تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: طرح آلبوم بنیامین بهادری 94
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2
سلام دوستان کسی به طرح آلبوم بنامین بهادری دقت نکرده؟
خوشبینانه هم از کنارش نمیشه رد شد فکر میکردم تو این سایت چیزی در موردش نوشته شده باشه

http://nex1music.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D...%D9%85-94/

مسئولین خواب تشریف دارن و فقط بلدن کنسرت لغو کنن و ممنوع الفلان کنن ملت رو؟ طرح به این واضحی رو کسی ندیده بود؟
به نام خدا

الان خیلی دارن روی این فرد مانور میدهند.

کنسرت در آمریکا و کشته شدن همسر در حادثه رانندگی و یهویی معروف شدن و ازدواج مجدد و انتخاب به عنوان خوش لباس ترین خواننده و خیلی چیزهای دیگر !!!!!!!!!!!!!!

کاش لااقل از نظر هنری کارهاش ارزشمند بود ولی متاسفانه نیست و اکثر آثارش مناسب افراد زیر بیست سال هست.

به نظر بنده این شخص توسط دستهای پشت بهش خط داده میشه.

در دنیای امروز برای اینکه شخصی معروف شود، باید حادثه ای را برایش رقم زد، هرچند به دروغ و آنرا برجسته کرد تا افکار مسخ شده عمومی توسط امواج ماهواره و شبکه های اجتماعی، دهان به دهان آنرا نقل کنند و به شهرت فرد مورد نظر اضافه کنند.
(۵/دی/۹۴ ۱۰:۲۰)عدالت نوشته است: [ -> ]به نام خدا

کنسرت در آمریکا و کشته شدن همسر در حادثه رانندگی و یهویی معروف شدن و ازدواج مجدد و انتخاب به عنوان خوش لباس ترین خواننده و خیلی چیزهای دیگر !!!!!!!!!!!!!!

کاش لااقل از نظر هنری کارهاش ارزشمند بود ولی متاسفانه نیست و اکثر آثارش مناسب افراد زیر بیست سال هست.

در دنیای امروز برای اینکه شخصی معروف شود، باید حادثه ای را برایش رقم زد، هرچند به دروغ و آنرا برجسته کرد تا افکر مسخ شده عمومی توسط امواج ماهواره و شبکه های اجتماعی، دهان به دهان آنرا نقل کنند و به شهرت فرد مورد نظر اضافه کنند.
در مورد خودش و کاراش و ... نظری ندارم چون هرحرفی که بزنم باید مدرکی براش داشته باشم و من چون مدرکی برای اثبات اینکه آیا خودش هم توی جبهه خاص یا خط خاصی هست یا نه ندارم اما طرح آلبوم امسالش دیگه خیلی تابلو بود چرا هیشکی نظری نداده؟ این یعنی همه مخالفن یا موافق؟
(۵/دی/۹۴ ۱۰:۲۰)عدالت نوشته است: [ -> ]به نام خدا

در دنیای امروز برای اینکه شخصی معروف شود، باید حادثه ای را برایش رقم زد، هرچند به دروغ و آنرا برجسته کرد تا افکر مسخ شده عمومی توسط امواج ماهواره و شبکه های اجتماعی، دهان به دهان آنرا نقل کنند و به شهرت فرد مورد نظر اضافه کنند.
سلام
این حرفهایی که فرمودید تهمت نیست به نظر شما؟
اگر نیست لابد مدرک دارید؟ Sad
تهمت زدن به کسی که جرمش اثبات نشده گناهه.
من عرض نمیکنم کارهای ایشون شاهکار هستند ولی خط داده میشه به ایشون و این حرفها رو باید اثبات کرد وگرنه خارج از انصافه...
در طرح جلد هم مشکلی دیده نمیشه.
به نام خدا

دقیقا کدوم قسمت منظورتون هست که تهمت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام این خبرها در رسانه ها پخش شده و از خودم که نگفتم.

در مورد معروف کردن یک شخص هم که دیگر مشخص است که چگونه یک فرد در دنیای امروز توسط دستهای پشت پرده معروف میشود، از آتش گرفتن موی سر مایکل جکسون بگیرید تا کشف حجاب باران کوثری و پگاه آهنگرانی، تمام این کارها برای شهرت است، در ضمن بنده هم نگفتم که صد در صد این آقا مقصر مرگ همسرش هست بلکه گفتم یکسری وقایع پشت سر هم ردیف شدند تا این فرد ناگهان با یک یا دو آهنگ معروف شود.

پس به نظر شما به بنده تهمت میزنید نه من به این خواننده !!!!!!!!!!!!

تازگیها هر شخصی که کار اشتباه میکند و نقدش میکنیم سریعا در تالار یا برچسب تهمت زدن به آدم میزنند یا خبر و نقد را سانسور و حذف میکنند و این اصلا و ابدا صحیح نیست.

این هم حتما در راستای جذب حداکثری میباشد !!!!!!!!!

(۵/دی/۹۴ ۲۰:۱۴)saeed125 نوشته است: [ -> ]در مورد خودش و کاراش و ... نظری ندارم چون هرحرفی که بزنم باید مدرکی براش داشته باشم و من چون مدرکی برای اثبات اینکه آیا خودش هم توی جبهه خاص یا خط خاصی هست یا نه ندارم اما طرح آلبوم امسالش دیگه خیلی تابلو بود چرا هیشکی نظری نداده؟ این یعنی همه مخالفن یا موافق؟

به نام خدا

ببخشید شما خودتون پاسخ خودتون را دادید ؟؟؟؟؟؟؟؟

از اینطرف میگویید مدرکی ندارم و از آنطرف عکس روی جلد آلبومش را که حتما به تایید خودش رسیده را به عنوان مدرک رو میکنید !!!!!!!!!!!!!!

در مورد موسیقی او هم احتیاجی به تخصص یا سطح بالای فهم دانش موسیقی نیست، یک موسیقی پاپ و پاپ کورنی و زیر متوسط در سطح کیفی لس آنجلسیهای ایرانی تبار !!!!!!!!!!
(۵/دی/۹۴ ۱۰:۲۰)عدالت نوشته است: [ -> ]
سلام
همین رو ثابت کنید؟
این تهمت نیست؟
اگر نیست من الان ادعا میکنم که آقای عدالت از دست های پشت پرده ای که میخوان این تالار نابود بشه، خط میگیرن! شما نمیآیید به من بگید حرفم رو ثابت کنم؟ Smile
یکی زنش میمیره یکی سرطان میگیره یکی هم حادثه ی دیگه! به هر حال یک دلیلی برای معروفیت آدمها در این سطح هست.
جذب حداکثری هم فرامایش رهبری هست که ما تابعش هستیم.
گرچه بنده کاری از دستم در این مورد برنمیاد اما تهمت زدن خارج از انصاف هست.
(۷/دی/۹۴ ۱۵:۵۶)فاطمه خانم نوشته است: [ -> ]سلام
همین رو ثابت کنید؟
این تهمت نیست؟
اگر نیست من الان ادعا میکنم که آقای عدالت از دست های پشت پرده ای که میخوان این تالار نابود بشه، خط میگیرن! شما نمیآیید به من بگید حرفم رو ثابت کنم؟ Smile
یکی زنش میمیره یکی سرطان میگیره یکی هم حادثه ی دیگه! به هر حال یک دلیلی برای معروفیت آدمها در این سطح هست.
جذب حداکثری هم فرامایش رهبری هست که ما تابعش هستیم.
گرچه بنده کاری از دستم در این مورد برنمیاد اما تهمت زدن خارج از انصاف هست.

به نام خدا

لطفا فراافکنی نکنید.

اینی که تا الان کنسرت خیلی از خوانندگان در کشور آمریکا و در شهر لس آنجلس ممنوع بوده و این آقا به راحتی میره لس آنجلس و کنسرت، آن هم از نوع مختلط و همراه با رقص و شرابخواری، اجرا میکند، آیا به نظر شما با دستهای پشت پرده ارتباط ندارد ؟؟؟؟

اینی که ایشون با یک تیپ بسیار معمولی روی سالن کنسرت لس آنجلس، تبدیل به خوش لباس ترین خواننده ایران میشود تا عده بیشتری از جوانان کوته نظر را جذب این خواننده کنند و آنها به دنبال عکسها یا فیلمهای این کنسرت مختلط بروند به نظر شما کار دستهای پشت پرده نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینی که ایشون از میان اینهمه خواننده در آخرین برنامه خندوانه ظاهر میشود و در کنار احسان علیخانی در برنامه ماه عسل ظاهر میشود و در کنار هم بازی فوتبال نگاه میکنند (( در دوتا از پر بیننده ترین برنامه های صدا و سیما )) و از آن مستند میگیرند و به خورد ملت میدهند، اینها کار دست پشت پرده نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا جواب حرف منطقی را با چسباندن اتهامی که متوجه این خواننده است به بنده میدهید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

چرا بی جهت از این فرد حمایت میکنید.

مقام معظم رهبری که جذب حداکثر گفته اند، از آنطرف از برخورد جدی با نفوذیها هم گفته اند، چرا فقط قسمتهای دلخواهتان از سخنان ایشان را برجسته میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا انقدر روی قضیه مرگ همسر این خواننده مانور میدهید، بنده در پست قبلی هم گفتم کاری ندارم که این قضیه به چه صورتی بوده، بلکه گفتم این اتفاق هم در شهرت بیشتر این شخص که ستاره شهرتش رو به افول بود، بسیار تاثیر گذار بود.

دقیقا بعد از این اتفاقات و حوادث، آلبوم جدید این شخص بیرون آمد و کنسرتهایش براه افتاد، آنهم در LA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا برای یکبار هم شده بیایید به دور از انگ زدن به کاربران سایت، منطقی بحث کنید و فراافکنی نکنید.

شما اثبات کن که کجای حرفهای بنده تهمت به ایشون بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینی که گفتم دستهای پشت پرده ایشون رو هدایت میکند که اظهر من الشمس است.

طبق فرمول شما سران فتنه هم مبری از گناه هستند و باید آزاد شوند تا کشور را نابود کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه بگویم که تا صبح هم برای شما سند و مدرک بیاورم، شما حرف خودتان را میزنید چون شاید (( ببینید گفتم شاید، بعد نگید تهمت زدم دوباره )) چون شاید طرفدار یا فن افراطی این خواننده هستید و حقیقت را نمیخواهید قبول کنید.
(۷/دی/۹۴ ۱۶:۴۱)عدالت نوشته است: [ -> ]
به نام خدا

لطفا فراافکنی نکنید.

اینی که تا الان کنسرت خیلی از خوانندگان در کشور آمریکا و در شهر لس آنجلس ممنوع بوده و این آقا به راحتی میره لس آنجلس و کنسرت، آن هم از نوع مختلط و همراه با رقص و شرابخواری، اجرا میکند، آیا به نظر شما با دستهای پشت پرده ارتباط ندارد ؟؟؟؟

اینی که ایشون با یک تیپ بسیار معمولی روی سالن کنسرت لس آنجلس، تبدیل به خوش لباس ترین خواننده ایران میشود تا عده بیشتری از جوانان کوته نظر را جذب این خواننده کنند و آنها به دنبال عکسها یا فیلمهای این کنسرت مختلط بروند به نظر شما کار دستهای پشت پرده نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینی که ایشون از میان اینهمه خواننده در آخرین برنامه خندوانه ظاهر میشود و در کنار احسان علیخانی در برنامه ماه عسل ظاهر میشود و در کنار هم بازی فوتبال نگاه میکنند (( در دوتا از پر بیننده ترین برنامه های صدا و سیما )) و از آن مستند میگیرند و به خورد ملت میدهند، اینها کار دست پشت پرده نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا جواب حرف منطقی را با چسباندن اتهامی که متوجه این خواننده است به بنده میدهید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

چرا بی جهت از این فرد حمایت میکنید.

مقام معظم رهبری که جذب حداکثر گفته اند، از آنطرف از برخورد جدی با نفوذیها هم گفته اند، چرا فقط قسمتهای دلخواهتان از سخنان ایشان را برجسته میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا انقدر روی قضیه مرگ همسر این خواننده مانور میدهید، بنده در پست قبلی هم گفتم کاری ندارم که این قضیه به چه صورتی بوده، بلکه گفتم این اتفاق هم در شهرت بیشتر این شخص که ستاره شهرتش رو به افول بود، بسیار تاثیر گذار بود.

دقیقا بعد از این اتفاقات و حوادث، آلبوم جدید این شخص بیرون آمد و کنسرتهایش براه افتاد، آنهم در LA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا برای یکبار هم شده بیایید به دور از انگ زدن به کاربران سایت، منطقی بحث کنید و فراافکنی نکنید.

شما اثبات کن که کجای حرفهای بنده تهمت به ایشون بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینی که گفتم دستهای پشت پرده ایشون رو هدایت میکند که اظهر من الشمس است.

طبق فرمول شما سران فتنه هم مبری از گناه هستند و باید آزاد شوند تا کشور را نابود کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه بگویم که تا صبح هم برای شما سند و مدرک بیاورم، شما حرف خودتان را میزنید چون شاید (( ببینید گفتم شاید، بعد نگید تهمت زدم دوباره )) چون شاید طرفدار یا فن افراطی این خواننده هستید و حقیقت را نمیخواهید قبول کنید.

جناب عدالت شما رو با اتصاف تر از اینها می دیدمSmile
این همه تهمت اون هم به بنده حقیر ؟

اولش بگم که من اخلاق برادرمون سید ابراهیم رو ندارم که هرچی خواستید بفرمایید و من هم آخرش بگم حلال و این مسئله خیلی جدی هست [تصویر: happy.png]

اول فرمایش رهبری من باب دفع حداقلی و جذب حد اکثری حتی در باب سران فتنه :

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=9607

نقل قول:...
همچنین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آذرماه 88 با یادآوری مجدد سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی، فرمودند: «بعضی خودشان اصرار دارند بر اینکه از نظام فاصله بگیرند.»
با گذشت 9 ماه از انتخابات ریاست‌جمهوری، و با استمرار مواضع غیراصولی برخی شخصیت‌ها در زیرسوال بردن این حماسه عظیم چهل میلیونی، رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان، با اشاره به این مواضع، تاکید کردند: «ما هیچ کس را از نظام بیرون نمی‌کنیم؛ اما کسانی هستند که خودشان، خودشان را از نظام خارج می‌کنند؛ و صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می دهند که از دست داده‌اند.»

بنده نه فن افراطی این خواننده هستم و نه هیچ خواننده دیگری و عرض کنم خدمت شما که حتی یک ترک موسیقی در گوشی تلفن بنده وجود ندارد Smile

گرچه الان ممکن هست به بنده تهمت بی اطلاعی هم بزنید اما این عذر های شما در هیچ دادگاهی پذیرفته نیست دلایل تون بسیار غیر منطقی هست .

باز هم عرض می کنم

اگر حرف شما من باب اینکه ایشون خط می گیره از دستهای پشت پرده غیر از بلاهایی که سرش اومده و اجازه کنسرت (که اگر در جریان باشید فقط ایشون اجازه کنسرت نداشته رو بدانید ) چی هست ، بدون تعارف حرفتون تهمت ، افراط و انگ زدن و توهم توطئه معنی می شود .

از این همه آدم در برنامه خندوانه ایشون رو آورند ؟!!!! این هم شد دلیل ؟! رامبد جوان رو هم در این ماجرا پیش فرض خودفروخته فرض شده هستند Smile

وضع کنسرت های داخلی هم کم فجیع نیست ...

شما رو به وجدانتون واگزار می کنم .

و نکته آخر که بسیار بنده رو به فکر فرو برد :

نقل قول:لطفا برای یکبار هم شده بیایید به دور از انگ زدن به کاربران سایت، منطقی بحث کنید و فراافکنی نکنید.

دست شما درد نکنه . یعنی برای این همه مدت که از حضور بنده در این سایت می گذره کلا یک بار هم از بنده خیری ندیدید !
هم فرافکنی می کنم . هم منطقی بحث نمی کنم و هم انگ می زنم !! اون هم نه یک بار بلکه همیشه !!
خدا رو شکر که مزد ما دست شما نیست .Smile
یکی از مسئولین کله گنده دولت احمدی نژاد چند وقت پیش اومده بود یه سازمانی

و حرفایی زده بود

از جمله صحبت هاش این بود

میگفت دولت احمدی نژاد فلان دزدی رو کرده و این دزدی ها جریان داشت

و ایشون دقیقا مسئول همون قسمت از دولت احمدی نژاد بود (به دلایلی نمیگم کی بود)

من اینو گفتم طبق معمول توی دلم

اگر توی اون دولت دزدی می شد و شما دقیقا مسئول همون قسمت بودی و سکوت کردی خائنی

اگر چیزایی که میگی برای رضایت مسئولین وقته و برای شیرین شدن پیش اینها ......ی

در نتیجه افرادی که احساس ظلم میکنن باید اقدامی بکنند و ثابت کنن اگرم نه که ....

اینی که گفتم کلی بود

روش فکر کنید
(۷/دی/۹۴ ۲۲:۰۸)فاطمه خانم نوشته است: [ -> ]جناب عدالت شما رو با اتصاف تر از اینها می دیدمSmile
این همه تهمت اون هم به بنده حقیر ؟

اولش بگم که من اخلاق برادرمون سید ابراهیم رو ندارم که هرچی خواستید بفرمایید و من هم آخرش بگم حلال و این مسئله خیلی جدی هست [تصویر: happy.png]

اول فرمایش رهبری من باب دفع حداقلی و جذب حد اکثری حتی در باب سران فتنه :

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=9607

بنده نه فن افراطی این خواننده هستم و نه هیچ خواننده دیگری و عرض کنم خدمت شما که حتی یک ترک موسیقی در گوشی تلفن بنده وجود ندارد Smile

گرچه الان ممکن هست به بنده تهمت بی اطلاعی هم بزنید اما این عذر های شما در هیچ دادگاهی پذیرفته نیست دلایل تون بسیار غیر منطقی هست .

باز هم عرض می کنم

اگر حرف شما من باب اینکه ایشون خط می گیره از دستهای پشت پرده غیر از بلاهایی که سرش اومده و اجازه کنسرت (که اگر در جریان باشید فقط ایشون اجازه کنسرت نداشته رو بدانید ) چی هست ، بدون تعارف حرفتون تهمت ، افراط و انگ زدن و توهم توطئه معنی می شود .

از این همه آدم در برنامه خندوانه ایشون رو آورند ؟!!!! این هم شد دلیل ؟! رامبد جوان رو هم در این ماجرا پیش فرض خودفروخته فرض شده هستند Smile

وضع کنسرت های داخلی هم کم فجیع نیست ...

شما رو به وجدانتون واگزار می کنم .

و نکته آخر که بسیار بنده رو به فکر فرو برد :

دست شما درد نکنه . یعنی برای این همه مدت که از حضور بنده در این سایت می گذره کلا یک بار هم از بنده خیری ندیدید !
هم فرافکنی می کنم . هم منطقی بحث نمی کنم و هم انگ می زنم !! اون هم نه یک بار بلکه همیشه !!
خدا رو شکر که مزد ما دست شما نیست .Smile

به نام خدا

شما اشتباه فکر میکنید.

بنده نه خصومتی با شما دارم نه با شخص بنیامین.

یک سری پیش فرض و اخبار مستند را بیان کردم و با آن به این نتایجی رسیدم که جنابعالی آنرا تهمت مینامید.

اشتباه شما این است که نقد بنده راجب به یک خبر را شخصی میکنید و سریعا انگ تهمت و تئوری توطئه میچسبانید و بحث را از حالت منطقی و عمومی به حالت شخصی و جنگ و دعوا !!!!!!!!!! میکشانید و نتیجه آن هم چیزی جز دلخوری نیست.

اگر بنده حتی با توجه به پیش فرضها, نتیجه گیری اشتباه کردم, شما شخصیت بنده را با برچسب تهمت زدن, نباید نقد کنید, بلکه باید مطلب را نقد کنید و همانگونه که بنده با مدرک به سمت نتیجه گیری رفتم (( حالا یا درست یا غلط )) جنابعالی هم به همین صورت خبر را نقد کنید, نه بنده را.

مطمئنا اگر در هر نقدی راجب به موضوعات متفاوت, موضوع عمومی باشد نه شخصی, هرگز دلخوری پیش نخواهد آمد.

دقیقا حالت کلی تر اتفاقاتی که در این صفحه افتاد را میتوانیم در سطح جامعه مشاهده کنیم, جایی که افراد منتقد برجام و قرارداد هسته ای , دلواپس نامیده میشوند.

به هر حال خوشبختانه بنده در این چند سال که در تالار هستم, نه با شما مشکلی داشتم, نه بحثی داشتم که شما اینگونه ناگهان بر علیه بنده جبهه میگیرد و باعث تعجب میشوید که صرفا بخاطر اینکه گفتم (( دستهای پشت پرده )) آماج انواع برچسبها از حامی تئوری توطئه بگیرید تا تهمت و خیر ندیدن و غیره از جانب شما قرار میگیرم.

بنده نمیدانم در تالار و پشت پرده آن !!!!!!!!! چه خبر است ولی خوشبختانه یا متاسفانه بنده تحت تاثیر جو نیستم و حرف و نقد خودم را میزنم و از شما هم تقاضا میکنم حتی اگر با مطالب بنده موافق نیستید به جای نقد شخصیتم, مطلب بنده را نقد بفرمایید.

و وای از حرفهای دیگری که زدید, بنده کجا با جناب سید ابراهیم مشکل داشته ام که خبری ندارم از آن و هر حرفی به ایشون زدم, ایشون بنده را حلال کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا خدا

خوشبختانه در این نزدیک به پنج سال عضویتم در تالار هیچ مشکلی با مسئولین سایت نداشته ام (( البته دلخوریهایی از سانسور و حذف برخی از مطالبم داشتم که خوب حتما دلیلی برای حذف آنها وجود داشته )) و اگر هم با کاربری بحثی شده, صرفا در مورد موضوع و مطلب بوده نه بحث شخصی.

در مورد برنامه خنداونه و حضور ایشون در آن برنامه هم قطعا میدانید که برنامه آخر خندوانه مخاطبی بسیار بیشتر از برنامه های عادی آن داشته و احتمالا حضور این شخص در آن برنامه, تبلیغی و برای شهرت بیشتر او بوده, چون کار خاصی هم نکرد چند دقیقه آمد و خندید و رفت !!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد وضعیت کنسرتهای داخلی هم باید خدمتتون عرض کنم که وضع آنها از کنسرتهای لس آنجلسی که در آن شرابخوری میکنند و اکس میزنند و نیمه عریان بین هم میرقصند, بسیار بهتر هست.

در مورد واگذاری به وجدان هم, منظور شما را متوجه نمیشوم, که چه اشتباهی کردم !!!!!!!!!! از اینی که با یکسری پیشفرض و اخبار در مورد یک خواننده به یک نتیجه گیری که ممکن است نزدیک به واقعیت باشد یا حتی نباشد رسیده ام باید به وجدان خودم واگذار شوم !!!!!!!!!!!!!

کاش همیشه به جای شخصی کردن هر بحثی, به نقد خودِ آن بحث برسیم نه گوینده بحث !!!!!!!!!

بنده با شما هیچ مشکلی نداشتم و ندارم و نخواهم داشت ولی جبهه گیری عجیب و شدید شما نسبت به صحبتهای بنده برایم بسیار عجیب و غیر قابل هضم است !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمله ای هم که گفتم برای یکبار هم که شده منطقی بحث کنید, کاملا کلی بود و شایدعلتش واکنشی در نتیجه همان برچسب طرفدار تئوری توطئه و تهمتی بود که به بنده زدید مانند انگهایی که دیگران به ما میزنند مانند دلواپس و دائم الشک و غیره و ذالک.

در مورد جذب حداکثری هم به شما قول میدهم که منظور نفوذیها و افرادی که ذاتشان پلید است یا سرسپرده امپریالیسم هستند نبوده است بلکه توده مردم بوده که خیلی از آنها ممکن است دارای اشتباهاتی هم باشند ولی ذاتشان درست است.

در نهایت هم بگویم, باز طبق فرمول شما, اکثر صحبتهای استاد رائفی و استاد عباسی و استاد ازغدی و دیگر اساتید, تئوری توطئه و تهمت و توهم هست که البته خدا را شکر نیست و صحبتهای این بزرگواران کاملا واقعیست.

این را هم مطمئن باشید دستهای پشت پرده همیشه باعث داغ بودن شهرت افراد مشهور میباشد و مانع از افول شهرت آنها میشوند, که نمونه هایش اخباری مانند اینهاست :

فلان بازیگر فوت کرد در حالی که زنده است
به فلان هنرپیشه حمله شد در حالی که نشده
فلان شخص کشف حجاب کرده و عکسش دست به دست میشود
فلان فرد ماشینش چپ شده و جان به در برده است
فلان خانوم با ماشینش تصادف کرده
فلان خواننده شده سفیر صلح
فلان نقاش شده حامی بیمارهای خاص
فلان آدم معروف توسط موجودات فضایی دزدیده شده است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مطمئن باشید اخباری از این دست در خیلی از مواقع فقط به عنوان شایعه توسط همان اربابان پشت پرده پخش میشوند تا باعث داغ شدن دوباره تنور شهرت برخی افراد شود و به فروش بیشتر آثار آنها بیانجامد و این یک حقه کثیف ولی متاسفانه دوست داشتنی برای عامه میباشد.

یا حق
صفحه: 1 2
آدرس های مرجع