تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: فراماسونری در بازی ASSASSINS CREED توهین به مقدسات
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(۱۴/اردیبهشت/۹۱ ۸:۴۱)شهرام نوشته است: [ -> ]سلام
اطلاعاتي كه هيچكس بهتون نگفت،اما من ميگم گوش كنيد

1-حشاشين اولين سازمان تروريستي جهان است.

2-حسن صباح پس از مدتي خودشرو مهدي موعود معرفي كرد.

3-حسن صباح معاد رو قبول نداشته و ميگفت انسان با مرگ نابود ميشود.

4-به حشاشين(باطني)ميگفتند چون هيچوقت دين خودشونو اشكار نميكردند.

5-قلعه ي حسن (الموت)تو نزديكي قزوين هست و قزوينيها بهش ميگن قلعه حسن(شمال شرقي روستاي گازرخان)

6-حشاشين تو سازمانهاي ايلوميناتي و فراماسونري خيلي محبوبن ولي اونها فراماسون نبودند و اين محبوبيت به دليل دوست داشتن حشاشين و سياست هاي حسن صباح است.

7-وقتي يك بيگانه از فرهنگ و تاريخ تو گيمي درست ميكنه مثل ASSASSINS CREED و ايراني رو قاتل نشون ميده و تو هم يه تومار درست ميكني و بعدش افتخار ميكني كه تو تاريخت اينجور ادمهايي بودن و اسم محقق باسه خودت ميزاري و ...

8-كدوم ديوونه اي ميگه حشاشين قويترين نهضت ايران حساب ميشن،پس اسلام و تشيع و مهدويت قويترين نهضت ايران نيستند،دستت درد نكنه.

9-طبق گفته ي تقويم ماياها 21دسامبر2012پايان تاريخه،نه بودا(درضمن برادر من،اگه قرار بود دنيا نابود بشه خدا انسان رو نمي افريد از اين به بعد بگو قيامت ميشه)و كساني كه زماني براي قيامت ميگويند(ماياها و ...)دروغ گويند و فقط خدا ميداند.و نميدانم چرا در مورد اين روز بحثه خاصي نميشه(روز چله 21 دسامبر)

10-حتما" نظرهاتون رو بزاريد و از من منبع اطلاعات رو نخواهيد و كسي كه ميخواد مطمئن بشه خودش خوب تحقيق كنه و بدونيد در اسلام با كشتن مسلمان بدون پرس و جو انسان به جهنم برده ميشود و بدونيد اسلام دين شمشير نيست به خاطر حرفاي تندم ناراحت نشيد و اگر دنبال افتخار از تاريخ هستيم اينده را با افتخار بسازيم نه اين كه از يگ گروه ادمكش تعريف كنيم.

شديدا" منتظر پاسخ ها و نظر هايتان هستم

يا حق


مشخصه که مطالعه زیادی نداشتید و همه این هارو از کتاب خداوند الموت نوشتید اینجا
در مورد نکته اول که مشخصه!
2-شبهه های زیادی در موردش هست ولی 100 درضد موثق نیست(هرچی رو که میخونید باور نکنید)
3-این رو از کجا دراوردید؟!
4_اون قبل از قیامه القیامه(که باز هم شبهه های بسیاری در مورد اعلام شدنش توسط ابن صباح بوده)که بعد از اون باید دین خودشون رو آشکار میکردند دلیل اصلی این نامگذاری این بوده که باطنی ها معنی باطنی ایات قران را استخراح می کرده اند!
5_این که معلومه(گه چی؟)
6_خوب هر آدمی که عثل ودرایت سیاسی قویی داشته مورد توجه اونها هست این دلیل نمیشه!
7_ما که نفهمیدیم چی شد!
8_ اسلام و تشيع و مهدويت(اینا مگه نهضت بودن؟)ایران با نهضت مسلمان نشد با حمله اعراب بود و واقعا هم بزرگترین نهضت برای رهایی اقوام ایرانی از سلطه مادی و معنوی قوم عرب بوده که به خودی خود مشکلی ندارد!
9_این که هیچ
10_گذاشتمBig Grin
سلام دوستان
من جدیدا یه کتاب در مورد الموت و اسماعلیان پیدا کردم مولفش یه انگلیسی اسم کتاب هم ,اشیانه عقاب,کتاب مفصلیست تو این کتاب بسیاری از قلعه های اسماعیلیان رو برسی کرده که از چین اغاز میشه تا سوریه یه چیز که برام خیلی جالب بود اینکه یه قلعه اسمش بیش قلعه هست نزدیک روستای ماست مردم روستا میگن این قلعه دزدهاوقاتلهاست اما در کتاب میگه این برای اسماعیلیانه.قلعه بسیار جالب و البته دست نیافتنی اگه بتونم چندتا عکس براتون میزارم
بعد از مطالعه کتاب مطالب مطالبی رو که به بحث مربوطه میزارم
بچه ها فک کنم بحث به دعوا و جدل کشیده شد
از موضوع اصلی خارج نشید
ولی اینکه این بازی ماسونیه کاملا مشخصه
از همه جاش معلومه
درپناه حق
دوستان ‏ASSASSIN'S CREED III‏ خیلی وقته اومده. تاآخرشم رفتم. نکات زیادی هم داشت. چرا کسی درموردش بحس نمیکنه؟ قسمت۴ بازی بانام پرچم سیاه درحال ساخته. لطفا بحس راشروع کنید.
زنده باد بازی assassins ودرود بر سازنده هاش.
نه شیطانی هم هست و نه ماسونی.
به جا توهم برید بازی سازی یاد بگیرید به جا حسودی و تخریب بازی های مطرح جهان.
به نام خدا

بنده چند عنوان از سری بازیها assassins را بازی کرده ام که شامل شماره یک و شماره دوم و دنباله brotherhood از سه گانه مربوط به داستانهای اتزیو آدیتوره میباشد و این بازیها را در کنسول ps3 انجام داده ام و قسمت سوم تریلوژی اتزیو یعنی revelations را هم در نوبت بازی و بررسی دارم. چند نکته کلیدی در مورد این بازی به نظرم رسید که به نظر مهم است:

1- این بازی علیرغم بعضی از معدود نکات مثبتی که در داستان دارد, دارای نکات منفی بسیار بیشتر میباشد, به طوری که مثلا شخص اتزیو را که به عنوان نوعی منجی قهرمان, نشان داده میشود به صورت شخصی لاابالی حداقل در دو قسمت نخسته تریلوژی اتزیو, نشان داده میشود که از رابطه جنسی افراطی و حتی دزدی از مردم, باکی ندارد و اغلب هم به دنبال جذب افرادی از طبقه فواحش و دزدان و اوباش میباشد دقیقا مانند سریال supernatural که قهرمانان آن یعنی دوبرادر, از انواع لاابالی گری, ترسی ندارند و جالب است که آنها برگزیده میشوند تا دنیا را نجات دهند. از معدود نکات مثبت بازی هم میتوان به طلب آمرزش برای اهداف اتزیو که توسط او کشته میشوند بعد از قتل آنها, اشاره کرد.

2- داستان کلی بازی درباره مبارزه دو گروه یا فرقه اساسینها و تمپلارها میباشد. کلمه اساسین همان کلمه حشاشین میباشد که در انگلیسی تغییر شکل یافته یا به اصلاح عمل بومی سازی ((COINING)) روی آن انجام شده و تبدیل به اساسین شده است. حال حشاشین که بودند؟؟؟؟

حتما شما بهتر میدانید که حشاشین در واقع بخشی از پیروان حسن صباح بوده اند که به نوعی فدائی او محسوب میشدند و او را به عنوان رهبر و بالاتر از آن منجی خود میدانستند و هر فرمانی که او میداده حتی در حد پریدن در آتش را چشم بسته انجام میدادند, که برای علت این کار آنها هم افسانه ها و داستانهای زیادی گفته شده است که یکی از معروفترین آنها استفاده از حشیش برای فریب جوانان بوده به طوری که پس از استعمال فراوان حشیش توسط جوانان به فرمان صباح یا جانشینانش و مدهوش شدن آن جوانان, این افراد به باغهای زیبایی که در آن دخترانی زیبا رو, وجود داشتند برده شده و پس از به هوش آمدن تقریبی به آنها گفته میشد که شما در بهشت قرار گرفته اید و اگر جانتان را در راه حسن صباح فدا کنید در این بهشت به صورت جاوید زندگی خواهید کرد و بعد دوباره این جوانان را با ترفندهایی بیهوش میکرده اند و وقتی دوباره آنها را از فضای باغ بیرون میبردند بعد از به هوش آمدن دوباره آنها, این جوانان به خاطره رسیدن دوباره به آن بهشت دروغین تبدیل به عروسکهای بی رحمه حسن صباح میشدند تا هر امری که او کرد بدون هیچ مقاومتی اجرا کنند. خوب حالا دلیل اینکار حسن صباح چه بود؟؟؟؟؟؟؟

دلیل اصلی اینکار حسن صباح, پیروزی بر دشمنانش بدون احتیاج به لشکرکشی بود, یعنی چه؟؟؟ یعنی اینکه چون حسن صباح ارتش منسجمی آنطور که امرا و خلیفه های آن دوران داشتند را نداشت بنابراین پایه را بر انجام عملیاتهای مخفیانه قتل دشمنان خود یا به قول ما عملیات تروریستی توسط فدائیان خود گذاشت به طوری که همان جوانان بعد از طی کردن تمرینات سخت و طاقت فرسا و ورزیده شدن در لباس مبدل به کاخهای شاهان یا دشمنان وارد شده و هدف اصلی را از پای در میاوردند و اکثرا هم خودشان به قتل میرسیدند.

به همین دلیل شاید حشاشین را بتوان اولین انتحاریهای تاریخ یا اولین به نوعی تروریستها یا اولین آدمکشان سیاسی دانست و در واقع کلمه assassin در انگلیسی اشاره ای به همین آدمکشی سیاسی و عقیده ای به صورت مخفیانه میباشد. البته باز درباره اینکه حقیقت واقعا چه بوده فقط خداوند عالم است و بس.

به هر حال داستان اساسین شماره یک یا همان ماجراهای الطیر در واقع برداشت آزادی میباشد از داستانه فدائیان حسن صباح که در بازی به صورت شخص المعلم نشان داده شده است و اگر دقت کنید در قسمت پشتیه کاخ المعلم هم باغی زیبا همراه با دخترانی زیبا وجود دارد که ماجرا را به داستان حسن صباح نزدیکتر میکند. پس میتوان نتیجه گرفت که به نوعی الطیر در بازی اول مسلمان میباشد و از فرقه اسماعیلیه برعکسه گفته سازندگان بازی. شاید بتوان برای این بازی به دلیل حجیم بودن اطلاعاتی که در آن داده میشود و وسعت زیاد بازی و دنباله دار بودن آن به طوری که اکنون خبر از ساخته شدن نسخه هفتم آن یا black flag هم شنیده میشود , مطالب زیاد را میتوان گفت به دلیل اینکه این بازی شاید به نوعی کلاس درسی برای بهتر شناختن چهره ماسونها و غربیها و بازیسازان شرکت یوبی سافت شعبه منترال و آشنایی با طرز فکر آنها و چگونگی جذب جوانان بوسیله آنها توسط بازیهای مهیج و عمیق میباشد.

اساسین در لغت انگلیسی اصلا به معنای قاتل حرفه ای نیست معنی قاتل حرفه ای به انگلیسی میشود professional killer که معنای تحت الفظی آن با معنای Assassin بسیار فرق میکند معنای دقیق این کلمه به فارسی میشود آدمکش سیاسی یا مخفیانه و ربطی به حرفه ای بودن یا نبودن ندارد که البته خوب قاعدتا باید در این زمینه حرفه ای هم باشی ولی در مفهوم اساسین معنا بیتشر همان آدمکش سیاسی یا برای انگیزه های خاص به صورت مخفیانه میشود که از کلمه حشاشین عربی گرفته شده است

هرچیزی که سازنده گفت را که نمیشود قبول کرد شاید آنها دارند فراافکنی میکنند که سرنوشت بازی آنها به سرنوشت بازی لیتل بیگ شماره یک آن دچار نشود و با اعتراض مسلمانان همراه نشود. مهم این است که ما با جمع بندی داده ها از داخل بازی و کمی مطالعه تاریخی به این نتیجه میرسیم که الطیر مسلمان بوده یا بدتر اصلا بی خدا میباشد علیرغم اینکه از والدین مسلمان زاده شده و حرف سازندگان در مورد اینکه مثلا مادرش مسلمان بوده یا پدرش مسیحی یا برعکس, خنده دار است چون اصلا امکان ندارد مسیحی و مسلمان با هم ازدواج کنند چون مسیحی اول باید مسلمان شود بعد با یک مسلمان ازدواج کند و فرزند آنها هم بالطبع لااقل اسما, مسلمان میباشد, البته بعضی دوستا گزینه هایی مثل ازدواج موقت یا تولد ااطیر از راه نامشروع را هم اضافه کردند که به نظر با داستان همخوانی نداشته باشد و ما فرض را بر ازدواج دائم میگذاریم.

در کنار اینها شما به معنای کلمه creed به معنی فرقه هم توجه کنید همانطور که میدانید حسن صباح به نوعی موسس فرقه اسماعیلیه نزاریه میباشد که فرقه ای انحرافی در مذهب شیعه میباشد که آن هم تاریخ حجیم مربوط به خود را دارد. پس در واقع کلمه creed اشاره ای به فرقه اسماعیلیه هم میباشد.

شخصی که نویسنده بازی میباشد و یا افرادی که بازی را با این هوشمندی طراحی کرده اند بهتر از هرشخصی میدانند که اصلا ازدواحج یک مسیحی و یک مسلمان تا قبل از مسلمان شدن آن مسیحی امکان پذیر نیست و این یکی از نکات موذیانه این بازی و تحریف حقیقت میباشد.

اگر دقت کنید در دنیای امروز در صنعت سرگرمی شخصه ((منجی قهرمان)) به صورت فردی اغلب مست, زنباره, دروغگو, بعضی مواقع دزد, الکلی, لاابالی یا امثال اینها نشان داده میشود که مثالش را هم در مورد سریال سوپرنچرال زدم. خوب در قسمت اول بازی اساسینز, شخصیت الطیر تا حدی از این اتهامات مبرا بود ولی متاسفانه در قسمت دوم بازی شخصیت اتزیو کاملا شخصیتی خلافکار تا حدی دارد و این را میتوان راجب به شخصیت دزموند که در واقع از طریق DNA او و خاطرات موجود در آن این داستانها شکل میگیرد میتوان دید. مثلا در شماره اول هیچگونه خالکوبی روی دستان دزموند مشاهده نمیشود ولی در قسمت BROTHERHOOD میتوان این خالکوبیها را روی دست او دید.

به هر حال منظور این است که اکنون دور , دوره منجی قهرمانان فاسد و تبهکار میباشد مانند اتفاقی که برای MAX PAIN افتاده و تبدیل به یک دائم الخمر شده. خوب چرا غرب یکبار نمیاد یک منجی قهرمانی, بسازه که انسان درستکاری باشه و ما دلمون خوش باشه بهش.


خوب تا اینجای کار متوجه شدیم که جنگ, جنگه اساسینز و تمپلارهاست, خوب, اصلا این جنگ سر چه موضوعی هست, که تمام گرفتاری هم همین جاست که این همه گیمر حرفه ای و گژوال و غیره, اینهمه وقت و پول و انرژی خودشون رو گذاشتن پای این بازی متاسفانه جذاب.

بله جنگ سره شی ای به نام PICE OF EDEN یا تکه ای از بهشت میباشد البته خود کلمه EDEN هم داستان زیادی پشتش هست که از حوصله بحث خارج است. خوب این تکه اصلا چیست؟؟؟؟؟

اول بیایید ببینیم از نظر اسطوره شناسی این تکه, اشاره به چه دارد؟؟؟ خوب ظاهری کروی و طلایی رنگ با رگه هایی تکنولوژیک روی آن که بیشتر به شی ای دیجیتالی میماند و خوب در واقع سمبل همان سیبی میباشد که انسان به واسطه آن از بهشت بیرون شد.

این قطعه یا همان (تکه ای از بهشت) توانایی کنترل ذهن بشر را دارد. در واقع این وسیله, توسط موجوداتی هوشمند تر از انسان که در دوران باستان زندگی میکرده اند و انسانها به عنوان برده یا مخلوق آنها به حساب میامدند , استفاده میشده و بوسله آن قادر به کنترل ذهن انسانها و جلوگیری از فرار آنها بوده اند.

در واقع تفکری که شالوده و بنیان داستان اساسینز بر روی آن استوار است, بر اساس مکتبی بنا شده که اعتقاد به موجودات فضایی به عنوان خدایان و فرشتگان دارند و انسان را به عنوان موش آزمایشگاهی آنها یا مخلوق آنها میداند.
به نام خدا
‏1.معلومه از حشاشین و حسن صباح هیچی نمیدونید.
‏2.لطفا باز به مکس گیرندید. من به اندازه کافی درباره مکس تو تاپیک ‏GTA5‏ توضیح دادم، برید اونجارو بخونید.
‏3.‏CREED ‎‏ به معنی کیش، عقیده، مرام و باور است نه فرقه.
در پناه حق
(۶/تیر/۹۲ ۲:۴۲)PWLG نوشته است: [ -> ]به نام خدا
‏1.معلومه از حشاشین و حسن صباح هیچی نمیدونید.
‏2.لطفا باز به مکس گیرندید. من به اندازه کافی درباره مکس تو تاپیک ‏GTA5‏ توضیح دادم، برید اونجارو بخونید.
‏3.‏CREED ‎‏ به معنی کیش، عقیده، مرام و باور است نه فرقه.
در پناه حق


به نام خدا
1. شما که میدانید کمی از حشاشین و حسن صباح بگویید ما هم بدانیم. حتما تاریخ جدیدی ساخته شده که ما خبر نداریم. پیرامون صباح داستانهای گوناگونی گفته شده که اینکه کدام حقیقت دارد مشخص نیست.


2. من به چیزی گیر نمیدم فقط میگویم قهرمانها در چند سال اخیر چه در بازیها چه در فیلمها چه در موسیقی اکثر افرادی لاابالی هرزه، الکی و غیره نشان داده میشوند. یک بازی ارزش ندارد انقدر روی آن تعصب داشته باشید.


3. شما اگر در ترجمه دستی داشته باشید متوجه میشوید که در هنگام ترجمه یک کلمه به زبان بومی فقط نباید به ظاهر و معنای ظاهری کلمه دقت کرد بلکه باید منظوری که آن کلمه در زبان مبدا دارد را همانگونه به زبان مقصد انتقال داد. بله کلمه Creed همونطور که گفتید تحت الفظی معانی بالا را میدهد ولی ما در ترجمه از معنای تحت الفظی استفاده نمیکنیم بلکه مفهوم را میرسانیم و در واقع مفهوم در اینجا همان ((فرقه)) یا (( انجمن مخفی)) که در بر گیرنده مفهمومه کلمات عقیده و مرام و باور به همراه عمل به این عقاید به طور یکجا میباشد، استفاده میشود. پس فرقه مناسبترین کلمه برای واژه فوق میباشد.فراماسون نشان دادن دکتر مصدق در BROTHERHOOD

یک نکته جالب هم بگم راجب به بازی BROTHERHOOD و اون اینکه همانطور که میدانید، بعد از شماره یک بازی و در واقع از شماره دوم به بعد، قسمتی به بازی اضافه شد تحت عنوان SUBJECT 16 یا ((پرونده مبحث 16)) که این قسمت به افشا شدن فیلمی منجر میشود به نام TRUTH .

ساز و کار SUBJECT 16 به این صورت است که در نقاطی از شهرها، مناطقی شاخص وجود دارند، اکثرا ساختمانها و مکانهای تاریخی معروف که در هنگامی که به آن مراجعه میکنید با نماد تک چشمه قرمزی در قسمت معرفی آن منطقه مواجه میشوید در واقع این علامت تک چشم قرمز نشانگر اینست که باید با استفاده از EAGLE VISION به حفره دیجیتالی در دنیای مجازی شهرهای تاریخی که وارد آن شده اید، داخل شوید و با حل پازلهایی که پر از تاریخ حقیقیه فراماسونها همراه با کمی چاشنی تخیل میباشد، بخشی از داستان فیلم TRUTH را باز کنید که تعداد این مناطقه شاخص مربوط به SUBJECT 16 نزدیک به ده مکان میباشد و هر قسمت بعد از حل معماهای مربوطه بخشی از فیلم یا کلیپ را باز میکند که برای دیدن کامل کلیپ باید تمام موضوعات رمزگشایی شود.

همانطور که میدانید در بازی اساسینز شماره دو، نتیجه کشف این مناطق و حل معماهای آن شد فیلمی که در آن حقیقته آدم و حوا از نظر بازی مشخص میشود که در واقع در آن کلیپ نشان داده میشود که آدم و حوا بعد از به دست آوردنه قطعه تکه ای از بهشت یا همان سیب طلایی موفق میشوند از کارخانه ای تکنولوژیک که توسط تمدن هوشمند فرازمینی ایجاد شده فرار کنند که برای رسیدن به این کلیپ، کلی از تاریخ فراماسونها در معماها افشا میشود که بسیار بسیار جالب میباشد و برای ما که به دنبال نماد شناسی و تاریخ فراماسونها میباشیم بسیار مفید میباشد هرچندشیطنتها و تخیلاتی هم در آن نهفته شده و پر از نمادهای سری و رمز آلود و کدهای سری در کنار آنها میباشد که شخصا موفق به رمز گشایی آن نشدم چون وقتش را نداشتم.

در بازی ((پیمان برادری)) که ادامه قسمت دوم میباشد، در یکی از پازلهای مربوط به ((پرونده مبحث 16)) به نکته جالبی برخوردم و آن اشاره به ایران و نهضت ملی سازی نفت بود.

در واقع در این قسمت یکسری عکس وجود دارد که با استفاده از دستگاه ماورای بنفش یا UV در هر عکس میتوان نوشته هایی را دید. چهار عدد از این عکسها مربوط به ایران و مربوط به نهضت ملی سازی صنعت نفت میباشد.

نکته جالب در مورد این عکسها اساسین نشان دادن دکتر مصدق و تمپلار نشان دادن شاه و دار و دسته اش میباشد به این صورت که در عکس مربوط به دکتر مصدق، او فردی نشان داده میشود که به دنبال رساندن منافع نفتی به ملت ایران میباشد و به عنوان فردی مخالف با کپیتالیسم و مخالف دیکتاتوری و حامی آزادسازی توده ها از دست امپریالیسم نشان داده میشود که به نوعی میتوان این نتیجه را استنباط کرد که از نظر بازی و به احتمال زیاد در حقیقت ، دکتر مصدق، فراماسون بوده است که همراه با عکسهایی از او میباشد .

در عکسی دیگر که در آن شعبان جعفری و دار و دسته اش مشاهده میشوند به این موضوع اشاره میشود که شعبان و شاه پهلوی یعنی محمدرضا و ساواک به عنوان عواملی شناخته میشوند که مردم آزادیخواه ((اساسینز)) را کشتار میکنند و به شدت به دنبال قوانین کپیتالیستی میباشند و از هر راهی برای سرکوب مردم و استفاده از نفت برای اهداف امپریالیستی استفاده میکنند که در ادامه بعد از حل این پازل که باید نشان تمپلارها را توسط دستگاه uv مشخص کنید و به قول بازی مکان آنرا مشخص کنید، نامه ای افشا میشود که در آن به چگونگی کنترل مردم دنیا و یا انقلابات توسط اقتصاد و نفت اشاره میشود که این نکته بسیار بسیار جای تامل دارد.


کلا پیشنهاد میشود به بازیها مراجعه کنید و این پازلها را حل کرده و اگر انگلیسیتون قویه مطالب را ترجمه کنید و اگر هم قوی نیست با استفاده از دیکشنری آنها را ترجمه کنید و به حقایق جالبی برسید.

اطلاعات کامل راجب رمزگشایی کدها و اعداد سری و پازلها در این لینک البته با انگلیسیه قوی وارد شوید و حقایق جالبی را راجب به فراماسونها متوجه شوید:

http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Dec..._The_Truth


برای افرادی که میگویند حسن صباح ربطی به بازی ندارد قسمت دوم از متن زیر مربوط به ربطه حسن صباح با بازی میباشد، این متون راجب به ایران و برگرفته از خود سری بازیها میباشد:

The Templars were active in the Achaemenid Empire, helping King Darius I overthrow the usurper Gaumata. Persian Assassins were also present: in 465 BCE, King Xerxes I was assassinated by an Assassin also named Darius, marking the first recorded use of the
Around 1090, Hassan-i Sabbāh began the public branch of the Assassin Order in the fortress of Alamut. Altaïr Ibn-La'Ahad fled to the fortress with his family when he was exiled from
Masyaf in 1227. During his time living in Alamut, Altaïr discovered six Memory Seals beneath the fortress
.
Mohammad Reza Pahlavi was Shah of Iran from 1941 to 1979. In 1953, he allowed
Abstergo Industries and the Central Intelligence Agency to overthrow Prime Minister
Mohammad Mosaddegh to protect their oil interests. Four years later, they helped Pahlavi begin SAVAK to goad his people into submission


در پاراگراف اول فعال بودن تمپلارها در دوران هخامنشی و کمک آنها به داریوش اول و همچنین به قتل رسیدن خشایارشاه توسط یک اساسین به نام داریوش که فقط نامش مانند داریوش شاه ایران میباشد و شخص دیگریست.

در پاراگراف دوم هم به ایجاد یک شاخه از اساسینها توسط حسن صباح در قلعه الموت، اشاره شده و مهمتر اینکه الطیر به همراه خانواده اش برای مدتی در الموت زندگی میکرده .

و پاراگراف سوم هم که قبل تر به آن اشاره کردم.

پس دوستان و کاربران محترم لطفا ما را متوهم و به دنبال تئوری توطئه نخوانید اینها حقیقتی میباشد راجب به بازی و قابل توجه دوستانی که در مورد به خصوص حسن صباح با اینجانب بحث میکردند.


به نام خدا
دوست عزیز ازمطلب خیلی کوتاهم کاملا مشخص بود که نمیتونم زیاد بنویسم(اینترنت گوشی هم محدودیتهای خودشو داره.)
شما مطالب من درمورد مکس رو خوندی؟ من تعصبی ندارم. هرکی حرف غیر حق بزنه، باهاش مخالفم(نمونه اش تاپیک اویل6) و عقیده دارم حتی از بازیها هم میشه چیزخوب یاد گرفت.
اما اصل مطلب: خیلی ممنون که زحمت کشیدید و پازلها رو حل کردید، من بارها گفته بودم اما ظاهرا کسی به این پازلها اهمیت نمیداد.(چون خیلی سخت بودن، خودم هم نمیتونستم درموردشون توضیح بدم اما توضیحاتتون خوب بود.)
ولی یکسری مشکل تو توضیحاتون هست:
1. شما فکر میکنید حشاشین همون ماسونها هستند در صورتی که تمپلارها بنیانگذاران ماسونهااند(یه جورایی جدشونند) در ضمن دو شاه پهلوی با ماسونها(تمپلارها) ارتباط داشتند ولی تا اونجایی که میدونم عضوشون نبودند. بعدشم حشاشین همیشه طرفدار آزادی بودند پس اشکالی نداره که تو بازی بعضی هارو حشاش نشون بدن.
2. من کی گفتم حشاشین به حسن صباح ربط ندارند؟ درضمن العلم حسن صباح نیست ولی یک شخصیت واقعی به نام رشیدالدین سنان است که درآن زمان مسئول قلعه مصیاف بود و صد البته از پیروان صباح بود.
3. درحشاشین چیزی به اسم تیغ مخفی وجود نداشت و اونها هیچوقت نامردی حمله نمیکردند.
4. حشاشین با حکومتهای مستبد مانند سلجوقیان مخالف بودند. به همین دلیل سلجوقیان از شایعاتی مبنی بر مصرف حشیش و بهشت بَرین برای تخریب چهره این افراد استفاده میکردند.
5. حسن صباح معتقد بود دارو، از مهمترین اقلامی ست که باید به ارزانترین قیمت دراختیار مردم باشد. به همین دلیل بیشتر کارهای حشاشین داروفروشی با قیمت های بسیار پایین بود.
حشیش به معنی دارو هم هست و به این علت آنها به حشاشین(داروفروشان) معروف بودند.
من هیچوقت به کسی توهین نمیکنم مگر اینکه لیاقت آن توهین رو داشته باشه(البته همین کارهم اشتباه است و سعی میکنم خودمو اصلاح کنم) ولی من هرگز به شما نگفتم متوهم. آدم باید همیشه بیدار باشه.
در پناه حق
(۸/تیر/۹۲ ۱۵:۲۴)PWLG نوشته است: [ -> ]1. شما فکر میکنید حشاشین همون ماسونها هستند در صورتی که تمپلارها بنیانگذاران ماسونهااند(یه جورایی جدشونند) در ضمن دو شاه پهلوی با ماسونها(تمپلارها) ارتباط داشتند ولی تا اونجایی که میدونم عضوشون نبودند. بعدشم حشاشین همیشه طرفدار آزادی بودند پس اشکالی نداره که تو بازی بعضی هارو حشاش نشون بدن.

در پناه حق


به نام خدا

خیلی ممنون از اینکه متن را خواندید. یک نکته باید به شما متذکر شوم در مورد اساسینز که نکته مهمی میباشد.

این نکته هم برمیگردد به تاریخ فراماسونها و وقایعی که بین لژهای مختلف ماسونی روی داده است که جزو حقایق تاریخ میباشد. ماسونها همیشه یک پارچه نبوده اند و حتی جنگهایی هم مابین لژهای مختلف آنها برای به دست آوردن قدرت شکل گرفته که بارزترین آنها جنگهای استقلال آمریکا میباشد که بین گرند لژ انگلیس و لژهای بومی داخل آمریکا شکل گرفت که سرانجام آن شد استقلال آمریکا و پیروزی لژ آمریکایی و تبدیل شدن این لژ به ارباب لژهای دیگر همانگونه که هنوز هم آمریکا به عنوان ارباب فراماسونها در حال خدمت به شیطان میباشد.


بازی هم دقیقا میخواهد همین موضوع را گوشزد کند. در واقع اساسینها و تمپلارها دو شاخه از فراماسونها هستند که برای رسیدن به قدرت با یکدیگر در حال جنگ هستند و یکی شعار دموکراسی میدهد (اساسینهای نماد آمریکا) و یکی شعار استعمار (تمپلارهای نماد انگلیس) و این دو بر سر قدرت در حال جنگ هستند. مشکل اینجاست که همه فکر میکنند تمپلارها نماد ماسونها هستند در حالیکه هم آنها و هم اساسینها جفتشان فراماسون هستند و جنگ آنها یک جنگ درون گروهی برای کسب قدرت بیشتر میباشد که البته با دادن شاخ و برگ فراوان به داستانها و شعار دموکراسی، سعی در فریب کاربران از این حقیقت دارند.

در مورد ارتباط محمدرضا پهلوی هم با ماسونها یا به قول شما تمپلارها هم بازی به آن اشاره میکند و در واقع بازی به طرز ماهرانه ای واقعیت را با تخیل مخلوط کرده و در واقعیت ممکن است حیقیقت تا حدی با چیزی که در بازی نشان داده میشود فرق کند ولی اصل را به صورت سربسته ای به خوبی نشان داده و نیات شوم فرماسونها را به صورت ناخوداگاه برای افرادی که مطالعه ای در این زمینه داشته اند به خوبی روشن کرده.

در واقع شخصی که از اعمال این افراد باخبر باشد به راحتی متوجه میشود که هم اساسینها هم تمپلارها، فراماسون هستند ولی از لژهای متفاوت.
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
آدرس های مرجع