تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: فراماسونری در بازی ASSASSINS CREED توهین به مقدسات
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
امیر گیمر عزیز به مطالب خوبی اشاره کردی امیدوارم بتونیم روش بحث کنیم.این علامت لاندا با یک چشم در کجای بازی هست ؟
راستی کریم اقاخان چهارم امام کنونی اسماعیلیان اینجا
بنیانگذار یک جایزه معماری هست اینجا
از داوران این جایزه میشه به این شخص اشاره کرد[تصویر: small]
معرف حضور دوستان که حتما هست.این بابا کارشناسی ارشد خودش رو در دانشگاه ییل همون مقر محفل استخوان جمجمه دریافت کرده.اینجا
امیر جان خواهشا به نژاد ها توهین نکن این کار درست نیست خودت که بهتر میدونی. اخوان الصفا یک انجمن سری بود که اگر اشتباه نکنم در بصره شکل گرفته بود و به بحث فلسفه و.. میپرداخت عمدتاً هم ترجمه اثار یونانی ها و تحت تاثیر قراردادن مبانی فکری اسلامی حتی گفته میشه که تاثیری که اخوان الصفا روی فلسفه اسلامی گذاشته موثرترین و بزرگترین بوده و بیشترین کار رو کرده . در یکی از رسالات اخوان الصفا امده که ما از نجوم و مطالعات ستارگان اینده را پیش بینی میکنیم و ودر ادامه ایینگونه توجیه میکنند که با اینکار میتوانیم بفهمیم که خداوند چه برنامه ای دارد و چه ازمونی را برای ما در نظر گرفته پس ما خود را برای ازمون اماده میکنیم.
یک چیز جالب دیگه اگر به لینکی که امیر گیمر عزیز قرار داده ، در مورد سنان، سر بزنید تاریخ مرگ سنان و صلاح الدین یک سال هست و مورد جالبتر مرگ رابرت دی سابل رهبر تمپلر ها در بازی که مثل بقیه شخصیت ها واقعی هست با تاریخ مرگ این دو نفر در یک سال است اینجا و اینجاHuh
این یعنی چی؟؟؟؟
دوستان توصیه میکنم این بازی رو به هیچ عنوان دست کم نگیرید مفاهیم عمیق و خطر ناکی داره
(۲۶/بهمن/۸۹ ۱۵:۵۸)سرود پیروزی نوشته است: [ -> ]سلام
من ابهام توی یکی از قسمتهای مستند ظهور میبینم که چون دقیقا مربوط به همین بازی هم میشه اینجا هم پست زدم:
من نمی تونم رابطه بین بازی اساسینز کرید و دیالوگهای مستند با ظهور منجی رو بفهمم.
این بخش از قسمت 39 مستند یعنی دقایق 7:19 تا 8:30 چه مفهومی داره؟
یعنی چی که نقش اول این بازی به عنوان حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نشون داده میشه؟
این بخش مستند کلا تکه ای از یک دمو در همین بازیست یا اینکه بخش هایی از گیم پلی بازی با یک فیلم دیگه میکس شده؟
با تشکر

کسی نظری درباره این بخش از قسمت 39 مستند ظهور نداره؟
یکم قبل تر و بعدترش رو هم ببینید ..
ظهور از بازی حمایت کرده این بازی برای شستشوی مغزی محققان است
به نژاد ها توهیین نمیکنم اوایل اینجوری نبود بعدا شد در ضمن اونها باید هر دینی را نابود کنند تا جنبه اسلامی داشته حالا 6 یا 7 امامی باشد به همین ترتیب آقاخانی دست ماسونها را برای نابودی زحمتهای حسن صباح ورشید الدین سنان باز کرده است
در مورد اینکه چرا هردو یک روز مردند اطلاعی ندارم دیگه این کار خداست Smile
[تصویر: obelisk-queen-hapshetsut.jpg]
تو برادر هود سه بار آبلیسک دیدیم درضمن اخوان الصفا یک اومانیسم اسلامی است کتاب شوالیه های معبد البته با اسماعیلیه بحثشون جداست
در اینجا ما شما را متوجه بعضی از حقایق میکنیم. پس بدون هیچ مقدمه ای شروع میکنیم.

اول از اسم بازی شروع میکنیم. کلمهAssassin به معنی ترور و تروریست است و کلمه Creed به معنی آیین و اعتقاد است. اما کلمه Assassins ریشه ایرانی دارد! ریشه آن هم کلمه حشاشین که مربوط به گروه حسن صباح است که به نوعی او را اولین کسی میتوان نام برد که مردم را به طور ناجوانمردانه ترور میکرد. گروهی که حسن صباح تشکیل داده بود قوانینی خاصی برای داشت. بعضی از قوانین آنها عبارت اند از: مخفی شدن(بیشتر در پشت بام ها)- پریدن بر روی فردی که قرار است کشته شود- قطع یکی از انگشتان دست چپ(معمولا انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار میگیرد)-استفاده نکردن از نیزه و تیر و .... . اینها احتمالا شما را به یاد شخصیت نسخه 1 بازی میاندازد یعنی Atair(الطیر یا الطائر)

بیوگرافی کوچکی از Altair بیوگرافی کوچکی از Desmond miles

نام کامل: الطیر ابن لا احد(پرنده فرزند هیچ کس) نام کامل: دزمون مایلز

سن:25 سال سن:25 سال

ملیت:نا معلوم(پدر مسلمان_مادر مسیحی) ملیت: آمریکایی

وزن:170 پاوند وزن:170 پاوند

سال اتفاقات بازی:1191 گروه خونی:A+

)با توجه به دفترچه manual که داخل محل نصب بازی است)

اما میرسیم به خود بازی:

تریلر آغازین:
[تصویر: a9a56c53c74f45eda10d.bmp]

وقتی شما بازی را شروع میکند Trailer کوتاهی از بازی میبینید. در اول تریلر قلعه ای مشاهده میشود. قلعه معماری خاصی دارد. این معماری را میتوان تداعیی از معماری سنتی ایرانی دانست (به خصوص معماری مناطق کویری مانند یزد) و قلعه را نیز میتوان تداعیی از قلعه الموت دانست. همچنین در این تریلر تصاویری هست که مربوط به سنت های حسن صباح وجود دارد. مانند:ایستادن بالای برج – قطع بودن انگشت دست چپ- فرار از پشت بام ها و... .داخل بازی:

مقر فرماندهی گروه Assassin قلعه ایست در بالای کوه که مسیر آن کمی صعب العبور است . اما جالب است بدانید که مقر فرماندهی حسن صباح نیز در بالای کوه الموت است و راه آن بسیار صعب العبور است.

این صعب العبوری راه قلعه بخاطر این است که دشمنان به راحتی به قلعه حمله نکنند البته شما در اوایل بازی میبینید که دسته ای از Tempelar ها به مقر Assassins حمله میکنند و به علت صعب العبوری و بستن دروازه اصلی نمیتوانند به خود قلعه آسیبی برسانند.

یکی دیگر از نشانه ها پرچم گروه اساسین داخل بازی است. پرچم از دو رنگ قرمز و سفید تشکیل شده که در قسمت سفید آن شکلی همانند عدد (فارسی)8 است که پایین آن شکل های خاصی دارد. داخل عدد 8 کلمه علی دیده میشود که بصورت روبه روی هم نوشته شده. با توجه به شیعه بودن این گروه منظور از این کلمه احتمالا امام علی (علیه السلام) است که اولین امام مسلمانان(شیعه) است.
[تصویر: 1660fe6c717f4faeba06.bmp]

شخصیت المعلم تا حدودی واقعی است و نام اصلی او رشیدالدین سنان است سایت ویکیپدیا در باره این شخصیت این چنین نوشته است: ((رشیدالدین سنان معروف به شیخ الجبل یا پیر کوه، از رهبران اسماعیلیان در سوریه بود. در جوانی به الموت رفت و فنون حشاشیون را فراگرفت. در ۱۱۶۲ (میلادی)، به سوریه رفت و قلعه اش را در مصیاف با کمک فداییان دیگر ساخت. وی در روند جنگ‌های صلیبی دخالت داشت. بر اساس وقایع تاریخی مثل اتفاقاتی که در حین حمله صلاح الدین ایوبی به مصیاف افتاد و دست‌نوشته‌های خودش، او قدرت‌هایی خدادادی و نیز توانایی غیب‌گویی داشته‌است.

او از کاراکترهای بازی کیش یک آدم‌کش است.))به نظر میرسد این قلعه راز و رمز های زیادی دارد و ما بی خبریم زیرا یوبیسافت فقط به این بازی رضایت نداده و در فیلم Prince of Persia Forgeten Sands نیز داستان اصلی را همین قلعه الموت قرار داه به این صورت که گروه پارس به پادشاهی خرامان به این قلعه حمله میکنند. در این حمله خنجری بدست شاهزاده دستان(Dastan) میافتد که با مقداری شن که فقط در الموت یافت میشود میتواند زمان را به عقب برگرداند. جالبیت این داستان ترحم خداوند به ملکه الموت(البته در کودکی قبل از رسیدن به سمت ملکه ایست) برای جلوگیری از نابودی زمین و خنجر و شن های مخصوص آن است. خوب اینکه خنجر و شنی که برای نابودی زمین فرستاده شده در الموت است خودش رازیست. البته در جدید ترین نسخه بازی POP باز محور قلعه الموت و شن های موجود در آن است. در این فیلم قلعه الموت از نمای دور بسیار شبیه به همان قلعه ایست که در بازی assassins Creed مشاهده میشود. البته در فیلم گروهی قاتل بسیار مرموز و بسیار حرفه ای به نام حسنین Hasanin) یا (Hasnin وجود دارد که میتوان گفت ریشه آن Assassins است و کار های آن ها بسیار شبیه به همین اساسین خودمان است.(جالب است در آستین دستان آن ها بجای چاقو مار افعی وجود دارد)

در بازی از داخل امارت اصلی به پشت قلعه دری است که پشت آن باغی بسیار زیبا است ولی در واقعیت نیز اعتقاد حشاشیون این بوده که پشت قلعه باغی بسیار زیبا بوده که آن را با بهشت تشبیه کرده اند. بعضی از بناهای تاریخی مسلمانان نیز در این بازی دیده میشود مثلا بیت المقدس که در اورشلیم است همانند بنای امروزی آن در فلسطین که در قدیم همان اورشلیم بوده.

[تصویر: 7292808e43cf41d7b213.bmp]

در انتهای بازی دزموند یکی از قابلیت های الطیر را بدست آورده بود که دید عقاب بود. بوسیله این دید عقاب الطیر, نوشته هایی را بر روی دیوار و زمین دیده میشد. در سالن اصلی روبه روی پنجره راست یکسری حروف(به مایایی) روی زمین نوشته شده بود که در انتهای آن بارکدی بود که پای آن اعدادی بود. اعداد به ترتیب عبارت بود اند از 12212012 که به عبارتی همان روز 21/12/2012 (12/21/2012)روز نابودی جهان است. داستان بازی نیز در ماه های جولای-آگوست و دسامبر در سال 2012 انجام میشود و احتمالا ما بزودی در نسخه های بعدی شاهد نابودی زمین خواهیم بود(شایدم این بازی برای رد این تفکر است و هیچ چیزی در بازی پیش نیاید) در ضمن در اتاق خواب دزمند بالا سر او بر روی دیوار چیز هایی نوشته شده است مانند کلمه الزلزله و نماد نابودی و زلزله ئ نوشته هایی مثل: ((من آلفا و امگا هستم،اولین و آخرین، شروع و پایان)) و((ما همه ی کتاب های که حاوی هزاران صفحه و در داخل هر کدام از آنها حقیقت جبران ناپذیر نهفته است را خواندیم)) و...

اشخاصی که این پیش بینی ها را کرده اند بسیار بر خود مطمئن هستند زیرا ساعت آن را هم پیش بینی کرده اند یعنی ساعت 22:13 دقیقه!!!! که شما میتوانید این ساعت رو بر روی همان دیوار مشاهده کنید

در بازی Assassins Creed II هم در انتهای بازی مشاهده شد که فرشته ای که اتزیو دید خطاب به دزموند گفت که جهان رو به نابودی است و تو باید کاری کنی و...(البته من دقیق عکس نگرفتم ببینم چی میگن ولی شبیه به همین ها بود)

متاسفانه این اعتقاد (2012) ریشه یهودیت دارد. یکی از راه ها برای اثبات این نظر (ریشه یهودیت ) فیلمیست که برای 2012 ساخته اند. در فیلم شما مشاهده میکنید یک یهودی که شبیه دیوانه هاست از این ماجرا اطلاع داشت.

وباز هم متاسفانه بازی Assassins 1 یک ایراد دیگر هم دارد. آن هم این است که الطیر برای رسیدن به بعضی ویو پوینت ها از روی خطوط قرآن رد میشد. یکی از همین حرکات در بالا رفتن از بیت المقدس واقع در اورشلیم(فلسطین امروزی) دیده میشود.
[تصویر: 127b104809534898b794.bmp]
داستان بازی هم برای نشان دادن اتفاقات 2012 است و هم برای نشان دادن گذشته ایران.

یکی دیگر از نشانه ها که گروه اساسین ایرانی است محاسن اتزیو است که یک شکل خاصی دارد که معمولا این شکل در ایران رایج است.

باید منتظر ماند و دید که نسخه های دیگه چه راز هایی دارند.
منبع
چون ماسونها کلا با هرچی که خدا اعتقاد داشته باشه مخالفند از خود آخرین رهبر خودشون و شرکت یوبیسافت برای نابودی این گروه استفاده کردند عقاید یهودی را با بزرگان نزار قاطی کرده و ذهن محققان را منحرف واین گروه را ماسون طرقی میکنند این بازی هدفش محققان است نه کس دیگر

http://uploadtak.com/images/0uei6v2hdp962w2vmv3e.jpg
سوم آبلیسک تو برادرهود
http://uploadtak.com/images/ckf60eft8qico638vc.jpg
دیدم تصویر بزرگ میشه لینکشو میزارم
اولین آبلیسک
http://uploadtak.com/images/bti71qt4p08wk58ee6jq.jpg
2 آبلیسک
(۱۱/اسفند/۸۹ ۱۴:۱۶)MJM GAMES نوشته است: [ -> ]در اینجا ما شما را متوجه بعضی از حقایق میکنیم. پس بدون هیچ مقدمه ای شروع میکنیم.

اول از اسم بازی شروع میکنیم. کلمهAssassin به معنی ترور و تروریست است و کلمه Creed به معنی آیین و اعتقاد است. اما کلمه Assassins ریشه ایرانی دارد! ریشه آن هم کلمه حشاشین که مربوط به گروه حسن صباح است که به نوعی او را اولین کسی میتوان نام برد که مردم را به طور ناجوانمردانه ترور میکرد. گروهی که حسن صباح تشکیل داده بود قوانینی خاصی برای داشت. بعضی از قوانین آنها عبارت اند از: مخفی شدن(بیشتر در پشت بام ها)- پریدن بر روی فردی که قرار است کشته شود- قطع یکی از انگشتان دست چپ(معمولا انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار میگیرد)-استفاده نکردن از نیزه و تیر و .... . اینها احتمالا شما را به یاد شخصیت نسخه 1 بازی میاندازد یعنی Atair(الطیر یا الطائر)

[/url]
شما خودتون زیر کنترل هستید بزارید پس قضیه حسن صباح را بگم ناجوانمردانه نیست او از شیعه عثنی عشر بود قرار بود که جوامع را در حکومت سلجوق اصلاح کند بعد از ورود تحصیلات بالا ایشون روحانی بودند بعد از ورود به حکومت سلجوق حکومت را اصلاح کرد و جلوی ظلم گرفت حسادت نظام الملک باعث شد علیه او خیانت بشه و به مصر به اسماعیلیه بشود تا جلوی دیکتاتور سلجوقیان وعباسیان را بگیرد تو حالا به عباسیان بگو مظلوم ماسونها تمام کتاب های مربوط به این فرد را تحریف کردند چون میخوان به ایران تهمت ترو.ریست بزنند این فرد تو این سایت ارشاد کردم
در ضمن کل پیامامو پاک کردم ولی باز صد درصد است
بهترین فقط خداوندگار الموت وگرنه همه تحریف است


http://uploadtak.com/images/gmlco1g0v8k0uh5w4dkm.jpg
پرنده دوسر
http://uploadtak.com/images/l5fz049by20aax2caczh.jpg
اگه به کمربند اتزیو نگاه کنید جغد میبینید
http://uploadtak.com/images/q3tyfee68d1ibu8lf6s.jpg
ابلیسک و 69
http://uploadtak.com/images/azpjdl4334qu00vaud.jpg
انفجار نماد های ماسون ها از قطعه عدن
http://uploadtak.com/images/wnj9ssgu1e3lab6llv8y.jpg
این هرم زمانی فعال میشه بگی 72 عدد قدرت ماسونها
http://uploadtak.com/images/g3tou83fvi1m2rec61e.jpg
اگه خطها رو وصل کنی میشه هرم
چرا این سایت بالا نمیاد و مسیرش خود به خود عوض میشه و میره به این آدرس :

http://www2.searchresultsdirect.com/park...c7&ac300=2

هک شده این سایت؟ :

http://www.vgpostmortem.com
(۱۵/آبان/۸۹ ۱۱:۲۶)سلمان نوشته است: [ -> ]خیلی ممنون، البته مثل اینکه این مطلب را قبلا در سایت پردیس گیم و متناسب با محیط آنجا نوشته بودید. به همین خاطر بعضی از جزئیات مطلبتون صحیح نیست.
آقای بلالی مقالاتی در این زمینه نوشته که به صورت چند قسمتی در سایتش قرار داده، توصیه می کنم آن ها را بخوانید:
::قسمت اول::
::قسمت دوم::

این چیه پس:
>>>
اين مطلب ادامه دارد...
نويسنده: محمود بلالي

آدرسش اینه:
http://naghdebazi.pelakfa.com/post-48178.html

راستی من میخوام این مقاله رو تو کلوب بذارم ولی نمی تونم از سایت http://www.vgpostmortem.com استفاده کنم چون بالا نمیاد!
این بازی بر هر فردی یک جوری اثر میزاره قدرت مند ترین wind mind تاریخ بازی کردن این بازی =اومانیسم وبرای محققان انحراف در تحقیقاتشان ونابودی اسماعیلیه به همین وسیله ونتیجه خاورمیانه تروریست است از یک رسانه چی میخوای
قبل شروع باید از کاربر مورد نظر ممنون باشم به همین دلیل مطلب ایشون را اینجا میزارم تا باشروع حرفام حضور ذهن داشت باشید .خوب یک چیزی بایدبگم مهم است
یکی از کاربران سایت بیداری اندیشه
این را گفته به فونت بزرگ دقت کنید :
{"در غرب، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ما شیعیان را به عنوان دجال آخرالزمان معرفی کرده اند"


[تصویر: 166710211_orig.jpg]


نزدیک بود از شدت تعجب شاخ در بیارم ولی وقتی هفته پیش "گلن بک" از کارشناسان و مجریان جنجالی شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوزکه حتی رسانه‌های آمریکایی نیز وی را "مجری وراج" نامیده‌اند، در سخنانی ضمن اهانت به ساحت مقدس امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، با تلاش برای دامن زدن به موج اسلام‌ستیزی در میان مسیحیان، مدعی شد که قیام آن حضرت قیامی ضدمسیح است، تازه متوجه شدم که هدف بازی گیج کننده "اساسینز کرید" چیه. (بازی ای که با شروع موج ضد فراماسونری از اتاق های فکر صهیونیزم بیرون اومد، البته مطمئنا خیلی قبل تر فکر اینجای کار رو کرده بودن ولی حالا دارن سیاستشونو علنی می کنن)
{بقیه برای اطلاعات نخونید ولی بعد از لینک حتما بخونید}
(برای آشنایی بیشتر با تاریخ و مقایسه اون با روایت تحریف شده این بازی از تاریخ خوندن این مقاله تحقیقی خالی از لطف نیست)


> حالا بهتر میشه فهمید که چرا در پایان فیلم ارباب حلقه ها، ستونی که چشم جهان بین (نشانه دجال آخرالزمان بنابر روایتی از خاتم پیامبران (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)) روی اون قرار داشت نابود می شه!


[تصویر: 89237494680964931990.jpg]


و یا


[تصویر: 08678810929930171085.jpg]


ولی نکته مهمتر که شاید کمتر به چشم اومده باشه رو باید در صحنه آرایی همین فیلم برای شروع دنیای جدید فیلم 2012 (یا نظم نوین جهانی) جستجو کرد:


[تصویر: 22290158217797262219.jpg]


متوجه نمادهای ماه و خورشید ستونهای معبد سلیمان بر روی پرچم های سیاه بالا شدید؟


[تصویر: masonictracingboard.jpg]


حالا یک سوال؟


به نظرتون خبر زیر چه ربطی به جریان آخرالزمانی سینمای هالیوود (چوب مقدس) در رابطه با پایان دنیا در سال 2012 میتونه داشته باشه؟
(به این نکته توجه داشته باشید که یک سال دیگه ما در سال 2012 قرار داریم)


" به گزارش الف به نقل از نشریه آمریکایی فارین پالیسی، جورج سوروس در گفتگو با فرید زکریا در شبکه سی.ان.ان به این موضوع اشاره کرد که نظام ایران در مدت یک سال سقوط می کند، اما در حقیقت نه تنها جمهوری اسلامی در این یک سال حکومت ایران باقی خواهد ماند بلکه از این مقطع زمانی به بعد تعادل نفوذ و قدرت در خاورمیانه به طور قطعی بیشتر از هر زمان دیگری به نفع ایران خواهد بود. "


به نظر من این مساله چیزی جز جنگ روانی برای مسلط نشون دادن آمریکا بر اوضاع تحولات خاورمیانه نمی تونه باشه. در واقع میخوان این تحلیل غلط رو گسترش بدن که خیزش ملت های منطقه چیزی جز یک برنامه ریزی تحت مدیریت غرب نیست و این جریانات در راستای منافع آمریکا شکل گرفته اند تا نهایتا در سال 2012 خاورمیانه جدید مورد ادعای آمریکا متولد بشه.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


حالا برای آشنایی بیشتر با این مساله و درک بهتر ابعاد این ماجرا شما رو دعوت به خوندن قسمتی از مقاله "فراماسونری، دجال آخرالزمان" سایت وعده صادق می کنم تا متوجه وجود برنامه ریزی طولانی مدت برای این مساله بشید: (دانلود PDF این مقاله)


فراماسونها الهه های ملل باستان را بزرگ می دارند. در این راستا، فراماسونرهای طیف Shriner همانند اعراب جاهلی عربستان در زمان قبل از بعثت حضرت محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم)، بت هایی همچون لات و عزی و ... را مورد تقدیس قرار می دهند. اعضای این طیف، در دعا های خود کلمه ی « الله » را به کار می برند. زیرا آن ها « الله » را اسم مذکر اللات (نام بت بزرگ زمان جاهلیت)می دانند و کلمه ی الله را در دعاهای خود به عنوان « الهه ی ماه » استفاده می کنند، نه خدای یکتا. از دیگر علامت هایی که فراماسونر های این طیف استفاده می کنند، علامت « ماه و ستاره »، و « کلاه عثمانی » است. علاوه بر این، در نماد های فراماسونرهای طیفShriner، مجسمه ی فرعون نیز به چشم می خورد.(حضور مجسمه ی فرعون در نماد طیف Shriner نشان می دهد که اعضای این طیف، علاوه بر اعتقاد به الهه های اعراب جاهلی، کماکان به بقیه ی نمادها و آداب و سنن ماسونی پایبندند. به نحوی که همچون فراماسونرهای گروه های ماسونی دیگر، از نمادهای مصر باستان نیز استفاده می نمایند.)


[تصویر: Freemasonry - Dajjal of Apocalypse (103).jpg]


علامت های ماسونی طیف Shriner. به علامت های «ماه و ستاره», شمشیر عربی و کلاه عثمانی توجه کنید. همچنین به مجسمه ی فرعون که جزء لاینفک تمامی گروه های ماسونی است توجه فرمایید.


به نظر می رسد فراماسونرهای طیف Shriner از این توطئه ها برای بد نام کردن اسلام استفاده می کنند. برای مثال این حرکت آنان موجب شده است تا بعضی مسیحیان از موقعیت سوء استفاده کرده و به اسلام تهمت زده و اسلام را مرتبط با فراماسونری معرفی کنند؟! برای نمونه در بعضی از سایت های مسیحی گفته شده است که شاید فراماسونری با اسلام ارتباط داشته باشد، چرا که در طیف Shriner از کلمه ی «الله» و علایم «ماه و ستاره»استفاده می شود. اما نکته ای که بیش از همه موجب تأسف است، این است که ما مسلمانان هنوز جوابی به این ادعاهای پوچ نداده ایم!؟ Confused


Shyپاسخ مستند و مستدل و کامل سایت وعده صادق به این ادعاهای گزافه را می توانید از لینک پایین ببینید:


فراماسونری طیف Shriner


در توضیح این ساختمان آمده است که طراحی آن بر اساس تاج محل هند است. این ساختمان طراحی شده است که شبیه مسجد به نظر برسد ولی این گونه نیست. این مکانی برای shriners است:


[تصویر: 93885052391621159715.jpg]


لژی دیگر در ایالت ویرجینیا:


[تصویر: 20348165630595566631.jpg]


این دیگر شاهکار است. اسم این معبد مکه است:


[تصویر: 48014234012644164394.jpg]


لژی در لوس آنجلس:


[تصویر: 18375501928148340846.jpg]


اسم این لژ هم درخور توجه است. مسجد الجبل:


[تصویر: 90235667735711938239.jpg]


نتیجه: هر محل به ظاهر اسلامی لزوما اسلامی نیست.


این هم لینکی در مورد پاسخ به این مساله که:


" آیا مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) که شیعه از آن دم می زند همان دجّال است؟!!"


+

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- سوال نظر سنجی که به علت طولانی بودن اینجا نوشتم:
به نظر شما حزب شیطان می خواهد با نسبت دادن اسلام به جریان منحوس فراماسونری، یک پروژه ی از پیش تعیین شده با دو هدف زیر را به پیش ببرد :

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-1566.htmlجملات بالا از یک لینک بالا گرفته شده است نظر سنجی در آنجاست .واما بحث اصلی اساسین کرید در ویدیویی که سریال طهور نشون

آیا فکر کردید فقط فاکس نیوز شروع کرده است ؟
خیر اصل شروع آن به عنوان جنجالی خرج شده assassins creed .عنوانی که بنده به شدت به آن علاقه دارم.بهترین گیم پلی و فیزیک جالب واز همه مهتر داستان بازی ولی پشت این همه شاهکار چیزی جز برنامه ریزی نیست .فکر کردید چرا داستان بازی اینقدر گیج کننده است ؟خوب بهتر است جمله ترجمه شده یکی از قسمتهای سری arrivals که به قسمتی از نسخه اول اشاره میکند .در اینجا گروه از تمپلرها و ایلومانیزم ها دارد اشاره میکنندبه الطیر صحبت میکنند توجه این جملات مرتبط چند نفر در لز فراماسونری یا تمپلر است .این قسمت به نسخه اول مرتبط است.:امام مهدی به نهضت صهیونیست |ایلومانیتی خواهد آمد.اوجنگ را به سمت دجال میبرد.تا زمینه سازی شود برای بازگشت عیسی{ع}.جنگیدنش شبیه انسانها نیست.{الطیر را نشان میدهد}مردم میگن او شبیه فرشته مرگ راه میرهوروی بال هایش روح انتقام را حمل میکند.{الطیر را نشان میدهد}مزخرفهاینا فقط قصه است.اینجور افسانه هایی وجود ندارن.{دوباره الطیر را نشان میدهد}این مرد داره هزینه ی گزافی برای ما ایجاد میکند.ما مجبوریم جلوشو بگیریم وگرنه هرچی کار کردیم. همه نابود می شود.چه طوری جلوی این فرشته ای که میگی را بگیریم؟یک ارتش راه بیندازیم در مقابل یک نفر؟{بازهم الطیر }سپس همه داد و بیداد میکنند.استاد اعظم میگوید کافی است.میگوید:که می خواد جلو مارو بگیره .گنجمون را براش اثبات کنیم.جنون محض.بزارید تلاش کنه فرشته من وارد عمل شده.}خوب این یعنی شرکت ضد ماسون است.اصلا وابدا الارقم خوبی این شرکت در حال برنامه ریزی بوده وهنوز هم است.خوب اسم بازی چیست ؟ASSASSINS CREED یعنی کیش اسماعیلیه گروهی که هنوز به آنها تهمتهای غیر منطقی زده میشود.المعلم کیست رشید الدین سنان رهبر اسماعیلیه نزار سوریه یک شیعه قدرت مند که به صلاح الدین کمک کرد .بگذریم درآخر بازی نسخه اول وقتی الطیر المعلم را کشت یک جمله میشنوید که المعلم به سخن حضرت علی اشاره میکند.که به معلم الطیر بودن اشاره میگند.خوب مگر الطیر همون حضرت مهدی {عج} نیست .پس چرا معلم خود را میکشد؟جواب مجهول است ولی هدف خوبی پشت آن نیست.از همه عجیب تر این است .
[i

در واقع این شباهت فجیحی به نماد اخوان الصفا دارد .ومهمتر ازهمه اینکه اخوان الصفا فراماسونری اسلامی بود.
ولی از طرفی همین نماد به نماد پرگار وگونیا شباهت دارد
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcRDglgi0YUSvhgkN91qEga...mp;amp;t=1]
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G...iiqoyb&t=1

این نماد به معنای تناسخ زن ومرد هم است
[تصویر: Square+and+Compass.jpg]

از طرفی اتزیو هم همان ویژگی الطیر را دارد.همه را میکشد یهودی ها را نفله میکند وغیره.یعنی اون هم ویژگی الطیر دارد به معنای یعنی اون هم امام زمان است.ولی نکته مهم این است هردو عاشق خوشگذرانی هستندوهردو باچند زن رابطه جنسی داشتند.این به چه معناست؟دجال در فراماسونری به معنای خوشگزرانی است ووقتی او بیاید باید به زندگی چسبید.به دو کاراکتر یا سه کاراکتر نگاه کنید ویژگی مهدی رفتار تناقص دارد.از همه مهتر چرا کاراکتر یک جمله اومانیسمی را میگوید.
"هیچ چیز حقیقت ندارد، همه چیز مباح است"
Nothing is true, Everything is permitted"

و چقدر بر عبارت ماسون معروف آلیستر کروالی منطبق است:
"همان کن که می خواهی، و این تمام قانون است"
"Do what thou Wilt shall be the whole of the Law"
از طرفی عقاب در فراماسونری به مصر باستان به خدای خورشید برمیگردد.ودر امریکا نماد آزادی است وویزگی دجال هم همین است و بازی کاراکتر را شبیه عقاب نشان میدهد.وحتی آزاد هم هست.جواب چیزی نیست جز از همان روشی که فاکس نیوز خودی نشون دادن دشمنان ومن این بازی را یک عنوان ضد ایومانیزم نمیدانم در واقع یک توطعه جدید را شروع کرده است .در بازی همه چی مجهول است فقط دارند بازی میکنند واین نوعی WIND MIND است.جالب اینجاست بازی سال 2012 را پایان جهان میداند واین همان تفکر ماسونهاست تا در سال 2012 NEW WORD ORDER را عملی کنند .هدف سازندگان هنوز مجهول خواهد ماند .
....................................................................................................​......................................................

اگر خدا بخواهد ادامه دارد....
اقایون عکس آبلیسکها را دوباره آپ میکنم
با سلام خدمت دوستان عزیز
بازی Assassin's Creed Brotherhood و 1ساعت پیش تموم کردم .
علاوه بر این که نماد ها و توصیفات فراماسونری در این بازی کاملا مشخص بود مخصوصا در کلیسا . در آخر بای سه علامت چشم جهان بین روی هرم . شکل چشم فراعنه و ستاره شیطان در توهمات و اطراف فضای بازی کاملا" خودمایی میکرد در چند دقیقه آخر بازی فقط علامت چشم جهان بین به صورت خیلی شفاف و با تغییر مکان دادن جلبت توجه میکرد .

خدا اینا رو لعنت کنه که اینقدر توی کاراشون دقیقن.....
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
آدرس های مرجع