کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حادثه تیراندازی در مجلس و حرم امام/ تایید شهادت یک نفر در مج
۱۱:۲۷, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
افراد مسلح حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز در حالی که تیراندازی می‌کردند، به زور وارد مجلس شدند، همچنین گفته می شود فردی مسلح در حرم امام(رحمة الله علیه) نیز اقدام به تیراندازی کرد.
به گزارش خبرنگار ایسنا، این افراد مسلح که به گفته یکی از نمایندگان ۴ نفر هستند با تیراندازی وارد مجلس شده و با هدف قرار دادن تعدادی از نیروهای حفاظت مجلس به تیراندازی خود ادامه می‌دادند که ظاهراً سه نفر زخمی شدند.این نماینده مجلس در گفت‌وگو با ایسنا با تایید حادثه تیراندازی گفت که این افراد در حال حاضر در دفاتر نمایندگان هستند و محاصره شده اند اما اوضاع تحت کنترل است و تا لحظات دیگر اخبار موثق‌تر منتشر می‌شود.در حال حاضر از خروج نمایندگان از صحن مجلس و خروج خبرنگاران نیز جلوگیری می شود.درهای ورودی و خروجی مجلس بسته شده است.یک نماینده مجلس در گفتگو با ایسنا تایید کرد که بر اساس مشاهدات یک نماینده مجلس یکی از نیروهای حفاظت مجلس شهید شد.براساس مشاهدات خبرنگار ایسنا فرد یا افراد مسلح به سمت جایگاه خبرنگاران در بیرون از سمت مجلس نیز تیراندازی کرده اند که این امر باعث هدایت خبرنگاران به سمت داخل صحن شده در حال حاضر درهای صحن مجلس به روی خبرنگاران بسته شده و آنها نمی توانند از صحن خارج شوند.یکی از ضاربان حادثه تیراندازی مجلس دستگیر شدسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستگیری یکی از تیراندازان حادثه تیراندازی خبر داد.سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جریان حادثه تیراندازی صبح امروز مجلس یک نفر از چهار فرد مسلح دستگیر شدند.وی گفت که صبح امروز چهار فرد مسلح وارد مجلس شدند که در حال حاضر سه نفر در طبقات و دفاتر نمایندگان هستند و یکی از این افراد دستگیر شده است.
تیراندازی و انجام عملیات انتحاری در حرم امام (رحمة الله علیه)
پیش از ظهر امروز صدای تیراندازی در ضلع غربی محوطه حرم امام خمینی (رحمة الله علیه) شنیده شد که به دنبال برخی از انجام عملیاتی انتحاری در محل خبر دادند.به گزارش ایسنا، پیش از ظهر امروز صدای تیراندازی در ضلع غربی محوطه حرم امام خمینی (رحمة الله علیه) شنیده شد که هنوز خبری از تعداد مهاجمان و مجروحان احتمالی منتشر نشده است.به گفته برخی منابع آگاه در حرم امام خمینی یکی از مهاجمان خود را منفجر کرد.ادامه دارد...
ایسناBBC
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 7 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۹:۲۷, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #61
آواتار
(۱۷/خرداد/۹۶ ۱۷:۴۰)mohammadtrust1 نوشته است:  انگار بدهکار هم شدم

کدوم یکی از این حرفا رو تایید نکردم

تا جایی که من میدونم شما کسی نبودی که تهمت بزنی

سازش هزینه داره و مطمئنا اگه راه بهتری سراغ داشتن سراغش نمیرفتن. حالا هی بگیم رهبری تنهاست و این حرفا که فقط حرف الکیه. مطمئنا این کار انجام نشده مگر با اجازه رهبری

ما با خودمون صادق هستیم ، لطفا شما هم مثل سابق، با خودتون صادق باشید

اگر تایید می کنید که
رهبر داره میگه چرا جای جلاد و قربانی رو تو دهه شصت عوض کردین؟ به کی داره میگه؟! به همونی که بحثش رو باز کرد یعنی شخص روحانی.

نیازی به قضاوت من هست واقعا ؟ شما ببینید توی تالار با کیا همنوا شدید.

من دلایلم رو گفتم شمام اگر دلیلی دارید که عدم صداقت منو اثبات می کنه بفرمایید.

نقل قول:همه ایران متحد شدن،دارن یک صدا فریاد میزنن

این لفاظی ها بعد از اون همه توهین و تموم شدن کار به چه درد ما میخوره؟!
نوش دارو بعد مرگ سهراب هم اگه باشه بدرد نمیخوره.

مگه مشکل امثال من با جریان اصلاح طلبی و اعتدالی پدرکشتگیه ؟! مشکلمون همین توهین ها به مدافعین حرم و عملکرد انقلابی بود. امروز حقانیت مدافعین حرم و امثال رییسی که امنیت رو به کشور آوردن آشکار شد.

امیدوارم یه ذره مردونگی تو وجودتون باشه این روز رو یادتون نره.
گرچه من از امثال شما قطع امید کردم و ثابت شده دنبال حقیقت نیستید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۴۴, ۱۷/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/خرداد/۹۶ ۱۹:۴۹ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #62
آواتار
سازش هم هزینه دارد ....

این هزینه سازشه. البته نکته اینجاست که هزینه سازش حضرات عافیت طلب رو مردم عادی می پردازند، در صورتی که هزینه انقلابی گری و مبارزه رو یک عده مفت خور باید بپردازند، همون هایی که با توافق، بالای شهر رقص و پایکوبی راه میندازن، همونهایی که بانک گردشگری و صرافی غیر مجاز می زنند. مسئله این است کدام هزینه رو، چه کسی باید بپردازد؟؟؟؟؟
۲۰:۱۶, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #63
آواتار
دوستان چیکار دارین می کنین؟ یه کم خودتون رو کنترل کنین. عیوب و ایرادات دولت ربطی به این حادثه نداره. عربستان و امریکا خیلی وقته دنبال انتقام گرفتن از ما هستن. کلی رو تونستن دستگیر و خنثی کنن. این دو مورد نشد. نه دقیقا می دونیم کی بودن. چطور رفتن داخل. چطور با خودشون سلاح داخل بردن. چطور.... خب صبر کنین تا اطلاعات بیرون بیاد.

لطفا رعایت بفرمایین. دعا کنین امثال چنین حادثه ای خصوصا تو خیابونها و بازارها رخ نده. دعا کنین ارامش مردم و امنیت کشور برامون باقی بمونه. در مقابل تهاجم دشمن مردم باید متحدتر بشن.

قضاوت در مورد جزئیات حادثه رو بگذاریم وقتی اطلاعات دقیق معلوم شد....

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
۲۱:۱۸, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #64
آواتار
(۱۷/خرداد/۹۶ ۱۹:۰۳)Bidel.s نوشته است:  جناب A L I
دقیقا چه کسانی تخم نفاق رو تو این ۴ صفحه راه انداختن :\

شما خودت جزو اون دسته هستی که در اولین پستت حزب بازی کردی
حالت خوبه؟!من جواب اون شخصی که الان محروم از حضور شده رو دادم!
بعدشم یک سری از هم فکرهای شماها هستن دارم مدوام به این و اون تهمت میزنن!
انگار مدافعین حرم ارث پدرشون! یا مثلا دولت فعلی از خارج اومده یا حاصل یک کودتا بوده!!

الان وقت این نیست بگیم تقصیر دولت بود یا تقصیر فلانی!!

داعش امروز دیدید!! نمیاد بگه شما اصلاح طلبی یا اصولگرا...نمیاد ببینه رای تو به کی دادی!! میزنه و میکشه...

حملات تروریستی اصلا و ابدا ربطی به تعداد موشکها و بمب هسته ی نداره،اگر ربط داشت الان کشورهای اروپایی اصلا نباید ترقه میزند!
قرار نیست یک همچین اتفاقی تبدیل بشه به عقده گشایی یک عده و هرچی دلشون میخواد بگن
همه ما بشیم منافق و آمریکایی اونا بشن آدم خوبه و ایرانی
۲۱:۳۰, ۱۷/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/خرداد/۹۶ ۲۱:۳۹ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #65
آواتار
چون مباحثی مطرح شد چند نکته به ارسالم اضافه می کنم.

واقعا خوبه همه دوستان منصفانه به همه وقایع نگاه کنن. هم این حادثه رو به وزیر اطلاعات ربط ندیم از اونطرف آیا دوستان اگر رییسی شده رییس جمهور از این حادثه بهره برداری سیاسی نمی کردن؟ ان شاءالله نهSmile

نکته دوم میشه یکی از دوستانی که معتقد بوده و هستن مذاکره و برجام سایه جنگ رو برداشته و اگر رییسی میشد پرزیدنت جنگ میشد توضیح بدن یعنی چی؟ کدوم کشور دنیا جرئت داره و اصلا توانش رو داره باذ نیروی مقتدر نظامی هم انسانی هم موشکی و دریایی ما درگیر بشه؟ چرا عوامفریبی؟ منصفانه جواب بدین.

داعش رو کی ایجاد کرد؟ تروریست رو کی چاق کرد؟ کی تجهیزش کرد؟ کی پولدارش کرد؟ آمریکا همه کاره بوده و هست و عربستان هم عمله هست فقط. چه توضیح عقلانی وجود داره همزمان لبخند دیپلماسی و مذاکره و برجام و رفع سایه جنگ و از اونطرف ۲۰ گروه تروریستی رو تو کشور بگیرن. یکیش متاسفانه بزنه ۵۰ نفر هموطن عزیزمون رو شهید و زخمی کنه. الان مجاهدان ما در سوریه با کی دارن می جنگن؟ با سربازان امریکایی مدل ریش دارش. داعشی بسیار قویتر و پر تلاش تر از سربازان امریکایی هست. امریکا به هیچ وجه توان حمله نظامی نداره. کشورهای اروپایی هم سعی کنن کشور خودشون رو حفظ کنن هنر کردن. از سپاه عزیزمون هم که مثل سگ می ترسن. کماندوهاشون شلوار خیس می کنن. نتیجه چی؟ مسخره ترین تبلیغ انتخابات سر سایه جنگ بود. در حالیکه داریم تو سوریه و عراق هزینه مالی و جانی میدیم و در حالیکه تو کشور داریم هزینه میدیم یعنی داریم با امریکا می جنگیم. چرا نمی فهمیم؟ خواهشا ۴ سال دیگه کسی بحث جنگ و سایه اش و روحش و .... رو نکنه.

هنوز بعضی ها میگن برجام تصمیم نظام بود. فقط خواستم ابراز تاسف کنم. رهبری گفتن ۴۰ روز یه عده خودشون رو مسخره کنن و ۴۰ روز وقت مملکت و رجال سیاسی رو بگیرن و گزارش مبسوط ایرادات برجام در در بیارن و بعد تو ۲۰ دقیقه تصویبش کنن. این رو حتما رهبر گفته نه راستی نظام گفته. رهبری گفتن قانون ایزا لغو برجامه. پشت بندش دولت داد و بیداد کرد بعدش رهبر گفتن هیچی. خوب خودتون رو راحت می کنین. شما هم مرد باشید ایراد دولت منتخبتون رو بپذیرین. ظریف اقرار کرد اشتباه کرده شما مرد باشین نندازین تقصیر رهبری. دور از انصاف و مروت هست. حالا هم جلسه کنگره و تصمیم برای سری تحریم های جدید. این قصه سر دراز دارد ولی دولت منفعل هست و خودش هم نمی دونه میخواد چیکار کنه.دفاع بیجا نکنین دیگه. تعصب هم حدی داره....

اگر تروریستها رو زنده می گرفتیم بعضی ها اجازه می دادن اعدامشون کنیم یا نه. کدوم قاضی و دادستان بیچاره ای حاضره ریسک کنه حکم اعدام بده!؟ فردا براش حجت الاعدام در نیارن؟ جای شهید و جلاد رو بعضی ها برای کسب قدرت عوض کردن. نظام رو متهم به ۴۰ سال اعدام و زندانی کردن. خیلی مرور این حرفها برام ناراحت کننده هست...

بگذریم...

از اینکه نماینده ها حفظ ارامش کردن و کارشون رو ادامه دادن تا نشون بدن با اینکارها نمی تونن ملت رو بترسونن ازشون تشکر میکنم. نماز جماعتشون رو هم ایضا....
۲۱:۳۳, ۱۷/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/خرداد/۹۶ ۲۱:۳۴ توسط Silence.)
شماره ارسال: #66
آواتار
اتفاقا این دوستان شما هستند که انواع اقسام تهتمت ها رو به مدافعان حرم زدن...
همین امثال کرباسچی و تاج زاده...
و همین باعث شد آقای روحانی حتی یک رای تو سوریه نداشته باشه!حتی یه دونه...هاشمی طبا هم تو سوریه رای داشت!

خیلی دوست دارم از بعضیا بپرسم امروز روز گفتمان بود یا موشک....

موندم درباره این تحلیل ها چی بگم...دوستان عزیز ما که حرف از اتحاد می زنن(که درست هم هست)باید موضع خودشون درباره این نوع تحلیل ها شفاف بیان کنن...

[تصویر: 500x959_1496852048525184.jpg]
۲۱:۴۹, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #67
آواتار
نقل قول:حالت خوبه؟!من جواب اون شخصی که الان محروم از حضور شده رو دادم!
اون بیچاره داشت می گفت که حزب بازی درنیارید.
هم خودت هم طرف مقابلات حمله کردید بهش.
نقل قول:بعدشم یک سری از هم فکرهای شماها هستن دارم مدوام به این و اون تهمت میزنن!
هم فکرای منو می شه با انگشت نشون بدی؟
آها! اونا...
اونا که بهم می گن منافق
تو هم می گی ...

نقل قول:الان وقت این نیست بگیم تقصیر دولت بود یا تقصیر فلانی!!
خوب پس چرا خودت می گی؟

(۱۷/خرداد/۹۶ ۲۱:۳۳)Silence نوشته است:  خیلی دوست دارم از بعضیا بپرسم امروز روز گفتمان بود یا موشک....
چرا می گی؟

(۱۷/خرداد/۹۶ ۱۴:۱۱)راوی110 نوشته است:  خودش عامل وحدت ملي و اتفاق ملت بر عليه خودش و اربابان و نوكرانش در ايران رو به وجود آورد.
چرا می گی؟
(۱۷/خرداد/۹۶ ۱۵:۱۹)Silence نوشته است:  امیدوارم دولت سرش به سنگ بخوره و یه واکنش تند نشون بده...تجربه نشون داده رو اینا ترس کار سازه وگرنه خدا نکنه جنگ شه...
چرا می گی؟
(۱۷/خرداد/۹۶ ۱۲:۱۵)III I III نوشته است:  جاي هاشمي خالي
اگه بود ميرفت با مذاكره حلش ميكرد

(۱۷/خرداد/۹۶ ۱۳:۴۱)A L I نوشته است:  به قول شاعر که میگه گریه کن گریه قشنگ،گریه سهم دل تنگه...

حالام باید به شماها گفت عقده گشایی کنید،عقده قشنگهWink
چرا می گی؟
اشک آدمو درمیارید. 12 نفر شهید شدن کلی مجروح. نشستید دارید هشتگ می زنید. خجالت بکشید.
۲۱:۵۴, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #68
آواتار

ایرانی ها از سر بریده نمی ترسند

تروریست های سعودی آقای ترامپ با آتش بازی می کنند

همانگونه که شاهزاده محمد بن سلمان چند هفته پیش اعلام کرد ظاهرا سعودی ها پس از جلسه اخیر که با آقای ترامپ در ریاض داشته اند دست به کار شده اند و تروریست های خود را برای بر هم زدن امنیت در ایران بسیج کرده اند.
تا این اواخر طبق یک توافق نا نوشته جنگ میان ایران و دشمنانش بصورت واسطه ای در جاهای دیگر انجام می شد ولی ظاهرا اینان تصمیم گرفته اند که دست از جنگ واسطه ای بردارند و مستقیم رویاروی شوند.

مشخص نیست که آنهایی که در کاخ های شیشه ای زندگی می کنند توجه دارند که ایرانی ها مبتکر آجر بودند و خانه هایشان را از آجر و کلوخ می سازند.

تروریست های داعش آنقدر در رسیدن به اهداف استراتژیک ناکام ماندند که دو هدف سهل الوصول را برای کارخود انتخاب کردند. یکی محل ملاقات های مردمی در مجلس شورای اسلامی و دیگری صحن حرم امام.

آنهایی که با شرایط این دو مکان آشنایی دارند می دانند که معمولا این دو مکان محل تردد عموم هستند و خیلی راحت می توان بدون هیچ گونه بررسی های امنیتی به این مکان ها تردد کرد اما با این حال تروریست های داعش در انجام اهداف خود در هر دو مکان ناکام ماندند.

دلیل این که می گویم ناکام ماندند این است که در مجلس اینان تلاش داشتند وارد صحن علنی مجلس شوند که دم درب ورودی کم آوردند و در حرم امام هدف اصلی رسیدن به صحن امام خمینی (رحمة الله علیه) بودند که آنجا هم ناکام ماندند.
اینکه اینان توانسته باشند مقداری فضای امنیتی شهر را بر هم بزنند را شاید بتوان تنها موفقیت این تروریست ها دانست.
به هر حال ماجرای حمله عرب ها به قطر و پس از آن حمله تروریستی در تهران را نمی توان دور از نقشه ها و برنامه هایی که در اجلاس ریاض سعودی ها مجوز آن را از ایالات متحده دریافت کرده اند دانست.

بدیهی است با توجه به اینکه نیروهای طرفدار ایران در سوریه و عراق روز به روز پیشرفت می کنند و در حال نابودی تروریست ها می باشند اینان به فکر افتاده اند که آشوب را به داخل ایران منتقل کنند.

اما ظاهرا فراموش کرده اند که برای ایران بسیار راحت تر است تا آشوب را به قلب آنها برساند تا برای آنها.

حدود چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران می گذرد وهمه تلاش های دشمنان ایران طی همه این سالها ناکام مانده اما در مقابل هر قدمی که همپیمانان آمریکا در مقابل برداشته اند با بن بست مواجه شده.

ایرانی ها طی این چهل سال هم جنگ با عراق که مورد حمایت و پشتیبانی عربستان سعودی و ایالات متحده و همپیمانانش بود را تحمل کردند و هم اینکه با توطئه ها و تروریست های آنها مقابله کردند و اینگونه نیست که با یک یا دو تیر اندازی بتوان رعب و وحشت در میان آنها ایجاد کرد اینجا تهران است نه واشنگتن و یا ریاض و "مردم تهران و ایران از سر بریده نمی ترسند"، اما آیا واشنگتن ویا ریاض هم همین شرایط را دارند؟

بدیهی است که تحقیقات در مورد پیدا کردن عاملان این حوادث قبل از نوشتن این مقاله شروع شده و بدیهی است که ایرانی ها سرنخ های مرتبط با این عملیات تروریستی را پیدا خواهند کرد اما به هر حال آنهایی که طرح چنین عملیات تروریستی ای را ریخته اند باید هر لحظه انتظار پاسخ ایران را داشته باشند و آنوقت است که مشخص می شود مردمان کدام کشورها از سر بریده می ترسند.

حال می توانند امتحان کنند به خانه های آجری ایرانی ها سنگ اندازی کنند ولی تاوان درهم ریختن کاخ های شیشه ای شان گردن خودشان است.

آنهایی هم که بازی با آتش را شروع کرده اند باید بدانند که آتشی که به پا کرده اند آنها را زودتر خواهد سوزاند.

https://sptnkne.ws/e9Tc
۲۲:۱۲, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #69
آواتار
(۱۷/خرداد/۹۶ ۲۱:۴۹)Bidel.s نوشته است:  اون بیچاره داشت می گفت که حزب بازی درنیارید.
هم خودت هم طرف مقابلات حمله کردید بهش.
هم فکرای منو می شه با انگشت نشون بدی؟
آها! اونا...
اونا که بهم می گن منافق
تو هم می گی ...

خوب پس چرا خودت می گی؟

چرا می گی؟

چرا می گی؟
چرا می گی؟

چرا می گی؟
اشک آدمو درمیارید. 12 نفر شهید شدن کلی مجروح. نشستید دارید هشتگ می زنید. خجالت بکشید.
اولا که اون زمان اصلا هنوز تعداد شهدا مشخص نبود!
جو نده لطفا
حال بحث با تو یکی دیگه ندارم
اون رفیقت که رئیس جمهور همه کسایی که بهش رای دادن به فحش بست بعد میگی ما بش حمله کردیم؟!
نشون بده من بهش حمله کردم!!! عجبا
۲۲:۳۴, ۱۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #70
آواتار
عزیزا لطفا تمومش کنین. ۲۰ تا پست حذف کردم. دوباره بحث رو به حاشیه نبرین. من از طرف دو طرف از هر دو طرف عذرخواهی میکنم. دیده ادامه ندین لطفا.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]