کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طعن امام خمینی به معاویه که دیگر تکرار نکردند
۲۰:۵۷, ۱۳/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۷:۱۷ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا

وقتی نزدیک انتخابات میشه ، با سرعتی شدید تر از رگبار مسلسل ، این حرفارو میشنوید

رای دادن یعنی بیعت با نظام

حالا نظام چیه ؟جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی چیه ؟حکومت شیعی زمینه ساز ظهور

خب ، نظر رهبران این نظامی که زمینه ساز ظهور هست و به قول آقای پناهیان ، شب ولادت نبی مکرم ، خدا وعده ی ظهور خمینی را داد (الله اکبر ، الله اکبر ، مرگ بر ضد ولایت ... )Big Grin درباره عقاید شیعه چیه ؟اصلا این حکومت در تفکر ( و نه عمل ) ، فقط در تفکر ، شیعی هست که بخواد زمینه ساز باشه و خدا وعده شو بده و ولایت فقیه اش ولایت رسول خدا باشه و اطاعت از ریس جمهورش اطاعت از خدا باشه و اطاعت از فرماندار ، واجب باشه و ....(اینها تیکه پرونی نیست ، کلید وازه های تئوریسین های نظام هست که هر کسی بخواد اسنادش رو میدم)بنده فقط یک خاطره نقل میکنم ، که عینا از سایت یک معظم له کپی شده

ببینید در این کشور عقاید علی (علیه السلام) حاکم هست یا ...جمله‌ای که امام تکرار نکردند
بد نیست من خاطره‌یی را برای شما نقل کنم؛ هرچند که به خیلی از دوستان هم این را گفته‌ام. امام یک وقت در اوایل انقلاب در سخنرانیهایشان از معاویه به صورت طعن‌آمیزی اسم می‌آورند. شما می‌دانید که من مدتی را در بلوچستان بودم و با خیلی از علمای آن‌جا دوست نزدیک هستم. Sadمردم و علمای سنی آن منطقه، معاویه را مقدس می‌دانند. به امام عرض کردم که در طرف شرق کشورمان، چند صد میلیون نفر معاویه را محترم می‌شمارند و او را خال‌المؤمنین می‌دانند - البته بحق یا بناحق آن، مربوط به جلسه‌ی بحث است - یعنی مسلمانان هند، پاکستان، بنگلادش و افغانستان اغلب سنی حنفی‌اند؛ اینها معاویه را محترم می‌شمارندDodgy. امام گفتند عجب، من نمی‌دانستم! من بعد از آن در طول این ده، یازده سال یک جمله‌ی طعن‌آمیز از امام راجع به معاویه نشنیدم.
بیانات در دیدار اعضای گروه ویژه و گروه معارف اسلامی صدای جمهوری اسلامی ایران‌ ۱۳۷۰/۱۲/۱۳
خب ، بریم رای بدیم و بیعت کنیم با نظامی که سران آن مخالف طعنه زدن به معاویه هستند (کاشکی حرمت سب و لعن بود ، طعنه هم نزن )
امیرمومنان در نهج البلاغه اصلا معاویه را مسلمان نمیداند
ابن اثیر سنی در تاریخش میگوید امیرمومنان در قنوت نمازش معاویه و عمروعاص را لعن میکرد و معاویه هم امیرمومنان و مالک اشتر را لعن میکرد. دقت کنید ، ابن اثیر سنی اینو گزارش کرده ، یعنی این لعن کردن معاویه توسط امیرمومنان ، مخفی و در مجالس شیعی نبوده ، بلکه علنا انجام میدادند
سوال اینه ، شیطان برای شبطان پرستان مقدس هست ، نباید آیات لعن شیطان در قرآن را خواند عایا؟
البته اینا کم نمیارن ، شاید بگن شیطان را هم لعن نکن بی بصیرت
Heart
حال ای لشکر خدا
با خمینی بیعت کنید که بیعت با خمینی ، بیعت با پیامبر هست و بیعت با نظام ، بیعت با خمینی هست و رای دادن بیعت با نظام هست ، پس رای بدید تا پیامبر از شما راضی باشد
ولی اینم گوشه ذهنمان باشه که شاید رای دادن به معنای پذیرش این ذلت حاکم بر تفکرات سران نظام باشد
Heart
جان من پست را پاک نکنید ، صبح تا شب تی وی میگه رای دادن واجب هست و مخالف ولایت فقیه مرگ بر او هست ، یه نفرم یه گوشه فضای مجازی حرف مخالف بزنه ، عیبی نداره
http://farsi.khamenei.ir/memory-content?id=20226
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۱:۳۶, ۱۴/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #11
آواتار
(۱۴/اردیبهشت/۹۶ ۱۹:۵۲)متفکر نوشته است:  خب این حرف یعنی چی؟ لعن کردن جزء اصول دین است؟

زیارت عاشورا یک حدیث قدسی برای قرائت روزانه و دائمی است و با فعل معصوم علیه السلام در یک زمان مشخص نباید قیاس بشود این مقایسه در حقیقت مغالطه است.

به هر حال تکلیف تقیه چی شد؟

آی قربون دهنت ، منم همینو میگم ، که از یک حدیث برای زمان خاض نباید حکم برای تمام شریط صادر کرد

درمورد تقیه در همان پست اول گفتم
حضرت امیرمومنان معاویه را علنا لعن میکرد
یعنی خیلی تلاش میکرد که سنی ها معاویه رو قاظی مقدسات اسلامی نکنن و تطهیر نشه
منم میگم اگر تقیه شامل عدم طعنه به معاویه باشه ، باید قبل ما خود امیرمومنان تقیه میکردش

امضای aaaaa
بازبینی تاپیک های قدیمی و ارزشمند
۲۲:۱۵, ۱۴/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۱۹:۵۸ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #12
آواتار
(۱۳/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۵۷)aaaaa نوشته است:  به نام خدا

وقتی نزدیک انتخابات میشه ، با سرعتی شدید تر از رگبار مسلسل ، این حرفارو میشنوید

رای دادن یعنی بیعت با نظام

حالا نظام چیه ؟جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی چیه ؟حکومت شیعی زمینه ساز ظهور

خب ، نظر رهبران این نظامی که زمینه ساز ظهور هست و به قول آقای پناهیان ، شب ولادت نبی مکرم ، خدا وعده ی ظهور خمینی را داد (الله اکبر ، الله اکبر ، مرگ بر ضد ولایت ... )Big Grin درباره عقاید شیعه چیه ؟اصلا این حکومت در تفکر ( و نه عمل ) ، فقط در تفکر ، شیعی هست که بخواد زمینه ساز باشه و خدا وعده شو بده و ولایت فقیه اش ولایت رسول خدا باشه و اطاعت از ریس جمهورش اطاعت از خدا باشه و اطاعت از فرماندار ، واجب باشه و ....(اینها تیکه پرونی نیست ، کلید وازه های تئوریسین های نظام هست که هر کسی بخواد اسنادش رو میدم)بنده فقط یک خاطره نقل میکنم ، که عینا از سایت یک معظم له کپی شده

ببینید در این کشور عقاید علی (علیه السلام) حاکم هست یا ...جمله‌ای که امام تکرار نکردند
بد نیست من خاطره‌یی را برای شما نقل کنم؛ هرچند که به خیلی از دوستان هم این را گفته‌ام. امام یک وقت در اوایل انقلاب در سخنرانیهایشان از معاویه به صورت طعن‌آمیزی اسم می‌آورند. شما می‌دانید که من مدتی را در بلوچستان بودم و با خیلی از علمای آن‌جا دوست نزدیک هستم. Sadمردم و علمای سنی آن منطقه، معاویه را مقدس می‌دانند. به امام عرض کردم که در طرف شرق کشورمان، چند صد میلیون نفر معاویه را محترم می‌شمارند و او را خال‌المؤمنین می‌دانند - البته بحق یا بناحق آن، مربوط به جلسه‌ی بحث است - یعنی مسلمانان هند، پاکستان، بنگلادش و افغانستان اغلب سنی حنفی‌اند؛ اینها معاویه را محترم می‌شمارندDodgy. امام گفتند عجب، من نمی‌دانستم! من بعد از آن در طول این ده، یازده سال یک جمله‌ی طعن‌آمیز از امام راجع به معاویه نشنیدم.
بیانات در دیدار اعضای گروه ویژه و گروه معارف اسلامی صدای جمهوری اسلامی ایران‌ ۱۳۷۰/۱۲/۱۳
خب ، بریم رای بدیم و بیعت کنیم با نظامی که سران آن مخالف طعنه زدن به معاویه هستند (کاشکی حرمت سب و لعن بود ، طعنه هم نزن )
امیرمومنان در نهج البلاغه اصلا معاویه را مسلمان نمیداند
ابن اثیر سنی در تاریخش میگوید امیرمومنان در قنوت نمازش معاویه و عمروعاص را لعن میکرد و معاویه هم امیرمومنان و مالک اشتر را لعن میکرد
(از نظر امروزی ها ، امیرمومنان یک شیعه ی انگلیسی بی بصیرت هست )
دقت کنید ، ابن اثیر سنی اینو گزارش کرده ، یعنی این لعن کردن معاویه توسط امیرمومنان ، مخفی و در مجالس شیعی نبوده ، بلکه علنا انجام میدادند
سوال اینه ، شیطان برای شبطان پرستان مقدس هست ، نباید آیات لعن شیطان در قرآن را خواند عایا؟
البته اینا کم نمیارن ، شاید بگن شیطان را هم لعن نکن بی بصیرت
Heart
حال ای لشکر خدا
با خمینی بیعت کنید که بیعت با خمینی ، بیعت با پیامبر هست و بیعت با نظام ، بیعت با خمینی هست و رای دادن بیعت با نظام هست ، پس رای بدید تا پیامبر از شما راضی باشد
ولی اینم گوشه ذهنمان باشه که شاید رای دادن به معنای پذیرش این ذلت حاکم بر تفکرات سران نظام باشد
Heart
جان من پست را پاک نکنید ، صبح تا شب تی وی میگه رای دادن واجب هست و مخالف ولایت فقیه مرگ بر او هست ، یه نفرم یه گوشه فضای مجازی حرف مخالف بزنه ، عیبی نداره
http://farsi.khamenei.ir/memory-content?id=20226

اول اینکه با این شکلک هایی که گذاشتی و لحن تمسخر آمیزت به تنها چیزی که نمیخوری یه آدم دلسوز تشیعه

البته سابقه شماها از اول مشخص بود ولی با زدن پست های مثبت برخی رو فریب دادید

من تو سخنرانی های امام تو صدا و سیما ، لعن معاویه لعنت الله علیه رو دیدم

اینی که گفته شده بحث نگفتن چیزیه که باعث تحریک یه عده فریب خوردس

البته من تو شیطنت نکردن گرداننده سایت مذکور شک دارم (همون منبع شما)

باید کل بحث رو دید چی بوده

در هر صورت چیزی که ولی فقیه میگه مهمه در زمان غیبت

در مورد مقایست با امیرالمومنین

هر چیزی مناسب زمان خودشه

امام زمان بعد ظهور رفتار دیگه ای میکنن

مهم اینه ولایت چی تشخیص بده

برای افراد مریض یا جاهل همیشه خدا جای سوال میزاره

امضای عبدالرحمن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۰:۳۷, ۱۵/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
(۱۴/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۳۶)aaaaa نوشته است:  آی قربون دهنت ، منم همینو میگم ، که از یک حدیث برای زمان خاض نباید حکم برای تمام شریط صادر کرد

درمورد تقیه در همان پست اول گفتم
حضرت امیرمومنان معاویه را علنا لعن میکرد
یعنی خیلی تلاش میکرد که سنی ها معاویه رو قاظی مقدسات اسلامی نکنن و تطهیر نشه
منم میگم اگر تقیه شامل عدم طعنه به معاویه باشه ، باید قبل ما خود امیرمومنان تقیه میکردش

نظر آیت ا... العظمی، شیخ الشیوخ و السید المسلمین و المومنین سید صادق شیرازی در این مورد چیه؟! میخواید شمشیر بزنیم تو فرق سرمون؟؟ یا این که بمب ببندیم بریم تو دل سنی های هموطن؟! اینطوری راضی میشی؟؟

شما ها خیلی عقبین... تو این دوره ای که دشمن اصل دین رو هدف گرفته و داره جوون های کشور رو به یک عده آدم دین گریز تبدیل می کنه نشستین شمشیر میزنین تو سرتون و به بقیه فحش میدین

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
۷:۲۸, ۱۵/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #14
آواتار
جناب محقق الاسلام که به خودت اجازه میدی با دو تا روایت و حکایت نظر مراجعی که عمری تو روایات بعضا متناقض چرخیدن رو زیر سوال ببری. شما سیره همه امامان رو مطالعه فرمودی ببینی در ملا عام کجا لعن کردن یا نکردن؟ دیگه حالا شما شجاعتت از امثال امام و رهبری و بسیاری مراجع دیگه بیشتر شده؟ تشخیص این تقیه ها خیلی مشکله. تقوی داشته باش و اینطور بچگانه به بزرگان حمله نکن. جواب باید پس بدی...

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
۱۳:۳۱, ۱۵/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #15
آواتار
(۱۴/اردیبهشت/۹۶ ۲۲:۱۵)عبدالرحمن نوشته است:  البته سابقه شماها از اول مشخص بود ولی با زدن پست های مثبت برخی رو فریب دادید

متوجه نشدم منظورتون از سابقه من چیه
ولی به هر حال ، من از شما تحدی میکنم
یه تاپیک بزن ، هرچی مستند از سابقه من داری ، روکن
از لوبیا کمتری اگه این کارو نکنی

امثال شما همیشه وقتی پاسخ علمی و منطقی به مخالف تون رو ندارید ، سعی در شایعه سازی و تخریب میکنید
ولی خیالت رو راحت کنم ، این سوراخ راه هایی که شما میری ، قبلش هزار نفر مثل شما که باهاشون بحث کردم ، بهم نشون دادن
یاالله ، از خیار سالادی کم تری سابقه منو اثبات نکنی
نقل قول:البته من تو شیطنت نکردن گرداننده سایت مذکور شک دارم

باید کل بحث رو دید چی بوده

جناب دشمن شناس ، مطالب من ، عینا از سایت رهبری و سایت امام خمینی نقل قول شد و لینک هم گذاشتم!!!
دقیقا منظورت از کسی که شیطنت کرده کیه؟
۱۳:۳۴, ۱۵/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #16
آواتار
عزیز ما ، ای وصی امام عشق ! آنان که معنای «ولایت» را نمی دانند در کار ما سخت درمانده اند ، اما شما خوب می دانید که سر چشمه این تسلیم و اطاعت و محبت در کجاست. خودتان خوب می دانید که چقدر شما را دوست می داریم و چقدر دلمان می خواست آن روز که به دیدار شما آمدیم ، سر در بغل شما پنهان کنیم و بگرییم .

ما طلعت آن عنایت ازلی را در نگاه شما باز یافتیم . لبخند شما شفقت صبح را داشت و شب انزوای ما را شکست . سر ما و قدمتان ، که وصی امام عشق هستید و نایب امام زمان (علیه السلام).

http://old.aviny.com/article/aviny/Chapt...eSobh.aspx
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۳۶, ۱۵/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۱۳:۴۲ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #17
آواتار
(۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۰:۳۷)sarallah نوشته است:  نظر آیت ا... العظمی، شیخ الشیوخ و السید المسلمین و المومنین سید صادق شیرازی در این مورد چیه؟! میخواید شمشیر بزنیم تو فرق سرمون؟؟ یا این که بمب ببندیم بریم تو دل سنی های هموطن؟! اینطوری راضی میشی؟؟

شما ها خیلی عقبین... تو این دوره ای که دشمن اصل دین رو هدف گرفته و داره جوون های کشور رو به یک عده آدم دین گریز تبدیل می کنه نشستین شمشیر میزنین تو سرتون و به بقیه فحش میدین
باز هم مغلطه و تخریب

من بخوام جواب حرفای شما رو بدم ، وارد زمین بازی شما میشم که میخواید بحثو منحرف کنید ، پس خواهشا فقط حرفای قبلی منو نقد کنید تا پاسخ بدم

اینطور لفظ های بمب و شمشیر و اینها ، اصلا ربطی به گفته های من نداشت
یادم هم نمیاد از آیت الله شیرازی نام برده باشم ، ولی اگر میخواید مقدمه سازی کنید که برچسب شیعه انگلیسی بزنید و تاپیک رو ببندید ، خدمت شما بگم اگر اظهار برایت از اعداءاهل بیت ، تشیع لندنی هست ، جن و انس شاهد باشند من شیعه ی لندنی هستم

خیالتونو راحت کردم ، حالا لطف کنید نقد علمی بفرمایید

(۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۷:۲۸)بیداری اندیشه نوشته است:  جناب محقق الاسلام که به خودت اجازه میدی با دو تا روایت و حکایت نظر مراجعی که عمری تو روایات بعضا متناقض چرخیدن رو زیر سوال ببری. شما سیره همه امامان رو مطالعه فرمودی ببینی در ملا عام کجا لعن کردن یا نکردن؟ دیگه حالا شما شجاعتت از امثال امام و رهبری و بسیاری مراجع دیگه بیشتر شده؟ تشخیص این تقیه ها خیلی مشکله. تقوی داشته باش و اینطور بچگانه به بزرگان حمله نکن. جواب باید پس بدی...
شیخنا ، تالار شما و ادمین هاتون ، با شدت صد برابر شدید تر ، آیت الله شیرازی رو نقد میکنند و برچسب نفاق و انگلیسی بودن میزنند

اگر کسی حق نداره هیچ مرجعی را نقد کنه ، شما هم حق ندارید و برید همه تاپیک هارو پاک کنید

اما اگر شما حق این کار رو دارید ، من هم حق دارم نقد کنم

البته هرکس لحن و سبک نقد بنده با تهمت ها و برچسب زدن های شما رو ببینه ، متوجه میشه نقد کی مودبانه تره
۱۹:۳۸, ۱۵/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۱۹:۳۹ توسط متفکر.)
شماره ارسال: #18
آواتار
(۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۱۳:۳۶)aaaaa نوشته است:  یادم هم نمیاد از آیت الله شیرازی نام برده باشم ، ولی اگر میخواید مقدمه سازی کنید که برچسب شیعه انگلیسی بزنید و تاپیک رو ببندید ، خدمت شما بگم اگر اظهار برایت از اعداءاهل بیت ، تشیع لندنی هست ، جن و انس شاهد باشند من شیعه ی لندنی هستم

سالاد خیاری و لوبیا!!!

احسنتم!
با همین متانت دلسوز آن مرجع تقلید هستید؟!

الان زمان انتخابات این کارها چیه انجام میدید؟

پاسخ شما داستان هارون علیه السلام و سامری است آیا بدتر از شرک در دین اسلام وجود دارد؟ اسلام دین همه انبیاء

فکر کنید چرا هارون علیه السلام در آن زمان به فکر حفظ وحدت بودند؟

چرا تفکر نمی کنید؟

بفرمایید آیا امام علی علیه السلام دائما دغدغه شان لعن کردن بود؟ لیست لعن عمر توسط امام علی علیه السلام رو در زمان های مختلف برای ما تنظیم کنید

سیره امام در همه زمان ها باید الگو باشد
۲۰:۳۹, ۱۵/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۴۰ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #19
آواتار
(۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۱۹:۳۸)متفکر نوشته است:  سالاد خیاری و لوبیا!!!

احسنتم!
با همین متانت دلسوز آن مرجع تقلید هستید؟!

این جمله من برای اون دوستی بود که برای تخریب بنده گفت سابقه داری و از این حرفا
منم از این خیارسالادی تحدی کردم یه تاپیک بزنه ، جلوی چشم همه سابقه ای که ادعا میکنه رو ثابت کنه.هنوزم سر حرفم هستم
با بقیه نبودم گرامی
ایشون میخواد تخریب کنه ، منم با لودر منتظرشمWink

نقل قول:الان زمان انتخابات این کارها چیه انجام میدید؟

دوست گرامی ، من زمان فاطمیه میام میگم ، میگن الان که فضا احساسیه و هییت ها منتظر این مباحث هستند ، شما دیگه آتشیشونو تند نکن

ایام هفته وحدت بگم ، میگن این ایام جای این حرفا نیست
محرم تا میایم حرف بزنیم ، برادران انگلیسی شناس که همیشه با ذره بین دنبال آسیب های عزاداری اند ، منتظرن ما عطسه کنیم تا صداشون درباید
شما بفرمایید ما کی دردمون رو بگیم ، من میرم همون روز میام

نقل قول:پاسخ شما داستان هارون علیه السلام و سامری است آیا بدتر از شرک در دین اسلام وجود دارد؟ اسلام دین همه انبیاء

فکر کنید چرا هارون علیه السلام در آن زمان به فکر حفظ وحدت بودند؟

چرا تفکر نمی کنید؟
شما ثابت کنید شرایط امروز مثل شرایط زمان حضرت هارون هست تا با هم فکر کنیم

نقل قول:بفرمایید آیا امام علی علیه السلام دائما دغدغه شان لعن کردن بود؟ لیست لعن عمر توسط امام علی علیه السلام رو در زمان های مختلف برای ما تنظیم کنید

سیره امام در همه زمان ها باید الگو باشد

مغلطه نفرمایید دوست عزیز ، این ادبیات پوپولیستی هم انگار در این تاپیک مسری شده ، من کی گفتم لعنت فرستادن بر ابوبکر و عمر ، دغدغه هر لحظه جامعه هست که شما میگی برای من لیست بیار که حضرت علی دائما لعن میکرده؟؟

لطفا تاپیک اصلی را درست بخونید و همان را نقد کنید ، دوستان قبلی هم تصورات دهنی خودشونو نقد میکنن ، برای ادعاهایی از من سند میخوان که اصلا ادعای من نیستش
۲۱:۰۲, ۱۵/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #20
آواتار
(۱۳/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۱۲)قلب نوشته است:  سلام

خب حالا که چی؟

الان مشکل لعن معاویه هستش یا لعن داعش
لعن معاویه مهمتره یا اتحاد سنی و شیعه
آیا تکیه بر اختلافات سنی و شیعه عقلانی هست یا تکیه بر مشترکات سنی و شیعه

یعنی شما نمی دونيد انگلیس با اختلاف اندازی بین شیعه و سنی و حتی شیعه با شیعه و حتی سنی با سنی پدر خاورمیانه رو درآورد و سالها در منطقه خاورمیانه ظلم کرد

حتماً شنیدی هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد

حالا شما با عقل خودت حساب کن ببین کاره امام خمینی ره عاقلانه بوده یا نه
دین ما دينه عقله البته نه هر عقلی بلکه عقل در چارچوب دین
سلام

جواب شما داده شده حالا اگر شما قانع نشدید می تونید به مرجع تقلید خودتون رجوع کنید
البته اگر مرجع تقلید دارید!

انسان یا دانشجو هست یا استاد
انسان یا مرجع تقلید است یا مقلد است

جنابعالی چنانچه مرجع هستید بفرمایید وگرنه با آوردن چند حدیث شما مرجع نمیشید
بهتره رجوع کنید به مراجع و علمای حوزه

به فرض محال چنانچه در این مورد حق با شما باشه خللی در اصل نظام اسلامی وارد نميشه و حمایت از نظام اسلامی واجب است طبق گفته تمام مراجع و علمای دینی

پس بهتره شما کاسه از آش داغتر نشی

ولی مدیونی اگر به یک محله سنی نشین نری و لعن علنی نکنی
برو لعن علنی کن اجرت با خدا اما توقع نداشته باش ما اینجا لعن علنی کنیم و فیلمشو پخش کنن و برادران شیعه ما در خاورمیانه تکه تکه بشن
چنانچه فیلم لعن علنی شما باعث کشته شدن برادران شیعه ما بشه در قتلشون شریکی

امضای قلب
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]