کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 16 رای - 3.94 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی «کاربران فعال» تالار بیداری اندیشه
۴:۲۶, ۲۵/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۶/اردیبهشت/۹۲ ۱۰:۵۴ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام

همونطور که می دونید اهداف این تالار متعالی و معنوی است و هر کسی در آن فعالیت می کند نمی تواند به خاطر چیزی جز آن اهداف باشد.به همین خاطر تمام کارهای مدیران تالار بر این اساس است
اما برای متمایز کردن افرادی که فعالیت مستمر و بهتری دارند یک عنوان در نظر گرفته شده که این افراد را از سایرین متمایز کند.

ملاکهای انتخاب کاربر فعال:
ارسال پستهای کیفیت دار و نقدهای درست
دادن جوابهای مستدل و منطقی
آرامش در لحن پاسخ دادن
داشتن اطلاعات کافی در مورد زمینه های مطرح شده در تالار
عدم گرایش به مباحث سیاسی و تنش زا...

ضمنا دوستانی که پس از فعال شدن، به هر دلیلی بیش از 1 ماه ارسال جدیدی نداشته باشن، دیگر کاربر فعال محسوب نخواهند شد

البته این عنوان به معنای تایید تمام نظرات و آرا این عزیزان نیست.برای کسب اطلاعات بیشتر به موضوع گروههای کاربری رجوع کنید...

اولین کاربران فعال تالار آقایان mohamad و s-eyvazi-sa هستند.امیدواریم این عزیزان الگوی خوبی برای سایر کاربران باشند
جا دارد از سایر کاربرانی هم که فعالیت مناسبی دارند و این عنوان را نگرفتند تشکر و قدردانی خود را انجام دهم

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 31 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۴۹, ۱۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/بهمن/۹۶ ۱۸:۵۱ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #301
آواتار
(۱۳/بهمن/۹۶ ۱۸:۳۰)دختر انقلاب نوشته است:  تا پاسخ سوالم را ندین و برام مشخص نشه که دارم با «مرد» حرف میزنم یا «نامرد»، با شما بحث رو ادامه نمیدم دوست عزیز
مخاطب این ارسال کیه؟؟؟؟؟

اون نقل قول از کیه؟؟؟؟؟

منظور از این حرف ها چیه؟؟؟

کی با شما بحثی داشته؟؟؟؟؟

کدوم بحث؟؟؟؟؟ ما مچ یه شخص مشکل دار رو گرفته بودیم و گرفتیم که یهویی شما پریدید وسط. کسی با شما بحثی نداره....

پ.ن.
یه شخصی دائماً پای سیستمه و به تمام ارسال های ما جواب میده و الان سوال پیش اومده که تامین مالی این فعالیت های خداپسندانه این شخص از کجاست؟ ایشون ادعا کردند هزینه ها به عهده همسر محترمشون یا زن بزرگ اسلامه و اگر خواستید آدرس بدم. ما هم گفتیم بسم الله آدرس بده، بعد ایشون در رفت و میگه به اینکه من کیم چه کار دارید، بحث کنید.
۱۸:۵۵, ۱۳/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #302
آواتار
مخاطبش خودتون هستین آقای عزیز!
(۱۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۵۴)MohammadSadra نوشته است:  اسم این کاربر آشنا نیست؟؟؟ دختر انقلاب ...!!!!
مگه توی تاپیک من جو سازی نکردین ! مگه «رفیقاتون» کلی توهین و ناسزا نکردن که صدای مدیر را هم درآوردید!
مگه دست جمعی سر مدیر نریختید؟
این آقا به چه حقی به خودشون اجازه میده چنین نسبتی زشتی رو در مورد من به کار ببره؟
(۱۳/بهمن/۹۶ ۱۳:۱۰)فنا نوشته است:  شما امروز شاید نخواهید برهنه بیایید، فردا روزی که جلو بره، به اونجا هم می رسید...
همین الان حداقل دوتا از بانوان ارزشی تالار با من هم عقیده هستن که حجاب باید اختیاری باشه اما شما به جز فحاشی و برچسب زنی چه پاسخی دادید؟

چرا در تاپیک بحث تئوریک حرفی برای گفتن ندارین؟
تمام منطق و استدلال‌تون در یک رای منفی به نظرسنجی خلاصه میشه؟
اینقدر که در توهین و فحاشی فعالین یکمی هم در منطق فعال باشین !
(۱۲/بهمن/۹۶ ۱۸:۱۸)آیدا77 نوشته است:  به شخصه دوست دارم رعایت حجاب اختیاری بشه،هر چند خودم قطعا رعایت خواهم کرد،اما این آزادی در انتخاب رو برای بقیه خواستارم.
(۱۲/بهمن/۹۶ ۲۰:۵۹)زینب خانوم نوشته است:  من به شخصه موافق حجاب اختیاریم. چون هر کس باید عقایدش از ظاهرش معلوم باشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۲۳, ۱۳/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/بهمن/۹۶ ۲۰:۲۵ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #303
آواتار
(۱۳/بهمن/۹۶ ۱۸:۵۵)دختر انقلاب نوشته است:  مخاطبش خودتون هستین آقای عزیز!
مگه توی تاپیک من جو سازی نکردین ! مگه «رفیقاتون» کلی توهین و ناسزا نکردن که صدای مدیر را هم درآوردید!
مگه دست جمعی سر مدیر نریختید؟
این آقا به چه حقی به خودشون اجازه میده چنین نسبتی زشتی رو در مورد من به کار ببره؟
همین الان حداقل دوتا از بانوان ارزشی تالار با من هم عقیده هستن که حجاب باید اختیاری باشه اما شما به جز فحاشی و برچسب زنی چه پاسخی دادید؟

چرا در تاپیک بحث تئوریک حرفی برای گفتن ندارین؟
تمام منطق و استدلال‌تون در یک رای منفی به نظرسنجی خلاصه میشه؟
اینقدر که در توهین و فحاشی فعالین یکمی هم در منطق فعال باشین !
اسم دختر انقلاب رو که خودتون انتخاب کردید!!!!!

اگر کسی توهین کرده گزارش کنید به من چه ربطی داره؟

اگر هم نسبت زشتی بوده به خودشون بگید به من چه ربطی داره؟؟؟؟

شما از یک اقدام کاملاً خلاف مقررات حمایت کردید ما هم مقابله کردیم.

اول اومدید گفتید نظر نمی دی بعد که دیدید من تنها کسی بودم که رای دادم می گید نظر نمیدی؟؟؟؟؟ شما حالتون خوبه؟؟؟؟!!!!

کاری که انجام شده غیر قانونیه و باید باهاش برخورد بشه.

من هم برای شما کلیپ حسن روحانی رو آوردم همونی که به اعتراف خودش حجاب رو اجباری کرده بود. خوب برید یقه حاجیتون رو بگیرید. به من چه ربطی داره؟
۱۱:۴۱, ۱۴/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۴/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۷ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #304

(۲۵/آبان/۸۹ ۴:۲۶)Mahdy2021 نوشته است:  سلام
همونطور که می دونید اهداف این تالار متعالی و معنوی است و هر کسی در آن فعالیت می کند نمی تواند به خاطر چیزی جز آن اهداف باشد.به همین خاطر تمام کارهای مدیران تالار بر این اساس است
اما برای متمایز کردن افرادی که فعالیت مستمر و بهتری دارند یک عنوان در نظر گرفته شده که این افراد را از سایرین متمایز کند.
«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»
بنام خدا
مدیریت محترم سایت بیداری اندیشه
درود برشما
فجر انقلاب برشما مبارک
اخیرا سوالاتی ازسوی کاربران سایت ازبنده شد که پاسخ لازم به آنان داده شد گرچه مرسوم نیست که چنین سوالاتی بشود اما بنده دریغ نداشتم دراینجا لازم میدانم که چندنکته را متذکر شوم

1-اساس مدیریت یک محیط اجتماعی اعتماد واحترام است نه توهم دشمن .علاوه برآن درفضای تالارآنچه مهم است نوشتار کاربران است تا مشخصات فرد ولذا تا جائیکه بنده توانستم نظراتم را بنویسم تلاش کردم رفتار اسلامی وانسانی را بنمایش بگذارم واگر مواردی هم خطا شده که میشود با تذکر دوستان برطرف کرده ام

2-فعالیت مداوم بنده درمحیط مجازی کاربران را دچار ابهام نموده است اگرچه بنده تلاش کرده ام بخشی از ابهامات را بردارم اما بهرحال توهمات با پاسخ ها برچیده نمیشود ومستلزم اصلاح درون است .درهرحال فعالیت بنده درسایت شما 5 درصد فرصت مرا میگیرد وبقیه به سایر منابع علمی وخبری میگذرد منتها حضور بنده دربرخی تاپیکها سوال برانگیز شده است .اگر واقعا کاربری تمایل به ورود دیگران ندارد درانتهای تاپیک اعلام کند تا موجب ناراحتی نشود.معذالک بنده هم دیگر کمتر ورود پیدا میکنم وبیشتر تاپیک های خودم را ایجاد میکنم

3- برخی مدام سخن از مولتی یوزر میکنند البته این امر درهمه سایتها مرسوم است وآن هم نتیجه فقدان فضای آزاد درجامعه است که مردم را ازبیان هویت واقعی دور میکند اما درمورد بنده اگر هر کاربر دیگری تصورتان رود که بنده هستم حتما حساب وی را ببندید بنده تنها با یوزر درودگر منحصرا یک حساب کاربری داشته وبه همکاران خودم اجازه نخواهم داد که ازاین حساب استفاده کنند .درمورد حساب بنده هم تا زمانیکه مایل باشم ویا شما مایل باشید حضوردارم درغیر اینصورت بساطش را برمی چینیم

4-بنده درخواستی داشتم که اگر موافق باشید فعالیتهای قرآنی استاد به آبادی را درسایت شمامنتشر کنم اگر موافق بودید اعلام فرمائید

http://forum.bidari-andishe.ir/user-1540.html

5-درصورتیکه مایل باشید ازمحل کار ومنزلم دیدار کنید وبا هم آشنا شویم ازطریق ایمیلتان اعلام تا اطلاعات لازم دراختیارتان قرار گیرد

6-هرگونه سوال برای رفع ابهام حق شماست ومن در خدمت هستم موفق باشید کاربر درودگر
۱۲:۰۷, ۱۴/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #305
آواتار
این همه جسارت رو توش موندم!!!!

جناب درودگر، البته من هم اگر قرار بود برای هر پستی که می گذارم، پول بگیرم شاید دائم آنلاین بودم. حناتون برای بنده دیگه رنگی ندارد، بس کن عموجان.
درخصوص همکار(فکری) تون، دختر انقلاب، که خودش رو اومد این وسط قاطی موضوع کرد، تا کمکی باشه برای شما،
ایشون فقط عضو شد که تاپیک مورد نظر خودش رو راه بیندازد، هی هم اون تاپیک بیاد بالا، هدف شون فقط دیده شدن تاپیک های مورد نظرشون هست.
حرفی هم که ندارند، فقط می گن شماها توهین کردید، الان بازهم می یان همین ها رو می نویسن. توهینی اگر بوده هم شما انجام دادید، این قدر هم مطلوم نمایی نکن...
اینجا جواب می دی، از سر استیصال که بازهم تاپیک خودش بیاد بالا ، می ره نقل قول می کنه، اون ور جواب می ده!
۱۲:۳۲, ۱۴/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۴/بهمن/۹۶ ۱۲:۴۷ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #306

(۱۴/بهمن/۹۶ ۱۲:۰۷)فنا نوشته است:  این همه جسارت رو توش موندم!!!!

جناب درودگر، البته من هم اگر قرار بود برای هر پستی که می گذارم، پول بگیرم شاید دائم آنلاین بودم. حناتون برای بنده دیگه رنگی ندارد، بس کن عموجان.
درخصوص همکار(فکری) تون، دختر انقلاب، که خودش رو اومد این وسط قاطی موضوع کرد، تا کمکی باشه برای شما،
ایشون فقط عضو شد که تاپیک مورد نظر خودش رو راه بیندازد، هی هم اون تاپیک بیاد بالا، هدف شون فقط دیده شدن تاپیک های مورد نظرشون هست.
حرفی هم که ندارند، فقط می گن شماها توهین کردید، الان بازهم می یان همین ها رو می نویسن. توهینی اگر بوده هم شما انجام دادید، این قدر هم مطلوم نمایی نکن...
اینجا جواب می دی، از سر استیصال که بازهم تاپیک خودش بیاد بالا ، می ره نقل قول می کنه، اون ور جواب می ده!
درود برشما
1- اگر قصد پاسخگوئی بجای مدیریت را دارید لطفا دخالت نکنید بقول ضرب المثل ایرانی(فضولی موقوف)
2- در سایر موارد قبلا توضیح داده شد اگر ابهامی دارید بسوابق مراجعه کنید ممنون
3- بد نیست شما هم کمی ازخودتان بنویسید مردید یا زن چون گزینه جنسیت انتخاب نشده است سن شما چقدر است؟ سوادتان که زیر دیپلم است بیکارید؟ یا سر کار؟
۱:۱۲, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #307
آواتار
احساس میکنم سیستم امنیتی تالار یکم بهم ریخته .به هر حال قدیمی شده دیگه.مدتی هست که مولتی یوزر ها هجوم آوردن....

پ.ن:برخی ها به خودشون نگیرن .مخاطب جناب مدیر هست
۹:۲۷, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #308
آواتار
خیلی رک بگم

با این نوع برخورد مدیران

انگار نون تالار توی این تقابل بین دلواپسای اسلام و ......هاست

ینی متوقف شدیم در مرحله این مباحث پیش پا افتاده

شدیم تریبونِ ....ها

از امکانات تالار به نفعشون استفاده میکنن

و اینکه.... همه شون عین هم نیستن بعضیاشون مواجهه میکنن با همونا!
۹:۴۵, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #309
آواتار
(۱۵/بهمن/۹۶ ۱:۱۲)علی املشی نوشته است:  احساس میکنم سیستم امنیتی تالار یکم بهم ریخته .
یکم بهم ریخته ؟؟
حالتون خوبه ؟؟
الان دوستان شما با برچسب زنی و فحاشی مکرر، فضایی رو بوجود آوردن که یک دختر 19 ساله از ابراز نظر خودش واهمه داره که نکند مورد توهین شماها قرار بگیره!
(۱۳/بهمن/۹۶ ۲۳:۴۵)آیدا77 نوشته است:  لطفا بدون توهین و منطقی جواب بنده رو بدید

من ی دختر ۱۹ساله ام.

خود مدیریت چون نظری دارن که باب میل شماها نیست، کلی توهین شنیدن و حالا مدعی هم هستین؟!
(۱۴/بهمن/۹۶ ۲۱:۵۶)سید ابراهیم نوشته است:  مثل همیشه تهمت. دیگه در یک ارسال شما تهمت زده نشه، باید تعجب کرد.

تاکنون جز توهین چیز خاصی ندیده ایم.
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۰:۰۷)سید ابراهیم نوشته است:  8 صفحه فقط توهین. Sad این ها را می نویسم که تیرهای توهینتان به حقیر نیز بخورد.
۱۰:۳۳, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #310
آواتار
همینقدر که کاربرا نمیددونن کجا بحث کنن و هرجا میرسن سفره پهن میکنن و در و گوهر فشانی میکنن خودش نشون میده که چقدر نظام مند هستن.
برخی کاربران هم که به هر قصدی که فعالیت دارن ممیکنن به مقاصدشون با هر مولتی یوزر بازی بود رسیدن .
برخی تند و برخی شیب دار و برخی تدافعی و ... سخن گفتین ولی دقت نکردین که چی میگین .
خوشحالم که یکم بحثا قاطی میشه یوزها ماهیت ای چندگانه رو از دست میدن و یادشون میره خطشون کدوم بود . البته خو سخته چند شخصیت رو همزمان حفظ کنید ، ولی نمونه داشتیم تیم مدیریت درجریانه در رده بندی نونهالان جوانان و نوجوانان و ... طلا اوردن ولی بعد معلوم شد دپینگ میکردن Big Grin
واقعا متاسفم برای ذهن های بیمار .
لطفا رسیدگی بشه و پستهای بیخودی از این قسمت پاکسازی بشه .

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]