تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: زمان ظهور نزدیک است
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
فراگیر شدن فساد و فحشا و ظلم :
یکی دیگر از نشانه هایی که برای ظهور در روایات ذکر گردیده است فراگیر شدن انواع فساد و فحشا در جوامع انسانی می باشد که در روایات بعنوان علائم غیر حتمیه وارد شده است . رواج انواع فساد جنسی(زنا، همجنسگرایی،برهنگی و …) فساد اقتصادی (ربا،رشوه،گرانفروشی و…) فساد حکومتی(وضعیت فعلی حکومت در تمام جهان) فساد اجتماعی ( فروپاشی بنیان خانواده ها ، اعتیاد و ناهنجاری های اجتماعی و …) در اوضاع کنونی دقیقا منطبق بر فرمایشات روایات و احادیث عصر ظهور می باشد . پوشش ۳۵۰ کانال فاسد ماهواره که اکثر آنها زشت ترین و فجیع ترین صحنه ها را به راحتی نمایش می دهند و تمام اقشار بخصوص جوانان و نوجوانان را در سراسر جهان تحت تاثیر خود دارند و سایتهای مبتذل اینترنت و سی دی ها و فیلمهای مبتذل و فجیع که در سراسر جهان فراگیر شده اند ( حتی در ایران ) و …
و سایر نشانه ها به اجمال :
به بن بست رسیدن تمام نظریه ها برای سعادت انسان ، رویکرد جهان به معنویت ، شدت یافتن بلاها ، فتنه ها و مشکلات ،
شدت یافتن دو جریان حق و باطل، شدت یافتن انتظار در ادیان مختلف و فراگیر شدن نام و یاد مهدی (فراگیر شدن دعای ندبه در سراسر کشور و در هر کوی و برزن ، اقبال و روی آوردن عموم مردم علی الخصوص جوانان به اماکن متبرک به نام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خصوصا جمکران بعنوان پایگاه اصلی منتظران و عاشقان
، بحث روز شدن مساله ظهور و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در بین مردم ،افزایش قابل توجه رویکرد به مساله مهدویت و ظهور در بین مطبوعات ، صدا و سیما ، سخنرانی ها و … و اقبال به این مساله در حوزه و دانشگاه و در بین فرهیختگان و نخبگان) و ……….
یکیش هم استفاده از انجمن های مثل این در جهت مقاصد مادی هست Angry
وقتی یک کسی مثل آقای بهجت که همه قبولش دارن و میگن پیرمردها هم ظهور رو درک می کنن ... دیگه ما حساب کار باید دستمون اومده باشه.
(۵/فروردین/۹۶ ۱:۵۹)سدرة المنتهی نوشته است: [ -> ]وقتی یک کسی مثل آقای بهجت که همه قبولش دارن و میگن پیرمردها هم ظهور رو درک می کنن ... دیگه ما حساب کار باید دستمون اومده باشه.

سلام
بله ولی بستگی داره نیت نویسنده چی باشه
به نام خدا

فساد اقتصادی و به دنبال آن اخلاقی تمام کشور را برداشته به خصوص خیلی از مسئولان را و متاسفانه هیچکسی هم هیچکاری نمیکند، مراجع چرا فتوا نمیدهند تا فساد را ریشه کن کنیم.
باسلام
البته که 1143 ساله که به ظهور نزدیک شدیم . یعنی از زمان تولد اقا امام زمان ارواحنا له الفداء ،اما به شرطها و شروطها ....اون علائمی که شما عنوان فرمودید علایم حتمیه نیست ....بیش از 2500 نشانه از نشانه های ظهور منجی عنوان شده که فقط 5 مورد حتمی هست و تازه ممکنه در موردشون بداء اتفاق بیوفته و هنوز خبری نشده ...اما در مقاله ( تفسیر ریاضے قرآن و نابودے اسرائیل)که در همین سایت کار شده بنده عوامل سبب ساز ظهور مثل نابودی رژیم صهیونیستی را از طریق استنباطهای ریاضی قرانی ذکر کردم که امیدوارم مورد توجه جنابعالی قرار بگیره .
(۵/فروردین/۹۶ ۱:۵۹)سدرة المنتهی نوشته است: [ -> ]وقتی یک کسی مثل آقای بهجت که همه قبولش دارن و میگن پیرمردها هم ظهور رو درک می کنن ... دیگه ما حساب کار باید دستمون اومده باشه.
کی بود این حرف رو زدن؟
چون خودشون بنده خدا به رحمت الهی رفتند.
(۷/فروردین/۹۶ ۲۰:۲۲)Ali#59 نوشته است: [ -> ]کی بود این حرف رو زدن؟
چون خودشون بنده خدا به رحمت الهی رفتند.

سلام علی آقا
فیلم فرمایش ایشون موجود هست.

خدمت شما ، روی عکس هم می تونید کلیک کنید.

http://s8.picofile.com/file/8290554176/bahjat_emam_zaman.mp4.html
[تصویر: sajad.jpg]


نقل قول:او ، او اینجا هست هنوز ، و میداند اینکه وقت ما نشده است هنوز
آدرس های مرجع