تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: فراماسونری در بازی ASSASSINS CREED توهین به مقدسات
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
نمیدونم چرا مغلطه میکنید.
بازی Assassin's creed که به قول شما ماسونیه.بیست و سه پیج هم درموردش مطلب نوشتید که تقریبا همه دارید یه چیز رو میگید.
چندتا نکته باید مشخص بشه:
1.شما میخواید هرچیزی که توسط خارجی ها تولید میشه رو ماسونی حساب کنید.
2.میخواید بررسی کنید بازی رو.
اول اینکه الطیر اصلا مسلمون نبوده.بلکه بی دین بوده.پدر و مادرش یکی مسیحی و اون یکی مسلمون بوده.این هم ممکنه،مثالش رو پدر و مادر رئیس جمهور آمریکا.
اتزیو هم واقعا نمیفهمم که یکی از دوستان نوشته بود یک مرد زن باز و مست و خطاکاره.اولا اتزیو زن باز نیست.یک بار از سر جوانی با دختری بوده.و بار دوم هم با کاتارینا ازدواج کرده بود.در کل بازی حتی یک بار هم من ندیدم که اتزیو شراب بنوشه که بخواد مست شه.
خطاکاریش رو به وضوح شرح بدید.شخصی که با یک حکومت استبدادی مبارزه میکنه.انتظار دارید با طبقه اشراف و ایان و حاکمان طرح دوستی بریزد.خیر.او باید با کسانی که ضد حکومت هستند کار کند.که همه از سمت دولت خلافکار مجرم و دزد خطاب میشوند.
در خطاب به دوست بالا هم که سخنرانی اتزیو رو نوشته بود عرض کنم که انسان اشرف مخلوقات است؟درست؟قدرت تفکر و تصمیم گیری دارد.میتواند انتخاب اشتباه بکند یا انتخاب درست.اون چی گفته؟گفته که راه خودتون رو در پیش بگیرید.راهی که فکر میکنید درسته.کتاب یا معلمی هم نیست که به شما جواب های درست رو بده.درست هم گفته.اگه شما مفهوم ضد اسلامی رو این میدونید که با گفتن کتاب به قرآن توهین کرده،قرآن دید انسان رو (حداقل برای من که اینطور بوده) نسبت به خیلی مسایل عوض میکنه.اما جواب قطعی رو به آدم نمیده و همیشه در بیشتر سوره ها به آزاد بودن انسان تاکید میکنه که میتونی خودت راه خودت رو انتخاب کنی.کسی مجبورت نکرده که حتما مسلمون باشی.
خب این از این.
خیلی میگن علائم فراماسونری اونجا چیکار میکنه.
اولا دشمن اصلی ما تمپلارها یا شوالیه های معبد هستن که یه جورایی کله گنده های ماسون ها حساب میشدن.ما چیکار میکنیم اونا رو میکشیم.در واقع یکی از ضد ماسون ترین بازیا همینه.خب در اون علائم فراماسنری ما اسراری رو که در آخر به ویدیویی به نام the truth ختم میشه.اونجا ما اسرار تمپلارها رو کشف میکنیم.خب برای همچین چیز مخوفی باید علامت چی بزارن؟گل و بلبل نمیتونن بزارن که.باید از علائم خود تمپلار ها استفاده کنن.اون هایی که به عنوان خدا هم معرفی میکنید در واقع موجوداتی قبل از آدم ها بودن که آدم ها رو به بردگی گرفته بودن.prophet همیشه معنای پیغمبر الهی رو نمیده.در اصل همون معنای massenger رو میده که پیام رسانه.در واقع اتزیو رو به عنوان کسی که از بین رفتن جهان توسط تمپلارها و قطعات عدن خبر میده.
.............................................
اینم از این بحث.
خیلی از شما ها داستان بازی رو اصلا نمیدونید.بازی رو یه سرچ زدید دیدید علائم فراماسون میاره براتون.مقاله درست کردید.
سرتاسر بازی مسئله سر مبارزه با فراماسون هاست.
خواهشا خواهشا،بازی رو نکوبید.البته کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو هرکاری کنی بیدار نمیشه.
همچین فرانچایز عظیمی که بین مسلمانان هم خیلی طرفدار داره،یعنی همه کور بودن و شما چشم بصیرت داشتین که تونستین از بازی خرده بگیرید.نه اکثرا داستان بازی رو میدونن.معنی حرفا رو میفهمن که جریان چیه.
چنین فراچایزی که در بین بازی های امروز کم ترین صحنه های غیر اخلاقی رو داره،کیفیت عالی ای داره داستان جالبی هم داره پیدا نمیشه.
یکم دید خودتون رو تغییر بدید به نفع شماست.همه چیز به ایران و ایرانی ها مربوط نمیشه.همه چیز به مسلمان ها مربوط نمیشه.فقط جمعیت هشتاد میلیونی ایران یا جمعیت یک میلیارد نفری مسلمونا آدم نیستن.هفت میلیارد آدم تو دنیاس.خواهشا گاهی اوقات اونا رو هم جزء انسان ها حساب کنید.
من این بازی رو بیشتر از هر بازی دیگه ای قبول دارم و تا جایی که دلایل قانع کننده ای نگیرم دست از حمایت ازش برنمیدارم.
ممنون که اطلاع رسانی کردید .
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
آدرس های مرجع