تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: امیر تتلو سفیر صلح شد
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2
امیرحسین مقصودلوزادهٔ۱۳۶۶بانام هنریامیر تتلواز خوانندگانرپ فارسیاست که در سبکریتم اند بلوز(R&B) هم فعالیت می‌کند. امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران با اصالتی آذری متولد شد. وی در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می‌پرداخت. اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۲ میلادی، تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد. او همچنین آلبوم تتلیتی را در سال ۲۰۱۳ میلادی ارائه کرد که حاوی ۱۵ ترانه بود. همچنین او پس از خداحافظی جنجالی خودش دوباره به دنیای موسیقی بازگشت. تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت شد که پس از مدتی در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شداو پس از آزادی با انتشار نامه‌ای از طرفدارانش عذرخواهی کرد. امیر تتلو پس از دستگیری و آزادشدن در صفحهٔ رسمی فیس‌بوک خود این اخبار را منتشر کرد. چند بار نسبت به اشتباهاتش اقرار کرد و در یک پروندهٔ صوتی خبر از پشیمان شدنش دادچندی بعد، اخبار مبنی بر انتشار ندامت‌نامه‌ای از او و تلاشش برای کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
[تصویر: btbl_amir-tataloo-energy-hastei.jpg]
امیر تتلو اعلام کرد که پس از آهنگ «مردمان بی عشق» از موسیقی خداحافظی می‌کند و می‌خواهدفوتبالیست شود
امیر تتلو در روز ۲۲ مهرماه به طور سرزده به تمرین تیم پرسپولیس وارد شد و اعلام کرد می‌خواهد جایعلی کریمیرا دراین تیم بگیرد. طبق نوشته‌های مطبوعات در روزهای بعد اعلام شد امیر تتلو در همان روز توسطحمید درخشانسرمربی وقت پرسپولیس از تمرین این تیم اخراج شده است. خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس نیز بیان کرد که محترمانه از امیر تتلو خواسته است که برود.
بعد از این حواشی امیر تتلو در صفحه فیس بوک خودش اعلام کرد نمی‌خواهد برای پرسپولیس حاشیه سازی کند و قصد دارد فوتبال را در تیم راه آهن شروع کند اما چند روز پس از این سخنان امید گلمکانی معاون رسانه‌ای باشگاه راه آهن اعلام کرد: «با توجه به اینکه از ابتدای لیگ چهاردهم بنای باشگاه راه آهن بر مبنای آن قرار گرفته که تمرینات تیم به دور از هرگونه هیاهوی رسانه‌ای برگزار شود تا کادرفنی و بازیکنان تمام تمرکز خود را بر روی مسائل فنی قرار داده و مطرح شدن مسائل حاشیه‌ای بویژه خارج از فوتبال، تمرکز تیم را برهم نزند، ضمن ادای احترام به اظهارنظرهای مختلف در این زمینه، با عرض عذرخواهی، از حضور افراد متفرقه در جریان تمرینات تیم راه‌آهن، ممانعت خواهد شد

[تصویر: i912_download_(1).jpg]
حین مذاکرات هسته‌ای ایران و ۵+۱ در وین در ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ترانه‌ای با موضوع انرژی هسته‌ای از تتلو منتشر شد. در ویدئوی این ترانه، تتلو بر عرشهٔ یک ناو نظامی ایرانی خواند که «خلیج مسلح فارس حق مسلم ماست». این ترانه که با کمک نیروهای مسلح ایران ساخته شده، به‌عنوان پیام ارتش ایران به توافق هسته‌ای قلمداد شد. این ترانه در زمان انتشار رتبهٔ اول جستجوی گوگلی در ایران را به خود اختصاص داد و در رسانه‌های داخل و خارج از کشور بازتاب یافت.امیر تتلو پانزدهم مهر ماه ۱۳۹۴ درموزه صلح تهرانحضور یافت و از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع برای ساخت کلیپ «شهدا» تجلیل گردید و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد
[تصویر: 9br6_download.jpg]
امیدوارم جذب حداکثری ادامه پیدا کنه به جای دفع حداکثری که سالهاست باهاش روبه رو هستیم !
(۲۹/آذر/۹۴ ۲:۱۷)Maysam-1st نوشته است: [ -> ]امیدوارم جذب حداکثری ادامه پیدا کنه به جای دفع حداکثری که سالهاست باهاش روبه رو هستیم !

به نام خدا

البته جذب حداکثر مومنان به خداوند یا حداقل آزادگان، نه کافران و نه دشمنان ادیان و اسلام و نه طرفداران فساد !!!!!!!!!!!
(۲۹/آذر/۹۴ ۱۳:۱۴)عدالت نوشته است: [ -> ]به نام خدا

البته جذب حداکثر مومنان به خداوند یا حداقل آزادگان، نه کافران و نه دشمنان ادیان و اسلام و نه طرفداران فساد !!!!!!!!!!!

من در حدی نیستم که در مورد تتلو قضاوت کنم و از برخی رفتاراش هم خوشم نمیامد (در پیجش) ولی اینکه بگی

نقل قول: کافران و نه دشمنان ادیان و اسلام و نه طرفداران فساد

خوب نیست چون بعید میدونم بتونی اثبات کنی

اگر خوب هدایت بشه برای دهه هشتادیا میتونه وسیله خوبی باشه

البته بازم از خلقیاتش خبر ندارم دقیق و یدونه آهنگشم نشنیدم
(۲۹/آذر/۹۴ ۱۵:۵۰)عبدالرحمن نوشته است: [ -> ]من در حدی نیستم که در مورد تتلو قضاوت کنم و از برخی رفتاراش هم خوشم نمیامد (در پیجش) ولی اینکه بگی

خوب نیست چون بعید میدونم بتونی اثبات کنی

اگر خوب هدایت بشه برای دهه هشتادیا میتونه وسیله خوبی باشه

البته بازم از خلقیاتش خبر ندارم دقیق و یدونه آهنگشم نشنیدم

به نام خدا

منظور بنده به ایشون نبود،‌ کلی گفتم، اگر ایشون پیرو خدا و اخلاق و عدالت هست و ذاتش خوب است بعله باید ایشون رو جذب کرد ولی اگر نه بر خلاف این است ایشون اگر هم جذب شود، بجز اینکه چند نفر را هم از راه راست به در کند فایده دیگری ندارد.

خیلی از منافقین در همین جمهوری اسلامی با همین کلام جذب حداکثری، جذب شدند و نتیجه آن شد فتنه 88 و باج هسته ای و ننگ تسلیم در برابر دشمن.

شما که کتاب تکان دهنده (( تماس )) را مطالعه فرمودید، بهتر متوجه منظور بنده میشوید.
ممنون دوست های خوبم بابت نظر و توجه تون
HeartHeartHeartHeart
من هم امیدوارم از این افرار در جهت پیشرفت نظام و دین استفاده بشود
(۲۹/آذر/۹۴ ۲:۱۷)Maysam-1st نوشته است: [ -> ]امیدوارم جذب حداکثری ادامه پیدا کنه به جای دفع حداکثری که سالهاست باهاش روبه رو هستیم !

(۲۹/آذر/۹۴ ۱۶:۲۶)عدالت نوشته است: [ -> ]به نام خدا

منظور بنده به ایشون نبود،‌ کلی گفتم، اگر ایشون پیرو خدا و اخلاق و عدالت هست و ذاتش خوب است بعله باید ایشون رو جذب کرد ولی اگر نه بر خلاف این است ایشون اگر هم جذب شود، بجز اینکه چند نفر را هم از راه راست به در کند فایده دیگری ندارد.

خیلی از منافقین در همین جمهوری اسلامی با همین کلام جذب حداکثری، جذب شدند و نتیجه آن شد فتنه 88 و باج هسته ای و ننگ تسلیم در برابر دشمن.

شما که کتاب تکان دهنده (( تماس )) را مطالعه فرمودید، بهتر متوجه منظور بنده میشوید.

ذات خوب و پیرو خدا و اخلاق و عدالت همه اینها در معدود آدمهایی پیدا میشه که در دنیا خیلی کم هستند.
اینکه نگاهمون مثبت باشه با اینکه بخواهیم همه کس و همه چیز رو به هرشکلی جذب کنیم کاملا متفاوته.

تو سیاست ایران کلا همه کس یا منافق اند یا جاسوس اسراییل یا غرب زده اند یا منحرف اند یا فتنه گرند یا تارک الصلات اند یا لیبرال اند یا .......
کلا جو ایران طوریه که تا چند سال دیگه رای 98% جمهوری اسلامی در سال 58 تبدیل میشه به کمتر یک سوم ایران.

فتنه 88 و باج هسته ای اینا ربطی به این آدمها نداره بلکه به خاطر نفوذ آدمهایی که اگه اسمی ازشون ببری باید بری دادگاه و به خاطر تهمت محاکمه بشی ! دیگه وارد جزئیات بیشتر نمیشم !

در کل به جای حمایت و کمک به هدایت اشخاص به مسیر درست همه رو سریع برچسب بزنیم و دفع کنیم متاسفانه یه فاجعه ای که هرروز در حال رخ دادنه !
(۳۰/آذر/۹۴ ۲۱:۵۶)Maysam-1st نوشته است: [ -> ]ذات خوب و پیرو خدا و اخلاق و عدالت همه اینها در معدود آدمهایی پیدا میشه که در دنیا خیلی کم هستند.
اینکه نگاهمون مثبت باشه با اینکه بخواهیم همه کس و همه چیز رو به هرشکلی جذب کنیم کاملا متفاوته.

تو سیاست ایران کلا همه کس یا منافق اند یا جاسوس اسراییل یا غرب زده اند یا منحرف اند یا فتنه گرند یا تارک الصلات اند یا لیبرال اند یا .......
کلا جو ایران طوریه که تا چند سال دیگه رای 98% جمهوری اسلامی در سال 58 تبدیل میشه به کمتر یک سوم ایران.

فتنه 88 و باج هسته ای اینا ربطی به این آدمها نداره بلکه به خاطر نفوذ آدمهایی که اگه اسمی ازشون ببری باید بری دادگاه و به خاطر تهمت محاکمه بشی ! دیگه وارد جزئیات بیشتر نمیشم !

در کل به جای حمایت و کمک به هدایت اشخاص به مسیر درست همه رو سریع برچسب بزنیم و دفع کنیم متاسفانه یه فاجعه ای که هرروز در حال رخ دادنه !

به نام خدا

متاسفانه باید خدمت شما کاربر محترم عرض کنم که :

در دنیای امروز با مسخی که توسط ابزار تکنولوژیک و رسانه ای بر روی اذهان بشر انجام شده, گرایش مردم به سمت شر بسیار بیشتر از خیر است و برای جذب توده منحرفان, یا باید مثل شیاطین عمل کنید (( استفاده از پورن و سکولاریسم و تخدیر توسط شراب و مواد و غیره )) یا باید کلا بی خیال جذب شوید یا باید فقط تبلیغ درست و بر اساس مذهب و اخلاق کنید یا با انحرافات احتمالی که به واسطه جذب برخی از افراد معلوم الحال به وجود خواهد آمد, کنار بیایید.

شما برای اینکه متوجه شوید که مردم دنیا به کدام سو میروند, کافیست همین اینترنت و میزان سرچ روزانه آن را بررسی کنید تا متوجه شوید مسائل جنسی و فساد جنسی در درجه اول بازدید روزانه مردم دنیا میباشد.

یعنی در نهایت بگویم که با اینکه دنیای رسانه ای امروز پتانسیل بالایی برای جذب انسانها به سوی خدا و اخلاق و عدالت دارد ولی سیطره شیطان بر این ابزار رسانه ای عملا جایی برای هدایت مردم باقی نگذاشته و شاید بتوان یک اقلیتی را به زور جذب کرد ولی متاسفانه اکثریت غافل و منحرف هستند درست مانند اسلافشان.
(۳۰/آذر/۹۴ ۲۳:۴۷)عدالت نوشته است: [ -> ]به نام خدا

متاسفانه باید خدمت شما کاربر محترم عرض کنم که :

در دنیای امروز با مسخی که توسط ابزار تکنولوژیک و رسانه ای بر روی اذهان بشر انجام شده, گرایش مردم به سمت شر بسیار بیشتر از خیر است و برای جذب توده منحرفان, یا باید مثل شیاطین عمل کنید (( استفاده از پورن و سکولاریسم و تخدیر توسط شراب و مواد و غیره )) یا باید کلا بی خیال جذب شوید یا باید فقط تبلیغ درست و بر اساس مذهب و اخلاق کنید یا با انحرافات احتمالی که به واسطه جذب برخی از افراد معلوم الحال به وجود خواهد آمد, کنار بیایید.

شما برای اینکه متوجه شوید که مردم دنیا به کدام سو میروند, کافیست همین اینترنت و میزان سرچ روزانه آن را بررسی کنید تا متوجه شوید مسائل جنسی و فساد جنسی در درجه اول بازدید روزانه مردم دنیا میباشد.

یعنی در نهایت بگویم که با اینکه دنیای رسانه ای امروز پتانسیل بالایی برای جذب انسانها به سوی خدا و اخلاق و عدالت دارد ولی سیطره شیطان بر این ابزار رسانه ای عملا جایی برای هدایت مردم باقی نگذاشته و شاید بتوان یک اقلیتی را به زور جذب کرد ولی متاسفانه اکثریت غافل و منحرف هستند درست مانند اسلافشان.

دنیای امروز خیلی کثیفه اما این کثافت تو طول تاریخ همیشه بوده و یه زمانی یه کمی بیشتر یه زمانی یه کمی کمتر و چیز عجیبی نیست این چیزایی که الان میبینی
مشکل این مملکت سوء مدیریتشه
مشکل جوون های این مملکت میدونی چیه؟ تا سن 19 پیش دانشگاهی میخونی تا 23 کارشناسی دو سال هم خدمت حساب کن 25 سالته تو این 25 سال هم که قطعا کار یا سرمایه ای نداری که بخوای ازدواج کنی بنابراین میری سمت مسائل به قول شما پورن یا مواد یا غیره
یه دیپلم بی ارزش که به لعنت خدا نمیرزه یه لیسانس مزخرف که واسه اینه که قابش کنی بزنی رو دیوار دو سال خدمت که باید بری تو وسط شهر پست برجک بدی و آخرش یه کارت نیم وجبی !
دخترا مهریه شون شده چند صد تا سکه طلا حاضر نیستند ازدواج کنند اما حاضرند همینطوری رابطه داشته باشند! پسرها حاضرند راحت با چندین نفر رابطه داشته باشند اما به خاطر هزینه های کمر شکن حاضر نیستند ازدواج کنند
یه حجاب اجباری داریم اما فرهنگ حجاب رو نداریم یه حجاب زوری که با آرایش هایی که دخترا میکنند از صد تا بد حجاب بدتریم
فرهنگ این مملکت صفره تو همه چیز
کسی دلش واسه کسی نمیسوزه!
همه چیز و همه تخصص حرامه و کار دشمنه و بشر ساخته شده شب تا صبح نماز بخونه در حالی که معنی نماز رو هم نمیدونه! شب تا صبح نماز بخونه اما فکری برای ازدواج جوون های مملکتش نکنه!
میلیارد میلیارد خرج همایش ها و چمن کاری شهرداری و چی و چی میشه اما وقتی به وام جوون ها میرسه پول ته میکشه!
فوتبالیست ها میلیارد میلیارد از بیت المال میگرند اما بودجه واسه یه دختر بی جهاز نیست واسه یه پسر بی کس که فامیلی که کارمند رسمی نداره نیست!
4 تا مسئول که خودشون و تمام آبا و خاندانشون رو کردن تو دولت و دارن و از همه لحاظ تامین اند و هر جا هم به مشکل بخورند بچه هاشون با یه زنگ مشکل رو حل میکنند!
ده ها بانک هست که ثروت های فوق تصور من و شما داخلشه و اقتصاد مملکت دست ایناست با ربا این حرفاش کاری ندارم به جای اینکه پول رو ببرند تو تولید و ساخت و صنعت و کارخونه زدند تو کار ملک و املاک و دلالی و زمان خواری و دلالی دلال و سکه و طلا و چه و چه
حالا به جای اینکه جلوی آقازاده و بانک و فلان مسئول سیاسی که تو فتنه بوده باشند کافیه یه آفتابه دزد رو بگیرند چنان بلایی سرش میارند که بیا و ببین!
این خط این نشون تا یک دهه دیگه در ایران انقلاب جنسی میشه اگه نمیدونی چیه یه سرچ کن میفهمی یعنی چی
یه بلایی سر این مملکت اومده که شما خبر نداری
کشورهای دیگه فهمیدند که بعد این رهبر که زبونم لال زبونم لال از این دنیا بره این مملکت رو آشوب میگیره و برکت وجود ایشونه خیلی چیزهایی که خیلی ها نمی فهمند!
حتی مردم کشورهای دیگه ام فهمیدند اما خوب خیلی ها اینجا یا تو خواب خرگوشی اند یا کل وقتشون صرف مسائل بی ارزش و یا صبح تا شب خنده است یا صبح تا شب عزاداری !
همه مسائل تو این مملکت فرعی و اصلیش جا به جا شده !
وای به ما که آبروی شیعه رو بردیم وای به من و شما که همه ش حرفیم!

نتیجه گیری آخره همه مسئولین و به خصوص کیهان
الحمدالله وضعیت مردم ایران خیلی خوبه و جوون ها هرروز دارند ولایت مدار میشند و دنیا داره به سمت معنویات و دین و مذهب حرکت میکنه و هرروز اوضاع گل و بلبل تر میشه!
فتنه گران از کره مریخ اومدند و الان هم دولت ما یه دولت ولایت مدار و ضد فتنه است و الحمدالله که کشور آرومه و مشکلات هم ان شاالله رفع میشه!
تو کل دنیا یه کشور متحد داشتیم که اونم دارند سرشو میبرند و ما به جای اینکه تو این سی و چندی اقتصادمون رو بالا بکشیم و چند تا دولت همسو پیدا یا ایجاد کنیم! تمام این سالها مشغول جنگ و مسائل مسخزه داخلی بودیم!
دلم خیلی پره
به خدا قسم دلم میسوزه دارم این حرفها رو میزنم
یه جای دولتی چند سال پیش کار میکردم که مملو بود از آدم های به اصلاح ارزشی البته بلا نسبت شما و همه بچه های این تالار
همه نماز خون و ظاهر مذهبی!
اما پشت صحنه همه غیبت و دزدی از بیت المال و خاله زنک بازی مثل خانم ها و بدتر از همه این که انگار تو یه کافر شیطان پرستی و اونها فرشته ! چنان دید و برخوردی نسبت به تو داشتند که هرکسی بود قطعا اگه فردا میرفت جای دیگه میشد یه آدم مخالف حکومت با توجه به این برخوردهای بد
هرموقع کم میاریم پشت ولایت قایم میشیم و بقیه رو میکنیم ضدولایت تا مقاصد شخصی یا جناحیمون رو به پیش ببریم

خدمت تو سپاه بودم. میدیدم چطور پاسدارهای جوون به جای جذب جوون ها به ولایت و انقلاب شبیه اونها شده بودند و شب تا صبح میرفتند قلیون میکشیدند و تو این فکر میدونند چطور از سربازها استفاده مادی کنند!
چند تا پاسدار جوون دیدم که یا معتاد بوده یا دچار مشکلات اخلاقی !

میدیدم چطور بین سربازی که آشنا داره تو سپاه با سربازی که بدون آشناست فرق میگذاشتند و چه پارتی بازی وحشتناکی که نمی کردند
میدیدم که به جای جذب مردم اطراف به ولایت و انقلاب و ارزش ها یا حتی خود سربازها فقط به فکر زود خونه رفتن و پیچوندن ساعت کاری بودند یا فرار از کار و همه ش در حال غر زدن که حقوق ما کمه و اضافه کاری ما رو ندادند و ...

وقتت رو نگیرم به جای فکر به امیر تتلو و ایکس و ایگرگ به کسایی فکر کن که تو لباس میش تو این مملکت نفوذ کردند! به مدیرهایی که فقط به فکر خودشونند!
(۱/دی/۹۴ ۱:۲۱)Maysam-1st نوشته است: [ -> ]دنیای امروز خیلی کثیفه اما این کثافت تو طول تاریخ همیشه بوده و یه زمانی یه کمی بیشتر یه زمانی یه کمی کمتر و چیز عجیبی نیست این چیزایی که الان میبینی
مشکل این مملکت سوء مدیریتشه
مشکل جوون های این مملکت میدونی چیه؟ تا سن 19 پیش دانشگاهی میخونی تا 23 کارشناسی دو سال هم خدمت حساب کن 25 سالته تو این 25 سال هم که قطعا کار یا سرمایه ای نداری که بخوای ازدواج کنی بنابراین میری سمت مسائل به قول شما پورن یا مواد یا غیره
یه دیپلم بی ارزش که به لعنت خدا نمیرزه یه لیسانس مزخرف که واسه اینه که قابش کنی بزنی رو دیوار دو سال خدمت که باید بری تو وسط شهر پست برجک بدی و آخرش یه کارت نیم وجبی !
دخترا مهریه شون شده چند صد تا سکه طلا حاضر نیستند ازدواج کنند اما حاضرند همینطوری رابطه داشته باشند! پسرها حاضرند راحت با چندین نفر رابطه داشته باشند اما به خاطر هزینه های کمر شکن حاضر نیستند ازدواج کنند
یه حجاب اجباری داریم اما فرهنگ حجاب رو نداریم یه حجاب زوری که با آرایش هایی که دخترا میکنند از صد تا بد حجاب بدتریم
فرهنگ این مملکت صفره تو همه چیز
کسی دلش واسه کسی نمیسوزه!
همه چیز و همه تخصص حرامه و کار دشمنه و بشر ساخته شده شب تا صبح نماز بخونه در حالی که معنی نماز رو هم نمیدونه! شب تا صبح نماز بخونه اما فکری برای ازدواج جوون های مملکتش نکنه!
میلیارد میلیارد خرج همایش ها و چمن کاری شهرداری و چی و چی میشه اما وقتی به وام جوون ها میرسه پول ته میکشه!
فوتبالیست ها میلیارد میلیارد از بیت المال میگرند اما بودجه واسه یه دختر بی جهاز نیست واسه یه پسر بی کس که فامیلی که کارمند رسمی نداره نیست!
4 تا مسئول که خودشون و تمام آبا و خاندانشون رو کردن تو دولت و دارن و از همه لحاظ تامین اند و هر جا هم به مشکل بخورند بچه هاشون با یه زنگ مشکل رو حل میکنند!
ده ها بانک هست که ثروت های فوق تصور من و شما داخلشه و اقتصاد مملکت دست ایناست با ربا این حرفاش کاری ندارم به جای اینکه پول رو ببرند تو تولید و ساخت و صنعت و کارخونه زدند تو کار ملک و املاک و دلالی و زمان خواری و دلالی دلال و سکه و طلا و چه و چه
حالا به جای اینکه جلوی آقازاده و بانک و فلان مسئول سیاسی که تو فتنه بوده باشند کافیه یه آفتابه دزد رو بگیرند چنان بلایی سرش میارند که بیا و ببین!
این خط این نشون تا یک دهه دیگه در ایران انقلاب جنسی میشه اگه نمیدونی چیه یه سرچ کن میفهمی یعنی چی
یه بلایی سر این مملکت اومده که شما خبر نداری
کشورهای دیگه فهمیدند که بعد این رهبر که زبونم لال زبونم لال از این دنیا بره این مملکت رو آشوب میگیره و برکت وجود ایشونه خیلی چیزهایی که خیلی ها نمی فهمند!
حتی مردم کشورهای دیگه ام فهمیدند اما خوب خیلی ها اینجا یا تو خواب خرگوشی اند یا کل وقتشون صرف مسائل بی ارزش و یا صبح تا شب خنده است یا صبح تا شب عزاداری !
همه مسائل تو این مملکت فرعی و اصلیش جا به جا شده !
وای به ما که آبروی شیعه رو بردیم وای به من و شما که همه ش حرفیم!

نتیجه گیری آخره همه مسئولین و به خصوص کیهان
الحمدالله وضعیت مردم ایران خیلی خوبه و جوون ها هرروز دارند ولایت مدار میشند و دنیا داره به سمت معنویات و دین و مذهب حرکت میکنه و هرروز اوضاع گل و بلبل تر میشه!
فتنه گران از کره مریخ اومدند و الان هم دولت ما یه دولت ولایت مدار و ضد فتنه است و الحمدالله که کشور آرومه و مشکلات هم ان شاالله رفع میشه!
تو کل دنیا یه کشور متحد داشتیم که اونم دارند سرشو میبرند و ما به جای اینکه تو این سی و چندی اقتصادمون رو بالا بکشیم و چند تا دولت همسو پیدا یا ایجاد کنیم! تمام این سالها مشغول جنگ و مسائل مسخزه داخلی بودیم!
دلم خیلی پره
به خدا قسم دلم میسوزه دارم این حرفها رو میزنم
یه جای دولتی چند سال پیش کار میکردم که مملو بود از آدم های به اصلاح ارزشی البته بلا نسبت شما و همه بچه های این تالار
همه نماز خون و ظاهر مذهبی!
اما پشت صحنه همه غیبت و دزدی از بیت المال و خاله زنک بازی مثل خانم ها و بدتر از همه این که انگار تو یه کافر شیطان پرستی و اونها فرشته ! چنان دید و برخوردی نسبت به تو داشتند که هرکسی بود قطعا اگه فردا میرفت جای دیگه میشد یه آدم مخالف حکومت با توجه به این برخوردهای بد
هرموقع کم میاریم پشت ولایت قایم میشیم و بقیه رو میکنیم ضدولایت تا مقاصد شخصی یا جناحیمون رو به پیش ببریم

خدمت تو سپاه بودم. میدیدم چطور پاسدارهای جوون به جای جذب جوون ها به ولایت و انقلاب شبیه اونها شده بودند و شب تا صبح میرفتند قلیون میکشیدند و تو این فکر میدونند چطور از سربازها استفاده مادی کنند!
چند تا پاسدار جوون دیدم که یا معتاد بوده یا دچار مشکلات اخلاقی !

میدیدم چطور بین سربازی که آشنا داره تو سپاه با سربازی که بدون آشناست فرق میگذاشتند و چه پارتی بازی وحشتناکی که نمی کردند
میدیدم که به جای جذب مردم اطراف به ولایت و انقلاب و ارزش ها یا حتی خود سربازها فقط به فکر زود خونه رفتن و پیچوندن ساعت کاری بودند یا فرار از کار و همه ش در حال غر زدن که حقوق ما کمه و اضافه کاری ما رو ندادند و ...

وقتت رو نگیرم به جای فکر به امیر تتلو و ایکس و ایگرگ به کسایی فکر کن که تو لباس میش تو این مملکت نفوذ کردند! به مدیرهایی که فقط به فکر خودشونند!

به نام خدا

حرفهای شما، حرفهای دل اکثر دوستان و کاربران تالار هم هست، ولی این مسائل همه مانند زنجیر به یکدیگر متصل است. گفتم اگر تتلو هم ذات خوبی داره و انسان خوبی هستش و عنادی هم نداره، مشکلی با او وجود ندارد، البته کاملا این موضوع را قبول دارم که اولویت شاید 1000 مملکت تتلو باشه.

کشور را فساد به خصوص به خصوص فساد اقتصادی سیستماتیک برداشته، دشمن هم دقیقا از همین ضعف مسئولین به ثروت و قدرت داره کاملا سو استفاده میکنه.

از همین الان میگم که برای انتخابات خبرگان و آینده مملکت منتظر فتنه های بزرگ باشید.

کاندید شدن 3 نفر با هم درمجلس خبرگان کمی عجیب و مشکوک است.

خدا به داد مملکت اسلامی برسد و رهبر معظم را حفظ کند که به برکت وجود ایشون کشور متحد و آرام است.
صفحه: 1 2
آدرس های مرجع