کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 8 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دغدغه های سیاسی و ....روزانهء انقلابیون ،دلواپس و بیسواد ..
۹:۴۷, ۶/مهر/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/مهر/۹۵ ۱۴:۲۶ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: photo293057060855198907.jpg]
زندگی به دو سبک!
به سبک ضرب المثل؛ چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است؛

بیشتر کسایی که این ضرب المثل دستاویزشون شده تمامیت خواه شدن
طوری عمل میکنن که گویا کل چراغ های عالم باید در خونه ایشون روشن باشه!
با درآمد میلیاردی یارانه چهل هزاری میگیره هنوز چون معتقده چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
تو آپارتمانش چون کنتور آب مشترک دارن تا دلت بخواد آب اسراف میکنه و با افتخار به اهل خانوادش میگه ما استفاده نکنیم بقیه استفاده کنن؟
چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
.
دو تا خونه داره ولی به اسم بچه هاشم مسکن مهر ثبت نام کرده! ازش میپرسی تو که شانت اجازه نمیده مسکن مهر بری چرا میخوای بگیری؟
میگه من نگیرم بقیه بگیرن؟؟؟ چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
.
هفت تا مغازه داره ولی به یه پسرش گفته بره وام بنگاه های زود بازده تولیدی بگیره و بزنه تو دلالی! نکنه یه وقت بقیه بگیرن بهش نرسه!
واسه اون یکی پسرش هم با پول و پارتی یه کار دولتی جور کرده! درسته حقوقش یک سوم وقتی نیست که کنار خودش تو مغازه کار میکرد ولی خوب چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
پسر اون کار دولتی نداشته باشه همسایه بدبخت و باسواد و بیکارش بره سر کار؟؟؟؟
.
این دوستان وقتی کمک های نظامی از بودجه دفاعی رو به کشورهای خط مقدم در برابر دشمن میبینن باز یاد همین ضرب المثل میفتن!
.
چون اینا پولدارن و کلی خرج بیخود دارن و طبق منطق و دین باید اینا به فقرا کمک کنن ولی خوب اینا دوس ندارن از چراغ های خونه شون کم شه!!! حتی حاضرن چراغ خونه مرز نشین ها توسط داعش بترکه ولی کسی کاری به کار چراغ خونه اینها نداشته باشه!
سبک دوم زندگی؛
حضرت زهرا(سلام الله علیها) فرمود: ای فرزندم اول همسایه بعد اهل خانه؛
وقتی این سبک زندگی تو جامعه جاری شد نتیجش میشه اون پیر زن روستایی که کل داراییش یعنی یه مرغ رو آورده بود تقدیم جبهه ها کنه!
نتیجش میشه مردم اروپا که وقتی کمبود پنیر اومد،پنیرهای اضافه شونو میبردن پس بدن تا به بقیه هم برسه!
نتیجش میشه ترکیه که مردم وقتی دلار گرون میشه میبرن دلاراشونو میفروشن تا قیمتش بیاد پایین نه اینکه زن و بچه و پیر و جوون تو سرو کله هم بزنن و خونشونو بفروشن تا دلار بخرن!

سال دوهزارو دوازده تو ژاپن بیماری همه گیر پرندگان گوشتی شایع شد و کمبود شدید گوشت مرغ اومد!
اکثر مردم ژاپن یا مرغ سهمیه را یک در میان میگرفتن ویا انها که روزانه گرفتند نیمی از انرا به همسایه دادند!
پ.ن؛
اسلام عیبی نداره! ایراد از خودخواهی افراطی ماست!
.
معین_ثائر


[تصویر: photo293057060855198899.jpg]
سید_علی

خودمو جای شخص اول مملکت میذارم...

با این همه قدرت و اختیار پاپوش وصله دار میپوشیدم؟؟؟

پسرام با حقوق طلبگیشون زندگی میکردن؟؟؟

بابا یه شغل مناسب واسه بچه هام پیدا کردن که به جایی برنمیخوره!

با دشمنای دوست نمای منافقم چه برخوردی داشتم؟؟؟
یعنی پشت تریبون خودشونو و خانواده شونو رسوا نمیکردم؟؟؟

اصلا مگه ممکنه بیست و هفت سال تمام مسولیت و فشار مملکت روی دوشت باشه
بیست و هفت سال تمام شیاطین دنیا و جونورای ریز و درشتش آرزوی زمین زدنتو داشته باشن بعد وضع زندگیت با دوران طلبگیت فرقی نکنه؟؟؟
.
اصلا مگه ممکنه عده ای شعار مرگ بر تو رو سر بدن، مملکتو به بازی بگیرن بعد مورد لطفت قرار بگیرن و بهشون فرصت نفس کشیدن بدی، تازه روز به روز طلبکارتر شن که چرا محاکمه نمیشن؟؟؟
.
مگه ممکنه هر ننه قمری یه گوشی بگیره دستش ازت کاریکاتور بکشه، بهت توهین کنه ، به اصول مملکت توهین کنه و صد ها هزار ساده لوح تاییدش کنن ولی اتفاقی براشون نیفته؟؟؟
.
اصلا مگه ممکنه بیست و هفت سال استدلال های کودکانه یه عده خوشحال رو تحمل کنی که صب میگن چرا رهبری جلوی فسادو نمیگیره؟ چرا اقتصاد مملکتو درست نمیکنه؟ چرا جلوی فلانی و خانوادشو نمیگیره؟
و شب قبل خواب میگن که چرا رهبری دیکتاتوره و تو کار مسولا و دولت دخالت میکنه؟
.
واقعا چطور ممکنه اونقدر پاک زندگی کرد که آمریکایی ها بگن افشاگری دارایی های رهبران ایران فایده ای جز بی آبرویی دوستان آمریکا و محبوبیت رهبرش نداره؟؟؟

پ.ن؛
ترجیح میدم خودمو جای همچین شخصی ابدا نذارم
و تنها براش دعا کنم که سایه اش از سرمون کم نشه...
الحق که سید علی هستی
.
معین_ثائر
.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 100 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۹:۳۹, ۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #991
آواتار
28 سؤال و هشدار مهم در رابطه با توطئه‌های پسا برجام و فریب‌کاری اروپا
[تصویر: 2118689.jpg]
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس نهم نوشت: اگر مجریان برجام در چهار مرحله اصلی برجام هوشمندانه عمل کرده‌اند، ریشه این همه نابسامانی‌های برجام در کجاست.

به گزارش مشرق، ابراهیم کارخانه‌ای رئیس کمیته هسته‌ای مجلس نهم طی یادداشتی به بررسی لزوم هوشمندی مواجه با توطئه‌های پسابرجامی دشمن پرداخته است. متن یادداشت به شرح ذیل است:
شکی نیست برجام نه اینکه مشکل اقتصادی کشور را حل نکرد بلکه خود به مشکلی برای کشور و عاملی برای توطئه دشمن تبدیل شده اشت. در ذیل در قالب 28 سؤال و هشدار مهم در 4 بخش به بررسی لزوم هوشمندی مواجه با توطئه‌های پسابرجامی دشمن پرداخته می‌شود:
الف- هوشمندی سیاسی و مقابله پیشدستانه با توطئه‌های دشمن
در حالی که جمهوری اسلامی ایران با هوشمندی سیاسی و اقدامات پیشدستانۀ تمامی توطئه‌های مشترک آمریکا و غرب را در منطقه به شکست کشانیده است، چرا این هوشمندی سیاسی و اقدامات پیشدستانه و بازدارنده در برجام مشاهده نمی‌شود؟
در حالی که کشورهای طرف مذاکره با آمریکا و غرب که برای حل مشکلات خود موضوع مذاکره را به حوزۀ دفاعی‌تسری داده‌اند همگی طعمه دشمن شده‌اند آیا تصور ورود به مذاکره بر سر توان موشکی و قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران تصور خیانت به کشور، انقلاب اسلامی و آرمان شهیدان نیست؟
در حالی که دولت آمریکا، مصوبات کنگره و حفظ منابع ملی آمریکا را مقدم بر عهد نامه‌ها و معاهدات بین‌المللی و حتی مصوبات شورای امنیت می‌داند آیا تأکید یکجانبه بر برجام گامی در جهت حفظ منافع ملی کشور است؟
در حالی که از برجام جز نامی باقی نمانده و آمریکا بدون حد و مرز دائما علیه ایران اسلامی تحریم وضع می‌کند آیا ایجاد فضای دو قطبی بین‌المللی موافق و مخالف برجام، عرصه سیاسی را بر جمهوری اسلامی ایران جهت اتخاذ تصمیم مبتنی بر منافع ملی تنگ‌تر نخواهد کرد و آیا در شرایطی که حتی رژیم صهیونیستی نیز از برجام دفاع می‌کند حمایت هدفمند برخی کشورها از برجام گامی در جهت همراهی با آمریکا نیست؟
با وجود غیر قابل اعتماد بودن آمریکا و غرب و پرونده سیاه آنها در مواجهه با انقلاب اسلامی؛ تیم مذاکره کننده تمامی داشته‌های خود را یکجا و یک جانبه در سبد معامله با دشمن قرار داد و از اجرای متناظر تعهدات که رهبری معظم انقلاب بر آن تأکید فرموده‌اند صرف نظر کرد. آیا علیرغم چنین شرایطی طرح مذاکره مجدد با غرب ساده لوحی سیاسی نیست؟
مگر لازمۀ هوشمندی سیاسی برخورداری از بصیرت سیاسی و مقابله پیشدستانه با راههای توطئه دشمن نیست پس چرا علیرغم شدیدترین و بی سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران تاکنون هیچگونه اقدام باز دارنده‌ای صورت نگرفته است و روز به روز بر شدت تحریم‌ها افزوده می‌شود؟
در حالی که برجام نه اینکه مشکل اقتصادی کشور را حل نکرده است بلکه خود به مشکلی برای کشور و عاملی برای توطئه دشمن تبدیل شده است، آیا علت را نباید در خودشیفتگی سیاسی به غرب و غفلت از هشدارهای دقیق مقام معظم رهبری و بی اعتنایی به فریادهای دلسوزانه منتقدان جستجو کرد؟ آیا نباید از اشتباهات گذشته درس عبرت گرفت؟
با وجودی‌که در برجام تمامی خواسته‌های آمریکا در رابطه با کنترل برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران محقق شده است آیا علت مخالفت تاکتیکی ترامپ با برجام اقدامی فریبکارانه برای انحراف افکار عمومی جهان و اعمال فشار بیشتر سیاسی و اقتصادی بر جمهوری اسلامی ایران نیست؟
اگر مجریان برجام در چهار مرحله اصلی برجام شامل: مذاکره، توافق، اجراء و نظارت، هوشمندانه عمل کرده‌اند، ریشۀ این همه نابسامانی‌های در برجام در کجاست و چرا علیرغم شفاف و صریح بودن تعهدات جمهوری اسلامی ایران، تفسیر واحدی از تعهدات طرف مقابل که رهبری فرزانه انقلاب بر آن تأکید فرموده بودند مشاهده نمی‌شود؟
اگر بر اساس بند 2 نامه مهم مقام معظم رهبری در رابطه با برجام که در آن بر اجرای بند 3 قانون اقدام متقابل و متناسب مجلس شورای اسلامی تاکید شده بود چنانچه با اولین عهد شکنی آمریکا که درست روز بعد از اجرای برجام صورت گرفت در اقدامی قاطع برجام متوقف و کلیه فعالیت های هسته ای از سر گرفته می شد آیا شاهد وضعیت اسفبار کنونی در رابطه با برجام بودیم؟ آیا دشمن جرات پیدا می کرد دست به اعمال شدیدترین و بی سابقه‌ترین تحریم ها علیه جهموری اسلامی ایران بزند؟
ب- لزوم هوشیاری در برابر اقدامات فریبکارانۀ اروپا
اگر اروپا با حفظ برجام موافق است چرا در برابر نقض مکرر برجام و اعمال شدیدترین تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران هیچگونه اقدامی علیه مواضع ضدبرجامی آمریکا انجام نمی‌دهد؟
در حالی که غرب به بهانۀ هراس شرکت‌ها و بانک‌های بزرگ اروپایی از آمریکا خود ناقض برجام و همگام با آمریکاست آیا اصرار کشورهای اروپایی بر حفظ برجام یک بازی فریبکارانه و توطئه سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران نیست؟
درجایی که شیطان بزرگ منفورترین کشور جهان نزد ملت ایران است آیا در یک تقسیم کار تاکتیکی و سیاسی مقرر نشده است آمریکا برنامه‌های خود را به نحوی فریبکارانه از طریق اروپا پیگیری و برنامه ریزی نماید؟
چرا با وجود 10 نامه ظریف به کمیسیون مشترک، هیچگاه آمریکا بعنوان ناقض برجام شناخته نشده است و همواره طرفین بر پایبندی به برجام دعوت شده‌اند. آیا علت آن همراهی کامل اروپا با آمریکا نیست؟
در حالی که اروپا هم خط آمریکا است و در طول 38 سال گذشته همواره سیاست واحدی را علیه جمهوری اسلامی ایران اتخاذ نموده است، آیا حمایت اروپا از برجام یک بازی سیاسی هدفمند برای ایجاد انحراف در دستگاه محاسباتی تصمیم‌سازی جمهوری اسلامی ایران نیست؟
در حالی که اروپا با هدف اصلی آمریکا علیه انقلاب اسلامی یعنی کنترل فعالیتهای موشکی و منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران کاملاً اتفاق نظر دارد، آیا دفاع اروپا از برجام یک توطئه فریبکارانه و هدفمند علیه انقلاب اسلامی نیست؟
در حالی که آمریکا و اروپا در اتخاذ سیاست‌های کلی جهانی و منطقه‌ای همسنگر یکدیگرند آیا مذاکره مجدد با اروپا ساده لوحی سیاسی نیست؟
اروپا از کدام برجام دفاع می‌کند برجامی که طعمه ترامپ شده است و یا برجامی که خود آنها به بهانۀ آمریکا هراسی آنرا زیر پا گذاشته‌اند؟ واقعیت این است که هیچ تفاوتی بین پایبندی آمریکا و اروپا به برجام وجود ندارد و هر تصمیمی که دولت و کنگرۀ آمریکا بگیرد اروپا نیز همان را اجرا می‌کند و تنها تفاوت در تاکتیک‌های آنهاست.
در حالی که رئیس جمهور محترم در طی مذاکرات سال های 84-82 با سه کشور اروپائی که بدون هیچ گونه دستاوردی منجر به توقف کامل کلیه فعالیت های هسته ای گردید، خود رئیس تیم مذاکره کننده ی هسته ای بوده و در سال 92 ادامه ی مذاکره با آنها را بدون حضور آمریکا بی فایده و مشروط به کسب اجازه ی آنها از آمریکا می داند آیا ورود به مذاکره ی مجدد با کشورهای اروپایی که توسط برخی مطرح می شود به معنی عدم عبرت از گذشته و زخم مجدد بر پیکره نظام اسلامی نیست؟
ج- تصمیم نهایی آژانس حرف آخر آمریکا
آیا برخورد تاکتیکی آژانس در رابطه با امکان ورود به اماکن نظامی، در راستای ایجاد انحراف در دستگاه محاسباتی تصمیم‌گیری جمهوری اسلامی ایران برای خروج بهنگام و پیشدستانه از برجام و یا NPT طراحی و برنامه ریزی نشده است؟
با وجود مخالفت قاطع جمهوری اسلامی ایران با بازرسی از اماکن نظامی آیا اعلام آمانو مبنی بر امکان بازرسی از اماکن نظامی پس از مذاکره با نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل علیرغم تأیید مکرر پایبندی جمهوری اسلامی ایران به برجام، چراغ سبز آژانس برای ورد بهنگام آمریکا به توطئه‌ای جدید علیه جمهوری اسلامی ایران نیست؟
آیا بین اعلام آژانس مبنی بر امکان بازرسی از اماکن نظامی و مصوبه مجلس سنای آمریکا در رابطه با ورود آژانس به اماکن نظام جمهوری اسلامی ایران، هماهنگی هدفمندی وجود ندارد؟ آیا برگ نهایی توطئه بهنگام آمریکا در دست آمانو نیست؟
آیا ساده انگاری سیاسی نیست که تصور شود که آژانس از اجرای مصوبه کنگره آمریکا مبنی بر ورود بازرسان آژانس به اماکن نظامی جمهوری اسلامی ایران سر باز خواهد زد و به دفاع از جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریکا و غرب خواهد ایستاد؟
آیا با توجه به سوابق سوء آژانس و آموزش بازرسان اعزامی در آمریکا، جایی برای خوش بینی به این نهاد بد سابقه که از بدو تولد در راستای سیاست‌های آمریکا عمل کرده است وجود دارد؟ آیا حرف نهایی آژانس حرف آخر آمریکا نخواهد بود؟
د- پایان وقت نظارت و لزوم اتخاذ تصمیم نهایی
آیا پس از گذشت قریب دو سال از اجرای برجام، چیزی از تعهدات طرف مقابل باقی مانده است که بر اجرای آنها نظارت شود؟ آیا وقت اقدام متقابل و تصمیم گیری بهنگام فرا نرسیده است؟
در برابر نقض مکرر برجام و اعمال شدیدترین و بی سابقه‌ترین تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران چه اقدام بازدارنده‌ای از سوی هیئت نظارت بر اجرای برجام صورت گرفته است؟ آیا عدم اجرای قانون اقدام متقابل و متناسب مجلس شورای اسلامی و صرفاً اکتفاء بر پاسخ لفظی موجب ترغیب بیشتر دشمن به اعمال تحریم‌های بیشتر نشده است؟
آیا در حالی که از برجام جز کاغذی بر جای نمانده است. تأکید کشورهای اروپایی و حتی رژیم صهیونیستی بر حفظ برجام یک بازی انحرافی و توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران نیست؟ آیا ستاد پیگیری برجام نباید در برابر این تناقضات آشکار تصمیم‌گیری و روشنگری کند؟
آیا ستاد پیگیری اجرای برجام آنقدر که بر اجرای دقیق تعهدات جمهوری اسلامی ایران تأکید داشته است پیگیر اجرای تعهدات طرف مقابل بوده است اگر جواب مثبت است چرا در حالی که جمهوری اسلامی ایران 100 درصد تعهدات خود را انجام داده است طرف مقابل نه اینکه به تعهدات خود عمل نکرده است بلکه تحریم‌های شدیدتری را نیز علیه جمهوری اسلامی ایران وضع و اجرا نموده است؟

منبع: فارس

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۵۳, ۵/آذر/۹۶
شماره ارسال: #992
آواتار
«اعتراض اصغرزاده به سردار سلیمانی»؛ اطلاعیه می‌دهند و خط و نشان می‌کشند...

ابراهیم اصغرزاده، فعال اصلاح‌طلب و از چهره‌های ستادی این جریان به تازگی در بخشی از مصاحبه خود با روزنامه آفتاب یزد صحبت‌هایی را مطرح کرده است که قاعدتا اعتراض به اقدام اخیر سردار سلیمانی مبنی بر صدور بیانیه و اعلام «پایان داعش» تلقی می‌شود.
اصغرزاده گفته است:
«بیشترین دستاورد دولت در عرصه سیاست خارجی است که موقعیت کشور را در منطقه پرتلاطم خاورمیانه بهبود بخشید. اما بلاتکلیفی و تشتت دامن همین سیاست خارجی را گرفته است. گویی کار از دست رئیس‌جمهور و رئیس دستگاه دیپلماسی‌اش خارج شده است و برخی دیگر درباره اوضاع منطقه تصمیم می‌گیرند، اطلاعیه می‌دهند و برای دیگران خط و نشان می‌کشند. کجا در ممالک دموکراتیک و متمدن رسم است که چنین رفتاری خارج از وزارت خارجه انجام بگیرد؟!»
او در ادامه صحبت‌های خود نیز تصریح می‌کند: حالا می‌بینیم در سکوت دولت، نغمه ماجراجویی و تقابل از سوی کسانی که با رأی ملت کنار گذاشته شدند بلندتر از قبل شده است. عده‌ای کاسه داغ‌تر از آش شده تیترهای موشکی می‌زنند و متوجه حساسیت اوضاع نیستند...[2]
*قبل از هرچیز باید اشاره کرد که اصغرزاده در واقع حرف دل ستاد جریان سیاسی خاص را مطرح کرده و از خودش چیزی نگفته است.
چپ‌ها معتقد به «برجام 2» و حل و فصل شدن تمام مشکلات امنیتی منطقه غرب آسیا بوسیله «گفتگو و مذاکره» هستند و همانطور که دکتر ظریف هم چند سال قبل در یک مصاحبه بصورت تلویحی اشاره کرد؛ هیچ اعتقادی به حضور نیروهایی مثل حزب الله در سوریه هم ندارند.[3] (آنها البته درباره بی‌نتیجه بودن مذاکرات و تجربه خسارت محض برجام نیز توضیح خاصی نمی‌دهند!)
اساساً رفتار سرد ستاد مشترک اعتدال و اصلاحات نسبت به فتوحات جبهه مقاومت، شکست داعش و بیانیه اخیر سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس نیز ناشی از انگاره‌های فوق‌الذکر است.
اکنون محرز است که اصغرزاده نه در کنایه اعتراضی خود به سردار سلیمانی و نه در انتقاد از توجه رسانه‌ها به دستاوردهای موشکی کشور، نه تنها من‌عندی عمل نکرده بلکه بخشی از ژنتیک خود را ظهور و بروز داده است.
ژنتیکی که از ابتدای آغاز فتنه شام، با حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه و مستضعفان این کشور مخالفت کرد، بعدها حتی در سطوح بالای مقامات دولت فعلی نیز از رزمایش‌های موشکی کشور لب به انتقاد گشود و در مقطعی نیز موجب شد تا علی مطهری، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رزمایش‌های موشکی کشور را «کم‌عقلی» هم خطاب کند.[4]
شایان ذکر است که اگرچه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توانست با مجاهدت جوانان و فرماندهان نظامی خود شرّ تکفیری‌های داعش را از سر منطقه غرب آسیا کم کند و محور مقاومت را نیز بیش از پیش تقویت نماید اما این اظهارات و مواضع عجیب، نظیر آنچه که اصغرزاده گفته است به مثابه بذور شومی عمل خواهند کرد که اگر خواص کشور و جوانان و مردم متوجه آنها نباشند، بسا که در آینده از بسترهای شوم تغذیه و زمینه‌های وسیعی از ناامنی و اضمحلال را در پیش پای ایران عزیز پهن کند...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۴۷, ۶/آذر/۹۶
شماره ارسال: #993
آواتار
پروپاگاندا...Huh
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۰۲, ۶/آذر/۹۶
شماره ارسال: #994
آواتار
آقای جهانگیری، پیش از ورود به چادرها کفش های خود را در آورید ...
در آن چادرها کسانی زندگی می کنند.

[تصویر: 1.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۲۲, ۶/آذر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/آذر/۹۶ ۲۲:۲۳ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #995
آواتار
جالبه
بقیه هم با کفش اومدن
مرض خود بزرگ پنداری
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۵۲, ۶/آذر/۹۶
شماره ارسال: #996
آواتار
(۶/آذر/۹۶ ۱۹:۰۲)-Ali- نوشته است:  آقای جهانگیری، پیش از ورود به چادرها کفش های خود را در آورید ...
در آن چادرها کسانی زندگی می کنند.

[تصویر: 1.jpg]


این آقایون در حالت عادی زیر پایی شون فرش قرمزه برای همینه که درک درستی از معنا فرش برای مردم عادی ندارند و با کفش روی فرش اومدن براشون عادی است.
بیچاره مردمی که میلیاردرها و کاخ نشینان براشون مملکت اداره میکنند Sad
[تصویر: %D9%84%D9%81%D9%82%D8%A8.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۴۳, ۶/آذر/۹۶
شماره ارسال: #997
آواتار
رعیت یا ولی‌نعمت؛ مسئله این است!

اسحاق جهانگیری و همراهانش در اوج بی‌فهمی با کفش‌های کثیف وارد زندگی و محل نماز مردم شده‌اند، جایی که سفره‌ی غذایشان را پهن می‌کنند و ... اما مشکل فقط نجس و پاکی و تمیزی و کثیفی نیست؛ نجسی با آب پاک می‌شود و کثیفی با مواد شوینده تمیز، این تعفن اشرافی‌گری آقایان است که هیچ آب کُری آن را پاک نمی‌کند و هیچ طلب پوزشی هم آن را آب نمی‌کشد!

از سر خوی اشرافی‌گری است که حسن روحانی در دیدار روز کارگر، حتی وسط کارخانه هم از شاسی بلندش پیاده نمی‌شود و کارگرها را حساب نمی‌کند؛ از سر خوی اشرافی‌گری است که عکسی از روحانی می‌بینیم که دیگری باید بادش بزند؛ که حسین فریدون در سخنرانی رییس جمهور صف اول می‌نشیند و پاهایش را روی میز می‌گذارد؛ که روحانی در دیدار زلزله‌زده‌ها از بالای ماشین دست تکان می‌دهد و زحمت سر زدن به چادرها را به خود نمی‌دهد؛ که آخوندی، وزیر مسکن ۱۱ روز طول می‌کشد به مردم زلزله‌زده سر بزند و در نهایت هم می‌گوید دولت قیم مردم برای ساخت خانه‌هایشان نیست؛ که همین وزیر برابر تن سوخته‌ی عزیزان مردم در حادثه‌ی برخورد دو قطار می‌گوید آنهایی که فوت شدند، بیمه بودند؛ همین خوی اشرافی‌گری که مردم را بجای "ولی نعمت"ی که باید اکرام و احترام شود، "رعیت"ی می‌بیند که مقام بالاتر منت سرش گذاشته و به کلبه‌ی حقیرانه‌اش سری زده است!

توسعه‌ی سیاسی اگر روی داده بود، آن زلزله‌زده‌های ساده‌ی شهرستانی، بجای خوشحالی از حضور چنین معاون اولی در چادرهایشان، باید مانع ورود او می‌شدند و تذکر می‌دادند که کفش‌هایش را دربیاورد. آنها ساده‌اند و پرمهر، اما حیای گربه کجاست؟!

آقایان به خوی امام و رهبری برگردید، که اگر امروز با نصیحت همین روزنامه‌نگاران از راه شاهانه‌ای که برگزیدید، برنگردید، فردا لگد کارگر معدن بر شیشه‌ی ماشین‌تان هم بیدارتان نخواهد کرد و نهایتاً در دیدارهای بعدی تعداد یگان‌های ویژه بین ماشین‌تان و مردم افزایش خواهد یافت.

خوی اشرافی‌گری با عذرخواهی از بین نمی‌رود؛ ولی جهانگیری باید هزینه‌ی عذرخواهی را پرداخت کند؛ اگر نه، امیدوارم یک وحید حقانیان پیدا شود و در جلسه‌ای غیررسمی و خصوصی که قرار نیست فیلمش پخش شود، حرف مردم را صریح بگوید و بعد هم فیلمش پخش شود... بله؛ کسی که روی آوارگی و مرگ مردم زلزله‌زده سیاسی‌کاری می‌کند، رسوا هم می‌شود...

۶ آذر ۹۶
کبری آسوپار
روزنامه‌نگار عضو سرویس سیاسی روزنامه‌ی جوان
@asoupar
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۲۲, ۷/آذر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/آذر/۹۶ ۱۲:۲۳ توسط Bidel.s.)
شماره ارسال: #998
آواتار
به آقای معین ثائر برسونید اگه واقعا دلواپس بود و دغدغه داشت یه چیزی هم از باخت کشتی که خبرش پخش شده می نوشت

دودی از سیاست خارجی و یه مشت بادمجان دورقاب چین بلند شده و تو چشم کسایی که می ره که نه در گذشته و نه حال و نه آینده دورشون سهمی از این انقلاب نخواهند داشت

انقدر که معین ثائر جبهه مقابل خودشو برای سکوتش می کوبید نمی دونم چرا در این موارد ساکت می شه
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۱۷, ۷/آذر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/آذر/۹۶ ۲۱:۲۲ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #999
آواتار
[تصویر: 00444.png]

کشتی گیر اسرائیلی حریف فلسطینی خود را خاک کرد[تصویر: 00554.png]

دین نداری ؟ انسان که هستی
‏صحنه‌هایی از مسابقات کشتی سربازان اسراییل با کودکان فلسطینی. و هفتاد سال تمام دنیا از کنار تشک فریاد زد: فلسطین باید ببازه

[تصویر: photo4963118290494924741.jpg]

اندر احوالات غرب زدگان! لطفا به خانم ها با بی سوادیتون توهین نکنید

قدیم کسانیکه فرنگ رفته بودند موقع عکس گرفتن ،می گفتند"هلو"فلذا لبهایشان غنچه میشد

یعنی اینقدر نمی فهمیدند که"هلو"به انگلیسی"Peach"در تلفظ خودشان مانند سیب گفتن ماست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۲۵, ۷/آذر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/آذر/۹۶ ۲۲:۳۲ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #1000

روبان نارنجی معانی مختلفی داره. برای این منظور هم به کار میره:
[تصویر: Orange-Ribbon-Campaign-FB.jpg]

ولی خوبه مذهبیون گرامی هم پیشقدم بشن و در زمینه نفی خشونت علیه زنان کار کنند.

این کلمه هلو هم کاملاً وطنیه. انگلیسی ها کلمه Cheese (= پنیر) رو به کار می برند که معادل همون سیب خودمونه.

(۷/آذر/۹۶ ۲۱:۱۷)vahrakan نوشته است:  کشتی گیر اسرائیلی حریف فلسطینی خود را خاک کرد
اگر بهش اجازه می دادند با کشتی گیر اسرائیلی روبرو بشه و حاضر به کشتی گرفتن نشه، این میشد یه کار اعتراضی که خبرش توی رسانه ها منتشر میشد.

مشکل اینه که آقای علیرضا کریمی مجبور شده توی مرحله مقدماتی ضعیف ظاهر بشه تا ببازه و بره بیرون از مسابقات تا اصلاً با کسی روبرو نشه. این چیزیه که پیام اعتراضی به رسانه های دنیا نمیده.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا