کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم "نبرد تایتان ها-Clash Of The Titans" زمینه ساز جنگ جدید عليه اسلام
۰:۴۷, ۲۶/مرداد/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/اسفند/۹۰ ۱۶:۱۸ توسط Admirer.)
شماره ارسال: #1
آواتار
خلاصه داستان فیلم:نبردی میان مردان بر علیه پادشاهان و پادشاهان بر علیه خدایان برای به دست آوردن قدرت شکل گرفته. اما جنگ بین خدایان میتواند دنیا را منهدم کند. پرسئوس که فرزند یکی از خدایان است ولی مثل یک انسان پرورش یافته نمیتواند خانواده خود را از چنگال هادس که خدای انتقام گیرنده جهنم است برهاند. اما پرسئوس که چیزی ندارد از دست بدهد داوطلب میشود تا ماموریتی خطرناک را انجام دهد و ضربه ای کاری به هادس بزند قبل از اینکه او قدرت زئوس را به دست اورده و جهنم را بر زمین حکمفرما کند. پرسئوس فرماندهی و رهبری گروهی از جنگجویان شجاع را به عهده گرفته و سفری بسیار خطرناک را در عمق دنیای ممنوع اغاز میکند....

این فیلم 26 مارس سال 2010 میلادی به روی پرده های سینما رفت و با تنش های فعلی اسرائیل و لبنان برای از سرگیری جنگی جدید علیه لبنان و کشورهای منطقه حتی ایران، بی ارتباط نیست و فاصله چندانی ندارد و می توان گفت این فیلم بطوری مقدمه برای جنگ علیه لبنان و یا حتی ایران است.این بار ارباب سینمای هالیوود همچون براداران وارنر، دست به اقدامی صریحانه برای زمینه سازی جنگ علیه کشورهای اسلامی همچون لبنان و ایران زده اند و در پی اهداف صهیونیست ها، فیلمی ساخته اند که در قالب تاریخی، به وضوح به این مسائل پرداخته است :

- دشمنی صریح و آشکار با خدا

- عاجز نشان دادن خدا

- وابستگی خدا به محبت و عبادت انسان

- زمینه سازی برای جنگ در خاورمیانه (انتقام اسرائیل از لبنان از جنگ 33 روزه)

- منجی نشان دادن غرب (آمریکا و اسرائیل)، به عنوان قیام کنندگانی در برابر خدایان

- به طور صریح، جنگ با خدا و الهیون (که نمونه الهیون، چندین ملت اسلامی همچون ایران و لبنان و فلسطین و ... می باشند)اما قبل از پرداختن به نقد این فیلم صهیونیستی باید به معرفی شخصیت های اصلی فیلم پرداخت :

پرسیوس "Perseus" : نقش اصلی فیلم و منجی شهر آرگوس از دست خدایان.

هیدس "Hades" : دشمن اصلی پرسیوس و آرگوس ها.

مدوسا "Medusa" : دشمن درجه 2 پرسیوس و آرگوس ها.

کراکن "Keraken" : غولی وحشتناک در دریا، به عنوان دشمن درجه 3 پرسیوس و آرگوس ها.

دیجن "Dijnn" : گروهی با لباس های عربی که جادوگر بیابان نام دارند و به کمک پرسیوس و سربازان آرگوس می آیند تا در نابودی دشمنان آرگوس ها شریک باشد. (برابر فارسی آن همان "جن" اصطلاحی است)

آرگوس ها : همان یاران پرسیوس و سربازان شهر آرگوس. [تصویر: 24320567006158732249.jpg]

مشاهده عكس
حال اگر به جریان فیلم دقیق بنگرید مشاهده می کنید که این فیلم در پی تحقق یافتن سناریو جدید جنگ امریکا و اسرائیل در منطقه است.

به عنوان مثال : در این فیلم مشاهده می کنیم که گروهی با شمایل و لباس های عربی و چهره ای زشت که "Djinn" نام دارند، به کمک لشکر اندک آرگوس ها می آیند و آنها را تا تپه ای که سربازان قبلی آرگوس توسط ("هیدس" یکی از خدایان) کشته شده بودند می رسانند.
مشاهده عکس (کیفیت HD) [تصویر: 41592690484517766119.jpg]


اینطور می توان تحلیل نمود :

از آنجایی که این روزها سناریو جدید امریکا و اسرائیل را برای جنگی جدید در خاورمیانه مشاهده می نمائیم بطوریکه از عربستان سعودی استفاده ابزاری نمودند تا با سفر خویش به سوریه و نشست سه جانبه عربستان و سوریه و رئیس جمهور لبنان، سناریو جدید خود را پیاده کنند، شاید بتوان اینطور برداشت نمود که عربستان هم یکی از نیروهای کمکی غرب برای حمله نظامی در منطقه است.

انتقام از لبنان

اگر به فیلم دقت کنید ، منطقه ای که لشگر "آرگوس" برای جنگ با مدوسا به آنجا می روند، روی تپه ای است که شباهت بسیاری به منطقه "بنت جبیل" در جنوب لبنان دارد که برادران حزب الله توانستند آنجا را از چنگ اسرائیل غاصب دربیاورند و پرچم اسرائیل را پائین آورده و پرچم با عزت حزب الله را آنجا به احتزاز در بیاورند. [تصویر: 39211096082893121516.jpg]

مشاهده عکس HD
مشاهده عکس HD
مشاهده عکس HD


در آنجا یکی از سربازان آرگوس می گوید : "اینجا جایی است که کراکن تایتان ها رو شکست داد"

از آنجا که کراکن یکی از دشمنان اصلی آرگوس هاست = فلسطین یکی از مهمترین دشمنان اصلی اسرائیل است

شباهت Meduse (دشمن درجه2 پرسیوس)، با حزب الله لبنان

اگر به مدوسا دشمن درجه 2 پرسیوس و آرگوس ها بنگرید، مشاهده می کنید که شباهت نوع جنگ او با "آرگوس ها" همچون مطلبی است که اسرائیل در مورد حزب الله لبنان اعتراف کرد که گفت : "نیروهای حزب الله همچون روح بودند" و تشخیص آنها در جنگ غیرممکن بود.

مدوسا در فیلم همینگونه بود (البته اشاره فیلم به مخفی بودن Meduse در دنیای مردگان و ارواح، بی ارتباط با همین اعتراف اسرائیل نیست).

- در فیلم می بینیم که نحوه جنگیدن مدوسا اینگونه است که به راحتی دیده نمی شد و وقتی دیده می شد آنها را تبدیل به سنگ می کند و از بین می برد. همانچیزی که در جنگ لبنان ما شاهد آن بودیم و نیروهای حزب الله به راحتی دیده نمی شدند. اما فرقش این است که در فیلم اینبار شکست می خورد (یعنی اینبار حزب الله شکست می خورد) و "Dijnn" (که در فیلم گویا همان عربستان و دولت های عربی ذلیل است) گویا به صورت انتحاری خود را منفجر کرده و سبب می شود تا حدودی به مدوسا ضربه وارد کند.
[تصویر: 03174319839896616336.jpg]
[تصویر: 33075826720496550419.jpg]
تحلیل : روش انفجار های انتحاری، همان روشی است که بسیاری از اوقات، وهابیت کثیف برای از بین بردن شیعیان ایران و افغانستان و عراق و پاکستان استفاده می کند.- و جالب اینجاست که نگاه سنگ کننده ی "مدوسا" تائیری در سنگ کردن "Dijnn" ندارد.

تحلیل : شاید این سکانس فیلم، در پی ناتوان جلوه دادن ایدئولوژی حزب الله لبنان (ایدئولوژی تشیع) در برابر ایدئولوژی و معنویت توخالی وهابیت (اسلام امریکایی) باشدالقاء کفریات

یکی از مهمترین انحرافات فاحش و یا مهمترین مسئله کفرآمیز این فیلم این است که تا 15 دقیقه اول فیلم بطور فراوان مشاهده می کنیم که کاراکتر های مختلف فیلم، خدا را وابسته به عبادت و محبت انسان معرفی می کند.چیزی که در قرآن حکیم از خداوند متعال نفی شده است. خداوند متعال در آیه 56 سوره مبارکه الذاریات می فرماید : « ما خلقت الجن و الانس الاّ لیعبدون » « ما انسان و جن را فقط برای عبادت خدا آفریدیم ». مسئله ای که در فیلم به کرار در آن تاکید می شود که خداوند نیازمند عبادت و محبت انسان است.

و یا در آیه 97 سوره مبارکه آل عمران خداوند می فرماید : « فان الله غنی عن العالمین » « ما از عالمین بی نیازیم » و یا در آیه 2 سوره اخلاص می خوانیم : « الله الصمد » « خداوند از عبادت شما بندگان، بی نیاز است »

این فیلم از این آیات قرآن سوء برداشت می کند و خداوند را وابسته و عبادت انسان را سبب ابدیت خود معرفی می کند. در حالی که اعتقاد به نیازمندی خداوند، شرک و کفر است.تشابه و مقایسه کاراکترها و اتفاقات فیلم با وضعیت فعلی

بیائید یک جایگزینی و تشابه، در فیلم قرار دهیم، ببینیم چه نتیجه ای بدست می آید ؟ :
[تصویر: 02134732282755251190.jpg]

[تصویر: 37603843608127818215.jpg]نقش اصلی فیلم یعنی همان منجی فیلم "پرسیوس" = نماد لشکر اسرائیل

سربازان همراه پرسیوس = نماد لشکر امریکا

محل برخورد و جنگ با خدایان = تپه ای که توسط حزب الله لبنان از اراضی لبنان فتح شد و اسرائیل در آنجا شکست مفتضحانه ای از نیروهای حزب الله خورد.

مجسمه زئوس و تخریب آن توسط سربازان آرگوس = اماکن اسلامی در فلسطین اشغالی و تخریب آن توسط اسرائیل

شهر آرگوس با حاشیه دریا = فلسطین اشغالی و یا همان سرزمین فعلی اسرائیل با حاشیه دریا

نیمه خدایی بودن پرسیوس = دادن وجهه یهودی و دینی اسرائیل به دولت و ملت خود و خود را برترین نژاد دانستن نسبت دیگر ملت ها و ادیان

گروهی که با لباس های عربی به کمک او رفتند = عربستان سعودی و ملت عای عربی ذلیل و وهابیت کثیف

همکاری "Dijnn" ها (همان گروه عرب شکل) = همکاری و ایفای نقش عربستان به نفع اسرائیل و امریکا برای جنگ علیه لبنان و ایران

عده از مردم شهر آرگوس به عنوان مخالفان قیام پرسیوس علیه خدایان = یهودیان ضد صهیونیست در سرزمین های اشغالی که با جنگ علیه فلسطین و لبنان مخالفند.وقتی این گونه کاراکتر های فیلم و جریان آن را با مسائل روز منطقه جایگزین می کنیم مشاهده می کنیم که یک ترفند بسیار زیرکانه پشت پرده فیلم نهاده شده که درصدد به تصویر کشیدن وضعیت فعلی جهان اسلام و کفر است و در پی زمینه سازی برای جنگی در منطقه بین اسلام و کفر.

ناگفته های فیلم :

1. در ابتدای فیلم، بعد از کشته شدن خانواده پرسیوس توسط هیدس، قطعه از کشتی خود پرسیوس او را نجات می دهد که بر روی آن تخته چوب باقیمانده از کشتی، نماد چشم همه بین (مهمترین علامت فراماسونری) حک شده است.
[تصویر: 20967857953941755413.jpg]


تحلیل : منجی نشان دادن فراماسونری در اذهان مخاطبین بطور غیرمستقیم

------------------------------------------

2. در قسمتی از فیلم که "Dijnn" افسار عقرب نفربر خود را گرفته، نمادی از سر بُز بافومت (علامت معروف شیطانپرستان و فراماسونری) را مشاهده می کنیم.
[تصویر: 40468174813746914296.jpg]


تحلیل : اسلامِ دولت های عربی ذلیل همچون عربستان، اسلام فراماسونی و امریکایی است. (بدون شرح!)

--------------------------------------------------------

با توجه به تمام جریان فیلم، این اثر را می توان گامی به جلو برای مقدمه چینی صهیونیست ها برای جنگ علیه اسلام (ملت های فلسطین و لبنان و ایران) دانست.


البته این فیلم نقد های محتوایی بسیاری دارد که بدان اشاره نشد. انحرافاتی همچون تکثر در وجود اقدس خداوند متعال یا نیازمندی خداوند یا فرزنددار بودن خداوند .
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۷:۵۷, ۲۷/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #11
آواتار
تمام نقدها و مطالب منتشره دوستان رو مطالعه کردم، اما به نظر من تندروی در قسمت هایی از این تحلیلها باعث شده که از حرف اصلی و پیام اصلی فیلم غافل شویم.


بنده هم نقدهای تالار رو مطالعه کردم هم سایر نقدها رو، سری هم به imdb زدم و نظرات بقیه مطالعه کردم.


اما حرف اصلی فیلم:


اتحاد انسان، شیطان و جن به رهبری منجی از نسل یهود یا همان انسان برتر و طغیان علیه خدا یا خدایانحرف اصلی فیلم و چیزی که هر ببننده ای از این فیلم با هر آیین و مسلکی دریافت می کنه کنار گذاشتن خداست.کلا در سالهای اخیر فیلمهای کفر آمیز هالیوود که نه تنها اسلام بلکه آموزه های تمام ادیان الهی رو نفی میکنه خیلی صریح تر و بیشتر شده.


وجود خدا(توحید)، مرگ(معاد) و پیامبران (نبوت) که آموزه های مشترک تمام ادیان آسمانی اند هدف قرار میگیرد...تمام نقدهای دوستان و کارشناسان از توجه به نقش و کارکتر آیو غافل مانده اند و یا شاید مطلبی به ذهنشان نرسیده....

در حالیکه آیو شخصیتی است که در تمام طول داستان حضور داشته و یکی از کاراکتر های اصلی است....آیو همان شیطان است که در این فیلم با چهره ای زیبا و معصوم، یاریگر و هدایتگر طغیان منجی علیه خدایان است. آرام و باخبر ـ پیر و جوان ـ هدایتگر و مخالف با ظلم خدایان، به لحاظ شخصیتی نه خداست ـ نه انسان ، بلکه مابین آنها قرار دارد و چون پیشنهاد خدا شدن را رد کرده ـ باجاودانگی نفرین شده است.یاد آیه قرآن افتادم:
« قالَ رَبِّ فَأَنْظِرْنِي إِلى يَوْمِ يُبْعَثُونَ قالَ فَإِنَّكَ مِنَ الْمُنْظَرِينَ إِلى يَوْمِ الْوَقْتِ الْمَعْلُومِ»


ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
Heart [ بخش اول ] نقدی در فیلم هابیت: نبرد 5 ارتش just4fun 12 6,374 ۳۰/تیر/۹۶ ۲۱:۴۱
آخرین ارسال: maz
Question اکران فیلم ضد ایران و اسلام در کشور mahdy30na 1 1,088 ۲۶/دی/۹۴ ۱۸:۱۲
آخرین ارسال: amirak
  حکایت دیوار حائل و غول ها/ بررسی انیمیشن حمله بر تایتان ها PWLG 0 1,664 ۱/مرداد/۹۳ ۱:۱۶
آخرین ارسال: PWLG
  خشم تایتان ها-Wrath Of The Titans جادوی حقیقی سینما Admirer 22 14,031 ۱۳/آذر/۹۱ ۵:۲۱
آخرین ارسال: mohsen-321
Video نماد های ماسونی در فیلم جدید فانوس سبز (Green Lanthern) mobarez 1 4 5,381 ۲۹/مرداد/۹۱ ۱۸:۴۴
آخرین ارسال: محمود
  نقد و بررسی فیلم نبرد در لس آنجلس-Battle: Los Angeles K-1 2 2,341 ۲/خرداد/۹۰ ۲۲:۰۰
آخرین ارسال: vavp

پرش در بین بخشها:


بالا