کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاهی که دیگر بودن یا نبودنش مهم نیست ( عملیات انجام شد )
۲:۲۲, ۱۵/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/بهمن/۹۵ ۲۱:۲۹ توسط Mehdi121212.)
شماره ارسال: #1

کلاهی که دیگر بودن یا نبودنش مهم نیست ( عملیات انجام شد ) .. برای همین بعد از برد خدا این نوشته ها نوشته شد برای چزاندن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۹:۴۳, ۱۶/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/بهمن/۹۵ ۲۰:۰۱ توسط Mehdi121212.)
شماره ارسال: #21

(۱۶/بهمن/۹۵ ۱۹:۲۰)mahdy30na نوشته است:  
بسم الله الرحمن الرحیم
قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ (1) مِن شَرِّ مَا خَلَقَ (2) وَمِن شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ (3) وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ (4) وَمِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ (5)
جناب Mehdi121212 شما تو صحبتاتون مشتند صحبت کردید ؟ غیر از اینکه گفته باشین :
پس هر وقت شما مستند گویی کردی برای کلام بی اساس خودت ( خو اسمش روشه دیگه بنیانش رو هواس پطور میخوای براش مستند کنی ) .
خوبه ک جوکر هستین ، و این تنها چیزیه ک نیاز به اثبات نداره چون تا الان اثبات شده از سخنانتون این جوکر بودن .

تثلیث رو خوب اومدی
تو خوب موردی داری مانور میدی ، افرین بر تو گرامی ؛
شما مسیح رو از نزدیک رویت کردی گرامی ؟ مگه ما گفتیم مسیح غیر انسانه ؟ مگه گفتیم از مجردات هست ؟
پدر داره ؟ من به عقیده شما شک ندارم و فقط میخوام بدونم دینتون چیه ؟
چون اگه مسلم بودید هرگز چنین کلام گزافی رو نمیگفتین و اگه مسیحی هستید که طبق عقیده برادران مسیحی بازم یوسف نجار هم پدر ژنتیکی مسیح نیست که بخوایم بگیم پدر باشه و اگه هم بحث دمیده شدن روح باشه _ این رو اسلام میپذیره _ و این بحث تثلیث هم اگه اطلاع ندارین تو شورای نیقیه اغاز شد گرامی اونم بخاطر مباحثی که در جای خودش اگه خواستین براتون شرح میدم و تدریس میکنم .
گرامی چه تثلیثی زیبایی رو نه ببخشین ، عجب ابداع قشنگی رو مطرح کردی .
الان پدر میشه کی ؟ مادر ؟ پسر ؟پدر و مادر میشه روح و پسر میشه جسم ؟ شما حالتون خوش هست ؟
Huh
روح و جسم = پدر و مادر ( جسم ) روح ( پسر) خو اینجا فقط خواستی چیزی بگی ک بگی گفته باشم .
خوب چشم دل رو شما چطور میخوای باز کنی؟ بازم شخصیه ؟یا اینکه راهش تضمینیه؟
گرامی اساس و بنیان نگاهت غلطه .
دوستان ایشون چشم سومش باز شده ، هرکی سوال داره بیاد و بپرسه تا درش رو نبستن.
گرامی ، رفتی تو عرفانی که وصل میشه به کارخونه نساجی . ( البته عرفانی ک ایشون نگاهش بهش هست وصل به نساجیه ) گرامی سند بدید برای
اگه بگی باید چشم سوم و شخصیو . ... هست رسما میگم شما مشاعرت رفته به فنا . تعارف هم با گرامیان ندارم .

فقط ارجاع میدم به کلام خودتون تو ارسال اول
پس خدا ذاتی شیطای داره دیگه ؟؟؟

یه عبارت زیبا داری ک من قبلتر نگفتم گفتم شاید دوستان تذکر بدن
معلومه شما هم از اون شوری سر بیرون اوردی ، به اون رتبه اولت بگو بیاد نه اینکه یکی یکی میفرسته تا شاید بتونه کاری کنه . عقل سلیم میدونه پشت این حرفا چیه .
خو برگردیم به دوما :
خو ارواح با هم درگیرن ، خو این بین اون شاه روح ک گفته بودی خودش رو روح + نشون داده ولی در اصل روح - داره دیگه ، خو این خدا که شما متصور شدی ازش ایا لیاقت گردانندگی جهان رو داره ؟ اصلا لیاقت نگاه کردن و حتی مبارزه کردن حتی با اوانس هم نداره گرامی ، این ک میشه شاه روح ترسو . البته همه اینها میرسه به نوع عقیده شما .
اها یه قسمت دیگه فقط تو این فراز ،
گرامی ارادت خیلی مخلصانه ای داری به شیطان ، شیطان برنده شدند . یعنی اوج احترام .
جنگ خاموش کی بود و چطور بود رو میتونی دقیق بگی؟ از همون منابع چشم سوم و یا از اون گروهی ک شماها خبر دارین ؟

قسمت اخر کلام تون . البته منتظر مستند گویی بودم ولی حیف ک ...
انسانها کلا ( همه ) گول خوردن ، خو این عیسی ک مخلوق و انسان هست ( اون تثلیثی که خودت ابداع کردی حالا هر اسمی میخوای روش بزار رو نتونستی اثبات کنی ) موسی و ابراهیم و اسحاق و یعقوب و ... علیٰ نبیّنا و آله و علیهما السّلام ک حداقل از خاک خلق شدن ، پس اونها هم ک فرزند نیستن ، پس اونها هم گول خوردن و ... ./
خوبه خدایی ک خالف هست رو میپرستی ولی چطور شما ذات رو فهمیدی در حالی ک کسی اینو نمیتونه بگه چون وقتی شما ذات رو بشناسی دیگه بر خدا مسلط میشی و دیگه اون خدا ببخشین از همه گرامیان 2ریال هم نمی ارزه ، و اینهم بازم تضاد و نقص و نقض در کلام شما هست .یا شما هم ذاتت با ذات خدا یکی هست ک تونستی ذات خدا رو بشناسی. البته تا اینجا ک شخصا مطالبی نو و البته مهم در کلام شما رویت نکردم ک نشون بده شما کلامی نو داشته باشین.
شخصه و به شما ربطی نداره . Dodgy همینقدر که دهان باز کردی و میگی خودش نشون میده چی هستی.
بی کمالیهای انسان از سخن پیدا شود، پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود.
سعدی شیرازی چه خوب گفتن
این معلم نمونه ک اومده داره مارو مثلا راهنمایی میکنه از کجا بدونیم معلمه ؟ شاید چیز دیگه باشه ؟ اصلا شما از کجا خبر داری؟ شوری چند نفره یا چشم سوم و ... ؟؟؟؟؟ اصلا نکنه خدایی و شایدم شاه روح ؟
اگه حرفی داری با برهان و حجت عقلی و کلام صحیح بیان کن و اگه نمیتونی بگو استادت بیاد بیان کنه . تمسخری درکار نیست گرامی ، ایا شما رو به تمسخر گرفتم بنده؟ اگه چنین مطالبی تمسخر هست پس معنای نقد و پرسش رو هم باید روی چیز ئیگه بزاریم و یا اینکه کربردش رو تعریف مجدد کنیم .
شما هم بیا و بنده رو مثل دیگر دوستان که پیشتر بودن تحریم کن و فرار کن از مباحثه . اخرین کار گرامیان همینه دیگه . گفتم ک اگه تو ذهنت نبود بیاد .

منتظرم مطالب رو مستند بیان کنی و چیزاییم ک گفتی یه سند براش بدی ک بریم ( برم و ببینم شاید راس میگی ) ببینیم چی هست این منبع و اگه هم چشم سوم سرچشمه این مطالب گوهر وار هست دیگه بریم تو کار چشم سوم .
دوست عزیزم برای موضوعات ماورایی که نمیشه سند آورد !! دوما شما مطمئنی که نمیدونی من ( واقعا ) کیم و انقدر شجاعانه داری باهام بقول معروف کل کل بی مورد میکنی ؟ سوما شما مطمئنی که راست بودن نوشته های من رو نمیدونی و فقط از روی دشمنی دهن به دهن میکنی ؟ چهارم دلیل و مدرک میخوای برای موضوعات ماورایی ؟ خیله خب ، بزودی وقتی مسیح ظهور کرد با طی الارض یه سر میاد پیش شما تا دلیل و مدرک خدمتتون ارائه کنه و مطمئن باش که میاد

... گفتنی ها گفته شد .. دیگه عرض خاصی ندارم و همه شما رو به خودتون میسپارم ... چون نیرویی نیست که از شما محافظت کنه و چقدر قشنگ این عملیات کلاه برداری انجام شد .. تا روز ظهور مسیح ، فعلا CoolWink
۲۰:۳۴, ۱۶/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #22
آواتار
(۱۶/بهمن/۹۵ ۱۹:۴۳)Mehdi121212 نوشته است:  دوست عزیزم برای موضوعات ماورایی که نمیشه سند آورد !! دوما شما مطمئنی که نمیدونی من ( واقعا ) کیم و انقدر شجاعانه داری باهام بقول معروف کل کل بی مورد میکنی ؟ سوما شما مطمئنی که راست بودن نوشته های من رو نمیدونی و فقط از روی دشمنی دهن به دهن میکنی ؟ چهارم دلیل و مدرک میخوای برای موضوعات ماورایی ؟ خیله خب ، بزودی وقتی مسیح ظهور کرد با طی الارض یه سر میاد پیش شما تا دلیل و مدرک خدمتتون ارائه کنه و مطمئن باش که میاد

... گفتنی ها گفته شد .. دیگه عرض خاصی ندارم و همه شما رو به خودتون میسپارم ... چون نیرویی نیست که از شما محافظت کنه و چقدر قشنگ این عملیات کلاه برداری انجام شد .. تا روز ظهور مسیح ، فعلا CoolWink
پی ازپرداختن به این قسمت تذکر بدم ک ایشون همچون خیلیا نخواستن حرفی رو مستند بزن و ناچار رفتن . البته نرفتن بکه فقط ...
خو چرا اینو گفتم ؟
(۱۵/بهمن/۹۵ ۲:۲۲)Mehdi121212 نوشته است:  بدلایل شخصی این نوشته ها رو از بین بردم چون خیلی از انسانها هنوز خواب هستند و نباید از واقعیت سر در بیاورند !
به دلایل شخصی؟ واقعا ک .
برای موضوعات ماورایی نمیشه دیگه باشه . ولی بجاش میتونستی به شکلی دیگه بگی . مگه قرار نبود بیدار کنی؟ من فکر کن خواب باشم ولی بقیه چی؟
وقتی به ذات خدا وقتی دست پیدا کردی معلوم هست کی هستی . Cool
شما فکر کن کلکل ، اما بحث صحیح ولی یک سویه /
از کجا فهمیدی ک من مطالبم از روی دشمنی با شما مطرح میکنم؟ خودت داری میگی ولی بنده چنین دیدی ندارم .
مسیح بیاد ، مگه من مشکل دارم با ایشون؟ اتفاقا بیاد ازش این نوع تثلیث ک ابداع کردی و باهاش درمیون میزام و اگه قانع کرد ک خوشا به حال شما و اگه خیر ک منتظر میمونم تا خلقت و ذات خودشون رو بیان کنه.
نکنه خودت مسیح هستی شیطون !
اخ گفتی گفتنی ها گفته شد ، اصل مطالب مونده بود ک رفتی / چرا فرار کردی؟
برو توهم برو پیش اون شوری چند نفره ک بگی نشد بازم ماموریت رو انجام بدم . برو بگو نفر بعدی بیاد .
یه استادی داشتیم تو هنر های رزمی میگفت اگه میخوای مبارزه کنی باید اینقدر اماده باشی ک اگه استادی تمام شاگرداشو فرستاد همه رو خلع کنی و اینقدر اماده باشی ک تازه با استاد گرامی مبارزه کنی و نفست تازه باشه . حالا تو این بحث هم بنده تازه نفس تازه نفس امادم ک با نیروی ک ازپیشش اومدی سر بحث رو شروع کنم. اگه مرد ( شایدم نامرد شایدم خنثی ) بیا جلو بسم الله .
دوستان فقط استدلال رو داشته باشین ک برای در رفتن از پاسخگو بودن مطالب رو حذف کردن. خوبه همه رو نقل قول شده ک بدونین چیا گفته شد .
در پناه خدای منان باشین همه گرامیان .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۱:۲۰, ۱۶/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #23

جناب Mehdi121212
اگه از غیب خبر داری، پسورد منو پیدا کن و بگو. Cool
۲۱:۳۵, ۱۶/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #24
آواتار
(۱۶/بهمن/۹۵ ۲۱:۲۰)سعدی نوشته است:  جناب Mehdi121212
اگه از غیب خبر داری، پسورد منو پیدا کن و بگو. Cool

سعدی گرامی ، دقت کن دیگه عملیات انجام شده و نیازی نیست دیگه مطلبی بگه /
ایشون چشمش ک باز شده برای این چیزا باز نشده ک . اونو باید از عیسی ( فیک ) وقتی اومد بپرس . فعلا اون نیومده ولی تو چند نفر باقی مونده میاد . منتظر باش ک چند نفر دیگشون موندن.
ما سرمون کلاه رفت دیگه منتظریم بازی بعدی رو ببینیم چیه . فکر کنم بازم تو نقل و انتقالات ندانسته بازی کن خریدیم ولی بازیامون 3-0 میشه . خدا ( اون ذات شطونیه ) گفت بازیکن نگیر ولی ما گرفتیم و انیبا رو اوردیم طرف خودمون ولی نباید میگرفتیم . حیف شد 3-0 بازم خدا برد .فقط نمیدونم این دوستان ک تو اون شوری نشستن با شاه روح چقدر ارتباط دارن .

جناب چشم سوم جناب ماورا جناب مطلع با دیگران ، چرا پایدار نیستی؟
[تصویر: do.php?img=4596]
متن رو وقتی هربار عوض میکنی فکر نکن کسی گول دوباره میخوره .

یکبار :
(۱۵/بهمن/۹۵ ۲:۲۲)Mehdi121212 نوشته است:  بدلایل شخصی این نوشته ها رو از بین بردم چون خیلی از انسانها هنوز خواب هستند و نباید از واقعیت سر در بیاورند !

بعد دوباره میایی و عوض میکنی
(۱۵/بهمن/۹۵ ۲:۲۲)Mehdi121212 نوشته است:  بدلایل شخصی این نوشته ها رو از بین بردم چون خیلی از انسانها هنوز خواب هستند و نباید از واقعیت سر در بیاورند و سر در بیاورند هم دیگر مهم نیست چون دیگه بازی از این مرحله گذشته است! ولی یک بازی دیگر با انسانهای خواب مانده که فقط نوعی تفریح است

دفعه سوم دیگه ...
در بلا تکلیفی وقتی سر بکنی همینه دیگه .بعد میگه ک من تمسخر میکنم .
راسی یه چیزی هم بگم دوستان یکم مراقب باشن
هی نمیخوام اینارو بگم ولی باز از روی دلسوزی
(۱۶/بهمن/۹۵ ۱۹:۴۳)Mehdi121212 نوشته است:  دوست عزیزم برای موضوعات ماورایی که نمیشه سند آورد !! [b]دوما شما مطمئنی که نمیدونی من ( واقعا ) کیم و انقدر شجاعانه داری باهام بقول معروف کل کل بی مورد میکنی ؟[/u] سوما شما مطمئنی که راست بودن نوشته های من رو نمیدونی و فقط از روی دشمنی دهن به دهن میکنی ؟ چهارم دلیل و مدرک میخوای برای موضوعات ماورایی ؟ خیله خب ، بزودی وقتی مسیح ظهور کرد با طی الارض یه سر میاد پیش شما تا دلیل و مدرک خدمتتون ارائه کنه و مطمئن باش که میاد

وقتی میبینن این گرامیان ک کارشون پیش نمیره طرف رو مورد تهدید میکنن. گرامی اگه برحق هستی دلیلی نداره عباراتت رو بدین شکل بیان کنی . پس معلومه کلامت و عقایدت بر باطله و برای همین ناچاری بزنی همش جاده خاکی و ...
منتظر اون ذات شیطونی هستم ک بیاد و ... . !
۱۴:۳۷, ۱۸/بهمن/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۵ ۱۴:۴۴ توسط Mehdi121212.)
شماره ارسال: #25

(۱۶/بهمن/۹۵ ۲۱:۳۵)mahdy30na نوشته است:  سعدی گرامی ، دقت کن دیگه عملیات انجام شده و نیازی نیست دیگه مطلبی بگه /
ایشون چشمش ک باز شده برای این چیزا باز نشده ک . اونو باید از عیسی ( فیک ) وقتی اومد بپرس . فعلا اون نیومده ولی تو چند نفر باقی مونده میاد . منتظر باش ک چند نفر دیگشون موندن.
ما سرمون کلاه رفت دیگه منتظریم بازی بعدی رو ببینیم چیه . فکر کنم بازم تو نقل و انتقالات ندانسته بازی کن خریدیم ولی بازیامون 3-0 میشه . خدا ( اون ذات شطونیه ) گفت بازیکن نگیر ولی ما گرفتیم و انیبا رو اوردیم طرف خودمون ولی نباید میگرفتیم . حیف شد 3-0 بازم خدا برد .فقط نمیدونم این دوستان ک تو اون شوری نشستن با شاه روح چقدر ارتباط دارن .

جناب چشم سوم جناب ماورا جناب مطلع با دیگران ، چرا پایدار نیستی؟
[تصویر: do.php?img=4596]
متن رو وقتی هربار عوض میکنی فکر نکن کسی گول دوباره میخوره .

یکبار :

بعد دوباره میایی و عوض میکنی

دفعه سوم دیگه ...
در بلا تکلیفی وقتی سر بکنی همینه دیگه .بعد میگه ک من تمسخر میکنم .
راسی یه چیزی هم بگم دوستان یکم مراقب باشن
هی نمیخوام اینارو بگم ولی باز از روی دلسوزی

وقتی میبینن این گرامیان ک کارشون پیش نمیره طرف رو مورد تهدید میکنن. گرامی اگه برحق هستی دلیلی نداره عباراتت رو بدین شکل بیان کنی . پس معلومه کلامت و عقایدت بر باطله و برای همین ناچاری بزنی همش جاده خاکی و ...
منتظر اون ذات شیطونی هستم ک بیاد و ... . !
عزیز جان دوباره سلام .. خودت و خیلی های دیگه خوب میدونی که چیزهایی که گفتم راست و حقیقته .. پس شما بجای مسخره بازی و سفسطه کردن ، بقول آقای احمدی نژاد آب رو بریز اونجایی که میسوزه ... راستی شما میخوای جلوی خدا که بزرگترین جادوگر و معجزه گر هستیه عملیات رزمی یا کاراته بازی انجام بدی ؟ مطمئنی وقتی زمان ظهورش برسه شما جلوی کسی که میخواد کره زمین رو تک نفره بدون هیچ سپاهی بگیره میتونی مشت و لگد بندازی ؟ که میگی منتظرشی ؟ نه عزیز این خبرا نیست .. شما فقط میتونی مثل خیلی های دیگه ناسزا یا توهین غیر مستقیم یا اگر وقیح باشی توهین مستقیم داشته باشی ... همین الان بیشتر انسانهایی که روح های فرشته ای دارند دارن جلوی خدا لنگ میندازن از جمله ناجیتون تا شاید از عذاب ابدیشون خدا بگذره ، کجای کاری عزیزکم ؟
۱۵:۵۵, ۱۸/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #26
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۵ ۱۴:۳۷)Mehdi121212 نوشته است:  عزیز جان دوباره سلام .. خودت و خیلی های دیگه خوب میدونی که چیزهایی که گفتم راست و حقیقته .. پس شما بجای مسخره بازی و سفسطه کردن ، بقول آقای احمدی نژاد آب رو بریز اونجایی که میسوزه ... راستی شما میخوای جلوی خدا که بزرگترین جادوگر و معجزه گر هستیه عملیات رزمی یا کاراته بازی انجام بدی ؟ مطمئنی وقتی زمان ظهورش برسه شما جلوی کسی که میخواد کره زمین رو تک نفره بدون هیچ سپاهی بگیره میتونی مشت و لگد بندازی ؟ که میگی منتظرشی ؟ نه عزیز این خبرا نیست .. شما فقط میتونی مثل خیلی های دیگه ناسزا یا توهین غیر مستقیم یا اگر وقیح باشی توهین مستقیم داشته باشی ... همین الان بیشتر انسانهایی که روح های فرشته ای دارند دارن جلوی خدا لنگ میندازن از جمله ناجیتون تا شاید از عذاب ابدیشون خدا بگذره ، کجای کاری عزیزکم ؟

همینقدر ک متوجه کلام من نشدی خودش نشون میده چه اندازه از قوه مشاعر شما فعال هست گرامی .
کسی شما رو به تمسخر گرفت ؟ میشه نمونه بیاری ؟
خوبه ک این جادوگر رو میپرستی . Big Grin
همینقدر ک هم به ذات این جادوگر و اون اتفاقاتی ک قرار هست رخ بده اشراف داری خودش نشون میده اون چشم سومت چطرویا باز شده . ایا اصلا چشم سوم باز شده یا اینکه توهم بازشدن به شما و امثال شماها دست داده .
ناجیمون ؟ ناجیمون کیه؟ اصلا خودت ک اینهمه میدونی و اینقدر به خودت ایمان داری ، خودت تو کدوم طذف داستانی ذات خوبه یا بده ؟ اصلا خودت کدوم روح رو داری ؟ نکنه اون روح اخریه باشه . یکم بیشتر مراقب خودت باش چون معلومه زیادی داره فشار میاد . چون چشم سومه دیگه الکی نیست ک باید انرژی مصرف کنی براش .
۰:۰۷, ۱۹/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #27
آواتار
44411761

این شماره منه به ساقیت بگو یه زنگ به من بزنه خرید دارم ازش
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند: