کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به راهنمایی نیاز دارم
۱۱:۲۱, ۱۷/مهر/۹۴
شماره ارسال: #1

سلام خدمت کاربران عزیز ببخشید که این پست رو دراینجا مطرح میکنم.نیاز به کمکتون دارم اگه کسی آدرس یه دعانویس خوب توی تهران میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.اجرتون باخدا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۱۸, ۱۷/مهر/۹۴
شماره ارسال: #2
آواتار
سلام

دعانویس می خواي چیکار؟

مشکلت رو بگو
۱۲:۴۲, ۱۷/مهر/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/مهر/۹۴ ۱۲:۴۲ توسط mirza47820.)
شماره ارسال: #3

(۱۷/مهر/۹۴ ۱۱:۲۱)mojtabauu نوشته است:  سلام خدمت کاربران عزیز ببخشید که این پست رو دراینجا مطرح میکنم.نیاز به کمکتون دارم اگه کسی آدرس یه دعانویس خوب توی تهران میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.اجرتون باخدا
اگه کار دنیا با دعانویس ها درست میشد که امریکا هم می رفت جای دعا نویس ملک سلمان هم می رفت جای دعا نویس بشار اسد هم می رفت جای دعا نویس ما هم می رفتیم جای دعا نویس
۱۵:۵۲, ۱۷/مهر/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/مهر/۹۴ ۱۵:۵۷ توسط مهدی2012.)
شماره ارسال: #4
آواتار
نقل قول:اگه کار دنیا با دعانویس ها درست میشد که امریکا هم می رفت جای دعا نویس ملک سلمان هم می رفت جای دعا نویس بشار اسد هم می رفت جای دعا نویس ما هم می رفتیم جای دعا نویس
هر کاری که با دعا حل نمیشه، مسائلی مانند بعضی از مریضی ها، چشم زخم ها و یا مثلا آفت های کشاورزی و ... که خیلی هم درست هستند و موردهای اینجوی از آدم های قابل اعتماد زیاد شنیدم.
وقتی یک نفر پاک و با اعتقاد و ایمان قوی اون دعا رو مینویسه تاثیرش خیلی زیاد و سریعه... همین دعای آیت الکرسی حدیث داریم واسه خیلی چیز ها خوبه ولی وقتی ما با این هم گناه میخونی و مینویسیم تاثیرش کمه...
البته باید خیلی مواظب باشیم واسه دعا نوشتن پیش هر کسی نریم چون بعضی ها به جای استفاده از انرژی مثبت از منفی استفاده کرده و از اجنه کمک میگیرن: و بعضی ها فکر میکنن طرف آدم خیلی بزرگیه....
بعضی ها میرن پیش آدم بزرگ ها و میگن واسه ما دعا بنویس، بعضی ها میگن واسه ما دعا کن.... بعضی ها اونقد کارشون درسته که فقط میگن برو خوب شدی!
۱۶:۵۹, ۱۷/مهر/۹۴
شماره ارسال: #5
آواتار
(۱۷/مهر/۹۴ ۱۱:۲۱)mojtabauu نوشته است:  سلام خدمت کاربران عزیز ببخشید که این پست رو دراینجا مطرح میکنم.نیاز به کمکتون دارم اگه کسی آدرس یه دعانویس خوب توی تهران میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.اجرتون باخدا

سلام دوست عزیز .

خوش آمدی به جمع دوستانه ما ...RoseRoseRose

حتما مساله ای پیش اومده که دنبال دعا نویس و راه میگردی ،

پیشنهاد میکنم قبل از مراجعه به دعا نویس پیش یک سری از بزرگان بری شاید اونها نسخه بهتر از دعانویس برای شما داشته باشن .

حتی اگر در دسترس هم نبودن میتونید به یک عالم روحانی که احساس میکنی میتونه کمکتون کنه مراجعه کنید .

گاهی پیچیده ترین راهها ، نزدیک ترین و در دسترس ترین راهها هستن .Smile

فکر میکنم کمتر کسی باشه از دوستان اینجا که به دعا نویس رجوع کنه .

پاینده باشید .Smile
۲۰:۲۳, ۱۷/مهر/۹۴
شماره ارسال: #6

دوست عزیز مشکلم افسردگیه
۲۱:۲۲, ۱۷/مهر/۹۴
شماره ارسال: #7
آواتار
خوب شما باید ببینید دلیل افسردگیتون چیه ولی معمولا واسه خود من وقتی محیطم عوض شه و یا وقتی ببینیم وقتم داره تلف میشه و یا اگه زیاد بیکار باشم اینجور میشه. به نظرم یه سفر حرم امام رضا (علیه السلام) و یا اگه نمیشه یه سفر زیارتی برو انشالله خوب میشه.
البته به نظرم بعضی موقع ها افسردگی های کوچک میتونه مفید باشه! مثل این میمونه که آدم از زندگی سیر بشه اون موقع فقط ارتباط با خدا میچسبه و یا گریه کردن تو زیارت عاشورا.... انشالله چند روز دیگه همه مون محرم امسال رو هم میبینم و حالشو میبریم...
۲۱:۲۷, ۱۷/مهر/۹۴
شماره ارسال: #8

سلام دوست عزیز
به نام قاضی الحاجات

"و هر كه در نياز خود به يكى ازآفريدگان تو رو كند، يا او را بجاى تو وسيله برآمدن حاجت قرار دهد، بى‏شك خود را درمعرض نوميدى آورده"
دعای 13 صحیفه سجادیه

با خداوند خلوت کن
درد و دل کن
و دعا کن
یاحق
۲۱:۵۷, ۱۷/مهر/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/مهر/۹۴ ۲۱:۵۸ توسط قلب.)
شماره ارسال: #9
آواتار
(۱۷/مهر/۹۴ ۲۰:۲۳)mojtabauu نوشته است:  دوست عزیز مشکلم افسردگیه
سلام دوست من

افسردگی که ربطی به دعانویسی نداره

عواملی که باعث شده اینجوری بشید باید بررسی بشه

بعد یکیک این عوامل برطرف بشه

باید معاشرت داشته باشید و تفریحات سالم انجام بدید

البته دعا کنید به خصوص دعاهای مربوط به افزایش رزق حالا چه مادی و چه معنوی (سرچ کنید میاد)

محرم هم اگر مراسم میرید حداکثر 15 دقیقه کافیه یه اشکی بریزید

فقط واجبات رو انجام بدید و اگر گناهی می کنید ترک کنید

زیاد خودتونو سرزنش نکنید خدا بسیار بخشنده و مهربان است

اخه غم هم انواع داره باید بیشتر توضیح بدید

از خودتون بیشتر بگید تا ببینیم مشکل کجاست
۰:۳۶, ۱۸/مهر/۹۴
شماره ارسال: #10

با تشکر از همتون.بیماری من از دو سال پیش بدون هیچ دلیل و حادثه ای شروع شد البته اوایل خیلی بهتر از الآن بود برای مثال روزانه یک ساعت درگیر افکار منفی و ناامید کننده بودم و من فکر میکردم زمان که بگذرد برطرف میشود اما برعکس روز به روز سخت تر شد.در این مدت نیز هم از خدا یاری خواسته ام و به روانپزشک نیز مراجعه کرده ام اما هیچ نتیجه ای نداشته است.خودم هم باورم نمیشود چه اتفاقی افتاده است انگار که در این دنیا نیستم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا