کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظرتون کار گلشیفته بدتر بود یا آزاده نامداری؟
۲:۵۸, ۱۱/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: 99849157391594960380.jpg];
با سلامنمی دونم خانم آزاده نامداری رو میشناسید یا نه ایشون مجری صدا و سیما هستن که ادعا کردن به چادری بودنشون افتخار کردنامروز داشتم در نت جستجو می کردم یکهو کلیپی با عنوان در و دل ازاده نامداری به چشمم خورد واقعا ناراحت شدم که عکسای ایشون پخش شده...به هر حال هر کس حریم خصوصی دارهتا این که نظرات کلیپ رو خوندم فهمیدم ایشون در یکی از پارک های عمومی کشف حجاب کردنایشون در کلیپ مدعی میشن که روسری از سرشون افتاده من باور کرده بودم خیلی هم ناراحت شدم ولی کلیپ رو با دقت دیدم شعاع ده متریشون هیچ روسری نیستDodgyیادتونه سال 90 عکسای گلشیفته پخش شد چقدر در این انجمن سر و صدا شد!به نظرم گلشیفته وقتی ایران بود ریا نکرد ولی این خانم ریا کردنخواهش می کنم نذارید این خانم وارد صدا و سیما بشهتا می تونید اعتراض کنید
[تصویر: 25604910489519406147.jpg];
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 5 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۰:۴۹, ۱۳/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/مرداد/۹۶ ۱۰:۵۱ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #41
آواتار
خب هم قانون و هم عمل کنندگان به قانون باید در کنار هم باشند...
بله درسته اجباری نمیشه حجاب
اما مثلا تو کربلا اگه کسی بخواد بی حجاب هم باشه اونقدر تذکر از این و اون میگیره که پشیمون بشه
مثلا اگر یه توریست بی حجاب بیاد ایران به نظر من فقط به خاطر قانون حجاب میگیره ولی همون اگه رفت مثلا نجف بر اساس عرف و قانون نانوشته حجاب میگیره...
حالا اگر در کنار هم باشه چی میشه..
الان قانونش هست اما عرف مشکل داره
به نظر من از اول انقلاب بد عمل کردن, الان که بدتر
وقتی پونز بکنی تو پیشونی مردم همین میشه دیگه
حوزه علمیه چکار کرد,وزارت فرهنگ چکار کرد,صدا و سیما??
۱۱:۳۱, ۱۴/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/مرداد/۹۶ ۰:۲۹ توسط فاطمه خانوم.)
شماره ارسال: #42
آواتار
تصویر پست اینستاگرامی دکتر وحید یامین پور
[تصویر: vjrsx]
[تصویر: vjrsx]
[تصویر: 0pahe.png]

پ ن: توروخدا
فقط یه کم مثل پیشوایانمون رفتار کنیم اونا اگه بودن چیکار میکردن با بدترین گناهکارا چه رفتاری داشتن ؟ بخدا ریای بعضی مسئولین متظاهر ما از مرد و زن برای خطرناک تره
ما بیشترین ضربه از سوی اونا میخوریم واقعا تا چه حد تمرکز افکار عمومی روی اوناست ؟؟؟؟ !!! چرا روی ریای بعضی مسئولین اینقدر زوم نمیشه ؟ اینقدر هجمه نداره ؟
تیتر این تاپیک خیلی بیرحمانه است گلشیفته یه وقیح تمام عیاره مقایسه اش با یه آدم خطا کار پشیمان( حتی اگه تظاهر هم باشه )منصفانه نیستExclamation
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۴:۴۲, ۱۴/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #43
آواتار
نظر صادق زیباکلام
*متأسفانه جامعه ما و نظام‌ها و نهادهای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه افراد را تشویق و حتی وادار می‌کنند چیزی غیرازآن خود واقعی خود باشند. اگر خانم نامداری خود را خیلی محجبه نشان نمی‌داد شاید این واکنش بی‌رحمانه نسبت به ایشان ایجاد نمی‌شد.
*نامداری احتمالاً مجبور بوده است به خاطر موقعیت شغلی‌اش و برای خوشایند جایی که در آن کار می‌کند، خود را آن چیزی که نیست نشان دهد. غافل از اینکه اگر مشخص شود تظاهر می‌کند جامعه به او رحم نمی‌کند. بسیاری از حملات به او ازاین‌جهت است که با تظاهر کردن و ریاکاری سعی کرده است امتیازاتی به دست آورد. این ناهنجاری دیگری است که متأسفانه در جامعه ما وجود دارد. افراد تظاهر می‌کنند به چیزی که نیستند تا امتیازی به دست آورند.
*فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در این‌گونه موارد و یا در مواردی همچون فساد، تاریکخانه اشباح را روشن می‌کند و بیماری‌های جامعه را به ما نشان می‌دهد.
*دلیل این‌گونه افشاگری‌ها و بازتاب گسترده و واکنش منفی جامعه تظاهر و ریاکاری در پس‌زمینه آن است. اگر صادق زیباکلام خود را نماز شب خوان معرفی کند و بعد معلوم شود شرب خمر کرده است، جامعه واکنش نشان خواهد داد؛ اما همین صادق زیباکلامی که می‌بینید و می‌شناسید شرب خمر کند موجی به وجود نمی‌آید، فقط عده‌ای اصولگرا می‌گویند ما از اول می‌دانستیم که او این‌گونه است؛ اما عامه مردم حتی ممکن است از حریم صادق زیباکلام دفاع کنند، چراکه تظاهر و ریاکاری در کار نبوده است.

امضای MiladYLH
Blush
۰:۳۸, ۱۵/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #44

کار اونی که یواشکی از بقیه عکس و فیلم میگیره و توی فضای مجازی پخش میکنه.
"انسان عصر هیجان زده"
۱:۱۹, ۱۵/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/مرداد/۹۶ ۱:۲۱ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #45
آواتار
نقل قول:یه همچین ادمی حتی توی حریم خصوصیش هم باید مراقب رفتارش باشه(دوست گرامی عبدالرحمن).این مسئله که ایشون توی جامعه دیده میشه قابل کتمان نیست،ایشون جایگاه عادی یک خانم مومن رو نداره،در هر صورت توی جامعه مطرح هستن.

من دفاع از شخص نامداری نکردم چون از همون روز اول از این شخص و چند نفر دیگه مشابهش بدم میومد و میاد

بحث من اینه مثل این خاله زنک ها که گناه غیبت براشون شده نقل و نبات افتادن به پخش این گناه و غافلن که گناه خودشون بدتره

و بحث اصلی اینه داداش من

مشارکتی ها به مراتب از سگ و خوک کثیف ترند

نامداری از خودشونه ولی برای رسیدن به هدفشون آبروشو ریختن

فکر کردید این کارا کار یه آدم عادی بود؟ اتفاقی پخش کرد؟

و

نقل قول:این اتفاقی هست که خودبه خود در این دنیا می‌افته!
آدم ریاکار خودبه‌خود خود رسوا میشه.

از جملات بسیار عجیبی بود که تو تالار دیدم از قلم یه معاون تالار

غذا نسوخته که اینقدر ساده باهاش برخورد میکنید....سوی گازو کم نکردن خب غذا میسوزه!

نه! عمد در کار بوده

کی گفته آدم ریاکار لزوما رسوا میشه (>>>>رسواوووونده میشه)

اگر نامداری بدتر از اینو هم انجام میداد گناهش از پخش کننده و دامن زننده های این داستان کمتر بود

اگر دنبال میمون چیتوز بقیه باشیم با ژولیوس پرینگلز امتحان میشیم

امضای عبدالرحمن
۱:۲۳, ۱۵/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #46
آواتار
یه جوری میگن به خاطر موقعیت ش این کار رو کرد خندم میگیره نه که اونایی که حجابرو رعایت نکردن موقعیتشونو از دست دادن تورو به خدا کمتر حرف رایگان بزنید من با این شرایط خانم نامداری کاری ندارم هرکی رو توگورخودش میذارن ولی اینکه میگن شرایط جامعه باعث وبانیش بوده احمقانه است

امضای A.E
کسانى که از خاندان وحى و نبوت اسیر شدند، عزیزترین و شریفترین انسانهاى تاریخ اسلام بودند
Rose
۱:۳۱, ۱۵/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #47
آواتار
(۱۵/مرداد/۹۶ ۱:۲۳)A.E نوشته است:  یه جوری میگن به خاطر موقعیت ش این کار رو کرد خندم میگیره نه که اونایی که حجابرو رعایت نکردن موقعیتشونو از دست دادن تورو به خدا کمتر حرف رایگان بزنید من با این شرایط خانم نامداری کاری ندارم هرکی رو توگورخودش میذارن ولی اینکه میگن شرایط جامعه باعث وبانیش بوده احمقانه است

خوشبختانه (یا بدبختانه) در جامعه ما همچنان مذهب (نمایی) حرف اول رو میزنه

اصلا وقتی ریا تو جامعه زیاده یعنی برای طرف سود داره که ریا میکنه وگرنه میشد ترکیه و ...

در تمامی ارکان هم همینطوره

فکر کردید فلان زنان در پست های مهم سیاسی و اجتماعی دارای چادر در واقع چادری ن؟

همینطور برای آقایون

نون لباسشونو میخورن

یکی هم مثل این زیباکلام دیوانه ظاهرش مثل اینا نیست ولی دلش با ایناس
۱۴:۵۹, ۱۵/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/مرداد/۹۶ ۱۵:۰۶ توسط Nadia.)
شماره ارسال: #48

(۱۵/مرداد/۹۶ ۱:۱۹)عبدالرحمن نوشته است:  نامداری از خودشونه ولی برای رسیدن به هدفشون آبروشو ریختن

فکر کردید این کارا کار یه آدم عادی بود؟ اتفاقی پخش کرد؟
نه! عمد در کار بوده

اگر نامداری بدتر از اینو هم انجام میداد گناهش از پخش کننده و دامن زننده های این داستان کمتر بود

فکر میکنم بهتره از یه نظر دیگه به این قصه نگاه کنیم. من سابقا شنیدم که میگفتن نامداری برای گرفتن پناهندگی اینکارو کرد که باور نکردم (چون خود نامداری پناهنده شدنش را تکذیب کرد)
ولی دیروز که اتفاقی دوباره فیلم بازی با بچه اش را نگاه کردم متوجه یک نکته شدم.
فیلم را ببینید. نامداری در حال حرکت دادن کالسکه بچه به جلو و چپ و راسته و اصلا در حالت حرکت نیست. قاعده این هست که برای کالسکه سواری بچه در یک خیابان یا یک مسیر راه بری! نه اینکه یک جا بایستی و کالسکه را با حرکات خشن این ور و آن ور بزنی!
فاصله ای که این فیلم گرفته شده حدود نیم متر هست.
این یعنی چی؟ یعنی اینکه دوربین ثابت بوده و نامداری نمیتونسته حرکت کنه چون میخواسته در فیلم بیفته! یعنی یک موبایل را در جایی قرار داده و روبروی اون شروع به بازی کرده . این نشون میده که احتمالا خودش خواسته فیلم را بگیره و پخش کنه

شما به عکسهایی که از این خانم پخش شده نگاه کنین! یک زن بی حجاب با دوربین در فاصله نیم متری از نامداری بی حجاب ازش فیلم و عکس میگیره. یعنی بی اطلاع این خانم نبوده. البته دو تا عکاس بوده (دومی همین که از فاصله دور از اون عکاس اول و نامداری عکس گرفته و مشخص نیست کیه)

این یعنی اینکه احتمالا نامداری تمایل داشته بره خارج از کشور زندگی و کار کنه ولی به خاطر ظاهر محجبه اش شانس کار پیدا کردن در اونجا را نداشته و این بازی را راه انداخته که اگر به خارج بره بتونه کار کنه.
چرا؟ چون توی ایران بعد از حاشیه هایی که درست کرد دیگه توی سیما جایی نداشت.
این تحلیل منه و احتمال قریب به یقین درسته
خوشحال میشم نظر بقیه را بدونم.

(۱۵/مرداد/۹۶ ۱:۲۳)A.E نوشته است:  یه جوری میگن به خاطر موقعیت ش این کار رو کرد خندم میگیره نه که اونایی که حجابرو رعایت نکردن موقعیتشونو از دست دادن
میشه بگین خانم مینو خالقی منتخب مردم اصفهان چرا رد صلاحیت شد؟ مگه به خاطر چند تا عکس بی حجاب نبود؟ هنوز هم می گین اونهایی که حجاب رو رعایت نکردن موقعیتشون را از دست نمیدن؟
بله باید خنده اتون بگیره. منتها از حرف خودتون
۱۶:۰۵, ۱۵/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #49
آواتار
(۱۵/مرداد/۹۶ ۱۴:۵۹)Nadia نوشته است:  فکر میکنم بهتره از یه نظر دیگه به این قصه نگاه کنیم. من سابقا شنیدم که میگفتن نامداری برای گرفتن پناهندگی اینکارو کرد که باور نکردم (چون خود نامداری پناهنده شدنش را تکذیب کرد)
ولی دیروز که اتفاقی دوباره فیلم بازی با بچه اش را نگاه کردم متوجه یک نکته شدم.
فیلم را ببینید. نامداری در حال حرکت دادن کالسکه بچه به جلو و چپ و راسته و اصلا در حالت حرکت نیست. قاعده این هست که برای کالسکه سواری بچه در یک خیابان یا یک مسیر راه بری! نه اینکه یک جا بایستی و کالسکه را با حرکات خشن این ور و آن ور بزنی!
فاصله ای که این فیلم گرفته شده حدود نیم متر هست.
این یعنی چی؟ یعنی اینکه دوربین ثابت بوده و نامداری نمیتونسته حرکت کنه چون میخواسته در فیلم بیفته! یعنی یک موبایل را در جایی قرار داده و روبروی اون شروع به بازی کرده . این نشون میده که احتمالا خودش خواسته فیلم را بگیره و پخش کنه

شما به عکسهایی که از این خانم پخش شده نگاه کنین! یک زن بی حجاب با دوربین در فاصله نیم متری از نامداری بی حجاب ازش فیلم و عکس میگیره. یعنی بی اطلاع این خانم نبوده. البته دو تا عکاس بوده (دومی همین که از فاصله دور از اون عکاس اول و نامداری عکس گرفته و مشخص نیست کیه)

این یعنی اینکه احتمالا نامداری تمایل داشته بره خارج از کشور زندگی و کار کنه ولی به خاطر ظاهر محجبه اش شانس کار پیدا کردن در اونجا را نداشته و این بازی را راه انداخته که اگر به خارج بره بتونه کار کنه.
چرا؟ چون توی ایران بعد از حاشیه هایی که درست کرد دیگه توی سیما جایی نداشت.
این تحلیل منه و احتمال قریب به یقین درسته
خوشحال میشم نظر بقیه را بدونم.

حالا جدا از درستی یا نادرستی مطلب...یه لحظه فکر کردم تو پاسگاه پلیس هستم..و بازپرس یا حالا هر کس دیگه ای داره برام همه ی احتمالات رو توضیح میده...

امضای علی املشی
[تصویر: Slide1.JPG]
۱۷:۳۰, ۱۵/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #50
آواتار
(۱۵/مرداد/۹۶ ۱۴:۵۹)Nadia نوشته است:  میشه بگین خانم مینو خالقی منتخب مردم اصفهان چرا رد صلاحیت شد؟ مگه به خاطر چند تا عکس بی حجاب نبود؟ هنوز هم می گین اونهایی که حجاب رو رعایت نکردن موقعیتشون را از دست نمیدن؟
بله باید خنده اتون بگیره. منتها از حرف خودتون
منظور بنده خیلی از مجری های دیگه برنامه هاس الان که چادر نزدن یا حجابشونو رعایت نکردن اتفاقی واسشون افتاد؟ خب نامداری میتونست چادری نباشه میخواید بگید اگه چادری نبود لابد دیگه مجری نمیشد نه
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا