کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"آزادی‌های یواشکی" در تهران +تصاویر
۱۶:۲۰, ۲۷/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اردیبهشت/۹۳ ۱۷:۲۸ توسط ELENOR.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا

به نقل از سایت صراط:

فیس‌بوک، شبکه اجتماعی که دولتی‌ها از شخص حسن روحانی گرفته تا وزیر ارشاد و وزیر ارتباطاتش سعی در رفع فی*ل*تر آن دارند و محمد جواد ظریف، هم پای ثابت آن است، این روزها ابزاری برای مبارزه با ارزش های اصیل ایرانی اسلامی شده است.

البته این شبکه اجتماعی پیش از این نیز در ماجرای فتنه 88 ماهیت خود را نشان داده بود و عناصر فتنه از طریق این شبکه که به موقع ماهیت ان کشف و فی*ل*تر شد برنامه ریزی های فتنه گران را انتشار می دادند
.

به گزارش گروه فرهنگی صراط، حالا اما با رشته شدن پنبه های فتنه گران مخالفان ایران و اسلام نوع دیگری از فتنه را در فیس بوک طرح ریزی کرده اند و آن هم ایجاد کمپین هایی است که با شعارهای جذاب غربی سعی در منحرف کردن جوانان ایرانی دارد تا بار دیگر ماهیت اصلی این شبکه اجتماعی بیش از پیش مشخص شود.

یکی از این کمپین ها، کمپین «نه به حجاب اجباری» است که بنابراطلاعات منتشر شده در صفحه‌اش در فیس‌بوک، توسط گروهی از "دانشجویان و دانش‌آموختگان لیبرال دانشگاه‌های ایران در اعتراض به حجاب اجباری و تاکید بر انتخاب آزادانه‌ی نوع پوشش" مدت کوتاهی است که آغاز به کار کرده و بیش از ۱۵ هزار طرفدار (fans) پیدا کرده است!

این کمپین با انتشار عکس چهره‌های شناخته‌شده گاه از بین طیف‌های سنتی جامعه ایران که اعلام می‌کنند با حجاب اجباری مخالفند، به فرهنگ سازی ضد حجاب می پردازد.

البته از این صفحات ضد ایران و اسلام در فیس بوک زیاد است. به عنوان مثال به تازگی صفحه‌ای با نام "برابری زن و مرد" در فیس‌بوک فعال شده است که می خواهد قوانین حقوقی کشور را به چالش بکشد و از طریق اظهارات پر زرق و برق و جذاب برای جوانان ایرانی، قوانینی را که قرآن صراحتا به آنها پرداخته و از لطیف طرین و عمیق ترین استدلال‌ها برای آن بهره گرفته است، زیر سوال می برند.

این در حالی است که بسیاری از جوانان ایرانی این روزها از طریق ماهواره، اینترنت، وایبر و تانگو بیش از پیش تحت هجوم فرهنگ غربی قرار دارند و تاثیر پذیری آنها نیز بالاتر رفته است اما هنوز کسی در کشور به فکر این تهاجمات گسترده که به نظر می رسد بعد از استعمار فیزیکی و استعمار اقتصادی، نشان از استعمار فرهنگی کشورهای اصیل و معتقدی چون ایران را دارد، نیست و در مقابل آن پز روشنفکری به حوزه حجاب نیز رسیده است!

این حملات بی وقفه به فرهنگی ایرانی ظاهرا برای ایجاد گسست میان جامعه ایرانی با فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی خود طرح ریزی شده تا از جوانان معتقد ایرانی جوانانی بی اعتقاد و بی انگیزه نسبت به ارزش‌ها بسازد. اما معلوم نیست چرا مسئولان فرهنگی کشور نه تنها واکنش قابل توجهی به این موضوعات نشان نداده اند بلکه برخی سخنان دوپهلوی آنها باعث جسورتر شدن مخالفان در ترغیب جوانان به سمت بی حجابی شده است.

تمام این عکسها در صفحه ای با همین نام آزادیهای یواشکی در فیسبوک ثبت شده و برخی عکسها به دلیل عریان نمایی توسط بنده حذف شد ولی متاسفانه این که در تهران برخی زنها و دخترها با دامن کوتاه و پای برهنه راه میروند و افتخار هم میکنند مایه نگرانی زیادی میباشد. چشم آقای روحانی و ظریف روشن که از فیسبوک حمایت میکنند و آنرا ترویج میدهند.
[تصویر: 99110_473.jpg]

[تصویر: 99112_646.jpg]

در دو تصویر آخر به دهن کجی واضح به گشت ارشاد و شعارهای انقلابی مذهبی و تمسخر قوانین اسلام،‌ توسط این زنان و دختران ‌دقت کنید !!!!!!!!!!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۰۱, ۲۷/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #11
آواتار
آنچه در همه‌ی پدر و مادرها مشترک است، این است که مذهب را طوری تعریف می‌کنند که انگار شیپور را از طرف دیگرش باد می کنند! توصیه‌هایی که به نسل جوان می کنند این‌طوری است.

درست مثل این است که طبیبی، یا به هر حال آدمی، دائم به کسی که لب‌اش زخم شده، یا صورت‌اش جوش زده، بگوید که ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍"جوش نزن" و "زخم نشو"، و بعد هم بگوید که به طور مثال "زخم شدن، دهن فلان بدی را دارد. جوش صورت، فلان قدر بد است"!...

این اگر چه درست است، اصولاً چه تاثیری دارد؟ چه می‌خواهد بشود و چه نتیجه‌ای می‌خواهد بگیرد؟...

باید فهمید چه عواملی باعث شده که این جوش‌ها در زندگی روحی این بچه و این نسل به وجود آمده. آن ریشه‌ها را باید یافت.

تجربه نشان می دهد که به عنوان اینکه دین فلان چیز را می گوید ، نمی شود حجاب را بر زن تحمیل کرد ، و عبادت را بر پسر تحمیل کرد ، مگر اینکه یک اگاهی انسانی پیدا کند و اینها نماینده یک طرز فکر باشد.

آیا در عوام ما پوشش اسلامی به عنوان یک طرز تفکر خاص است؟ نه ، طرز تفکر خاص نیست ، بلکه به عنوان یک تیپ خاص است ، که در آن مومن دارد ، فاسق دارد ، بداندیش دارد ، خوش اندیش دارد ، خلاصه همه جور ادمی دارد! البته حجاب غیر از چادر است . چادر فرم است.

اصل قضیه این دختری که الان می خواهد پوشش را انتخاب کند ، انگیزه اش چیست؟

معمولا انگیزه این است که :

"مادرم همینطور بوده ،خاله ام همین طور بوده ، محیطمان همین طور است"

این {چادر} یک لباس سنتی است ; نشانه عقب مانده در حال مرگ است.جلویش را هم نمی توان گرفت ; بخواهی ده سال دیگر ادامه بدهی ، بعد از سال یازدهم تمام می شود. رشد و تکاملش به سمت ریختن این حجاب است ، یعنی تکامل جامعه به سمت ترک ان سمبل های سنتی املی.

بنابراین شما طرز فکر بچه ها را عوض کنید ، انها خودشان پوشش را انتخاب خواهند کرد; شما نمی توانید مدلش را بدوزید و تنش کنید! او خودش انتخاب می کند. شما رابطه عاشقانه بین او و این عالم بر قرار کنید ; او خودش به نماز می ایستد. هی به زور بیدارش نکنید!

[تصویر: n00004447-b.jpg]
۱۸:۱۱, ۲۷/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #12
آواتار
[تصویر: 4882355670579278477?view]

همین یه کتاب رو یه جوون بخونه ، کلا سوالی در مورد دنیای جدید واسش نمیمونه.

من 50% از اخلاق اجتماعی و چیزایی که بلدم رو مدیون این کتابم. زیاد هم نیست حجمش ، بخونید ، اگه ضرر کردید با من.
۲۰:۴۳, ۲۷/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اردیبهشت/۹۳ ۲۲:۱۴ توسط Bidel.s.)
شماره ارسال: #13
آواتار
به نظر من اگه حجاب اختیاری بشه اوضاع از اینی که هست بهتر می شه حداقل
حالا ما بیایم بگیم تو تهاجم فرهنگی هستیم و کار بدتر خواهد شد. حرف غلطیه. الآن هم افغانستان، هم عراق و هم ترکیه دچار این تهاجم هستن. اما چون حجاب آزاده، اونجا بد حجاب ندارن.
اگه یه بی حجاب یه نفر رو آلوده کنه
یه بد حجاب ده نفر رو آلوده می کنه
اگه حجاب اختیاری بشه دیگه بد حجاب نداریم( چون که بد حجابی از لجاجت چشمه داره )
اونوقت به جای یازده نفر، دو نفر آلوده می شن.
به نظرتون تبلیغ و فرعنگ سازی واسه دو نفر ساده تره یا واسه یازده نفر؟
( البته من با این صفحه موافق نیستم چون اساسا معنی لجاجت می ده )

نقل قول:[size=xxx-large]
همین یه کتاب رو یه جوون بخونه ، کلا سوالی در مورد دنیای جدید واسش نمیمونه.
[/size]

[size=xxx-large]
من 50% از اخلاق اجتماعی و چیزایی که بلدم رو مدیون این کتابم. زیاد هم نیست حجمش ، بخونید ، اگه ضرر کردید با من.
[/size]
الحق که درست می گین.
این کتاب بینش من رو عوض کرد. خیلی چیز ها فهمیدم. اونموقع حتی به عدالت الهی هم شک داشتم. این کتاب من برگردوند. این کتاب هم برای افراطیه هم برای تفریطی
بعضی وقتا تعجب می کنم که چطور دکتر شریعتی در مورد مشکلی حرف زده که الآن واقعا دامن گیر جامعه شده( از نوع مدرنش )
۲۲:۲۳, ۲۷/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #14

راجع به عکس حجاب اختیاری حق زن است

اولا در قرآن 14 آیه راجع به حجاب داریم
دوما در فرانسه که انواع پوش اختیاریه با حجاب بودن اختیاری نیست بلکه باید برداشته شود مثل دانشگاه
سوما چرا افرادی خود را به حماقت می زنند طبق گفته استاد رائفی این بی حجاب بودن زنها را مردان برای آنان تعریف می کنند
۲۲:۵۴, ۲۷/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #15
آواتار
خو بذارید مسیر غلط رو برن بفهمن اشتباه کردن.
وقتی نتونسته اهمیت حجاب رو لمس کنه چجوری سمتش بره
شما حالا همش براش آیه بیار، روایت بیار، استدلال بیار. تو گوشش نمی ره. باید تجربه کنه. باید بفهمه که درست نیست.
الآن هم بی حجایی داریم هم بد حجابی. شما می خوای هر دو رو با یه حرکت کیش و مات کنی. معجزه که نمی خوای بکنی.
باید اول بد حجابی رو ریشه کن کرد. اون وقت یه مشکل باقی مونده خیلی راحت تر حل خواهد شد.
مسئله مهمی هست حجاب که با یه تیر و دو نشان حل نمی شه. اگه بد حجابی کنار بره، بی حجابی راحت تر حل میشه.
۸:۳۲, ۲۸/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #16
آواتار
http://www.uploadax.com/images/17887112917334507558.jpg
۱۷:۲۷, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۷:۳۷ توسط Yaser_h2011.)
شماره ارسال: #17
آواتار
آقا اینو بیخیال این صفحه رو دیدین ؟؟؟
صفحه رسمی امام مهدی بن الحسن العسکری(امام زمان)

کفر مطلق!
تو این پیج آزادی یواشکی چند باری کامنت مسخره گذاشت
قشنگ داره دین اسلام به خصوص شیعه رو تمسخر میکنه
تابلوی وهابی هستش
برین کامنتا رو بخونین !!!آقااااااااااااااااااااااااااا این فیس بوکو باز کنین یا اونایی که ادعای دین داری دارن برن جوابشو بدن ....مقصر خودتونین که نمیتونین تبلیغ کنین همینننننننننننننننننننننننننننننننننننننناینم آدرسش
https://www.facebook.com/emamzaman.official

کثافتااااااااااااا الان دیدم منو بلاک کردن AngryAngryAngryAngryAngry

آقایونننننننن هرکی اکانت داره بره این سایت رو ریپورت کنه دوستان لطف کردن واسه بقیه آموزش ریپورت بزارن !!!
یعنی راحت دینو نابود میکنه هاااا

من بهشون گفتم وهابی ها این پیج رو اداره میکنن منو بلاک کرد عوضی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۸:۰۳, ۲۸/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #18
آواتار
(۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۷:۲۷)Yaser_h2011 نوشته است:  آقا اینو بیخیال این صفحه رو دیدین ؟؟؟
صفحه رسمی امام مهدی بن الحسن العسکری(امام زمان)

کفر مطلق!
تو این پیج آزادی یواشکی چند باری کامنت مسخره گذاشت
قشنگ داره دین اسلام به خصوص شیعه رو تمسخر میکنه
تابلوی وهابی هستش
برین کامنتا رو بخونین !!!آقااااااااااااااااااااااااااا این فیس بوکو باز کنین یا اونایی که ادعای دین داری دارن برن جوابشو بدن ....مقصر خودتونین که نمیتونین تبلیغ کنین همینننننننننننننننننننننننننننننننننننننناینم آدرسش
https://www.facebook.com/emamzaman.official

کثافتااااااااااااا الان دیدم منو بلاک کردن AngryAngryAngryAngryAngry

آقایونننننننن هرکی اکانت داره بره این سایت رو ریپورت کنه دوستان لطف کردن واسه بقیه آموزش ریپورت بزارن !!!
یعنی راحت دینو نابود میکنه هاااا

من بهشون گفتم وهابی ها این پیج رو اداره میکنن منو بلاک کرد عوضی
خدا امواتت رو بیامرزه،خیلی وقت بود تو فیسبوک لوگ نشده بودمSmile
من که از این سایت و اعضاش نا امید شدم...
الان برام یه تجدید خاطره شد

راستی ریپورت چطوریه؟؟Huh
۱۸:۱۲, ۲۸/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۸/اردیبهشت/۹۳ ۱۸:۵۲ توسط Yaser_h2011.)
شماره ارسال: #19
آواتار
الان به صورت عکس میزام واستون
فقط یه کمپین بشین واقعا همین جوری ریپورت کنین تا بسته بشه از اونجایی که فیسبوک سیستمه اتوماتیک داره از ریپورت ها بالا بره پیج رو میبنده

اینم لینک ریپورت کردن این پیج جعلیفقط بستگی به همت شما ها داره بعدشم باید تعداد ریپورت ها بالا باشه تا بسته بشه !!
http://8pic.ir/images/92347411981411335042.jpg
(البته من چشمم آب نمیخوره که حرکتی بتونین کنین !!! لطفا پیش قدم بشین )
[تصویر: 92347411981411335042.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۴۱, ۳۰/اردیبهشت/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/اردیبهشت/۹۳ ۱۳:۴۲ توسط 313rahro.)
شماره ارسال: #20
آواتار
[تصویر: userupload_2013_16525762271400574324.8185.jpg]

به گزارش جنبش سایبری 313 , چندی پیش مسیح (معصومه) علی‌نژاد ، ضدانقلاب فراری مقیم لندن که با چندین رسانه ضدایرانی مانند صدای آمریکا، بی‌بی‌سی فارسی، رادیو فردا و … همکاری دارد، در جدیدترین پست صفحه شخصی فیسبوک با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود حین رانندگی در دوران حضور در ایران، زنان و دختران ایرانی را به انتشار بدون حجاب عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی تشویق و در جهت ترویج فرهنگ بی‌بند و باری تحت عنوان

«آزادیِ یواشکی»

تلاش کرد و نوشت:
[تصویر: 1400422997_-.jpg]

… شرط می‌بندم اکثریت(!) زنان ایرانی که به اجبار باوری ندارند، لذتِ آزادیِ یواشکی را چشیده اند.
… عکس‌های بدون روسری رانندگی کردن و بدون روسری قدم زدن و بدون روسری توچال و دربند رفتن و بدون روسری توی جنگل و کنار دریا و بالای درخت و توی دشت نفس کشیدن را منتشر کنیم؟
این هم از عکس آزادی یواشکی من در جاده هراز شمال
[تصویر: 1400421874_-.jpg]
بعد از این ماجرا بود که تقریبا تمامی رسانه های ضد انقلاب و حتی صهیونیستی دست به دست هم دادند تا این کمپین را تبلیغ کنند.

تایمز اسرائیل

در گزارش آورد که "زنان ایرانی که با قوانین پوشش مواجه هستند که آنان را مجبور می‌کند همه جا به جز صورت و دستانشان را بپوشانند، شروع به استفاده از فیس‌بوک برای واژگون کردن قوانین محدودکننده دولت کرده‌اند و تصاویری از خود با پوشش "نامناسب" منتشر می‌کنند." از آن طرف صدای آمریکا با مصاحبه با علی‌نژاد سعی در تبلیغ این حرکت داشت که البته دروغ های این شخص که گفته بود تصاویر ارسالی با رضایت اشخاص هستند در

همان برنامه

مشخص شد . در

ویکی پدیا

نیز صفحه ای برای توضیحات این کمپین درست شد , شبکه های بی بی سی فارسی و من و تو و دویچه وله و ... و همچنین روزنامه‌های مطرح غربی مانند لوموند، اشپیگل، گاردین و … نیز در گزارشاتی به معرفی این کمپین پرداختند و تقریبا همه و همه دست به دست هم دادند تا بتوانند روسری را از سر دختر ایرانی بردارند ! اما آیا چنین اتفاقی افتاد !؟
تصاویر ارسالی و یا همان "دزدیده شده ای" که در این صفحه قرار داده شده بیشتر تصاویر افرادی با سن و سال بالاست و با رصدهای که صورت گرفته، مشخص شده عمده تصاویری که به اسم زنان در داخل کشور بر روی صفحه این کمپین ضد فرهنگی قرار گرفته آرشیوی و در مواردی اصلا این تصاویر از خارج از کشور توسط عناصر ضد انقلاب و مرتبط با گروهک تروریستی منافقین ارسال شده است و تنها تعداد اندکی از کاربران در داخل کشور به صورت مخفیانه مبادرت به انجام تصاویری ضد ارزشی از خود در این صفحه فیس بوک کرده اند عمدتا از عوامل جریان فتنه و ضد انقلاب و فرقه ضاله و انگلیسی بهائیت هستند.
[تصویر: 1400422912_nf00360859-2.jpg]
ندای انقلاب از یک مقام آگاه در امور امنیتی و اطلاعاتی درخصوص پشت پرده سناریوی ناکام سرویس جاسوسی انگلیس در راه اندازی کمپین علیه مقدسات با نام "آزادی های یواشکی زنان در ایران" در فیس بوک کسب اطلاع کرد که این پروژه اخیرا در بستر فضای مجازی برای سرایت در فضای حقیقی با هدف قبح شکنی و حیازدایی از جامعه از سوی سرویس اطلاعات خارجی انگلستان MI۶ طراحی و کار میدانی آن بر عهده یکی از عوامل این سرویس با نام معصومه قمی (مسیح علی نژاد) همکار سابق رسانه های زنجیره ای اصلاح طلب سپرده شده است.

[align=START]

[تصویر: userupload_2013_17523942971400574324.8739.png]

دوستان باید کاری کرد .... همونطور که تو تصویر میبینید قصد دارن سایت آزادی های یواشکی رو هم راه بندازن لطفا با انتشار این مطالب و اطلاع رسانی با این تهاجم فرهنگی مقابله کنید .

[تصویر: userupload_2013_9085822881400574324.8356.png]

باید کاری کرد ...
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا