تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: آسیب شناسی جریان های مبارزه با فراماسونری
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7
خدای ناکرده قصد جسارت ندارم (من کوچیک همه دوستان توی سایت هستم)
چند وقته پیچیدیم به پر و بال این شخصیت و اون شخصیت از شریعتی مورد شبهه قرار گرفتن تا احمدی نژاد
حالا فراماسون باشه.که چی؟!
موسوی هم توی لژ استامبول بوده!!!یه ماسون چه باید می کرد که این نکرد!!
می خوایم به کجا برسیم؟
دوستان مواظب باشید شناخت دشمن هدف نشودکه متاسفانه داره میشه!!!(این از نگرانی های امام خامنه ای و از دغدغه های ایشون است)
شما فهمیدی فلانی ماسونه،برنامه های اون ها رو هم فهمیدید برید این ها رو منتشر کنید،شما هم برنامه بگذارید..مواضع دشمن رو بشناسید و بر علیه اون برنامه بچینید..ماهم جبهه خودتون رو قوی کنیم...بگیم مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)کیه؟برای چی ظهور می کنه!چرا ما باید مقدمات ظهور اون رو بچنیم.
به نظر من ما این کار رو نمی کنیم و با پرداختن به شخصیت ها و افراد داریم به یه صورت دیگه بازی می خوریم.انقدر درگیر این گروه شدیم که یادمون رفته باید ما هم برنامه ریزی کنیم.
به قول اقای جلیلی:من رو با فراماسونری،اون یکی رو با شیطان پرستی،اون یکی رو با توسعه درگیر می کنن و کار خودشون رو جلو می برن.
با عرض ارادت خودم رو به تمامی اساتید و بزرگوارهای این سایت عزیز ابراز می کنم،و به قولی نوکر همتون هم هستم.
http://943.blogfa.com
تو با این حرفت داری قرآن رو می بری زیره سوال قرآن هم چند ورق کاغذ آقای فهمیده ما جامعه خودمونو درست نکنیم کی درست منه کی بفهمه کی داره گند می زنه تمام زندگی ها رو به فلاکت رسیده تا جامعه دست بشه پس کی باید ایران ما پیشرفت کنه درست بشه کی
سلام دوست عزیز وقتت به خیر
من کی گفتم ما جامعه خودمون رو درست نکنیم و کی مدعی این حرف بودم(من توی متن حتی درباره قران کریم هم چیزی به زبان نیاوردم)
بنده میگم:نه افراط و تفریط بل امر بین امرین کنیم.
شما پروتکل های صهیونیست ها رو قطعا مطالعه کردی اگر نکردید حتما این کار رو بکنید(ارجاع می دم به کتاب پروتکل های دانشوران صهیون و کتاب جنایت جهانی سایت تبیان هم 16 پروتکل رو گذاشته).
توی پروتکل ها که یادم نیست کدوم بندش هست ولی فکر کنم بند 17 باشه می گه ما باید ذهن مردم رو با توسعه درگیر کنیم و نباید ذهنشون بیشتر از این موضوع متمرکز شه(حالا حرف اول توی ایران و جهان چیه؟!توســــعــــــه)
من این ایه قران رو فراموش نکردم:
خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان خود تغییر کنند سوره‌‌ی رعد، آیه 11
موفق باشید
حقیقت چیزی نیست که بتوان با دیدن چند کانال تلوزیون و خواندن چند برگ کاغذ به دست آید حقیقت گنجینه ای است که جرئت کشف می خواهد
مجددا امیر جان بله این حرف بنده است برای دوستانی است که پای شبکه ها و روزنامه های می نشینند و به خودشون اجازه نمی دن درباره یک حادثه تحقیق کنند.نمی دانند که برای دانستن حقیقت باید هزینه و هزینه کردن جرئت می خواهد
قبول داری قرآن کاغذ هست؟

چند برگ کاغذ پس می تونه قرآن باشه به خاطر این می گم
سلام بر دوستان عزیزم.
ببینید ما باید دشمن شناسی کنیم جناب "amir "اما موضوع این است که ما مراقب باشیم کار ما صرفا دشمن شناسی نباشد و می دانید که قطعا کسی می تواند برنامه ی دقیقی برای مقابله با دشمن طراحی کند که خود دشمن را به خوبی بشناسد و اگر ما که خود را طلبه ی دشمن شناسی میدانیم از این واقعیت غفلت کنیم و فقط (فقط)به مردم بگوییم که چه کسی چکاره است پس چه کسی برای مقابله با دشمن کار و طراحی کند؟ و این همان چیزی است که من هم در تالار عزیزمان مشاهده می کنم و جای خالی راهکار های دوستان را برای مقابله با دشمن خالی اما دشمن شناسی را کامل و نسبتا فعال می بینم.
(روی تمامی این سخن ها در مرحله ی اول با خودم است و بنده برادر کوچک همه ی دوستان عزیز هستم.)
سلام
همونطور که قبلاً هم چند بار گفتم خدمت دوستان خدا نعوذاً بالله برای سرگرمی که قصه نمیگه در قرآن ، میخواد راه سعادت و بندگی رو یاد بده به طالبان حقیقی سعادت و بندگی خدا
همونطور که در داستان برخورد حضرت موسی با دختران شعیب مدل درست و سعادت بخش رابطه زن ومرد رو بیان فرموده
در داستان طالوت و جالوت هم
یه درس بزرگ برای طالبان حقیقی بندگی خدا و سعادت داره
اونم اینه که در هر زمان شرط توفیق پیدا کردن برای بودن در رکاب طالوت زمان، نه جالوت شناسی هست (دشمن شناسی) و نه حتی دانستن فنون رزمی و آمادگی های ظاهری نظامی ...
مهمترین شرط بودن در کنار طالوت طبق آیات قرآن: ننوشیدن از آب رودخانه بود(یا به عبارت دیگر رعایت تقوای الهی و عمل طبق اوامر و نواهی خداوند)

تمام کلام این است که در راه حق ما متناسب با آنچه خدا در قرآن و به وسیله 14 معصوم امر کرده به هر چیزی اهمیت دهیم نه بیشتر و نه کمتر
مشکل اصلی امت حقدوست در برابر اهل باطل ناشی از عدم شناخت کافیه دشمن و یا قدرت زیاد شیطان و حزبش نیست!!!!!!!!!!!!
طبق صریح آیات قرآن کید شیطان ضعیف است (این آیه قرآن هست)
و باز طبق آیات قرآن شیاطین تسلطی بر متوکلین و مخلصین ندارند
و تقوا از مهمترین ویژگیهای مخلصین است!!!!!!!!
ما اگر همت خود رو بیشتر صرف تحصیل تقوا کنیم طبق آیات قرآن خدا به ما فرقان میده (فرقان قدرت تشخیص حق از باطل هست) خدا در قرآن نمیگه برای شناخت دشمن و دوست و حق باطل برید مطالعه کنید و کنفرانس بدید!!!!!!
میگه باتقوا باشید من که خدای شما هستم به شما تشخیص حق از باطل و درست و غلط رو میدم چرا که هدایت منحصراً دست من است و راهش رو هم رعایت تقوا میدونم
شما فکر میکنید رسول اکرم و مولا علی و امام حسن و امام حسین و... کم به مردم اطلاع دادند و آگاهی رسوندند؟
پس چرا اینهمه انحرافات به وجود اومد؟
چون مردم تقوا رو رعایت نکردن
چون رفتن دنبال تشخیص خودشون
چون در برابر آیات قرآن و کلام اهل بیت تمام و کلام خاضع نبودن و از خودشون اجتهاد میکردند
دشمن شناسی واجب هست اما اگه به افراط بره همون میشه مایه ی انحراف
بعلاوه در مقابل عامل تلاش برای تحصیل تقوا طبق آیات قرآن و روایات از درجه ی اهمیت بسیار کمتری برخوردارهست
خود امام زمان علیه السلام عامل تأخیر در امر ظهور رو عدم دشمن شناسی یا عدم آمادگی نظامی حق دوستان نمیدونه ایشان میفرمایند: اگرشیعیان ما که خداوند آنها را به اطاعت و بندگی خویش موفق بدارد در وفای به عهد و پیمان الهی، اتحاد و اتفاق میداشتند و عهد و پیمان را محترم میشمردند، سعادتِ دیدار ما به تأخیر نمی افتاد و هر آینه به سعادت دیدار ما نائل می شدند.

طبق بیان مولا، علت جدایی ما از ایشان، عدم طاعت و بندگی شایسته خدا و همچنین عدم اتحاد و اتفاق و همبستگی مان است .

بعلاوه در کلام دیگری میفرمایند چیزی مانع شما نیست از زیارت ما جز اخباری که از شما به ما میرسد و ما نمی پسندیم در باره ی شما
پسند امام زمان علیه السلام منحصر در پسند خداست و پسند خدا از همه بیشتر طبق آیات قرآن و روایات رعایت تقوای الهی است
پس مخلص کلام اینکه مهم این هست که ما متناسب با درجه ی اهمیت هر موردی به اون در زندگیمون اهمیت بدیم و این درجه اهمیت هم خدا در قرآن و به وسیله ی 14 معصوم بیان فرموده و افراط و تفریط در این موارد ما رو از راه حق و سعادت باز میدارد
یا علی
خدا نگهدارتان
سلام علیکم

عزیزم اگه ما نفهمیم کدوم دشمنه کدوم دوست چگونه به فهمیم با کدومشون باید جنگید ...

ولی این باید در راستای بالا بردن بصیرت و فهم باشد نه اینکه صرفا فقط بشناسیم ...

شاید بشناسیم ولی اگر بصیرت کافی نداشته باشیم شاید نتوانیم در ان برهه زمانی درست برای جنگیدن تصمیم گیری کنیم و در جنگ شکست بخوریم ...
ببینید من می گم فرصت دست دشمن ندیم دشمن با یه حرکت کوچیک ما بدترین کارو می کنه مواظب باشیم
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7
آدرس های مرجع