کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خیابان انقلاب
۳:۴۴, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
احتمالا خبر دختر خیابان انقلاب را شنیدین. شاید موافقش نباشیم اما مطمئنا این کار شجاعت میخواد.
بعضیا میگن این افراد باید از ایران برن بیرون و جایی که حجاب اجباری نباشه. اما اگر سبک زندگی تغییر کرده باشه و دیگه نسل جدید خواهان حجاب اجباری نباشه چی؟

[تصویر: w479023_photo.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 12 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۵:۱۲, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #111
آواتار
[img]http://forum.bidari-andishe.ir/[تصویر: obte_photo_2018-02-01_14-10-09.jpg][/img]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۵:۱۵, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #112

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۴:۱۴)A L I نوشته است:  تنها مسلمانهای هستیم که قصد داریم مردم به زور وارد بهشت کنیم!

آیا جنگ با خدا مهمتر یا حجاب اختیاری؟!

افرادی که اینطور برای روسری سینه چاک میدن،چرا برای سود بانکی بالای 20 درصد که همه مردم حرام خوار کرده فکری نمیکنن؟

چرا 4 نفر از این سینه چاکها و ادعای اسلامی بودن دوتا پلاکارد نمیگیره دستش و جلوی بانکها تجمع نمیکنه؟!

راستی چرا روحانیون دین حرفی نمیزنن؟؟

آیا چیزی که خدا حرام کرده و اون جنگ با خودش میدونه از حجابی که حتی در صدر اسلام اجباری نبوده کم ارزش تر؟

حجابی که هیچ جا نداریم و من ندیدم بگه باید حتما اجباری باشه!! ولی خدا در قرآن کامل و شفاف میگه ربا یعنی جنگ با من

نکنه اسم حکومت ما حکومت حجاب اجباری نه حکومت اسلامی!!

آخه وقتی اسلامی باید همه چیزش اسلامی باشه نه فقط پوشش زنان

یکبارم که شده بر خلاف میل جامعه شنا نکنید و حرف مردم بدون تعصب بشنوید و به بقیه برچسب بهایی و جاسوس و نوکر فلان نزنید و زنانی که از حجاب اجباری خسته شدن مادر عمروعاص و یزید نگیم!

اینطوری حداقل مومن واقعی از غیر واقعی مشخص میشه و معلوم میشه واقعا چند نفر در جامعه اسلامی ما مذهبی هستن!

مبارزه با بدحجابی (هر اسمی که می توان گذاشات) نمایشی است تا مردم را از مسائل مهمتر غافل کنند.
مثل ربای بانکی که خیلی خیلی خطرناک است
تا حالا نشده عده ای به قول شما تجمع کنند به سود بانکی اعتراض کنند ولی به حجاب چند نفر گیر می دهند
چرا حجاب چند نفر مهم است اما مهم نیست که چند میلیون نفر ربا می خوردند؟
۱۵:۱۶, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #113

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۴:۴۹)سید ابراهیم نوشته است:  بندهبحثم منحصر به موضوع بانک نبوده ونیست، کلان تر نگاه میکنم. دارم به موضوع فسادهای مالی که موج میزند اشاره میکنم.
فسادهایی که چه در زندگی مسئولین و چه حتی در زندگی مردم عادی جا باز کرده اند و این به شدت خطرناکه...
درود برشما
بنده درجاهای مختلف نوشته ام که کشور بوسیله خودمردم ونمایندگان آنها میتواند اصلاح شود وگردش کار درست پیش رود آیا اینان درسه قوه نمایندگان واقعی مردم هستند؟
۱۵:۳۱, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #114
آواتار
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۱۲)فنا نوشته است:  [تصویر: <a href=][IMG]http://uupload.ir/files/obte_photo_2018-02-01_14-10-09.jpg">[/img]

بله دقیقاً با آن هجمه ها هم مخالف بودیم و هستیم.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۵:۳۲, ۱۲/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/بهمن/۹۶ ۱۶:۵۱ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #115
آواتار
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۴:۱۴)A L I نوشته است:  تنها مسلمانهای هستیم که قصد داریم مردم به زور وارد بهشت کنیم!

آیا جنگ با خدا مهمتر یا حجاب اختیاری؟!

افرادی که اینطور برای روسری سینه چاک میدن،چرا برای سود بانکی بالای 20 درصد که همه مردم حرام خوار کرده فکری نمیکنن؟

چرا 4 نفر از این سینه چاکها و ادعای اسلامی بودن دوتا پلاکارد نمیگیره دستش و جلوی بانکها تجمع نمیکنه؟!

راستی چرا روحانیون دین حرفی نمیزنن؟؟

آیا چیزی که خدا حرام کرده و اون جنگ با خودش میدونه از حجابی که حتی در صدر اسلام اجباری نبوده کم ارزش تر؟

حجابی که هیچ جا نداریم و من ندیدم بگه باید حتما اجباری باشه!! ولی خدا در قرآن کامل و شفاف میگه ربا یعنی جنگ با من

نکنه اسم حکومت ما حکومت حجاب اجباری نه حکومت اسلامی!!

آخه وقتی اسلامی باید همه چیزش اسلامی باشه نه فقط پوشش زنان

یکبارم که شده بر خلاف میل جامعه شنا نکنید و حرف مردم بدون تعصب بشنوید و به بقیه برچسب بهایی و جاسوس و نوکر فلان نزنید و زنانی که از حجاب اجباری خسته شدن مادر عمروعاص و یزید نگیم!

اینطوری حداقل مومن واقعی از غیر واقعی مشخص میشه و معلوم میشه واقعا چند نفر در جامعه اسلامی ما مذهبی هستن!
شما پلاکارد بگیر دستت جلو بانک مرکزی من خودم دومین نفر پشت سرتم..خلط بحث نکنید..هر چیزی سر جای خودش..ربای بانکی حاکمانی باید جلوش رو بگیرن که خودمون مسئولشون کردیم...وقتی هیچ ارگانی عزم مبارزه با فساد نداره,نه مجلس و نه دولت چی میشه گفت
...ضمن یه موقع میل جامعه شنا کردن به سمت پرتگاه آبشاره اون موقع هم به همون طرف شنا کنیم??که به فنا بریم...مگه همیشه حق با اکثریته??
۱۵:۳۲, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #116
آواتار
دوستان بد نیست این رو بخونین . البته حیفم اومد نقل نکنم
? لشکر کشی بهائی ها برا نمایش کشف حجاب.

میلیشیای بهایی را به اسم #دختران_خیابان_انقلاب جا زده‌اند تا پازل #آزادی_های_یواشکی ، #بدن_من و #چهارشنبه_های_سفید را باعنوان"بحران نافرمانی مدنی"تکمیل کنند، آنهم در آستانه دهه فجر و راهپیمایی ۲۲بهمن!

تعجب نکنید اگر امسال لنزهای BBC فقط از کشف حجاب سازماندهی شده تصویربرداری کرد!

? دسیسه‌ای دیگر از جانب #بهائیان به بهانه #حجاب
نکته جالب توجه :
[تصویر: do.php?img=4643]
کسایی که متوجه هستن که هیچ ولی بقیه برن ببینن طاهره قرة العین بابی کی بود . چه کرد و اخرش چی شد . بازیچه ای بیش نبود که هنوز که هنوزه بازیچه عوام فریبی های پیروان خدای متولد شده هست که نه متولد میشه نه مولود میزاد " فَیا حَبَّذا مِن فَجرِ الَّذی فِیه استوی القدم علی عَرش اسمه الأعظَم العَظیم و فِیه وُلِدَ مَن لَم یَلِد و لَم یُولَد" Big Grin رساله ایام تسعه ص 50

قابل توجه اقایی که میگن برخی از وکلا شرافت داره کارشون هم ، بدونن که اون خانم وکیل هم پیرو همین خدا هست . و خوش خدمتیشون برای اینها ثبت شده هست .

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
۱۵:۴۲, ۱۲/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۴۳ توسط سید ابراهیم.)
شماره ارسال: #117
آواتار
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۳۲)MOHSEN-Z نوشته است:  شما که مدعی هستی یا علی پلاکارد بگیر دستت جلو بانک مرکزی من خودم دومین نفر پشت سرتم..خلط بحث نکنید..هر چیزی سر جای خودش..ربای بانکی حاکمانی باید جلوش رو بگیرن که خودمون مسئولشون کردیم...وقتی هیچ ارگانی عزم مبارزه با فساد نداره,نه مجلس و نه دولت چی میشه گفت
...ضمن یه موقع میل جامعه شنا کردن به سمت پرتگاه آبشاره اون موقع هم به همون طرف شنا کنیم??که به فنا بریم...مگه همیشه حق با اکثریته??

ایشان بروند اولین اتفاق برایشان مشکلات امنیتی است. اتفاقاً تو جامعه اسلامی ایشان نباید بروند. باید این مراجع عظام تقلید و دیگر روحانوین باشند که اقدام عاجل کنند.

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۳۲)mahdy30na نوشته است:  دوستان بد نیست این رو بخونین . البته حیفم اومد نقل نکنم

میلیشیای بهایی را به اسم #دختران_خیابان_انقلاب جا زده‌اند تا پازل #آزادی_های_یواشکی ، #بدن_من و #چهارشنبه_های_سفید را باعنوان"بحران نافرمانی مدنی"تکمیل کنند، آنهم در آستانه دهه فجر و راهپیمایی ۲۲بهمن!

تعجب نکنید اگر امسال لنزهای BBC فقط از کشف حجاب سازماندهی شده تصویربرداری کرد!

? دسیسه‌ای دیگر از جانب #بهائیان به بهانه #حجاب
نکته جالب توجه :
[تصویر: do.php?img=4643]
کسایی که متوجه هستن که هیچ ولی بقیه برن ببینن طاهره قرة العین بابی کی بود . چه کرد و اخرش چی شد . بازیچه ای بیش نبود که هنوز که هنوزه بازیچه عوام فریبی های پیروان خدای متولد شده هست که نه متولد میشه نه مولود میزاد " فَیا حَبَّذا مِن فَجرِ الَّذی فِیه استوی القدم علی عَرش اسمه الأعظَم العَظیم و فِیه وُلِدَ مَن لَم یَلِد و لَم یُولَد" Big Grin رساله ایام تسعه ص 50

قابل توجه اقایی که میگن برخی از وکلا شرافت داره کارشون هم ، بدونن که اون خانم وکیل هم پیرو همین خدا هست . و خوش خدمتیشون برای اینها ثبت شده هست .

در اینکه از این فضا بهایی ها و ... دارن سوءاستفاده و صد البته حمایت میکنند، هیچ شکی نیست.
۱۵:۴۴, ۱۲/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۴۸ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #118

(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۳۲)mahdy30na نوشته است:  دوستان بد نیست این رو بخونین . البته حیفم اومد نقل نکنم
درود برسینای عزیز
اگر بخشی ازمردم ایران موافق حجاب اجباری نباشند باید چه کسی را ببینند؟ معلوم است که بخشی از طرفداران این فکر فرق دیگر هستند آیا حضورآنان حق قانونی ملت را ضایع میکند ؟ مگر ما با شوروی سابق هماهنگ نبودیم درمبارزه با آمریکا؟ مگر الان با چین وروسیه هماهنگ نیستیم درمبارزه با داعش ؟ خوب بهائیان هم خودرا با خواسته مردم همراه میکنند ایرادی دارد؟ بااین اتهامات خودرا ازصف مردم جدا نکنید ممنونم
۱۵:۵۲, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #119
آواتار
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۴۴)mdroudgar نوشته است:  اگر مردم ایران موافق حجاب اجباری نباشند باید چه کسی را ببینند؟

همیشه همین بوده که اکثریت مردم موافق حرف خدا نبودن (پست قبلی من رو خاطرتون هست در خصوص آیات حجاب؟)...

«و إن تطع أکثر من فی الارض یضلوک عن سبیل الله، إن یتبعون إلا الظن و إن هم إلا یخرصون»( سوره انعام،آیه116)
اگر از اکثریتی که در زمین هستند، پیروی کنی تو را از راه خدا گمراه سازند زیرا اکثریت مردم پیروی از ظن و گمان می کنند و جز به دروغ سخن نمی گویند.

قراره ببینیم اونی که خدا هست، برای زندگی ما چه برنامه ای داره؟ اون چی گفته؟ ما چه قدر سرسپردگی داریم؟ چه قدر عبد هستیم.
اینجا هم جمهموری اسلامی هست، کشوری که داره تلاش می کنه قوانین اسلام رو پیاده کنه.
همهء حرف اینه که حرف خدا رو گوش بدهیم، نه حرف مردم.........
۱۵:۵۷, ۱۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #120
آواتار
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۵:۴۴)mdroudgar نوشته است:  درود برسینای عزیز
اگر مردم ایران موافق حجاب اجباری نباشند باید چه کسی را ببینند؟ معلوم است که بخشی از طرفداران این فکر فرق دیگر هستند آیا حضورآنان حق قانونی ملت را ضایع میکند ؟ مگر ما با شوروی سابق هماهنگ نبودیم درمبارزه با آمریکا؟ مگر الان با چین وروسیه هماهنگ نیستیم درمبارزه با داعش ؟ خوب بهائیان هم خودرا با خواسته مردم همراه میکنند ایرادی دارد؟ بااین اتهامات خودرا ازصف مردم جدا نکنید ممنونم

میخوای صحبت کنم بیان با شما مشورت کنن که اصلا همه قوانین رو بامیل شما تصویب کنن ؟ واقعا خجالت داره اقای شاذ
فرق دیگر ؟
شما یا سازماندهی فعالیت های بهاییت و شاحه های اونها بی اطلاغ هستی که بعید میدونم .
شما اول اثبات کن که بهاییت یک دین و یا بقول خودت فرقه هست بعد . اینها نه فرق هستن و نه دین و ایین و ... بلکه تشکیلات . تشکیلاتی که دوران تطور خودش رو در دنیا داره به پشتوانه برخی ها طی میکنه و در هر جای عالم هم فعالیت های مثلا عام المنقعه میکنن البته بگم جذب بهتره
پس با این کلام شما میشه اینو استخراج کنم که : بهاییت با دیگران در حال همکاری برای براندازی نظام هستن . ایا غیر از این هست حرف شما ؟
بعدشم چرا ناراحت شدید ! Big Grin شما برو ببین این گروه در ایران اجازه چه فعالیتهایی رو دارن بعد . خوشبختانه بحثاش همه تو تالار شده و اگه جایی ابهام داری بگو تا روشنترت کنم .
با خواسته مردم ؟ ببخشین 4 تا شخص که بندشون به یجا هست شده مردم Huh اون وقت بقیه که با این فکر مسموم شما مخالف هستن لابد مدرم هستن نه مردم Dodgy . جناب کمی به شعور خودتون احترام بزارین .
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]