تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: فراماسونری در بازی ASSASSINS CREED توهین به مقدسات
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
این نسخه به طور دقیق در مورد زندگی الطیر میپردازه
(۲۴/خرداد/۹۰ ۲۱:۳۶)امیر گیمر نوشته است: [ -> ]ببخشید چند روز نبودم این نسخه در واقع اتزیو از نفوذ ماسونها در عثمانی با خبر است.واز طرف پدربزرگ خود به او وحی شده است.وحی از طرف خدایان نعوذبااله

امير جان ، اخر سر از طرف پدر بزرگش وحي شده يا خدايان ؟؟!!!
اين نسخه كه هنوز منتشر نشده كه! تنها 3 يا 4 تا تريلر ازش پخش شده. بهتره كه نقد درباره revelations را بزاريم براي بعد از انتشار اون كه هم درست تر و دقيق تر باشه.
با آرزوي موفقيت براي شما

(۲۶/خرداد/۹۰ ۱۴:۰۴)امیر گیمر نوشته است: [ -> ]این نسخه به طور دقیق در مورد زندگی الطیر میپردازه

كدوم نسخه ؟ منظورتون revelations هست ؟
اخری میگم به کامل زندگیش میپردازه
(۲۶/خرداد/۹۰ ۱۸:۲۸)امیر گیمر نوشته است: [ -> ]اخری میگم به کامل زندگیش میپردازه

اين آخري همين revelations هست.
مطمئنا نميشه گفت. من تقريبا تمام دمو هاي منتشر شده اش را ديدم.
كه توي همون دموي معروفش كه خيلي هم قشنگ درستش كردن، اتزيو توي درگيري ناگهاني الطاير را ميبينه، من كه فعلا چيزي نديدم و نشنيدم كه بگه كاملا درباره الطاير هست ولي خوب احتمالا قسمت هايي از اين بازي درباره الطاير خواهد بود. در ضمن اين آخرين نسخه از بازي هست كه اتزيو شخصيت اصلي بازي هست و در نسخه بعد شاهد يك شخصيت ديگه خواهيم بود.
یک عقاب دوسر روی لباس تمپلرها تو تریلرهاش دیدم
سلام. من فقط واسه نوشتن یه جواب تو این بحث عضو شدم و فکر نکنم که دیگه هم برگردم. این چیز هایی که شما می گین رو چندین جا خونده بودم ولی جدیدا یه منبع جدید پیدا کردم که گفتم به شما هم بگم، بعضی از تهمت ها به اساسینز کرید رفع بشه (من خودمم قبول دارم که بعضی جاها از علائم مشکوک استفاده شده)
اگه این سایت رو نبینین ، حتی اگه اساسینز کرید رو 3 بار تموم بکنین نمی فهمید داستان چی بوده.
http://assassinscreed.wikia.com
به این سایت مراجعه کنین و ببینین که خیلی از تهمت هاتون نارواست...
البته اینکه نشان اساسین ها با نماد فراماسون ها شباهت داره، توی این سایت هم ذکر شده:
«The insignia bears some resemblance to the symbol of the Freemasons (the Square and Compasses). »
در ضمن ، تمپلار ها ، فقط شامل شرکت آبسترگو نمی شوند. در میان سازمان های تمپلار امروزی ، نازیها ، ناسا ، CIA و جالب تر از همه ، ساواک هم دیده می شود(محمد رضا شاه و شعبان بی مخ جزء لیست تمپلار های این سایت هستند). و اگر کلمه ی New World Order را جستجو کنید می بینید که نوشته شده این آخرین هدف آبسترگو است:
«To create a New World Order is the final goal of Abstergo Industries. »
و در مورد بعضی چیز های دیگر ، مثل عدد 72 که گفته شده بود رابطه با فراماسون ها دارد، در اینجا ، یک بخش کامل درباره 72 نوشته شده و اونرو خیلی بهتر توضیح میده.
در بخش آخر بازی AC:Brotherhood دیدیم که شاون (همون پسر عینکیه) داره برای بقیه درباره کلاه انقلابیون فرانسه و چشم ماسونی توضیح می داد. وقتی به این بخش رسید که:«اگه این دو نماد روی هم بیفتن...» دزموند piece of eden رو برداشت و دقیقا در زمانی که دو نماد روی هم افتاده بودن اون وسیله فعال شد و همه خشک شدن. لژ ماسونی لندن در سال 1717 ساخته شد و انقلاب فرانسه در 1789 آغاز شد. اگر این دو حادثه را از هم کم کنیم:
89 - 17 = 72 (The password to enter the Colosseum Vault)
اینجا باید یک مورد دیگه هم ذکر کنم: چشم ماسونی و چشم هورس و... در جاهای مختلف دیده می شن که در واقع رمز گذاری های «نمونه 16» هستن. خیلی از معما های اون در AC2 حل می شه. فکر نکنم هدف ، القای تفکر ماسونی به بچه ها باشه.
در مورد اون تریلر AC:reveloution ، دیده شدن الطائر توسط اتزیو عجیب و مشکوکه، اما برای اتفاقاتی که برای دزموند رخ می داد، جوا قانع کننده ای داده شده: پدیده ای به نام Bleeding effect که باعث شد دزموند در طول زمان، توانایی های الطائر رو بدست بیاره. مثل دید عقابی ، دویدن سریع و... که اون مرحله ای که در AC2 در زمان الطائر و بدون اتصال به انیموس وجود داشت ، نشون می ده گاهی اون به خاطرات گذشتگان هم می ره. این اتفاق برای نمونه 16 هم رخ داده بود و اون به دلیل اینکه حال و گذشته رو با هم قاطی کرد، مرد.
در آخر من میگم اگه اسم حضرت علی(علیه السلام) رو توی آرم اساسین ها گذاشتن، چرا ما نمی تونیم همونطوریکه در مورد بازی هایی که به نفع آمریکا ساخته شده نظر می دیم حرف بزنیم؟ مثلا بگوئیم:یوبی سافت با اضافه کردن این آرم به نشان اساسین ها (و همچنین لباس اتزیو در reveloution) باعث شده بازیباز هرجای دیگه که این آرم رو دید ، ازش خوشش بیاد و هرجا اسم temple of solomon یا templar اومد، ازش متنفر بشه.
اون آرم عقاب روی لباس اتزیو رو هم فکر کنم (نتونستم عکس رو ببینم، ولی حدس می زنم می دونم کدوم رو میگین) لباس اساسین ها نیست، در brotherhood یک سری معابدی وجود داره برای رمولوس که اگه هر 6 تای اونا رو بگردین ، می تونین قفل لباس بروتوس رو باز کنین. این لباس هست که آرم عقاب داره. در ضمن در بازی گرشاسب هم روی کمربند گرشاسب عقاب هست یعنی نشان ماسونیه؟
سلام. من مجبور شدم برگردم! آخه دفعه قبل فقط صفحه های 1،5و7 رو خوندم و بعد از جمع بندی نوشتم ولی الآن که برگشتم و صفحه های دیگه رو هم خوندم باز هم اومدم تا یه سری مطلب دیگه رو بگم.
1- لطفا منبع اون سایتی رو که توش نوشته به اتزیو وحی شده رو بنویسید. چون من درباره علت سفر اتزیو به ترکیه خوندم که می خواد به مصیاف (همون قلعه ی اساسین ها در شماره 1 که در تریلری که اومده بود هم همونجا دستگیر شده بود) بره ، تا بتونه 5 تا لوح الطائر رو که در کنار هم قفل سلاحی را در این قلعه باز می کند ، بدست بیاورد که می بیند قلعه توسط تمپلار ها تسخیر شده.تو هیچ منبع درست و حسابی ای درباره اینکه اتزیو به عثمانی می رود تا آنرا از فراماسونها نجات دهد چیزی ننوشته.
2- piece of eden یک قسمت نیست همونطور که می دونین 50 گوی در تمام جهان هست (البته «نمونه 16» یک جا از گوی شماره 66 هم حرف می زنه) که در تمام جهان پخش هست(مثلا یکیشون در تخت جمشید هست و یکی دیگه هم توی واشنگتن دی سی و یکی دیگه در اورشلیم و...). این گوی ها می تونن مغز انسان رو کنترل کنن و Those Who Came Before(که چند مطلب قبل تر نوشته بودین که جن هستند) با استفاده از اون انسان ها رو کنترل می کردن. در فیلم the truth یا حقیقت هم می بینیم که یکی از اونا با استفاده از piece of eden داره انسان هارو به کار وادار می کنه. آدم و حوا هم از همین جا فرار می کنن. البته من در اینجا نسبت به بازی انتقاد دارم که چرا گفته اون اجنه انسان ها رو خلق کردن. اما هدفم از گفتن اینها این بود که یک نتیجه گیری از بازی (توسط خودم) رو بهتون بگم.
بازی روایت جنگ اساسین ها در مقابل تمپلار هاست. هر دو گروه آزادی انسان ها و صلح همیشگی رو می خوان. تمپلار ها می گن باید piece of eden رو در اختیار بگیرن و عده اندکی بر تمام جهان تسلط داشته باشن و به این ترتیب جنگ هم رخ نمی ده (فکر کنم این یک ریشه فراماسونی داشته باشه که باید بقیه مشخص کنن چون من خیلی وارد نیستم) در مقابل اساسین ها اعتقاد دارن piece of eden باید یا نابود بشه یا مخفی تا کسی نتونه با استفاده از اون انسان ها رو کنترل کنه و صلح بدین وسیله بوجود میاد. در معما های بازی هم دیدین که اکثر جنگ ها رو به piece of eden ربط میده و اینکه تمپلار ها می خوان این قطعات رو بدست بیارن و جنگ ها بوجود میاد.
3- یه تصویری هست که شما باهاش مثلث 6 پر می سازن از اتزیو. من پوستر اتزیو رو تو اتاقم دارم و خوشبختانه دستاش بازه!!! همچنین والپیپر کامپیوترم هم عکس اتزیو هست در حالیکه دست هاش ضربدیه ولی به سمت پایین!!! از اینا هم می تونین چشم و ستاره و... در بیارین؟ بنابراین فکر نمی کنم از همون اول هم نظر سازنده حالت فراماسونی دست باشه!
4- اگه واژه «جرج بوش» رو به انگلیسی در این سایت جستجو کنین ، در موردش می نویسه که یک تمپلار نیست ، اما بازیچه ای بوده تا اهداف اونا انجام بشه. پوتین هم جزء لیست تمپلار هاست. هتلر هم همینطور (+چرچیل و استالین) من میگم مگه همه اینا فراماسون نبودن؟ پس این نشون می ده بعضی از فراماسون ها ، تمپلارن. (نمیگم همه شون چون ژنرال واشنگتن جزء تمپلار ها و اساسین ها نیست اما فراماسون بوده) در حالیکه هیچ اساسینی ، فراماسون نیست (لئوناردو داوینچی اساسین نبود، فقط دوست خانوادگی اتزیو بود.)
5- برخی از عملیاتهای آمریکا ، مثلا آپولو ، فیلادلفیا و... جزء عملیاتهایی هستن که توی سایت به عنوان عملیات تمپلار ها معرفی می شن. همونطور که می دونین باز آلدرین ، از افرادی که در مأموریت آپولو11 بود هم فراماسون هست. رابطه فیلادلفیا با فراماسونری هم دیر یا زود کشف می شه.
من هم با این مطلب که می گه اون جنه انسان ها رو ساخته مخالفم و برای اثبات این موضوع نیاز به مدارک فراوانی است.
(۱۹/تیر/۹۰ ۹:۵۹)jalvandi نوشته است: [ -> ]من هم با این مطلب که می گه اون جنه انسان ها رو ساخته مخالفم و برای اثبات این موضوع نیاز به مدارک فراوانی است.
درسته که خیلی از چیز هایی که اینجا نوشته شده باید بیشتر بررسی بشه ، اما این یه مورد متأسفانه درسته. الهه Minerva یک جایی میگه:
"We built you in our own image, we built you to survive."
این جمله ثابت می کنه بازی در این مورد مشکوکه. در کل باید بگم که مطمئناً (و صد البته متأسفانه) این مورد که در بازی جایگاهی برای «خدا» وجود نداره ، کاملا درسته. حتی در مورد داستان هابیل و قابیل هم ، داستان با آنچه در انجیل هست ، تفاوت دارد. در اینجا اختلاف بین دو برادر نه بر سر علاقه خدا، بلکه بر سر piece of eden هست. اما یک جا من یادم میاد که اتزیو درباره خدا با رودریگو حرف زد و رودریگو گفت من هرگز به انجیل اعتقادی نداشتم. وارن ویدیچ، دکتری که دزموند رو در آبسترگو زندانی کرده بود ، یکبار می گه: من به کتابی اعتقاد دارم که با وجود اینکه می گه جهان در هفت روز ساخته شد (یعنی داره مسخره می کنه و می گه ممکن نیست) ، پر فروش ترین کتابه!
اما دقت کنید که همه اینها تمپلار بودن ولی اگه من نمونه اساسین رو هم پیدا کردم می نویسم. اگه دوست دارید یک جدول از اون چیز هایی که در اساسینز کرید 1 روی در و دیوار می بینید و رمز و راز آنها رو (به زبان انگلیسی) واستون اینجا بذارم.
سلام
دوستان من یه سوال خیلی بزرگی داشتم
ایا بازی اساسینز کرید یک بازی شیطان پرستی است..؟
نظر من اینه که این بازی یا کاملا شدیدا شیطان پرستیه و یا خیلی بر خلاف اون هاست..
که گزینه ی اول نزدیکتر به نظر میاد..
دوستان لطفا جمع بشیم و با دلیل و مدرک این رو بررسی کنیم..
چون این بازی روز به روز داره پیش رفت میکنه ، و به خاطر گیم پلی و بازی رونی که داره طرفدارای خیلی زیادی پیدا کرده..یه نگاهی به تصویر زیر بندازین.. ، چقدر این مرد شبیه یه حاجی و یا یه مرد مذهبی است..

[تصویر: ac2kill.jpg]

حالا آرم بازی رو ببینید که چقدر شبیح یک حرمه..

[تصویر: assassins-creed-2f.jpg]

[تصویر: assasins_creed_2_logo.jpg]

[تصویر: Assassins_creed_1024_x_768-21.jpg_wall3.jpg]

[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcRM3OuzClx88rst2ES6VBY...6nX9TbtUlX]

البته آرم یوبی سافت رو که میشناسید و اینکه چقدر شبیح یک تک چشمه..

[تصویر: topten_ubisoft.jpg]

[تصویر: vhzqddyhh66bbkfilvyh.jpg]

[تصویر: 20110413ubisoft.jpg]


[تصویر: Ubisoft.png]

البته که ما میدونیم اینها تنها عدله برای فراماسونری و شیطات پرستی بودنش نیست..


توی بازی بار ها و بارها نماد 666 را دیدیم و به عنوان مراحل و غیره
ساختمان ها اکسرا شبیح حرم ساخته میشه و اکثرا وسط اونها یه پنجره داره به سبک دایره که نماد تک چشمی توی اکثر لژ های ماسونی است
دشمنی شدید این بازی با مسیحیت و کشیش ها که مارا به یاد دشمنی شدید ماسون ها و مسیحیت میندازد..

نماد تک چشم خیلی اوقات واضح توش به کار گرفته

مکان های مخصوص فراماسونری البته بجز احرام ثلاثه مصر توش خیلی اوقات کار گرفته شده..

وقتی اواخر بازی اساسینز 3 میشه و به زمان قبل برمیگردن ، رمز یک حرمه که از مثلثات داخلیش تشکیل شده و دانشمندان اون و رمز یابی میکنن

یه صحبتی هم از جن و یا روح توش هست که با اساسینز مخصوصا اواخر اساسینز دو و اوایل 3 و اواخر 3 صحبت میکنه..

و وقتی اون به گوی طلایی که اصطلاحا گوی power full یا گوی انرژی هست میرسه و در طی مراحل در این زمان امروزی هی با جن صحبت میکنه ، (همون گوی طلایی که نیروی جادویی داره و در زمان قبل اجدادش ، اساسینز ازش استفاده کرده بود ) و وقتی که بهش دست میزنه دیگه به وضوح تقریبا تمامی نماد های شیطان پرستی توی بازی رو یه کاسه میکنه و نشون میده..
دور اون روی هوا نماد های 666 که به عنوان مراحل خاصی از بازی بود و نشون میده ، تک چشم و واضح نشون میده حرم و حتی نشان استاندارد و جهانی فاکتور که به صورت باینری عدد 666 رو نشون میده و جزو نکات محرمانه ی شیطان پرستانه و...
و بعد اون نمیتونه خودشو کنترل کنه ، گوی اون و به سمت اون دانشمند زن میبره ، دانشمندی که اصلا ازش بدش نمیومده و هی میخواد خودشو کنترل کنه و نمیتونه و هی جنه باهاش حرف میزنه و گویی جنه چیزی رو بهش میگه که اساسینز نمیخواد انجامش بده (کشتن اون دانشمند) ، و نکته جالب اینه که جلوی اون دانشمند وایمیسته و همینطور که شخصیت میگه نه ..! بازی از تو میخواد تا یک دکمه رو فشار بدی و وقتی بزنی اون و میکشه.. ، یعنی بازی از تو میخواد که تو با انتخواب خودت اون و بکشی..

من سعی میکنم باز عکس هایی از بازی بیارم و..

امید وارم خوب طوزیح داده باشم..

ولی یک نکته اینه که اگه شیطان پرستیه چرا انقدر احمقانه تمامی نماد های شیطان پرستی رو به کار برده و مخصوصا اخر بازی که همه رو توی یه کاسه کرده..
اصلا نیازی نبود که یه علامتی مثل فاکتور که بسیار موزیانه طراحی شده و اکثر مردم عادی مخصوصا مردم خارج که تو کنترل مغزی کامل هستن ازش خبر ندارن رو نشون بده..!

یه نکته دیگه
خوانواده اساسینز که قراره خوانواده ی خوبی نشون داده بشن اصلا خوانواده مقیدی نبودن ، برخلاف خوانواده های اون موقع مسیحی..

یعنی وقتی پدرش میفهمه که پیش کریستینا ، دختری که از نظر اساسینز نامزدش بوده میره و کارای بد بد میکنن اول بهش میگه و مثل بقیه یکمی اخم میکنه و اساسینز منتظره تا دعواش بکنه و.. ولی بعد سریع پدرش میخنده و خیلی راحت با کارش کنار میاد و شاید حتی تشویقش هم میکنه..

توی این بازی تمام مشکل مردم رو کشیش ها و مسیحیت نشون میده...


در ضمن یکی از معروف ترین پوستر هاش اینه

[تصویر: 220px-Assassins_Creed_brotherhood_cover.jpg]

که جلد اصلی روی کاور بازی هست..

ببینید دستش رو چجوری به سبک نماد شیطان پرست ها گرفتته..
به شکل حرف X


بد نیست یه نگاهی به تصویر زیر هم داشته باشین..

Assassins Creed 3 Teaser Picture Released?
[تصویر: ubisoft-teaser.jpg]
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
آدرس های مرجع