کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی نخوریم درزمین دشمن بازی نکنیم
۲۳:۲۲, ۱۴/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار

بسم الله الرحمن الرحیم

این مطلب رویک از اعضای تالار با نام کاربری " فنا "گذاشتند بنابر اهمیت آن مجبور شدم پست جداگانه براش بذارم

تاپیک بهتری برای ارائهء مطلبم نیافتم.

به دوستان مکرم و عزیز، کاربران مؤمن و دلسوز بیداری اندیشه:

دوستان، لطفاً در زمین بازی ای که برای تفرقه و اختلاف و فراموشی مشکلات کلیدی و اصلی کشور طراحی شده، وارد نشوید، هدف اینه که افراد ارزشی رو با گرفتن 1 آتو به جون هم بیندازند و تفرقه ایجاد کنند. همین طور اهمیت حرف خودشون رو به اثبات برسونند و این رو نشون بدهند که مرتب تاپیکشون بالا می یاد.

تاپیکی که
کاربر دختر انقلاب ا
یجاد فرموده اند، دقیقاً با هدف جدال بیهوده و در نهایت به کرسی نشاندن حرف خودشون ایجاد شده.

لطفاً وارد زمین بازی طراحی شده توسط دشمن نشوید (در خصوص حجاب، مباحث بسیاری وجود دارد که علاقه مندان، می توانند به آنها مراجعه نموده و استفاده کنند).

وقت و انرژی تون رو در جدال بیهوده هدر ندهید.

مردی به امام حسین - علیه السّلام - گفت: بنشین تا با یکدیگر پیرامون مسائل دینی مناظره کنیم! امام فرمود: من به مسائل دینی بصیر و آگاهم و راه هدایت برایم روشن است و اگر تو جاهل و ناآگاهی برو و یاد بگیر. من کجا و جدل؟

و سپس افزود: شیطان است که آدمی را وسوسه می کند و می گوید، با مردم مباحثه و مناظره راه بینداز تا دیگران نپندارند که تو نادان و ضعیف هستی.

«بحار الأنوار، ج 2، ص 135»
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۰۸, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
سابق بر این تعداد کاربران این تالار بیشتر بود، به خیلی دلایل (یکیش مثلاً تلگرام) کاربرانش کم شدند...
سوالی که خیلی ذهن بنده رو مشعول کرده، اینه که با این جمعیت اندک، همین طور خوانندگان غیرعضو نه چندان زیاد، امثال درودگر (که جیره خوریشون برای پست گذاشتن توی این تالار برایم محرز شده و دلایلش رو توی تاپیک معرفی کاربر فعال، با استناد به حرفهای خودشون آوردم) و یا دختر انقلاب اینجا چی می خواهد؟ یعنی این قدر ارزشمنده که این همه وقت بگذارن و قلم فرسایی کنن که حالا شده ولو 1 نفر رو به افکار خودشون نزدیک کنند؟ موندم این همه جان کندن فقط برای منحرف کردن تک تک من و شماست؟ محیط های منحرف کردن افکار، توی فضای مجازی فراوان هست. نتیجه بخشی اش هم خیلی سریع تر. از جان این تالار چی می خواهن؟ می خواهند رصد افکار کنند؟ این رو صرفاً با خواننده بودن هم میشه انجام داد...
قبلاً توی یکی از پست هام گفتم اینجا زمین تمرینی شون هست، برای فضای واقعی. قشنگ زیر و بم افکار من و شما رو در می آرن، پشت دستگاهشون با آرامش، تجزیه و تحلیل می کنن، بعد هم با سفسطه و آسمون ریسمون بافتن، جواب می دهند و حرف رو به جایی می رسونن که خودشون می خواهند... تهش چی؟ می خواهند به کجا برسن؟
یکی من رو از سردرگمی دربیاره؟!
کاش توی تاپیک های مزخرفشون، حرفی نمی زدیم، حتی عنوان تاپیکش هم ایراد داره: "...موضوعات تئوریکی!"
فقط دوست دارن هی دیده بشن.
بیشتر ازین، اگر کسی متوجه میشه توضیح بده........
۹:۳۱, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #3
آواتار
نقل قول:سوالی که خیلی ذهن بنده رو مشعول کرده، اینه که با این جمعیت اندک، همین طور خوانندگان غیرعضو نه چندان زیاد، امثال درودگر (که جیره خوریشون برای پست گذاشتن توی این تالار برایم محرز شده و دلایلش رو توی تاپیک معرفی کاربر فعال، با استناد به حرفهای خودشون آوردم) و یا دختر انقلاب اینجا چی می خواهد؟ یعنی این قدر ارزشمنده که این همه وقت بگذارن و قلم فرسایی کنن که حالا شده ولو 1 نفر رو به افکار خودشون نزدیک کنند؟ موندم این همه جان کندن فقط برای منحرف کردن تک تک من و شماست؟ محیط های منحرف کردن افکار، توی فضای مجازی فراوان هست. نتیجه بخشی اش هم خیلی سریع تر. از جان این تالار چی می خواهن؟ می خواهند رصد افکار کنند؟ این رو صرفاً با خواننده بودن هم میشه انجام داد...

رنکینگ تالار توی گوگل خیلی خوبه. یعنی اگر مطلبی رو شما اینجا بذارید خیلی راحت توی نتایج صدر گوگل پیدا میشه. از طرفیم چون تالاره و کاربر محوره فی*ل*تر نمیشه.
و اینا دارن ازین ظرفیت استفاده می کنن.

من 100 بار به مدیران قرمز پیام دادم که تالار رو بروز کنید ، مدیرای جدید براش بذارید. کاربرا بخاطر تلگرام و غیره ازینجا نرفتن. کاربرا فضای دوستانه و معنوی تالار رو دوست داشتن، وقتی سهل انگاری کردید و اجازه جدال رو دادید بچه های تالار هر وقت میان موضوعات اخلاقی مورد نظرشونو دیگه نمی بینن. فقط موضوعات منافقانه و بی نتیجه ای رو می بینن که وقت تلف کنیه. برای همین دلسرد میشن برای همین دیگه به تالار نمیان.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۳:۱۲, ۱۵/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/بهمن/۹۶ ۱۳:۲۴ توسط فنا.)
شماره ارسال: #4
آواتار
(۱۵/بهمن/۹۶ ۹:۳۱)سدرة المنتهی نوشته است:  ....
و اینا دارن ازین ظرفیت استفاده می کنن.

من 100 بار به مدیران قرمز پیام دادم که تالار رو بروز کنید ، مدیرای جدید براش بذارید. کاربرا بخاطر تلگرام و غیره ازینجا نرفتن. کاربرا فضای دوستانه و معنوی تالار رو دوست داشتن، وقتی سهل انگاری کردید و اجازه جدال رو دادید بچه های تالار هر وقت میان موضوعات اخلاقی مورد نظرشونو دیگه نمی بینن. فقط موضوعات منافقانه و بی نتیجه ای رو می بینن که وقت تلف کنیه. برای همین دلسرد میشن برای همین دیگه به تالار نمیان.

دقیقاً اون طرفی ها دران ازین ظرفیت استفاده می کنند، هی پست می گذارن... می خواهن این فضاهای مباحثات اسلامی رو هم از چنگ مؤمن ها در بیارن، الان داره همین میشه، مرتب پست های سخیف با عکس های سخیف تر می گذارن...
می دونید، درد اینه که دلسردی ها، میدان رو برای اینها بیشتر باز می کنه، سکوت یک سری ها، اینها رو جری تر می کنه، سکوتی که بدبختانه توی جامعه واقعی هم هست، کلی گناه علنی هست و سکوت و سکوت...
من به شخصه، نمی خواهم جزء "خاذلین" (سکوت کنندگان، که لعن شده اند...) باشم (نه در فضای واقعی، نه مجازی) شما هم نباشید.
ضمناً من دیگه دارم کم کم شک می کنم اصلاً مدیرای تالار بهش سرکشی می کنند؟ کجاست جناب بیداری اندیشه؟ واقعاً لازم هست تالار بروز بشه..........
۱۳:۳۵, ۱۵/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #5
آواتار
با سلام
منم با توجه به اینکه تاپیک های خاص رو پر بازدید نکنم و به صدر لیست سرچ در GOOGLE تبدیل نشه به بیشتر این موضوعات با کاربرهای خاص پاسخ نمیدم.
از اون طرف هم بی پاسخ گذاشتن این موضوعات اصلا به نفع تالار و تفکرات دوستان نیست ...
چند مدت پیش هم بنده خواستار بازبینی مدیران و مسئولان شدم و اعلام آمادگی کردم بابت کمک اما گاسخ داده شده فعلا نیاز نیست

یه راه حل لازمه واقعا...
۲۰:۱۹, ۱۵/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/بهمن/۹۶ ۲۰:۲۰ توسط عمار94.)
شماره ارسال: #6
آواتار
چرا نیمه ی پر لیوان رو نمیبینید Huh

این جریان خودش یه کلاس آموزشی خوب هست .

ببینید در صدر اسلام وقتی یک اتفاقی میافتاد اصلا خیلی ها نمیفهمیدند که چه اتفاقی افتاده .

اما تو همین تالار خلوت تا یکی یه قدم پاشو کج میزاره متوجه میشن جریان چی هست .

خود تالار هم که اشکال اساسی داره :

بحث در یک فضای درست باید صورت بگیره ، یعنی اولا موضوع بحث کاملا روشن باشه ، دوما بحث به سمت مغلطه ها پیش نره و به نتیجه برسه ، منتها اینجا فضا دورهمی هست ! و بیشتر گپ زدن مد نظره .

به نظرم در همین تاپیک میشه شیوه کار جریان نفوذ رو بررسی کرد .
۹:۵۸, ۱۶/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #7
آواتار
بابا ما خود دشمنیم. تو زمین دشمن بازی نمی کنیم که. Smile

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۱:۰۲, ۱۶/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۰۴ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #8
آواتار
(۱۶/بهمن/۹۶ ۹:۵۸)سید ابراهیم نوشته است:  بابا ما خود دشمنیم. تو زمین دشمن بازی نمی کنیم که. Smile

خب عزیز من! شما موقعی که تروریست ها اومدن وسط خیابون بجای یگان ویژه پلیس راهور رو گذاشتی (با وجه مقابله با این قضیه) خب طرف اون طور که باید از پسشون برنمیاد و سواط نداره!!! خدا بیامرزه علی110 رو که تنها کسی بود که هم عالم به قضیه بود و هم قاطع و از روی قوت برخورد میکرد نه ضعف

یا تالارو ببندید یا قاطعانه و شفاف جواب بدید باور کنید ثواب داره انقدر مثل برخی مراجع کنار نکشید

اینا میان وسط همه چیزو به آتیش میکشن تا ما میاییم دفاع بکنیم میشیم خشن

تو مزدور بودنشون که شکی نیست
۱۱:۳۸, ۱۶/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #9
آواتار
من راه رو باز کردم شما بیایید دفاع کنید. ولی متاسفانه توهین و تمسخر دیدند به جای پاسخ علمی..
ائمه اطهار کجا اینگونه عمل میکردند؟؟؟ برعکسش را دیده بودیم. ولی اینگونه را نه.

اگر این ضعف است که امام حسن مجتبی پس خیلی ضعیف کردهاند در مواجهه با مردم.

برادر سیاق بنده اینگونه است. به خاطر این شیوه نیز در این تالار بارها فحش شنیدهام، استعفا هم دادم. نمی دونم چرا ترتیب اثر داده نشد. SadSad اگر شما میایید بسم الله. با تمام وجود مشتاقم
۱۱:۴۳, ۱۶/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۴ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #10
آواتار
(۱۶/بهمن/۹۶ ۱۱:۳۸)سید ابراهیم نوشته است:  من راه رو باز کردم شما بیایید دفاع کنید. ولی متاسفانه توهین و تمسخر دیدند به جای پاسخ علمی..
ائمه اطهار کجا اینگونه عمل میکردند؟؟؟ برعکسش را دیده بودیم. ولی اینگونه را نه.

اگر این ضعف است که امام حسن مجتبی پس خیلی ضعیف کردهاند در مواجهه با مردم.

برادر سیاق بنده اینگونه است. به خاطر این شیوه نیز در این تالار بارها فحش شنیدهام، استعفا هم دادم. نمی دونم چرا ترتیب اثر داده نشد. SadSad اگر شما میایید بسم الله. با تمام وجود مشتاقم
حق با شماست.

آقا سید ماها متاسفانه مهندس شدیم در صورتی که باید علوم انسانی می خوندیم. این هم از ایرادات سیستم آموزشی زمان ما بود.

در این مسائل بی سوادیم.

اما مشکل بی سوادی ما نیست چون این مشکل با مطالعه قابل حله.

اما

در این موضوع گیر یه آدم هوچی افتادیم. باز اون یکی کاربر اولاً مودب بود دوماً فقط مغلطه می کرد. این یکی بی ادبه و هوچی.

من حاضرم هزار سال با اون یکی حرف بزنم و مغلطه هاشو جواب بدم اما این یکی ...
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]