالار...
بیداری اندیشه جان نگران نباش ... هر کمکی بخواین در خدمتیم....
سایت ظهور12 آماده مطالب شما رو کامل پخش کنه....واقعا ناراحت شدم...
امیدوارم با قدرت ادامه بدین ...یا علی
(۲۴/آبان/۸۹ ۱۴:۰۵)بیداری اندیشه نوشته است: [ -> ]نیازی نیست. اکثر مطالب به فروم منتقل شده. از طرفی سیستم بلاگفا که اجازه نمیده همون آدرس قبلی دوباره ایجاد بشه. ضمن اینکه برای راه اندازی از صفر وبلاگ خیلی وقت باید گذاشت که ما نداریم.

ان شاءالله فعالیت خودمون رو همینجا ادامه میدیم.

سلام
مطمئنا باید با تماس با بلاگفا مشکلتون حل بشه مگر اینکه خود بلاگفا بخواد براتون مشکل ایجاد کنه
دنبالش رو بگیرید چون خیلی ها مطمئنا در اینده از طریق همون وبلاگ به این فروم میان و این یعنی بستن یکی از راههای اشنایی افراد با این فروم
صفحه: 1 2 3 4 5
آدرس های مرجع