تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: انجمن قدرت مند ماسونی رز وصلیب در ایران فعال شد؟
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستندچندی پیش وب "هکران قلبها و مغزها" در مطلبی جنجالی با عنوان "صلیب و صهیون"وانجمن"رز و صلیب"درایران فعال شده اند از فعالیت جدی گروههای ماسونی در سایتها، تصاویر، ویدئوها، تحقیقات فارسی و آغاز جنگی خبر داد که با نظرات و انتقادات مختلفی روبه رو شد، اخیرا چند تصویر دیگر نیز بدست آمده که بر مطلب وب هکران قلبها و مغزها مبنی بر فعالیت زیرزمینی گروههای مخفی و مرموز صهیونی صحه می گذارد


[تصویر: 01089411697825584427.jpg]


«ماسون‌های ایران فعالیتشان زیاد‌تر شده و حتی سایت‌های فارسی ساخته‌اند و در پرطرفدار‌ترین انجمن‌ها، سایت‌ها مطالب خود را تبلیغ می‌کنند!»

مقالاتی به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده، اهمیت ندارد «منجی‌های دروغین» چه ملیت و زبانی دارند، مهم این است که همگی توسط «فرماسون‌ها» معرفی می‌شند.

(برای مثال در سایتی به ظاهر اسلامی نماد فراماسونری «چشم جهان بین» را «الله» معرفی می‌کنند)

[تصویر: 74391105446854742025.jpg]تصویر سایت فراماسونری به زبان فارسی!

[تصویر: 29653916880349627696.jpg]

تصویر سایت فراماسونری به زبان فارسی!به علامتی که بالای سایت هست توجه کنید ، شاید فکر کنید این «ستاره ی داوود» است و مخصوص «دین یهودیت» ، ولی نماد یهود نیست بلکه درآن از اسامی اسلامی!! استفاده شده است!!!!


[تصویر: 11334682459390917149.gif]

نشانه «فراماسونری» که زیرکانه با

«ستاره ی داوود» و اسامی

اسلامی استتار شده
[تصویر: 95045755842702435259.jpg]

نماد «فراماسونری» با کمی تغییر

نکته ی عجیب و البته سؤال برانگیز اینجاست که چرا اکثر این تصاویر، مذهبی است؟!!!

البته همانطور که قبلا گفتیم تحقیق در این زمینه و پرداختن به تمامی ابعاد مخفی، ظریف و موشکافانه ی این موضوع در ایران، جنگی تمام عیار را می طلبد که از عهده ی تنها یک نفر خارج است و گروه تحقیقاتی قوی ای در این زمینه را میطلبد.البته مقصود نباید تنها به سمت نمادها متمایل شود بلکه هدف اصلی حمله به زیربنا و استراتژی حریف است.

[تصویر: 64775644596822450944.jpg]
علامت انجمن مخفی "رز و صلیب"


شما نیز می توانید در این جنگ شرکت کنید و به گروه تحقیقاتی ما بپیوندید

منبع:هکران ذهن ها وقلب ها

گروه "صلیب و صهیون" و انجمن "رز و صلیب" به عنوان دو گروه از قوی ترین بازوهای زیرزمینی و مخفی کابالیست ها و فراماسونری، بیلدربرگ و ایلومیناتی، از اردیبهشت ماه سال ۸۸ بشدت در ایران فعال شده اند.
[تصویر: www.yasiupload.com-12984638701.jpg]
هکران ذهن ها ومغزها Dodgy
مبحث بسار جالبی بود . نظر شما درسته یه تحرکاتی انجام شده بود که الان قدرتمند شده اند . یه 5 سالی میشه بوش اومده . هر چی داد زدیم گوش کسی بدهکار نبود . جالبه با تظاهر شدید به اسلام فعالیت میکنن تا کاملا مخفی بمونن. این تکلیف ماست که با کنکاش و تیز بینی به این موارد پی ببریم . دوستانی که مواردی پیدا میکنن میتونن مطرح کنن با بحث بررسی روی اون به یه نتایجی میرسیم .
رز وصلیب انجمنی بود تمپلرها را باماسونا پیوند زد .
(۱/اردیبهشت/۹۰ ۲۱:۵۹)Grace Dies نوشته است: [ -> ]امیر جان چطور می تونم کمک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرچیزی اسلامی ممکنه باشه ولی باطنش نیست.اینا چیزی نیست تابلو درست میکنند اسم علی جوری میزارن 666 شباهت داشت باشد.
مقراشونو یک جورای فهمیدم چه جوریه یک ساختمون معمولی که چند منشی دارند هرچی نخبه وخرخون یا استعدادی میبرن میگن بیان عضو شید ما کاری میکنیم همه نمره هاتون 20 شه.من از یک سایتی اینو گیر آوردم یادم نیست وگرنه منبع میزارم.قابل توجه میگن دوتا کت وشلواری هم یا بادیگار هم دارند.
از خدامه بتونم یه کاره اساسی در این مورد انجا م بدم فقط نمی دونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم
برای کسانی که این ها رو باور می کنند متاسفم! جدا اسم مقدس "الله" رو نماد شیطانی(اعوذ بالله) میدونن؟ اسم مقدس اهل بیت رو توی ستاره 6 پر می نویسن؟ متاسفانه در دورانی زندگی میکنیم که مردم عقلشون به چشمشونه و خیلی ها این ها رو باور می کنن...
آقا امیر میشه آدرس این سایت که فرمودید اعلام کنید که بتونیم خودمون در موردش تحقیق کنیم
آدرس های مرجع