کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفسنجانی،نا آگاه یا خیانت کار!؟؟
۱۴:۳۶, ۱۱/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار
چند روز پیش اکبر هاشمی رفسنجانی گفته بود : دنیای فردا،دنیای گفتمان هاست نه موشکها...(کلنگ برجام 2 رو زد!)

خوب مواضع ایشون که الحمدلله روز به روز آشکارترمیشه ، اگر بعضی ها هنوز اصرار بر خوب بودن ایشون دارن بخونن:

امروز امام خامنه ای در صحبت هاشون در جمع مداحان و ذاکران فرمودند:

امام خامنه ای با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می دانند و نه موشک خاطرنشان کردند: روزگار، روزگار همه چیز است وگرنه به راحتی و به صراحت حق ملت را خواهند خورد.
ایشان افزودند: اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد یک مسئله است اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.
رهبر انقلاب، نمایش موشکهای پیشرفته و دقیق سپاه پاسداران را موجب خرسندی ملتهایی خواندند که از امریکا و رژیم صهیونیستی، دلشان خون است اما کاری از دستشان بر نمی آید.
ایشان افزودند: دشمنان مدام در حال تقویت توان نظامی و موشکی خود هستند در این شرایط چطور می گوییم روزگار موشک گذشته است؟
حضرت آیت الله خامنه ای این حرفها را شبیه حرفهای برخی اعضای دولت موقت دانستند که اوایل انقلاب می گفتند جنگنده های اف – ۱۴ را که خریده ایم به امریکا پس بدهیم، به دردمان نمی خورد!
امام خامنه ای افزودند: در آن موقع ایستادگی و افشاگری کردیم و چندی بعد که صدام به ایران حمله کرد معلوم شد چقدر به این ابزارهای دفاعی نیاز داریم.
رهبر انقلاب با تأکید مجدد بر موافقت خود با ابزار دیپلماسی و مذاکره سیاسی بجز چند استثنا افزودند: طوری تبلیغ نکنند که انگار با گفتگو مخالفیم، ما می گوییم باید قوی و هوشیار مذاکره کرد تا سرمان کلاه نرود.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۳:۳۶, ۱۱/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #21
آواتار
نقل قول:
با يه اتفاق کوچک مثل این کلا خودتون رو باختید پس با بقيش چیکار می کنید!!!! تازه اولشه!!!

با عذاب استیصال و زلزله ها چیکار می خواید بکنید!!

با امتحان دجال و سفیانی چه می کنید!!!

شما به فکر خودتون باشید . یک جوری میگید که انگاری از خودتون مطمئن هستید ! مردم کوفه هم برای امام زمانشون نامه فرستادن ولی آخرش 72 نفر باهاشون همراه شدن!!

نقل قول:پشت سید علی باشید که یاران سید علی همین الان هم پیش امام زمان عج عزیز هستند چه برسه بعد از ظهور!

آیت الله خامنه ای معیاری برای سنجش امام زمانی بودن نیست.
۲۳:۴۲, ۱۱/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #22
آواتار
دوست عزیز همون کوفیانی که پشت مسلم رو خالی کردن تو ظهر عاشورا اون همه قتل و جنایت کردن
مسلم که معصوم نبود اما اگه مردم باهاش می بودن ...

حالا هم زیاد فرق نمی کنه مطمئن باش افرادی که الان پشت سید علی رو خالی کنن فردا روزی هم که امام زمان بیاد ایشون رو هم یاری نمی کنن
۲۳:۴۹, ۱۱/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #23
آواتار
(۱۱/فروردین/۹۵ ۲۳:۳۶)Divinitus نوشته است:  آیت الله خامنه ای معیاری برای سنجش امام زمانی بودن نیست.
ببخشد اون وقت معیار شما برای امام زمانی بودن چیه؟حتما مثل سلیمان صرد خزاعی میزارین مسلم نماینده حضرت شهید بشه یوسف وار به انتظار امام حسین میشنید!!(این رو کلی گفتم)
۰:۰۳, ۱۲/فروردین/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۵ ۰:۱۰ توسط حسن.س..)
شماره ارسال: #24
آواتار
اهل معنا فرموده بودند که بعد از امام خمینی(رحمة الله علیه) خوبان دور آقای خامنه ای جمع می شوند و بدان دور همان که می دانید؛

گفتند که فتنه ای می شود و فتنه ی اکبری بعد از آن در راه است آنگاه خودتان را سپر این سید بزرگوار نمایید؛

گفتند که در نتیجه ی آن تمرکز ما از اطراف به داخل معطوف می شود؛

گفتند که امام خامنه ای سپه سالار لشکر حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) است؛

گفتند که تهران را مراقبت کنید؛

..........
........
....
...

با خودم گفتم اگر الان به فرض نزدیک ظهور باشد! در احادیث داریم که دشمنان اهل البیت(علیه السلام) به مرزهای ایران می رسند؛ چه چیزی باعث می شود ما سوریه و عراق را تنها بگذاریم که دشمن آن ها را فتح کند و ....؟ گفتم اگر سید خراسانی از مشهد قیام می کند، پس تهران چه وضعی دارد؟ (یادم از حدیثی افتاد که از جمله ی شهرهایی که امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به تادیبش می رسد ری است) و مگر چه نیازی به قیام است؛ مگر آشوبی در ایران است که باید مهار شود؟
.
.
.
.

اولین بار وقتی رهبری تفسیر غلط رئیس جمهور درباره ی صلح امام حسن(علیه السلام) را رد کردند گفتم احتمالا منظورشان مطلب دیگران بوده نه سخن آقای روحانی، چند روز پیش که رهبری برجام 2 و 3 و... را کنار زدند گفتم احتمالا منظور سخن برجام 2و 3 در تخیل آمریکایی ها است؛ اما امروز دیگر وقتی شنیذم که رهبری این چنین به راس قضایا حمله نمودند دانستم که خبری است؛
.........
......
....
..

امیدوارم این ها که گفتم فقط خیالاتم باشد هر چند:

لاجرم همه باید غربال شویم.........
۰:۲۳, ۱۲/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #25
آواتار
جالبه به شما القا شده که فکر می کنید که تو سمت حق قرار دارید. اگه اینقدر آسون بود که اسمش رو فتنه آخرالزمانی نمیگذاشتند. وقتی رهبر مملکت معیار قدرت یک مملکت رو به موشک بدونه ، وای به حال اون مملکت!
۰:۴۳, ۱۲/فروردین/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۵ ۱:۱۲ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #26
آواتار
(۱۲/فروردین/۹۵ ۰:۲۳)Divinitus نوشته است:  جالبه به شما القا شده که فکر می کنید که تو سمت حق قرار دارید. اگه اینقدر آسون بود که اسمش رو فتنه آخرالزمانی نمیگذاشتند. وقتی رهبر مملکت معیار قدرت یک مملکت رو به موشک بدونه ، وای به حال اون مملکت!

اتفاقا شیاطین جن و انس چنین حرفایی رو در مورد ذوالفقار میزدن

ببین منو

وای بحال دشمنا

ضمن اینکه خبر ندارن چه بلایی سرشون میاد

(۱۱/فروردین/۹۵ ۲۳:۳۶)Divinitus نوشته است:  شما به فکر خودتون باشید . یک جوری میگید که انگاری از خودتون مطمئن هستید ! مردم کوفه هم برای امام زمانشون نامه فرستادن ولی آخرش 72 نفر باهاشون همراه شدن!!

آیت الله خامنه ای معیاری برای سنجش امام زمانی بودن نیست.

تمام اشرار ضدشن

مجاهدین مدافع اهل بیت باهاشن

خورشید حقیقت برای افراد خاشع و غیر لجوج کاملاً واضحه

بنده ندیدم کسی پشت سرش حرف بزنه و آه مادرش نگیره

حتی در نزدیکان

کانال سایت طرفدار فتنه عصر ایران :
سایت انتخاب:

توييتر منتسب به ايت الله هاشمي، هيچ ارتباطي با ايشان ندارد

يك منبع مطلع به سایت"انتخاب" گفت كه انچه در اخبار بعنوان توييتر ايت الله هاشمي منتشر مي شود ، حساب كاربري يكي از دوستداران ايشان است و محتواي ان، هيچ ارتباطي به ايت الله هاشمي ندارد.

☕️عصرایران @MyAsriran

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چقدر زشته یه نفر تو این سن....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲:۲۹, ۱۲/فروردین/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۵ ۲:۴۷ توسط پارسه.)
شماره ارسال: #27
آواتار
دو تا نکته،
یک اینکه توییتر منتسب به آیت‌الله هاشمی اصلاحیه داد
https://twitter.com/rafsanjani_fa/status...8548553730

نکته‌ی دوم هم با این‌که من لینک خبر رو نمی‌تونم پیدا کنم اما کد خبر توی وب‌سایت آیت‌الله هاشمی این بود: «۸۱۹۵۵» که در اون خبر به نقل از توییتر آقای هاشمی نقل کرده بود. حالا من نمیتونم پیدا کنم یا اینکه حذف شده رو نمیدونم...
۶:۵۵, ۱۲/فروردین/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۵ ۷:۰۷ توسط تفکر.)
شماره ارسال: #28
آواتار
[تصویر: w480]

[تصویر: w535]
۹:۴۲, ۱۲/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #29
آواتار
(۱۲/فروردین/۹۵ ۲:۲۹)پارسه نوشته است:  دو تا نکته،
یک اینکه توییتر منتسب به آیت‌الله هاشمی اصلاحیه داد
https://twitter.com/rafsanjani_fa/status...8548553730

نکته‌ی دوم هم با این‌که من لینک خبر رو نمی‌تونم پیدا کنم اما کد خبر توی وب‌سایت آیت‌الله هاشمی این بود: «۸۱۹۵۵» که در اون خبر به نقل از توییتر آقای هاشمی نقل کرده بود. حالا من نمیتونم پیدا کنم یا اینکه حذف شده رو نمیدونم...

فهمیدنش خیلی سخته؟؟!

محمد تراست Heartکه تو وبلاگش ننوشته!!! Big Grin

طرف توی کانال تلگرامش که من بصورت آنلاین میخونمش فرستاد

همینطور توییتر و...

جالبه الان از کانالش پاک کرده

چندصدتا از نزدیکان و مزدوراش میخونن هیچکدوم نفهمیدن؟

الان نباید اصلاحیه بفرسته باید همون موقع میفرستاد

خوشم اومد ابهت آقا رو

اینهمه گفتن چرا آقا نمیگه

الان دیگه زمانش رسیده.... سه چهار بار هم گفت که حواسشو جمع کنه وگرنه...

سال نود و پنج به بعد سال برخورد با سامری و خفت و خواریشه

این ترمز داخلی ظهور....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۰۱, ۱۲/فروردین/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۵ ۱۱:۰۶ توسط Anti gods.)
شماره ارسال: #30
آواتار
(۱۲/فروردین/۹۵ ۰:۲۳)Divinitus نوشته است:  جالبه به شما القا شده که فکر می کنید که تو سمت حق قرار دارید. اگه اینقدر آسون بود که اسمش رو فتنه آخرالزمانی نمیگذاشتند. وقتی رهبر مملکت معیار قدرت یک مملکت رو به موشک بدونه ، وای به حال اون مملکت!
به جز جمله اخرتون با بقیش موافقم...در اینکه ما باید توان نظامیمونو تقویت کنیم که شکی نیست...جزو بدیهیاته....اینو احتمالا خود هاشمی هم میدونه
هیچکس نمیتونه از خودش مطمئن باشه...و اونی که مطمئنتره قطعا سقوطش شدیدتره
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]