تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: کتاب راز داوینچی اثر دن براون؟!
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
سلام دوستان
کسی این کتاب رو خونه
کتاب راز داوینچی اثر دن براون
یا اینکه اطلاعی ازش دارین؟؟؟
کتاب خوبیه یا بدیه و اینا؟

نویسنده نویسنده ی جنجالی ایه و کتاب های پر فروشی داشته مخصوصا همین کتابش ک از نظر اون داوینچی رازی داشته و چون جرعت نمیکرده با کلیسا مقابله کنه اونو توی نقاشی شام اخرش اورده و یه سری چیز های دیگه
از جمله ک عقیده داره یهودیت بخشیش توسط یه سازمان مخفی نزدیک به 2000 ساله که داره محافظت میشه (همون بخش های تحریف شده) و هنوز هم هست ولی ما بی خبریم ازش
و همچین چیزایی
کتابای دیگشم یه ذره حلو فراماسونری از جمله اینکه میدون واشنگتن از نماهای دیگ خیلی نمادهای فراماسونری توش هست و اینکه شهر اسم جورج واشنگتون رو داره و میدون هم دوران اون ساخته شده میگه ک اون هم فراماسونه و اینا..
من نمیدونم خوبه یا بد!
کمک کنید اگ میتونید لطفا
چون کتاب راز داوینچیش ک فیلمشم ساختن بعدا یه چیزاییش جالب و در ظاهر درست وامکان پذیره اما یه میگه حضرت عیسی با مریم مجدلیه ازدواج کرده و ازش بچه داره و یه دوستی گفته بود که مسیحی ها به حضرت عیسی و مریم مجدلیه ک توسط اون شفا یافت رو بهشون تهمت روابط نامشروع میزنن و برای همین نویسنده میگه بچه دارن و ازین قضایا
این چیزی بود ک من فهمیدم ولی میتونید اطلاغات بیشترو کال ترو درباره تابلوی شام اخر ک مربوط ب این کتابه اینجا پیدا کنین و اگ چیزی درمورد کتاب میدونین کمکم کنین
ممنون Smile Angel
ضمنا کتاب تو اینترنت هم موجودهBlush
من یک کتاب دیگه از دن براون رو به نام {رمز گمشده} خوندم ک در مورد همین اقای پروفوسور رابرت لنگدن است و قضایا ی مربوط به ایشون که کاملا کتاب حول محور وجود گروه مخفی ک همه بزرگان توش عضون میچرخه. من این کتا کد داوینچی رو هنوز نخوندم چون نسخه ی فیزیکیش رو از کشور جمع کردن. اییوکشو دارم ک هنوز نخوندم. ما دانشته هام ایناس: اقای براون یک تئوری رو مطرح میکنن ک در قالب رمان داستانی ساختگی. موضوع تئوری اینه ک بله حضرت عیسی یک روسپی رو ک مریم مجدلیه باشه شفا میدن و خانوم مجدلیه هم توبه میکنه و چن وخت بعد با حضرت عیسی رابطه ایجاد میکنه{مشروع {ازدواج} و غیر مشروعشو نمیدونم} اما چون هدف تخری شخصیتی پیامبره تاکید رو غیر مشروع بودنه رابطس ولی فرزندی هم چن وخت عد میارن. و بله کتاب میگه در نقاشی شام اخر یک بر روی دیوار صحن داخلی یک کلیسا در ایتالیا کشیده شده که این مطلبه وجود مریم در سمت راست حضرت عیسی رو موشکافی میکنه. ولی چون به خاطر حکمرانی مطلق قرون وسطی جرات بیانو نداشته و در تابلوش میاره. کلا کتاب در مورد اقای لانگدن باستان شناس است ک میره و این رمز رو کشف میکنه و این میشه رمز داوینچی. البته این تئوری شاید 19 قرنه ک وجود داره. همچنین اقای جیمز کامرون کارگردانه تایتانیک و اواتار در سال 2007 مستندی ساخخت به نام مقبره گمشده عیسی {the lost tomb of jesus} که در اون میره مقبره حضرت عیسی و مریم و مجدلیه و فرزندشون رو در یک غاری پیدا میکنه. ببین میخام بگم ک این مسئله بعد از حرت عیسی همیشه وجود داشته و همیشه کسایی ک قدرت دسته شون بوده با استفاده از رسانه و سخنرانی و کتب سعی کردن ک این ایده رو جا بندازن بین مردم. این ک بگیم حضرت عیسی ازدواج کرده یا نکرده مسئله نیس مسئله اینجاس ک با پرداختن ب این مسئله قبحی ک در مورد درست بودن قران از نظر مسلمین و درست بودن انجیل های چهار گانه در نظر مسیحیان بوده رو میشکنه و میگه خدا دروغ گفته نعوض بالله. هر چن سال یه بار هم به این مسادلپرداخته میشه. کلا اقای براون روش بحث برانگیزی رو پیش گرفته و قبل از خوندن کتاب هاش باید نقد های اون رو خوند. بخشین ک مطلب طولانی شد.
باشد ک رستگار شویم.
من تمام کنابهای دن براون رو خوندم.
از لحاظ جذابیت داستان هیچی کم از هری پاتر نداره.
کتاب رو به دست بگیرید دیگه دلتون نمیخواد بذاریدش زمین.
واقعا کتاب معرکه است و داستانش 100 برابر از فیلمش زیباتره.
اما از لحاظ محتوایی...
آقای دن براون تحقیقات و عقاید فراماسونها که براش استدلالهایی دارن رو به عنوان حقایق در اول کتابش مطرح میکنه و همین باعث میشه با خوندن کتاب و تصور کردن حقایق به اون صورتی که دن براون گفته متعجب بشیم و داستان بیشتر برامون جذاب بشه.
ضمن این که ایشون با مسیحیت کلیساها مخالفت میکنه و اون ها رو اشتباه میدونه که از نظر ما هم درسته.
اما به عنوان عقیده درست و جایگزین عقاید فراماسون ها رو مطرح میکنه.
این که دیر صهیونی وجود داره که از نسل مسیح حفاظت میکنه و داوینچی همجنسگرا و نیوتون مقاله دزد هم جزوش هستن، نشاندهنده اینه که این گروه همچین امامزاده هایی هم نیستن و اهدافشون هم با خدا معارضه.
تمام این ها رو گفتم که با فقط یک پیش زمینه ذهنی این کتابها رو بخونید.
آقای دن براون با این کتابهاش خدمت بسیار بزرگی به فراماسونها میکنه و چهره شون رو بسیار وجیه و معقول به نمایش میذاره.
فقط بدونید که نویسنده قصد داره ذهن شما رو نسبت به صهیونی ها و فراماسونها مهربون کنه.
خوبه که بخونید و بدونید دشمن چجوری همه رو جذب عقاید پوچش میکنه.
اما بازم تاکید میکنم که با آگاهی بخونید.
ایشون توی کتاباش اطلاعات علم قدیمی و باستانی رو هم به فراماسونها نسبت میده و معتقده که علم نزد این گروه بوده.
کتاباش برای تفریح و اگاهی از رفتارهای ملیح فراماسونها در جذب افکار عمومی بسیار عالیه.
قطعا هم بعد از این کتاب سخنرانی راز ذریه آقای رائفی پور رو هم گوش بدین تا اصل ماجرا و عقیده درست شیعیان راجع به این موضوع هم دستتون بیاد.
این کتاب رو خوندم. به لحاظ متن یه رمانیه که جذابه اما تفکرات نویسنده جهود منحرف رو به خورد شما میده. آخر داستان هم با یه عذر مسخره نوشته هاش رو روتوش می کنه.

باید کلی بلد باشید تا بین اطلاعاتش راست و دروغ رو تشخیص بدید.

یه مدت این کتاب ممنوع بود.
(۳۰/آبان/۹۴ ۷:۳۹)ام ابیها نوشته است: [ -> ]من تمام کنابهای دن براون رو خوندم.
از لحاظ جذابیت داستان هیچی کم از هری پاتر نداره.
کتاب رو به دست بگیرید دیگه دلتون نمیخواد بذاریدش زمین.
واقعا کتاب معرکه است و داستانش 100 برابر از فیلمش زیباتره.
اما از لحاظ محتوایی...
آقای دن براون تحقیقات و عقاید فراماسونها که براش استدلالهایی دارن رو به عنوان حقایق در اول کتابش مطرح میکنه و همین باعث میشه با خوندن کتاب و تصور کردن حقایق به اون صورتی که دن براون گفته متعجب بشیم و داستان بیشتر برامون جذاب بشه.
ضمن این که ایشون با مسیحیت کلیساها مخالفت میکنه و اون ها رو اشتباه میدونه که از نظر ما هم درسته.
اما به عنوان عقیده درست و جایگزین عقاید فراماسون ها رو مطرح میکنه.
این که دیر صهیونی وجود داره که از نسل مسیح حفاظت میکنه و داوینچی همجنسگرا و نیوتون مقاله دزد هم جزوش هستن، نشاندهنده اینه که این گروه همچین امامزاده هایی هم نیستن و اهدافشون هم با خدا معارضه.
تمام این ها رو گفتم که با فقط یک پیش زمینه ذهنی این کتابها رو بخونید.
آقای دن براون با این کتابهاش خدمت بسیار بزرگی به فراماسونها میکنه و چهره شون رو بسیار وجیه و معقول به نمایش میذاره.
فقط بدونید که نویسنده قصد داره ذهن شما رو نسبت به صهیونی ها و فراماسونها مهربون کنه.
خوبه که بخونید و بدونید دشمن چجوری همه رو جذب عقاید پوچش میکنه.
اما بازم تاکید میکنم که با آگاهی بخونید.
ایشون توی کتاباش اطلاعات علم قدیمی و باستانی رو هم به فراماسونها نسبت میده و معتقده که علم نزد این گروه بوده.
کتاباش برای تفریح و اگاهی از رفتارهای ملیح فراماسونها در جذب افکار عمومی بسیار عالیه.
قطعا هم بعد از این کتاب سخنرانی راز ذریه آقای رائفی پور رو هم گوش بدین تا اصل ماجرا و عقیده درست شیعیان راجع به این موضوع هم دستتون بیاد.

خیلی ممنونم از شما...
حرفاتون باعث میشه ک کتاب از لحاظ عقاید روی من تاثیری نذاره و صر فا برای اطلاع از یهسر ی چیزای دیگ بخونمش
بازم ممنون

ضمنا خیلی خوبه ک به دزد بودن نیوتن اعتقاد دارین Big Grin
ممنون باز
آدرس های مرجع