تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: تاثیر سخنرانی های استاد رائفی پور در زندگی ما
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت همه دوستان عزیز

هدفم از ایجاد تاپیک رعایت عدالت بود! میگید چجوری؟ الان بهتون میگم

ببینید تا حالا هرجا در مورد سخنرانیای استاد تاپیک دیدم عنوانش بوده:" رفع شبهه از سخنرانی های استاد رائفی پور"

من به شبهه تو سخنرانی های ایشون چندان اعتقادی ندارم، نظرم اینه که اسمشو باید گذاشت اشتباه لفظي، اطلاعاتي...يا هر چيز ديگه اي که به راحتي قابل اصلاحه...و خود استاد هم بارها به این نکته اشاره کردن

چرا همش شبهه و شبهه افکنی؟! خوب بابا یه ذره هم از این همه جوونی که تحت تاثیر سخنرانیای ایشون به خودشون اومدن حرف بزنیم. از نکات مثبتی که خودمون بعد از گوش دادن به سخنرانیا بهش پی بردیم صحبت کنیم.

اینم بگم منظورم از نکات مثبت کشفیات خودمون هست وگرنه سخنرانیای استاد پر از نکات مثبت و چیزای جدید و جالبه!
از همه شما دوستان عزیز میخوام خیلی راحت کوچکترین تجربه خوبی رو که بعد از صحبتای استاد داشتید اینجا ذکر کنید...

یا حق

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام .

بیشتر سخنرانی های استاد برای من مثبت و پربار بوده و باعث شده اطلاعات بسیار زیادی رو در زمینه های مختلف به دست بیارم .

درضمن اگر سخنرانی های ایشون نبود من الان سرم همچنان مثل کبک زیر برف بود!
.......................................
فقط اینو میتونم بگم مدیون ایشونم خیلی کمکم کردن .تنها کسی که تونست به من یه استارت بزنه استاد بود اینو هر جا میشینم میگم ...Heart
خدا حفظش کنه امیدوارم هر جا هستن سالم و سلامت باشن و دیگه این که

استاد یه دونست اونم واسه نمونست Big Grin

یا علیHeart
بسم الله الرحمن الرحیم
استاد رائفی پور کاملا مستند صحبت می کنن و قدرت تحلیلشون خیلی بالاست، من از تحلیل ایشون به جایی رسیدم که می تونم خیلی از اتفاقات دور و بر خودم رو تحلیل کنم، مثلا ایشون می گفتن شیطان پرست ها می خوان حکومت جهانی شون رو سال2007 اعلام کنن، سال 2006 حمله کردن لبنان در حالی که افکار عمومی جهان رو متمرکز کرده بودن روی جام جهانی ، اما به لطف خدا شکست خوردن و حالا برنامه بعدیشون سال 2012، من با کمی فکر فهمیدم سال 2012 می خوان یه شیطنت دیگه بکنن و این در حالیه که تمرکز مردم روی المپیک 2012 لندنه.
همین طور استاد خیلی زیبا احکام خداوند رو توضیح می دن مثلا تاثیر « بسم الله الرحمن الرحیم» در دور کردن شیاطین و ...
ایشون یکی از بهترین اساتید من هستن و امیدوارم خداوند ایشون رو برای اسلام و در راه اسلام حفظ کنه.
استاد رائفی پور خیلی تو زندگی من تاثیر داشته قبل از اینکه من ایشون رو بشناسم به هر دری به هر سوی شتابان میرفتم و می دیدم این راه راه فانی هست درست نیست و . . .
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یک سالو نیمه که عاشقش هستم Big Grin
فکر میکنم اولین فیلمی که دیدم از ایشون نقد 2012 بود یا فیلم دیگه دیدم قبل از اون که یادم نیست!
این مرد تحول در وجود من برپا کرد عجیب!!!!!!!!
وقتی از صهیونیست گفت و کارهاش و . . . و اینکه چه طور میشه باهاش مقابله کرد دیگه افتادم تو فاز ضد صهیونیزم !
شدم کتابخون تو این زمینه و اطلاعات دارم اما کمه ! منتظرم استاد رو گیر بیارم و یک ساعت یا بیشتر فقط ازش سوال بپرسم و دانشجویی کنم ازش ( ازش دانش بجویم Big Grin)! و مطمئنم که یه روزی با کمک استاد رائفی پور گلم یه ضربه به این یهود صهیونیستی بزنم انشاالله !
خاک بر سرشون خواهم کرد و خواهیم کرد به امید خدا!
البته شما میتونی سوالاتت رو همینجا هم بپرسی.... جواب میدیم
من واقعا از ایشون متشکرم که باعث شد دید من به این جهان و اتفاقات پیرامون اون باز تر بشه
و از اون مهم تر باعث شد که با این فروم اشنا بشم Blush
واقعا نیاز به وجود افرادی چون جناب رائغی پور احساس میشد.
خیلی خلاصه بگم که در خط فکری من نیز یک تغییر و اصلاح اساسی صورت گرفت.
استاد باعث شد که قدرت تحلیل و نوع نگاه من به بسیاری از مسائل تغییر کنه و من اینو یه هدیه بزرگ از طرف خداوند میدونم و خدا رو 1000 بار شکر میکنم که نمردیم و قدری به دانش و فهممون افزوده شد.
و واقعا متاسفم برا مملکت خودمون که 4تا سخنران و محقق و متفکر روشن فکر واقعی مثل استاد نداره.
امیدوارم قدر اینجور آدم ها رو بهتر بدونیم...
خدایش نگهدارشان باشد Heart
مزیت سخنرانی های آقای رائفی پور نسبت به بقیه مطلعین عرصه فرهنگ و دین؛ نوع بیان عوامانه و جوون پسند ایشونه که خوب هم جواب داده و اقشار دانشگاهی رو خوب به خودش جذب کرده .

وگرنه ایشون در دین و سیاست شاگرد بزرگانی مثل آقای طائب حساب می شه.

در ضمن خیلی از سخنرانی های ایشون در واقع بازگویه سخنرانی همین بزرگان به زبان جوون پسنده .
صفحه: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
آدرس های مرجع