کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: آيا ادعاي ولايتمداري احمدي‌نژاد بعد از ثبت نام به رغم نهي صريح رهبري صحيح است؟
بله با توجه به دلايلي
خير قابل توجيه نيست
خير، در دوران رهبري آقاي خامنه‌اي چنين بي‌توجهي آشكار به سخن رهبري بي سابقه است

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احمدی نژاد .... آمد
۱۲:۱۵, ۲۳/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
محمود احمدی نژاد که برای همراهی حمید بقایی به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد.
به گزارش ایسنا، دقایقی پیش محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های دهم و نهم که برای همراهی حمید بقایی جهت ثبت‌نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز در این انتخابات ثبت‌نام کرد.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 6 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۱۱, ۲۳/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #51
آواتار
احمدی نژاد بازی خورده وسوسه شده چهارتا آدم دورش اومدن گفتن بیا اینم هوا برش داشته فکر کرده بیست میلیون رای داره
اینایی که این بازی رو راه انداختن کف دست خدا دارن بازی میکنن.انشاالله بزودی ورق برمیگرده نقشه ها شون نقش بر آب میشه
انشاالله آقای رئیسی هم اقبال پیدا میکنه اصول گراها هم یه ذره فهم به خرج میدن رو همین آقای رئیسی اجماع میکنن کار تموم میشه
۱۷:۵۳, ۲۳/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/فروردین/۹۶ ۱۷:۵۴ توسط میثم2.)
شماره ارسال: #52

با این ثبت نام عملا احمدی نژاد تموم شد
همه قدرت طلبها اینطوری هستن دموکراسی و قانون (شورای نگهبان) وقتی به نفعشون هست محترمه ولی وقتی به ضررشون باشه براشون ارزش نداره
الان با گفتن اینکه برای حمایت از بقایی اومدم و به قولم پایبندم رد صلاحیت خودش رو راحت تر و کم هزینه تر کرده
وقتی الان رد صلاحیت شد دیگه دفعه های بعد هم تایید صلاحیتش بعیده، کلا از نظام خارج شدن

نکته جالب اینه که بعضی کاربرا رفتار پوپولیستی رو مردم داری میدونن رفتاری که بعضی موقع حتی برای جلب نظر مردم مخالف اسلام هم شده

اومدن آقای رئیسی و احتمال پیروزی انقلابیون عرصه رو بر انحصارطلبا کاملا تنگ کرده، جریان فتنه و انحراف هم مدعی هستن که انقلابیونی مثل رئیسی محبوبیت ندارن هم از اون طرف خودشون رو به درو دیوار میکوبن هرکاری میکنن رای نیاره!!!
۲۰:۱۰, ۲۳/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #53
آواتار
یعنی فرض کن توی این مملکت احمدی نژآد و بقایی و مشای میتونن کاندید بشن، ولی خاتمی نمیتونه Big GrinBig GrinBig Grin
۲۱:۳۳, ۲۳/فروردین/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/فروردین/۹۶ ۲۱:۳۴ توسط Islam.)
شماره ارسال: #54
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

صحبت های جالبی در کانال اقای زائری پخش شده که بد نیست اینجا بگذارم.

نقل قول:يكبار در محضر استاد بزرگوار و پير و مراد و مرشدمان مرحوم آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني رضوان الله عليه نمي دانم به چه مناسبتي صحبت از آقاي احمدي نژاد شد كه به من فرمودند: تا حالا بارها تلاش كرده كه پيش من بيايد ولي من زير بار نرفته ام! بعد با قاطعيت و لحن خاصي ادامه دادند كه : تا زنده ام نخواهم گذاشت بيايد! عبارات تند ديگري هم داشتند كه چون گفتگوي من محضرشان خصوصي بود نمي دانم مي توانم بقيه اش را بنويسم يا نه. ولي به هر حال لحن و موضع ايشان اين قدر تند بود كه خيلي تعجب كردم، مخصوصا از اين جهت كه در آن سالها ( فكر مي كنم سال ٨٥ بود) هنوز ويژگي هاي شخصيتي آقاي احمدي نژاد و ابعاد گوناگون رفتارهاي او اين قدر واضح و آشكار نبود. مدتي بعد اين سخنان حضرت استاد را به يكي از اصحاب سرّ ايشان گفتم. آن بزرگوار (كه چون نمي دانم راضي به اين نقل هست يا نه اسمشان را نمي آورم) گفتند: اين كه چيزي نيست! من مدتها قبل از اين شلوغي ها و مشكلات سال ٨٨ خدمت حاج آقا صحبتي داشتم ، فرمودند(نقل به مضمون) كه: اين فرد در كشور فتنه اي خونين به پا خواهد كرد و همه را به جان هم خواهد انداخت! ايشان مي گفت: بعد از حوادث سال ٨٨ يكبار خدمت حاج آقا عرض كردم كه عجب پيش بيني شما درست درآمد و فلاني اين فتنه را درست كرد، حاج آقا نگاهي كردند و فرمودند: من اين را نگفتم كه! اين كه چيزي نيست! حالا مانده هنوز! (بقيه سخنان حاج آقا تلخ تر و نگران كننده است و نمي خواهم نقل كنم) و عجيب اين بود كه آن مرد الهي تا پايان حيات شريف خود عليرغم فشارهاي زياد براي ملاقات رييس سابق جمهوري با ايشان به هيچ وجه زير بار نرفتند و دقيقا او وقتي به ديدار حاج آقا آمد كه آن بزرگوار از دنيا رفته بود وادعاي"مگر سر جنازه ام بيايد!" صادق شد. اين روزها همه ش خدا خدا مي كنم كه پيش بيني حاج آقا درست درنيايد و خداوند كشور ايران و نظام اسلامي را از فتنه جديد حفظ كند. فتنه اي كه سالهاي اخير بارها در نوشته هاي خود از نگراني در باره آن گفته بودم، اما نكته آخر را نمي دانم بنويسم يا نه ؟!،...(توضيح عكس: حضور محمود احمدي نژاد بر سر جنازه مطهر حضرت آيت الله حاج آقا مجتبى تهراني رضوان الله عليه)

البته این اقای زائری انچنان مورد تایید نیست اما به هر خال این صحبت ها جای تامل دارد. بنده خودم یاد فتنه ای افتادم که حضرت اقا بعد از سال 88 اشاره کرده بودند.

(۲۳/فروردین/۹۶ ۱۶:۱۶)Mohammad Trust نوشته است:  خدابیامرز هاشمی هی میگفت که بخشی از روحانیت در اقلیت، هنوز هم دل از احمدی نژاد و جریان انحرافی نکنده اند. ولی اون موقع ها کسی باور نمیکرد . حالا بروید از این بنده خدای دست از دنیا کوتاه، معذرت خواهی کنید...

البته عددی نیست که بخواد جامعه رو بهم بزنه ، اومدنش فقط به نفع روحانیه. حالا یه چهارتا ساده لوح بهش رای بدن چیزی نمیشه.

البته یه نکته ای که قابل توجه هستش اینه که با کاندید شدن احمدی نژآد خبر های خوشی در راهه، چون نشون میده هنوز هم چیزایی برای غارت مونده Big Grin

[تصویر: 695486_483.jpg]

پاک ترین دولت تاریخ آمد...Angel

البته این عکس ها بی انصافی است و خیلی هایش تهمت.
۲۱:۴۷, ۲۳/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #55

(۲۳/فروردین/۹۶ ۲۱:۳۳)Islam نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم

صحبت های جالبی در کانال اقای زائری پخش شده که بد نیست اینجا بگذارم.

البته این اقای زائری انچنان مورد تایید نیست اما به هر خال این صحبت ها جای تامل دارد. بنده خودم یاد فتنه ای افتادم که حضرت اقا بعد از سال 88 اشاره کرده بودند.

البته این عکس ها بی انصافی است و خیلی هایش تهمت.
پس اینطوری باشه اصلاح طلبای بدبخت و هاشمی حق داشتن که احمدی نژاد رو از همون روز اول کوبیدن. حداقل حفظ ظاهر اصولگرایی کنید و بگویید احمدی نژاد اولش خوب بود و بعد عوض شد. وگرنه خیلی ها زیر سوال میرن
اینم یه نمونه از افشاگری های اصلاح طلبا که بعدا هم توسط برخی اصولگراها تلویحا تایید شد: http://alef.ir/vdcfjed0.w6dctagiiw.html?28754
بالاخره شرایط تفاوت کرده بود Wink

البته در یک پست دیگه هم گفتم. تقصیر از شما نیست. آقایون از ترس از کف دادن قدرت، به سیم آخر زدن و هر چی به ذهنشون رسیده میگن
یه بنده خدایی چند سال پیش میگفت روزی میرسه که به خاطر رای به احمدی نژاد، مردم میشن متهم اصلی و حقوقشون سلب خواهد شد. اصلا میگن مردم نمی فهمن. مردم درست و غلط رو تشخص نمیدن

الان این حرفها رو نمی شنویم؟ از طرف مدعیان ولایتمداری!
اونوقت همین رهبری که اینا ادعای پیروی دارن، هر دفعه از مردم تشکر میکنه. میگه مردم پیروز شدن. مردم دشمن رو سر جاش نشوندن. اما نخبگان مردود شدن!
۲۲:۰۳, ۲۳/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #56
آواتار
احمدی نژاد اشتباه بزرگی کرد. البته با توجه به شخصیتی که ازش سراغ داشتیم و میشناختیم این اشتباه بعید نبود ولی امیدوار بودیم منع صریح رهبری پشت تریبون ایشون رو از این کار منصرف کنه.
۲۲:۳۳, ۲۳/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #57

چی بگیم؟

چهل سال گذشت از انقلاب و هنوز سیاست مداران ما نفهمیدن جمهوری اسلامی یعنی چه!

خواستیم از دل یک انقلاب نقبی بزنیم به ظهور...همین.

افتادن دنبال پست و مقام و سهم خواهی و رانت و اختلاس و سیاست بازی... .

جواب مردم رو با رسانه هاتون دادین...رهبری رو با فشار و چه و چه به سکوت وادار کردین... جلو صاحب اصلی اش چکار می خواین بکنین؟

والا ما فقط به خاطر رهبر شرکت می کنیم وگرنه نه اصولگرا می شناسیم نه اصلاح طلب نه مستقل و نه ... .

اللهم عجل لولیک الفرج...
۰:۰۸, ۲۴/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #58
آواتار
بعد از ماه ها دوباره اومدم به سایت .
فوق العاده ناراحت و عصبانی هستم .
تنها کاری که میتونم بکنم این هستش این هفته جلسه حلقه صالحین رو در مورد انتخابات رییس جمهوری بزارم و داخل مسجد بگم به کسانی که که علنا حرف نائب امام زمان رو اینطوری زمین میزنن رای ندین

به تمام سایت هایی که مدتها بود داخلش نظر نمیزاشتم مثل رایحه ظهور هم رفتم که فقط همین رو بگم

چقدر باید از نفهمی خواص ضربه بخوریمSad
۰:۲۴, ۲۴/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #59
آواتار
(۲۳/فروردین/۹۶ ۲۰:۱۰)Mohammad Trust نوشته است:  یعنی فرض کن توی این مملکت احمدی نژآد و بقایی و مشای میتونن کاندید بشن، ولی خاتمی نمیتونه Big GrinBig GrinBig Grin
آفرین
ببین خاتمی کیه که بقایی میتونه ولی خاتمی نمیتونه.
۰:۴۳, ۲۴/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #60
آواتار
درباره ماجراهای احمدی نژاد

?بسیاری از پیروزی احمدی نژاد در انتخابات ۱۳۸۴ می گفتند او روزی مقابل رهبری می ایستد!
در مملکت ما چقدر پیشگو و نوسترآداموس هست؟!

?هرقدر پیشتر می آمدیم این پیشگویی ها کینه توزانه تر می شد. حتی گروهی در سال ۸۸ خودشان ضد ولایت شدند که اثبات کنند احمدی نژاد ضد ولایت است!

?من نام این پیشگویی ها را "پیشگویی های تحقق یابنده" می گذارم. در واقع اینها پیشگویی نیست بلکه نقشه و طراحی است. مثلا اگر کسی نامه بی سلام و تحیت می نویسد و رهبری را از فتنه می ترساند، فتنه را پیشگویی نمی کند، بلکه فتنه را خلق می کند.

?حالا آنهایی که در برابر هتک حیثیت و حرمت نظام و انقلاب دم برنیاوردند و استنصار رهبری را با سکوت و چند پهلویی پاسخ دادند، امروز هلهله می کنند که دیدید ما بهتر از احمدی نژاد بودیم؟!

?همانطور که حب احمدی نژاد بسیاری را کور و کر کرده، "بغض" او هم جماعتی را کور و کر کرده است. اینها سالهاست منتظر تحقق پیشگویی های تحقق یابنده ی خود هستند؛ نه برای انتقام از احمدی نژاد که برای انتقام از رهبری.

?آیا این مدعیان شناخت و بصیرت شان بیش از رهبر معظم انقلاب است؟! خیر. ولی مواجه ی رهبری از جنس دیگری است. او به انتظار سقوط دیگران نیست؛ آنچنانکه شش ماه پیش هم از باب "النصیحه للمومن" و دلسوزی برای برادر مومن، احمدی نژاد را از حضور در انتخابات نهی کرد تا کمتر ضرر کند.

?حالا می ماند که احمدی نژاد در مسیر ظن ناصح دلسوزش قدم بر دارد یا آنچنان که تا به حال کرده، در زمین مین گذاری شده ی پیشگویی های تحقق یابنده

وحید یامین پور
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]