کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند شفاعت یا شکایت
۱۴:۵۶, ۸/آذر/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/آذر/۹۳ ۱۲:۵۴ توسط مجید املشی.)
شماره ارسال: #1
آواتار
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
[تصویر: 515155_1_b.jpg]

در این مستند به بررسی انحرافات موجود در عزاداری پرداخته شده...
[b]اعمالی که در برخی مجالس انجام می شه و واقعاً انسان با دیدن آنها حس انزجار بهش دست می ده...
اشعاری که خوانده می شه...
الفاظی که استفاده می شه...
آهنگ ها و نورپردازی ها و...[/b]

[تصویر: sipJ25Q_400.jpg]

[b]نمی دونم این مستند رو دیدید یا نه؟!
ولی خواهش می کنم که اگه ندیدید حتماً مشاهده کنید...
و نظرتون رو بیان کنید.
حدود یک هفته ای می شه که یکی از دوستانم این کلیپ رو برام فرستاد، در این مدت به خیلی ها نشونش دادم و نظراتشونو پرسیدم، بعضاً همون کسایی که در همین دست مجالس هم شرکت می کنن و...
نظرات خیلی متفاوتی بیان می شد...[/b]
مثلاً اینکه :

[b]. خود این مستند، اشاعه دهنده این اعماله و جرمش از اوناهم بیشتره...
2. این مستند کار صهیونیستهاست میخوان با این چیزا مردم رو از هیئت و امام حسین علیه السلام دور کنند...
3. من از اولش هم از هرچی بچه هیئتیه بدم می اومد...[/b]
4. این لشکر «سگان» از جون امام حسین علیه السلام چی می خوان؟!!!

[b]خودم در حین دیدن این کلیپ که ظاهراً قسمت های دیگه اش در دست ساخته، انواع و اقسام حس ها رو تجربه کردم ولی آزاردهنده ترین حسی که همچنان منو رها نمی کنه بعد از دیدن یه سکانسی بود که بعد از نمایش همه این کژی ها و بداخلاقی ها در اواخر فیلم نمایش داده می شد و نوشته بود: نسل های بعدی چگونه عزاداری می کنند؟!
یه نکته آخری:
یکی از مواردی که متأسفانه خیلی داره زیاد می شه و واقعاً آزار دهنده هم هست و در این کلیپ هم بخوبی نمایش داده می شه، بکار بردن لفظ «سین گاف!» برای عرض ارادت به ساحت اهل بیت علیهم السلام هست
جدای از سوءاستفاده هایی که دشمنان می کنن و در این کلیپ هم یه گوشه هاییش وجود داره...
سؤالم اینه که واقعاً شأن شیعه امیرالمؤمنین علیه السلام باید تا این حد پایین بیاد؟!
اون زمانی که حضرت زهرا سلام الله علیها برای غریبی امام حسین علیه السلام اشک می ریختند و به ایشان نوید برگزاری جلسات عزاداری توسط شیعیان رو دادند، آیا منظورشون اینگونه عزاداری ها بود؟!
آیا قراره که به بهانه عزاداری امام حسین هر کاری که خواستیم انجام بدیم و حرف هیچ یک از علما و اساتید رو هم گوش ندیم؟!
با وقاحت تمام اون به اصطلاح مداح بگه «هرکی سین گاف نیست نگه!!! این چیزا لیاقت می خواد!!!»
خیلی ببخشید ولی اجازه بدید تا عرض کنم که «خاک بر سرت»! که قطعاً اگه شما هم در غائله کربلا حضور داشتی، بدون شک در برابر امام حسین علیه السلام بودی...
احتمالاً نعوذبالله حضرت ولی عصر ارواحنافداه هم می خواد با لشکر سین گاف جهان رو فتح کنه دیگه نه ؟!!!
یک کلیپ کوتاهی که یکی از دوستان در همین تالار هم گذاشته بودند با عنوان «سین گاف ممنوع»! اشاره بسیار زیبایی شده بود و از آیه شریفه
«يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَقُولُوا راعِنا وَ قُولُوا انْظُرْنا وَ اسْمَعُوا وَ لِلْكافِرينَ عَذابٌ أَليم‏»(بقره،آیه104)
استفاده شده بود برای اینکه خداوند متعال حتی تا این اندازه نسبت به حفظ حرمت مؤمنان حساسه که می فرماید وقتی کافران این بیان شما رو مورد تمسخر قرار می دهند، کلا عبارت رو تغییر بدید و...
بگذریم...
حرف بسیار است و فرصت اندک
خیلی دوست دارم که نظرات شما دوستان و بزرگواران و اساتید رو بشنوم، چون تجربه ثابت کرده که اینگونه بحث ها در بیداری اندیشه واقعاً راهگشا و روشن کننده خیلی از مباحثه
یاعلی

* سایت تیم سازنده مستند: شفاعت یا شکایت (یکی دو روزیه سایت بالا نمی آد)

* دانلود از آپارات: قسمت اول مستند شفاعت یا شکایت
[/b]

دانلود هر دو قسمت مستند شفاعت یا شکایت از سرور Trainbit

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا