کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش دعوت مردمی کاندیداتوری از سوی حجت الاسلام رئیسی
۱۶:۰۷, ۱۷/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/فروردین/۹۶ ۱۶:۱۲ توسط میثم2.)
شماره ارسال: #1

حجت الاسلام رییسی دعوت برای کاندیداتوری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را پذیرفت

صولت مرتضوی، امروز به نمایندگی از حجت الاسلام رییسی و با قرائت پیام ایشان اعلام کرد آقای رییسی دعوت برای حضور در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را پذیرفت.

سید صولت مرتضوی به نمایندگی از حجت الاسلام رییسی پیام شفاهی وی را به دومین مجمع جبهه مردمی قرائت کرد.

مرتضوی اظهار داشت: حجت الاسلام رییسی از حسن نظر و عنایت همه بزرگوارانی که از ایشان دعوت کردند تا داوطلبی انتخابات ریاست‌جمهوری را بپذیرند، سپاسگزاری کرده و پیامی ارسال کردند که بنده ابلاغ کنم.

وی افزود: در آینده نزدیک برنامه‌های آیت‌الله رییسی اعلام خواهد شد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: بنا به درخواست‌های متعدد ایشان رسما پذیرش داوطلبی خود را اعلام کرده و گفتند ما این موضوع را ابلاغ کنیم.
رجانیوز

حجت الاسلام رئیسی در رای گیری اول جبهه مردمی انقلاب نفر اول لیست 10 نفره شده بود و بعد پرویز فتاح نفر دوم شد

خدا رو شکر ایشون پذیرفتن کاندید بشن و با توجه به تایید و حمایت علما و بزرگان انقلابی که بعضا ایشون رو اصلح مقبول میدونن ان شاالله با اومدن ایشون وحدت بین همه گروههای انقلابی و اصولگراهای انقلابی شکل بگیره
امیدوارم امسال اولین دولت و رئیس جمهور کاملا انقلابی بعد از جنگ روی کار بیاد و به زودی قدرت و تسلط از جریانات قدرت طلب یا انحصارطلب فتنه و انحراف و اصولگرانما خارج بشه

[تصویر: %D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg?itok=afGSQwcX]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 6 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۶:۵۹, ۲۰/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/فروردین/۹۶ ۸:۰۳ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #51
آواتار
خیلی جالبه. در طول چند سال گذشته اینهمه بحث سیاسی شده جواب بعضی مسائلی که آخرهای این تاپیک مطرح شده قشنگ داده شده. ولی آدمها هیچوقت نمی خوان یا نمی تونن فکرشون رو تغییر بدن.
یادمه همون ۴ سال هجمه هایی علیه جلیلی بود در حالیکه مردم هیچ دلیلی علیه این بنده خدا نداشتن. جرمش این بود که مومن انقلابی بود قیافه اش. جرمش این بود که احمدی نژاد مثلا اقتصاد رو نابود کرد بود هر چند الان مردم بهتر معنی نابودی اقتصاد رو می فهمن. خود جلیلی جرمش چی بود. هیچی نگذاشته کلاه گشادی مثل برجام سرمون بره. جالبه او میشه چماغ دار و ظریف میشه قهرمان. خیلی جالبه. همین دیروز آقای صالحی فرمودن قرار بوده ۹۰۰ تن اورانیوم از قزاقستان بیاد ایران دولت پست انگلیس مانع شده. آقایون رفتن دنبال اعتراض ها و نامه های طوفانی. چقدر گفتیم این به رسمیت شناختن هسته ای نیست این کنترل کردن هسته ایه. فردا هر موقع خواستن جلو هسته ای مون رو بگیرن می گیرن و .... حالا بفرما.... اما جالبه هنوز افراد چشمشون باز نشده. هنوز میگن کارنامه روحانی سیاست خارجه اش هست. سیاست خارجی که ظریف هم تلویحا شکست رو درش پذیرفته. حیف ساعتها سند و مدرک و بحث منطقی. آقایون دغدغه حذف شورای نگهبان و کاهش قدرت ولی فقیه بلکه حذفش و .... دارن درد اقتصادی داشتن دفاع از این دولت سراسر ورشکستگی اقتصادی و از خود متشکر نمی کردن. بدبختی اینجاست روحانی قبول نداره خوب عمل نکرده نمیگه تا حدی موفق بودیم میگه ما صد البته در اقتصاد موفق بودیم این یعنی ۴ سال آینده هیچ بهبود اقتصادی اشتغالی نخواهیم داشت و فقط وضعیت بدتر میشه چون هزینه های جاری دولت با ناهارهای ۵۰۰ میلیونی روز بروز داره وضعیت رو بدتر میکنه. مردم یا این وضعیت اقتصادی رو لمس کردن یا نکردن. اگر نکردن خوب دوباره به روحانی رأی میدن تا ۴ سال دیگه ان شاءالله لمسش کنن.
یا لمسش کردن اما دغدغه رفع حصر خائنان مغرور رو دارن ضمن اینکه زهی خیال باطل اما خوب اگر جمعیت غالب کشور اینطوری فکر کنن بازم به روحانی رأی میدن. اگرم دغدغه تغییر رویه جاری رو داشته باشن به قول زیباکلام به ستون برق هم رأی میدن چه برسه به جلیلی و رئیسی...
اما چند جمله نادرست دیدم. اینکه میگن آقای رئیسی دستور قتل عام داده خیلی بچگانه هست. جوانها که ۱۷۰۰۰ ترور کثیف رو درک نکردن باید هم چنین حرفی بزنن. خدا نکنه چنین روزی پیش بیاد ولی انگار تا داعش های داخلی یه چند تا سر نبرن و چند تایی تجاوز جنسی خدایی ناکرده نکنن لزوم اعدام محارب رو درک نمی کنن.
اینکه آقای رئیسی نیامده میگن برنامه نداره مگه کدوم دولتها برنامه داشتن؟ مگه خاتمی برنامه اقتصادی اجرایی داشت؟ نه دغدغه توسعه سیاسی و تغییرات سیاسی در ساختار نظام رو داشت. مگه احمدی نژاد رو کسی می شناخت؟ طرز تفکری داشت و دغدغه ای رفت دنبالش. مگه روحانی خودش هم فکر میکرد رأی بیاره که به فکر برنامه باشه؟ این بنده خدا ضمن اینکه وعده داده برنامه میده ولی مثل بقیه. دغدغه هاش در وهله اول مهم هستن. که دغدغه رفع حصر خائنان رو داره یا رفع محرومیت.

در مورد جمنا هم یه سرچ کوچیک کنین اولا متوجه میشین چرا با وجودیکه بعضی کاندیداها اصرار نداشتن کاندید باشن چرا اسمشون تو لیست بوده. خودشون گفتن می دونستن ولی خواستن تمام احتمالات رو پوشش داده باشن. اینکه رئیسی برنامه نداره . برنامه کاندیدای جمنا با تیم جمنا هست. خود فرد منتخب فارغ از اینکه کی باشه شخصا و فردا برنامه نمیده.
۴ سال پیش گفتن اصولگراها بلد نیستن متحد بشن. حالا با همه کمبودها و نقایص یه نیمه اتحادی شکل گرفته. چرا تخریب می کنین. چرا سیاه نمایی می کنین. اگر این جمنا رخ نمی داد خیلی وضعیت اصولگراها بهتر بود.
اینکه گفتن رییسی پوپولیستی کار کرده. مگه روحانی نکرده. عکس با اون حاج خانمها در توچال برفی پخش سهام عدالت رونمایی از سند توسعه روستایی. بابا منصف ها ۱۰ بار از رکود عبور کردیم با اون لحن.... تو چشم من و تو نگاه کرد گفت شرمنده نیستم به وعده هام عمل کردم و اقتصادم موفقه. دیگه نشریه داخلی و خارجی نیست که به شکست اقتصادی دولت اعتراف کرده بعد ایشون.... شکست اقتصادی داره. پوپولیسته‌. دروغ میگه. مردم رو فریب میده. وعده های حتی اصلاح طلبی هم موفق نبوده. این باید بهش دوباره رأی داد اما رییسی چون پوپولیسته نباید رأی داد. از کجا می دونی نیت این بنده خدا چی بوده؟ چرا بی تقوایی. یکی جلو همه به فقیر پول میده از کجا می دونی برای تشویق دیگرانه یا ریا کردن....
مهم نیست. دیگه تمایلی برای بحث منطقی ندارم. ان شاءالله این آخرین بحث سیاسی بنده هست. رأی ادمها عوض نمیشه. هر کس بذای رأی دادن و ندادنش و به چه کسی رأی دادنش حجتی داره. ان شاءالله این حجت در روز حساب در محضر خداوند هم کمک کننده مون باشه.
سرنوشت مردم رو خودشون تعیین می کنن. انتخابات حقیقتا قابل پیش بینی نیست. بارها تحلیل های عوامانه و حتی تخصصی هم تو زرد از آب در اومده. وضعیت روشنه. خدا رو شکر که روحانی رأی آورد تا تصویر سیاسی شفاف تری امروز داشته باشیم. همون موقع که امثال من ناراحت بودیم نمی دونستیم چه خیر بزرگی در این اتفاق بود علیرغم تمام مشکلات پیش آمده حتما باید چنین اتفاقی رخ می داد. امسال هم همینطور. روحانی ۴ سال دیگه رئیس جمهور بشه عین برق می گذره و خودش می دونه و خدای خودش. البته ایشون نه پاسخگوی مردمه نه رهبر و معتقده اقتصادش درسته. حالا مردم معتقد هستن ایشون بهترین هستن.. رأی بدن. سرنوشت خودشونه. رئیسی رأی بیاره موفق بشه یا نه بازم پیش خدا و مردم مسئوله.

بگذریم. دعا میکنم اونچه خیر مردمه رخ بده. صبر کنیم تا انتخابات. مناظره ها رو ببینیم. چقدر این تهمتها بی تقوایی هست. بگذارین بیان حرفهاشون رو بزنن. برنامه هاشون رو بدن. بعد لله بریم رأی بدیم بعد هم تسلیم نتیجه باشیم. این برای آخرت ما می مونه. بقیه مهم نیست. نه این دولت نه دولت بعد نمی تونه یک شبه ره صد ساله رو بره. دغدغه رفع محرومیت و تولید و کالای ایرانی و مقابله با واردات و ... داری بسم الله در حد خودت وظیفه ات رو انجام بده.
اونچه در مورد انتخابات و دولتها مهمه طرز تفکر و دغدغه هاشون هست. اگر اونها دغدغه تولید داخل و اشتغال ایرانی و رفع محرومیت و کاهش فاصله طبقاتی و اقتصاد مقاومتی داشته باشن قدم اول رو برداشتن و میشه امید داشت در دراز مدت با همراهی ملت و مجلس و نهادهای دیگه اتفاقات خوبی بیافته اما اگر رئیس جمهور اصلا دغدغه هاش انقلابی نباشه قطعا اقتصادی هم نخواهد بود فقط تغییرات ساختاری نظام و تنش و درگیری داخلی و ... خواهد بود. این دیگه هیچ امیدی بهش نیست.
باید دید چقدر تبلیغات و وعده ها و مناظرات و ... می تونه روی فکر عموم مردم اثر بگذاره. صبر می کنیم نه فقط تا انتخابات تا آخر عمرمون...

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
۸:۲۰, ۲۰/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/فروردین/۹۶ ۸:۲۳ توسط خاتمي.)
شماره ارسال: #52
آواتار
اردشیر رستمی که در فیلم لانتوری نقش یک روشنفکر را بازی می کند جمله ای خطاب به مردی که در نقش دلواپس ظاهر شده می گوید که چکیده و چلانده جامعه شناسی سیاسی-اجتماعی دو، سه دهه اخیر ایران است:

-- پول این مملکت رو کسای دیگه می خورن، حرصشو تو می خوری، کتکشم من می خورم.
۱۰:۴۳, ۲۰/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #53
آواتار
(۱۹/فروردین/۹۶ ۲۲:۰۰)علائم ظهور نوشته است:  از طرف همه صحبت نمی کنم و فقط نظر خودمو میگم
زمانی تحمل شرایط بد اقتصادی معنی داره که رئیس جمهور و کلا همه دستگاه‌های حاکمیتی انقلابی باشن. برای دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم و دشمنان بشریت قیام کنن.
شعب ابی طالب زمانی معنی داره که همه افرادی که ادعای اسلام و ایمان دارن برن زیر چتر پیامبر، سختی ها رو قبول کنن و در مقابل کفار بایستن. قطعا با 2-3 سال مقاومت پیروز میشن و بزرگترین پایگاه کفار یعنی مکه مکرمه آزاد میشه

بله وقتی برخی در ویلاها و کاخ ها و کیش و قشم ولو هستن، اقتصاد مقاومتی هم میشه اینی که می بیند.... اصولگرا و اصلاح طلب و نظامی و آخوند نداره. همشون...

البته الان کجا دولت انقلابیه؟ کجا جلوی مستکبرین ایستاده؟ دولت که پریده بغل آمریکا و اروپا. همه وعده های دولت هم اقتصادیه
نه وعده هسته ای داده. نه فضایی. نه اسرائیل رو میکوبه و نه آمریکا. کم مونده محور مقاومت منطقه رو هم تحویل بده!

خب پس فقط یک کلمه جواب من رو بده خواهشا...
دولت قبل انقلابی بود؟!احمدی نژاد و دار و دستش انقلابی بودن و برای دفاع از مظلوم قیام کرده بودن؟ هیچکدومشون هم از صبر مردم سواستفاده نکرده بودن و دزدی انجام نداده بودن؟ همه اینها بوده لابد که صدا و سیما اونموقع لال مونی گرفته بود! مگه نه؟ قدیس بودن اونها که شما اونموقع نگران وضعیت مردم نبودید که روز به روز بدتر میشد.
تو تاپیک سوریه گفتم که این نظام منافق پرور هستش اینم نمونه بارزش!

نقل قول:یه چیزی میگم بهت برنخوره ولی سیستم این کشور عاشق همین آدمهای بالاست! منافق پرور هست یجورایی! یه آدمی که فاسده خیلی راحت میتونه ظاهرش رو شبیه آدمهای داخل سیستم کنه و از منافعش سواستفاده کنه، جالب اینه که جواب هم میده! چون این نظام هرکی رو که زبونی بگه دوستت دارم رو قبول میکنه. طرف هیچ اعتقادی به اسلام و نظام نداره ولی میره عضو بسیج میشه و کارتش رو میگیره که سربازیش کمتر بشه و راحتتر بشه، یا میره هیئت میزنه عزاداری میکنه نذری میده بعد اون زیر هرکاری بخواد میکنه کسی هم کاریش نداره چون حاجی فلانی هیئتیه!

اون آقا اومد به آمریکا و اسرائیل فحش داد زبون درآورد براشون شماها هم آب از دهنتون راه افتاد براش لاو ترکوندین بعدش هر غلطی که دلش خواست اون زیر کرد آخرسر هم که داشت رو غلط هاش رو میکرد به هیچ جاش هم نبود کسی هم بهش میگفت بالای چشمت ابرو هست قهر میکرد میرفت خونه نشین میشد.
پس جان من بیا بگو که اون دولت انقلابی بود که زمان خودش همه لال مونی گرفته بودن.

راستی دشمن دشمنتون هم که دوستتون میشد پایتخت اسرائیل رو به رسمیت شناخت! اعلان برائت از روسیه ندیدم من تو این چند روزه. نمیدونم شاید امام پوتین حکمتی توش دیده که ما ندیدیم، فقط نمیدونم آه مسلمونایی که مثلا ایران نگران اونا بود این وسط کجا رفت یهو...

حالا از همه اینها گذشته من که گفتم به رئیسی رای میدم، اصلا هرکی شما گفتی من بهش رای میدم...
تو این تالار اصلا به نتیجه برسید مشخص که شد کی از نظر شماها بهترین هست من به همون رای میدم.
هرکی میخواد باشه به غیر از روحانی
۱۸:۱۹, ۲۰/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/فروردین/۹۶ ۱۸:۲۱ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #54
آواتار
جناب zero روسیه دوست ما نیست. نه بوده و نه هست منظور منم از دشمن دشمن دوستی نیست. یه جستجو کنی منظور اینه که چون دشمن دشمن داره با تضعیف دشمن تو موجبات تقویت تو رو فراهم میکنه مثل دوسته. این ما بودیم که با استفاده از نیروی نظامی روسیه و متقاعد کردنش اونو علیه دشمن خودمون در منطقه به کار گرفتیم و الا کسی روی روسیه قسم نخورده. همونجا هم اینها رو گفتم. روسیه هم دنبال قدرت گرفتن خودش و منافع کشور خودشه. با ما منافع مشترک پیدا کرد. ما هم با استفاده از این قاعده عقلی مورد تایید امام معصوم بهره برده و می بریم. روزی هم ان شاءالله آمریکا تجزیه شد و روسیه خواست ابرقدرت بازی در بیاره و بهمون ظلم کنه شعار مرگ بر روسیه سر میدیم. این شعار یعنی مبارزه با هر قدرتی که بخواد به ما و مسلمین و مستضعفین دنیا ظلم کنه... مصداق امروزیش آمریکا و انگلیسه و البته آل سعود هم بهش اضافه شد و شوروی سابق ازش حذف شد...
۱۸:۴۵, ۲۰/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #55
آواتار
ما که احتمال زیاد به ایشون رأی میدیم. من آخرهای دولت احمدی نژاد مونده بودم چرا وضعیتی که اگر خوب نبود بد هم نبود چرا اون آخراش اینقدر روزانه داغون بود. اونموقع ربطش دادن به تحریم و بهره خودشون رو بردن. بعدها معلوم شد احمدی نژاد تحت تاثیر راهنمایی های مشایی اصلا ۲ سال آخر شل و ول شده بود. گویا از انقلابی بودن و جهادی بودن خسته شده بود. ما ناچاریم برای تغییر رویه این دولت به کسی غیر از روحانی رأی بدیم. خدا کنه آقای رئیسی یا جلیلی اگر هر کدوم موفق شدن بتونن سر آرمانهای انقلابی و دینی خودشون استقامت داشته باشن....
۲۰:۱۴, ۲۰/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #56

همونطوری که در اون تاپیک هم گفتم، آقای رئیسی کلا به جمنا بی محلی کرده!!! و قطعا به زودی جمنا تعطیل میشه
جالبه که تیترش بود: پذیرش دعوت مردمی کاندیداتوری از سوی حجت الاسلام رئیسی
Big Grin
این چه پذیرشی بود که در متن بیانیه نوشته شده: فارغ از گروه بندی های سیاسی رایج

بله جمنا سازکاری داشت که رئیسی و جلیلی اصلا از اول قبول نکردن

در همین زمینه هم ضرغامی گفته:
نقل قول:اعضای محترم شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
باسلام و آرزوی موفقیت همه‌ی شما عزیزان،

ضمن استقبال از اعلام آمادگی حجت الاسلام والمسلمین آقای رئیسی، امیدوارم حضور ایشان باعث گرمی و رونق انتخابات ریاست جمهوری شود.
همانگونه که در متن بیانیه ایشان آمده فارغ بودن از گروه‌بندی‌های سیاسی رایج، مورد تأکید قرار گرفته که در واقع بر مرزبندی ایشان با جریان نوپای سیاسی جبهه‌ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا)، صراحت دارد.
از باب تقویت این جبهه و پیرو سخنانم در جلسه مجمع عمومی ۹۶/۱/۲۰، از شما انتظار دارم، ضمن احترام به اعلام استقلال ایشان و همچنین موضع قبلی‌شان و تمکین نسبت به آن، بر اساس آیین‌نامه‌ی صریح خود که موردپیمان همه اعضا بوده است در این خصوص تصمیم‌گیری نمایید.
پیشنهاد می‌کنم به جای ایشان و نفر پنجم اعلامی که با صراحت مورد تکذیب و اعتراض ایشان قرار گرفته، دونفر بعدی یعنی آقایان حاجی بابایی و نیکزاد را جایگزین نمایید.
قاعدتاً باید از آقای دکتر زاهدی و نفر بعدی ایشان هم به طریق مقتضی عذرخواهی شود.

با احترام
سیدعزت الله ضرغامی

برخی طوری رفتار میکنن که انگار 30 میلیون رای نقد تو جیبشونه... البته عزیزان جمنا هم بالاخره باید تکلیفشون رو با خودشون روشن کنن. جمنا هدف محوره یا صرفا نمایشی؟
۲۲:۲۲, ۲۰/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/فروردین/۹۶ ۲۲:۵۸ توسط قلب.)
شماره ارسال: #57
آواتار
(۲۰/فروردین/۹۶ ۲۰:۱۴)علائم ظهور نوشته است:  همونطوری که در اون تاپیک هم گفتم، آقای رئیسی کلا به جمنا بی محلی کرده!!! و قطعا به زودی جمنا تعطیل میشه
جالبه که تیترش بود: پذیرش دعوت مردمی کاندیداتوری از سوی حجت الاسلام رئیسی
Big Grin
این چه پذیرشی بود که در متن بیانیه نوشته شده: فارغ از گروه بندی های سیاسی رایج

بله جمنا سازکاری داشت که رئیسی و جلیلی اصلا از اول قبول نکردن

در همین زمینه هم ضرغامی گفته:

برخی طوری رفتار میکنن که انگار 30 میلیون رای نقد تو جیبشونه... البته عزیزان جمنا هم بالاخره باید تکلیفشون رو با خودشون روشن کنن. جمنا هدف محوره یا صرفا نمایشی؟
سلام

سید ابراهیم رئیسی بنا نبود که بیاد ولی به دلیل اصرار نیروهای انقلابی اومدن

ايشون نگفتن به خاطر جمنا اومدن
در ضمن اعضای مجمع عمومی جمنا قبل از اینکه عضو جمنا باشند جزو نیروهای انقلابی هستند و بیشترین رای رو به رييسی دادند

نيومدن ايشون به جمنا هم به دلیل این بوده که قصدی برای کاندیداتوری نداشتند نه اینکه قصد بی محلی داشته باشند و تا جایی که اطلاع دارم ايشون تعهدی یا امضایی به کسی ندادن و صرفاً از توجه و رای افراد تشکر کردند

توقع بیشتری از شما ميره
۰:۲۵, ۲۱/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/فروردین/۹۶ ۰:۳۳ توسط پارمیس.)
شماره ارسال: #58
آواتار
(۱۸/فروردین/۹۶ ۱۳:۵۵)علائم ظهور نوشته است:  SmileWink[تصویر: 1898774.jpg]

به هر حال چیزی که تا الان قطعی شده، یک انتخابات دو قطبی داریم:
1- نماینده حاکمیت و جناح راست
2- نماینده دولت و اصلاح طلبان

البته ان شاء الله یک قطب دیگر هم اضافه خواهد شد....

ببخشید یه سوال ???
حاکمیت مگه بی طرف نبود ??? الان چطور نماینده پیدا کرده ???
پس خودتون هم قبول دارید حاکمیت بی طرف نیست و خواهان جریان اصول گراست ??
اونوقت این وسط تکلیف شعارهایی که این چهل سال میدادن که ما بی طرف هستیم مردمی هستیم چی میشه ???

(۱۹/فروردین/۹۶ ۱۱:۵۴)سدرة المنتهی نوشته است:  با نهایت احترام!
شما که نمیخوای رای بدی الان تو این تاپیک چیکار می کنی ?
شاید رای ندم ولی سرنوشت این کشور که بهم مربوط میشه شهروند این کشور که هستم

(۱۸/فروردین/۹۶ ۱۸:۲۸)Islam نوشته است:  بنده مخالف حرفهاتون هستم. اتفاقا با حضور فردی که پشتوانه مردمی قوی تری دارد بیشتر به ترس افتاده اند

مردمی ????

Smile
Smile

من به عنوان یکی از این مردم فقط دو جا ایشون رو دیدم یه بار تو تلویزیون که داشتن در مورد جرایم و مجازات و اعدام ها طبق معمول حرف میزدن
بار دوم هم در مورد همین انتخابات تو شبکه های مجازی
یه جوری میگید مردمی انگار ایشون ۵۰ ساله رییس جمهور بوده Big Grin
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۰:۴۰, ۲۱/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #59
آواتار
خب شاید ایشون دلش نخواد تو یک جناح خاص باشه
اگه بیا تو جناح خاص رای بقیه گروه ها رو از دست میده
خودش داره میگه که بنا به دعوت مردم.اگه جمنا بود میگفت بنا به دعوت جمنا
۶:۵۱, ۲۱/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #60
آواتار
مریم رجوی در مورد کاندیدا شدن آقای رئیسی عصبانی شده و چرندیاتی توئیت کرده. همین من رو مطمئن تر میکنه به خیلی چیزها...
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]